Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: verdienen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 121
Volgende pagina

GreenYellowTheHague

Petah schreef:

Ja want stel je voor dat je klanten klagen over het beleid dat je voert
Feit is de club schiet enorm ge kort dat blijkt toch als je ziet wat er om ons heen gebeurd en bij ons

Mensen denken dat het niet kan maar ik zie ins gewoon als degradatie kandidaat en tuurlijk kan je verliezen van Emmen maar feit is el kayati wil weg becker wellicht ook

En wat heb je dan over nul voetbal en niemand die een goal kan maken we zitten nu nog geen twee weken van de transfer deadline af en zie een paar van onze sterkhouders nog wel vertrekken

En gezien met Johnson hoe snel ze vervangers hebben klaar staan word dit weer een ramp en als ze niet dit jaar gaan lopen ze volgend jaar weer gratis de deur uit

Kortom amateurisme op het hoogste niveau
Waarom lukt het clubs wel die veel minder te besteden hebben? Laatste 2 wedstrijden gezien van Trencin en daar zit gewoon veel meer in als wij bijvoorbeeld hebben. Ik kom vaak in het Oostblok en daar zie ik ook best veel wedstrijden maar daar loopt zat rond die echt niet zouden misstaan bij ons. De woorden van Fons waren om snel in de voorbereiding de selectie op orde te hebben, de woorden van de schaduwlijstjes die kennen we nou wel. Dit is het en dit is waar we het mee moeten doen. Het toch mooie verwachtingspatroon wat ook ik heb overgehouden van vorig seizoen is toch echt door de mooie praatjes van de een van As die moet vissen zonder cent te makken, en een zeer gladde Manders die alleen uit zelf belang op de troon zit.

Nu zal ik nooit denken dat wij een topclub gaan worden want dat past gewoon niet bij ADO maar blijf dan wel normaal doen, normaal in de zin dat je elk jaar moet hebben van spelers die met het mes tussen de tanden spelen en die het verdienen om onze kleuren te dragen en buiten dit ook heren die het verdienen om onze mooie club te mogen besturen en niet hun achterban lopen voor te liegen.

Vanavond gok ik op een gelijkspelletje
0
Zaterdag 18 augustus 2018 om 09:27 uur

DHFC070

Langebach2 schreef:

Doelstelling is spelen tussen plek 8 en 12.

EMG Mundial is een bureau waar veel mee is samengewerkt.
Dani Schahin, waren ze mee bezig voor Johnson al vertrok maar die heeft ergens anders voor het geld gekozen.

Vermeij heeft dezelfde zaakwaarnemer als Heesen.
In de stal van die zaakwaarnemer zit ook een kroatische spits. Marco Futacz. Lijkt mij ook wel in het profiel passen, maar denk niet dat die haalbaar is.

Schahin was voor mij de ideale vervanger geweest voor Johnsen. Maar als hij elders een stuk meer kan verdienen is er niets aan te doen. Begrijp wel als de club, het al dan niet ingefluisterd vanuit China, gaat proberen met Zhang als eerste spits maar dan is het natuurlijk van de gekke om Ladan te verhuren en Johnsen te verkopen en dan geen enkele spits in de selectie te hebben voor de start van de competitie.
Laat staat dat het zwaar belachelijk is hoe dit allemaal naar buiten wordt gecommuniceerd richting de achterban alsof het een stelletje simpele zijn (lees je mee Ton) die hier niet doorheen prikken.
Ik had er geen enkele moeite mee gehad als werd gezegd we hebben een zwaar tekort dus kunnen geen vervangers halen voor Ebuehi en Johnsen al het geld moet naar het tekort... vervelend maar het is niet anders.
0
Vrijdag 17 augustus 2018 om 19:58 uur

BLEISWIJK-1

wijstaanboven schreef:

Nu zie je ze vliegen buiten dat het een laag niveau is zijn het non eu salarissen en daar doet ado niet aan normaal gesproken
Dat klopt. Alleen betalen we nu voor Zhang ook 400.000+

En we verdienen dat geld van die Chinesen weer terug via media, shirtverkoop etc. ? Volgens Manders tenminste.
0
Donderdag 16 augustus 2018 om 22:02 uur

DHFC070

wijstaanboven schreef:

Het is toch een feit dat de kwaliteitsspelers uit de eredivisie inmiddels een club hebben gevonden en wij naar mijn idee de enige club zonder rechtsback en spits zijn?
Ik wacht 31 augustus nog graag af dan kun je pas echt de balans opmaken. Met een jaarlijks tekort van 4 miljoen zit je nou eenmaal in de positie dat je in de laatste 2 weken van de transfermarkt moet shoppen aangezien veel spelers ineens 50% goedkoper worden dan voorheen.

