Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vaste

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 121
Volgende pagina

rien1

JB schreef:

Bodde gaat gewoon weg bij Swansea.

Zoals veel shouters op de BBC-site zeggen, is het een grote zeldzaamheid, als het al is voorgekomen, als er GBP 5 miljoen voor een speler uit het championship en zonder premiership ervaring wordt geboden.

Vanavond speelt Swansea na 2 nederlagen zijn 3e competitiewedstrijd.
Volgens de shouters op de Swansea site en op de BBC-site zouden Jenkins en Sousa (de voorzitter en TD van Swansea) er goed aan doen van het Bodde geld een scorende spits en wat verdedigers te halen.
Met andere woorden: strik er omheen en het eigen team per direct op een plaats of 2/3 versterken van het Bodde geld.
Zeker als Swansea vanavond met 0 uit 3 onderaan staat zal dit geluid alleen maar harder door de straten van Swansea gaan.


Zoals al eerder opgemerkt: die Swansea site lijkt heel erg op de onze!

Probleem schijnt alleen te zijn dat Wigan nu de helft wil betalen en de rest nadat Bodde een x aantal wedstrijden heeft gespeeld. Dus waarschijnlijk is Wetzel onderweg naar wales of kan hij het hier met van Zweeden afhandelen?

De prijs was toch 6 miljoen?  Die MOETEN ze toch zo nodig hebben? 
Dan zou Wetzel in plaats van 2,5 miljoen (de helft van 5 miljoen) er dan maar 2 pakken. Heeft Swansea toch die 3 miljoen. (de helft van 6).
Dan nog effe in 1 keer betalen en klaar is 1 van onze vaste shouters.
0
Dinsdag 18 augustus 2009 om 18:08 uur

Remon - Capelle

Vond dat onze jongens een hoop inzet hebben getoond. Helaas niet genoeg om fc tukker te verslaan. Maar let op: uit gaan wij winnen. Dan zijn onze vaste krachten terug. Je moet het positief bekijken. Met passie zit het wel goed. Hoevaak komt onze keeper nou mee in de blessuretijd? Maar die gasten uit Arnhem, daar begint het mee
0
Zaterdag 15 augustus 2009 om 22:58 uur

Kees

Haagse Roel schreef:

kan ik je de hand schudden Kees, ook ik heb nog vertrouwen...........
Dat heeft volgens mij het merendeel van de vaste shouters ook. En degene die het niet hebben houden ons fijn wakker. Vind ik alleen maar mooi en blijven we bij de les.

ps Ik neem aan dat het hele stadion vanwege je verjaardag morgenavond na een goed resultaat wat op jouw rekening mag nemen. We geven je naam wel door aan de catering. Bedankt alvast namens zo`n 11.500 man/vrouw.
0
Vrijdag 14 augustus 2009 om 16:10 uur

Kees

Bert schreef:

Klopt helemaal Edwin. Wij zijn een van de weinige onderdelen die gewoon winst maken.

Ik heb samen met mijn 2 collega`s mijn eigen toko.

Ben meer geschikt voor het kleinschalige.

Hoop toch echt dat Ado versterkingen haalt want dat bepaalt toch voor een deel mijn prive leven.
Bert,

Het is leuk dat je schrijft over het kleinschalige. Ik denk dat van de vaste groep shouters, zo`n kleine 100 in getal, van bina iedereen het wel en wee van ADO invloed heeft op zijn privé leven in meer of mindere mate. Voor mij in ieder geval wel omdat het een grote afleiding is in een rotperiode.

Echter tezamen zijn wij op het totale toeschouwersaantal een kleine maar dan ook zeer kleine minderheid. Kleinschalig dus.

M.a.w. ik vraag me af hoe het gros van al die andere supporters die niet zo fanatiek zijn als wij, maar zeer zeker ook gewaardeerd, denken over het "nieuwe" beleid.

In mijn directe omgeving hoor ik enkel positieve signalen.
0
Donderdag 13 augustus 2009 om 22:10 uur

Kees

Bij ADO Den Haag zien een aantal spelers er weer steeds fitter uit. Ahmed Ammi bijvoorbeeld, maar ook Mitchell Piqué is op de goede weg. Hij zal wellicht nog geen hele wedstrijd spelen tegen zijn oude club FC Twente, maar na zijn voetoperatie komt hij er weer aan. Ook Bogdan Milic herstelt goed van zijn hielkwetsuur, hij hoopt al weer iets langer te kunnen spelen dan de 15 minuten tegen VVV. De vaste blessures van Richard Knopper, Aleksandar Rankovic en Robert Zwinkels blijven helaas nog even in dit rijtje staan. 