Zie een discussie langskomen over Groenendijk die geen jeugd durft in te passen. Wat ik me al jarenlang afvraag is waarom bij ons de meeste spelers pas debuteren op 20/21 jarige leeftijd onder het mom van talent en bij heel veel andere clubs al op 17/18 jarige leeftijd. Bij ons zijn ze er zo jong nog nooit klaar voor maar bij al die andere clubs dan wel??

Zeker met het roullettebeleid om geld te verdienen aan transfers zijn de grootste klappers te maken met spelers van 17-20 jaar.
0
Donderdag 16 augustus 2018 om 12:22 uur

liefhebber

buurmanBrutus schreef:

FLOGGING MOLLY THE POER IS OUT !!!! LAM ALS EEN MAKREEL MAAR NOG NOOIT ZO POSITIEF GEWEEST!!!
Bij mij zou je een basisplek verdienen. Voel de positieve vibe
0
Donderdag 16 augustus 2018 om 10:32 uur

Advertentie

BLEISWIJK-1

pajam schreef:

Is die blaag van MVV, Okita misschien haalbaar?
Ik begreep dat hij heel veel geld in Rusland kon verdienen. Maar MVV vroeg een miljoen. En daarom ging het niet door.

Ik denk daarom niet dat wij het met 23 euro en 25 cent gaan redden.
0
Woensdag 15 augustus 2018 om 16:07 uur

Petah

Aad schreef:

Belangen van supporters zijn volkomen ondergeschikt aan die van adverteerders, FOX sport, de eredivisie CV, etc.

Wen er maar aan. Er gaan steeds meer stemmen op om uitsupporters te weren. Reden is niet de overlast maar de overweging dat deze supporters om hun club toch live te volgen een abonnement FOX nemen. En dan natuurlijk reclames zien en wellicht Amstel of Grolsch gaan drinken en die heerlijke chips van Lays.
Verzin is niet zo een onzin uit gevoel van je onderbuik clubs verdienen meer aan uitsupporters als aan tv gelden Je laat er net zo als jb allemaal theorietjes op los

Maar meden door uitsupporters rivaliteit etc zijn derby’s beter bekeken fox heeft er helemaal geen baat bij en zeker niet in een land als Nederland waar iedereeen dreamboxen of streams heeft
0
Woensdag 15 augustus 2018 om 11:09 uur

Kees

Bleek schreef:

“Manders heeft een andere lezing”

Dat verwacht je toch niet he
Laten we in vredesnaam hopen dat Aad de passage uit de VI niet leest. Scheelt weer 135 shouts.

Zondag jl. vernam ik, en nog enkele supporters, de hoogte van het salaris van Veerman wat hij bij Pauli gaat verdienen. Die boodschapper zou het in principe absoluut moeten weten. Maar of het klopt .......................???

Het is, als het bedrag juist is, volstrekt logisch en ook begrijpelijk dat de club is afgehaakt.
0
Dinsdag 14 augustus 2018 om 15:39 uur

jajoh

Fcdh-frans schreef:

Klopt petah. Mansveld, schoenmaker zitten er allemaal door hun papa. Schoenmaker hoofd scouting, wat heeft hij dit seizoen gescout? Niks.
Zit gewoon op z’n luie reet niks te doen.
Ook wel een prettig om shouts te lezen van een sponsor insider. En precies dat is waar de bekende schoen wringt. Veel mensen op een plek waar ze heel makkelijk geld verdienen. Hebben dus totaal geen binding met de club maar alleen eigen haggie. Het zou Manders mooi staan als hij idd zo’n schoenmaker een op het matje riep en vragen welke spelers er bekeken zijn etc. Maar ook Mansveld jr voelt zich onaantastbaar. Vreselijk jammer natuurlijk want ik weet zeker dat dat de grootste redenen zijn dat het al jaren niks is met de club. En zoals Petah zei, eeuwig zonde dat fontein niet doorging. Ff een flinke bezem erdoorheen en een grote club van ADO maken mag blijkbaar niet..... En de ‘gewone’ supporter elk jaar maar weer hopen.
0
Zondag 12 augustus 2018 om 20:12 uur

rijswijk hoekpolder

derput schreef:

Vangt nu alleen het dubbele. Voor hetzelfde niks doen.
Ja dat dacht hij ook precies, hoeveel zal die netto verdienen ?
0
Zaterdag 11 augustus 2018 om 12:08 uur

Nu online

Fido, Tante Wil, Raoul88, yesyes, Vakkie-G, malle eppie, ADOZoetermeer en 172 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 121
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1