Tekst van de officiële ADO site.

0
Woensdag 12 augustus 2009 om 12:20 uur

Bert

Onderstaande staat op voetbalprimeur gauw huren zodat hij bij ons weer speelritme op kan doen.


Janmaat wordt gek van reserverol

Daryl Janmaat is er bij SC Heerenveen nog niet in geslaagd om een vaste basisplaats af te dwingen. De rechtsback is dan ook blij met de mogelijkheid die hij krijgt bij Jong Oranje. 

Niet alleen vanwege de eer en eventuele speeltijd, maar ook omdat hij op deze manier de zorgen even achter kan laten in Heerenveen. Want de verdediger heeft het zwaar in Friesland, waar hij het seizoen nog wel zo goed leek te beginnen.

In de eerste duels kreeg Janmaat van trainer Trond Sollied een plaats in de verdediging toebedeeld. "Dat voelde heerlijk. Vorig jaar raakte ik al meteen geblesseerd aan mijn lies en al met al heb ik daarna, ook door andere pijntjes, iets van vijf maanden gemist. Dat was enorm balen, want ik was vol vertrouwen en gretig om me te laten zien", vertelt hij tegenover OnsOranje.

Dat hij in de rest van het seizoen genoegen moest nemen met een plaats op de bank, dat begreep hij nog wel. Maar nadat hij tegen AZ en Roda JC mocht spelen, werd Janmaat tegen NEC weer op de bank geplaatst. "En dat is wel frustrerend. Eigenlijk word ik er gewoon gek van. Ik weet ook niet precies waarom ik er nu weer naast sta. Sollied praat daar niet over, wat hij trouwens ook met andere spelers niet doet hoor. Het is nu eenmaal niet zo’n prater en dit is zijn werkwijze."

Maar nog een seizoen bankzitten en invallen ziet hij niet zitten. "Nog een keer zo’n jaar als het afgelopen, dat kan gewoon niet. Ik ga er ook niet van uit dat het zo’n seizoen wordt, maar hoe dan ook moet ik gewoon spelen", aldus de twintigjarige Janmaat, die dinsdagavond tegen Engeland zijn debuut voor Jong Oranje kan maken.


0
Dinsdag 11 augustus 2009 om 18:17 uur

Ooievaar

JB schreef:

Wat jij hier schetst is de aanpak bij bedrijven waar de marketing en accountmanagers het voor het zeggen hebben.
Gelukkig bestaan die bedrijven, want zonder uitzondering raken ze na een langere of (meestal) kortere tijd in (grote) financiele problemen en kan ik er als financieel (crisis) manager mijn boterham verdienen met orde op zaken stellen.

Je moet het zo zien: hoe groot die ambitie en visie van Albert Hein ook was honderd jaar geleden, hij is begonnen met voor een paar tientjes handel in de voorkamer van zijn huis. Niet met honderd winkels en een stuk of zes winkelketens in de VS. Daar heeft hij, met zijn nakomelingen, 100 jaar van geleidelijke groei voor nodig gehad.
En natuurlijk, er moet voldoende aandacht zijn voor de kwaliteit van het produkt.
Maar echt spectaculaire groei is niet mogelijk als je in een bestaande markt met een bestaand produkt aan het werk bent.
15 jaar geleden kenden internetbedrijven extreem explosieve groei, omdat het produkt en de markt nog nieuw waren.
10 jaar geleden viel driekwart van die bedrijven om omdat ze geen visie voor financiele duurzaamheid hadden.

Om terug te komen bij het voetbal, vd Kallen is met Wetzel een jaar geleden dezelfde weg opgegaan die Riemer van de Velde en Foppe de Haan bij Heerenveen bijna 20 jaar geleden zijn ingeslagen en die Dirk Scheringa met Martin van Geel en Co Adriaanse een jaar of 8 geleden met AZ zijn ingeslagen.
We lopen dus nog een paar jaartjes achter en moeten dus eigenlijk kijken naar de doelstellingen die Scheringa en vd Velde in hun 2e jaar hadden.
Bij Scheringa was dat volgens mij promoveren uit de Jupilerleague via de nacompetitie en voor vd Velde was dat het uberhaupt een keer halen van de nacompetitie in de Jupilerleague.
En waar staan wij in het tweede jaar?
Voorlopig op de rand van de juup. De selectie is te smal en loopt zeker niet over van kwaliteit. Men weigert vooralsnog om versterkingen te halen.

Het gemis van Knopper zal zich danig gaan wreken, en nu ook nog Ranco weg, de backs die relatief vaak ziek zwak en onderweg zijn dat is te veel van het `goede`. Als het spulletje heel zou zijn, dan kan je aardig meekomen, maar zou je omhoog willen dan moet je je versterken.

Maar op dit moment staan we er minder voor dan vorig jaar, en dat baart me zorgen.

Ik heb geen idee waar het wachten op is, - de eerste sneeuw wellicht? - maar versterking is dringend gewenst. Op deze manier hoeven we ons niet op clubs als NEC en NAC te richten, maar staat het vizier gericht op de promovendi en de vaste laagvliegers zoals Sparta, Heracles.

En dan maar hopen dat het goed afloopt.   




0
Vrijdag 7 augustus 2009 om 23:22 uur

Advertentie

Haagse Roel

Hagie307 schreef:

In al die 31755 shouts staat toch weinig bijzonders
Alleen maar anti wetzel berichten!
geeft niks,mits onderbouwd, geldt overigens ook voor de pro Wetzel berichten........lekker ouwehoeren over ons cluppie met een vaste nickname en respect voor elkaar........had geen zin om alles terug te zien maar vanaf woensdagochtend heb ik in ieder geval geen irritante/beledigende  shout meer gezien. Hulde Max !!!
0
Donderdag 6 augustus 2009 om 15:49 uur

Haagsesjaak

Vakkie-G schreef:

Haha gaat lekker hier ! na 5 maanden afwezigheid!
Je hebt geen ene moer gemist. De gezelligheid is al een tijdje zoek.
Vaste shouters zijn al gevlucht!
En van de insite story`s hoeft je hier ook niet meer te zijn.
Dus je zou nog 5 maanden weg kunnen bij wijze van spreken!
0
Dinsdag 4 augustus 2009 om 20:41 uur

gaa

Het uitvak van PSV zat afgelopen zondag bomvol met aanhangers van VVV. Laten wij onze ploeg ook weer steunen in Venlo en massaal afreizen naar het Zuiden! Er zijn nog kaarten zat! Gezellig met de auto of met de bus.





De kaartverkoop voor de wedstrijd VVV-Venlo – ADO Den Haag (zondag 9 augustus, 14.30 uur) verloopt via alle TicketBox-verkooppunten. Voor dit duel is een verplichte buscombi of auto-buscombi van kracht.

Vanaf zaterdag 18 juli gaat de verkoop voor (Seizoen) Club Card-houders van start.

De kaartverkoop loopt van 18 juli 09.00 uur tot en met 6 augustus, 21.00 uur bij alle TicketBox-verkooppunten.

Kaarten voor de Buscombi VVV-Venlo – ADO Den Haag kosten € 32.- incl. administratiekosten TicketBox. Supporters die over een Auto-buscombikaart beschikken, zullen op het parkeerterrein bij Wuust, aan de A73, overstappen op de bus die hen naar het stadion van VVV-Venlo brengt.

Onderstaand kostenoverzicht verschaft een beeld van de prijsopbouw van een Auto(bus) Combikaart.

Buscombi vertrekkend bij het ADO Den Haag Stadion (250 kaarten in Ticketbox)

Kosten per bus € 640,-
Personen per bus 45
Kosten p.p. bus € 14,20
Prijs toegangskaart € 12,-
Organisatiekosten € 3,-. (incl. € 1,- supp.ver.)
Subtotaal € 29,20

Administratiekosten € 2,80
Totaal € 32,-

Uiteindelijke prijs € 32,-
(afgerond)

Auto-buscombi met omwisselpunt parkeerterrein Wuust gelegen aan de A73 (250 kaarten in Ticketbox)

Kosten per bus € 640,-
Personen per bus 45
Kosten p.p. bus € 14,20
Prijs toegangskaart € 12,-
Organisatiekosten € 3,-. (incl. € 1,- supp.ver.)
Subtotaal € 29,20

Administratiekosten € 2,80
Totaal € 32,-

Uiteindelijke prijs € 32,-
(afgerond)


NB: ADO Den Haag heeft met OAD een overeenkomst waarin is afgesproken dat supporters worden vervoerd voor een vaste prijs van €640,- per bus ongeacht de afstand. Dit is de reden waarom er geen prijsverschil zit tussen de buscombi en de auto-buscombi. Desalniettemin wil ADO Den Haag haar supporters de gelegenheid bieden om in de nabijheid van Venlo op een bus over te stappen.

0
Maandag 3 augustus 2009 om 15:04 uur

Nu online

Alle ballen op Jort, Rikkie1, Bolskie, Lellow, S.upporter, vakkiel, Rob2002, Tante Wil, James, Alexander, viarijn, Haraldberg1 en 142 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 121
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1