Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: bv

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 122
Volgende pagina

g

<FCDH> schreef:

wat ik een verkeerd beleid vind is dat ze spelers halen voor een half jaar?dus het nieuwe jaar moeten ze weer naar spelers zoeken dat vind ik geen goed beleid?

Dat heeft alles te maken met het feit dat er (ineens) aan het begin van het seizoen werd geroepen dat de selectie eredivisiewaardig was (ondanks het uitvallen van bv Ranko, Pique en Knopper) en er toen geen spelers zijn gehaald.

0
Woensdag 27 januari 2010 om 09:54 uur

<FCDH>

Ditewig: 'Ik maak me niet meer druk om een tegengoal van ADO'
 |Barry Ditewig staat ook dit seizoen weer onder de lat bij ADO Den Haag. De club uit de Hofstad kampte afgelopen seizoen met een keepersprobleem en klopte bij de 32-jarige doelman aan. Trainer Raymond Atteveld kan inmiddels weer over al zijn keepers beschikken, maar houdt vertrouwen in Ditewig.

"Boy Waterman, Gino Coutinho en Robert Zwinkels waren weggevallen. Ik kwam er als werkeloze prof bij en kreeg een kans", blikt Ditewig in het weekblad Voetbal International terug op de afgelopen jaargang. "Nu zijn de andere keepers weer fit en heb ik mijn basisplaats nog steeds. Voor onze trainer Raymond Atteveld is er nog geen reden geweest me te vervangen."

Ditewig zat zonder club omdat BV Veendam zijn aflopende contract niet verlengde. Tot overmaat van ramp verloor hij zijn vier weken oude dochter als gevolg van . Het heeft hem het leven leren relativeren. "Ik heb het prima naar mijn zin in Den Haag. Dat de resultaten niet top zijn, is erg jammer. Ikzelf speel erg lekker omdat ik me niet meer zo druk maak om een tegengoal."

 

0
Woensdag 20 januari 2010 om 09:16 uur

rien1

JB schreef:

Het is wel belangrijk onderscheid te maken tussen wat er uit de bestuurskamer komt en wat er in de media en op fansites gesuggereerd wordt.

 

Ik weet dat wij het hier allemaal over bijv. Koevermans hebben gehad afgelopen zomer, maar volgens mij hebben vdK, RA en zelfs AW en de RvC die naam nooit genoemd.

Is zeker waar dat we wel het onderscheid moeten maken tussen media en sites en dan de bestuurskamer. Klopt ook dat die kamer nooit met Koevermans is gekomen, maarwe zouden versteld staan wie er afgelopen zomer voor ADO kwamen spelen. Bij deze  "mooie" woorden (van Atteveld, Wetzel of Jagersma) denk ik niet bepaald aan een spits van Telstar of Omniworld. Dan denk ik aan reserves die bij de grote(re) clubs niet aan spelen toekomen. Bv een Koevermans of iets uit Rotjeknor. Maar laten we het er maar op houden dat ze in die bestuurskamer graag nog wat seizoenskaarten wilden verkopen.

0
Maandag 4 januari 2010 om 16:15 uur

rien1

<FCDH> schreef:

de kans is groot dat de winterstop verlengt gaat worden rien?de voorspellingen van de komende 2 a 3 weken zijn strenge vorst en regelmatig sneeuwbuien ze praten al over de tocht der tochten dus dan weet je het wel?

 

Ik zie door die sneeuw en vorst de laatste weken het bos niet meer. Pffff...

 Ben net weer een uurtje thuis van werk. Op nogal wat tramhaltes gingen mensen op hun plaat door de gladheid. Ik wist niet wat ik zag bij die grote halte van de wouwermanstraat. Die halte leek wel omgebouwd tot een splinternieuwe ijsbaan.  

 

 Nee, van mij mag het snel over zijn, maar ja er komen eigenlijk met januari erbij nog 3 wintermaanden.

 

Ik weet eigenlijk niet of als het zo koud blijft, en met al die sneeuw of de KNVB een winterstop zou kunnen verlengen? Als het echt te gek wordt denk ik wel dat ze dat doen. Alhoewel alles geplend staat natuurlijk. Wedstrijden staan op datums vast voor iedereen, en ook met bv politie of ME moet men van tevoren ook afspraken maken. Een paar wedstrijden of 1 competitieronde zou misschien nog wel gaan, maar meer denk ik wordt moeilijk.

0
Zondag 3 januari 2010 om 18:16 uur

<FCDH>

nog ff iets over de crisis het is wel heel toevallig dat het alleen bij nederlandse clubs is? en niet bv in duitsland engeland en spanje en italie? daar praten ze over 7 a 8 spelers aantrekken niks geen crisis dus het is gewoon al jaren een circus in nederland met ie net niet en nooit wat presterende clubs de ene club valt bijna nog harder om dan de andere.het is gewoon een lachertje hier het niveau in nederland

0
Vrijdag 1 januari 2010 om 17:17 uur

Bert

Haagse Roel schreef:

niet lekker dus ;)

Mij ook niet maar de vraag is hoeveel geld we vangen  Stel dat je dan bv ik noem maar wat Hadouir zou kunnen halen. Dan wordt je wel aanvallend sterker.

 

Het ergste zou natuurlijk zijn als Buijs verkocht wordt en het geld in de pot wordt gestopt en we halen nog steeds niks.

0
Donderdag 31 december 2009 om 17:47 uur

<FCDH>

Midden-Oost schreef:

Wie A zegt moet ook B zeggen. Met RA aan het roer voorspel ik een trieste afloop van het seizoen. Ik zie ook niet in waarom het nu beter zou gaan lopen zonder AW. Met RA hebben we tot nu toe 4x gewonnen. Vorig seizoen 1x op de laatste speeldag tegen Vitesse en dit seizoen nog 3x. Tot nu al 12x niet meer gewonnen en elke week wordt het spel nog slechter. Ik heb er een hard hoofd in mannen.

aad heb net zoveel ervaring als bv co en dicky alleen aad haalde ze successen in de jaren 80 en begin 90 en co en dicky recentelijk dat is het verschil meer niet

0
Woensdag 23 december 2009 om 11:06 uur

ADO voor altijd

Het zou belachelijk zijn als AW een afkoopsm van 300.000 euro zou krijgen, laat hij dan ook het geld teruggeven van alle miskopen die hij gedaan heeft. Ik denk dat we dan over de miljoen euro zitten. Had liever Meric een super bod gedaan dan was hij misschien nog gebleven. Een volledig wanbeleid van AW,, en ontslag zonder uitbetaling zou meer dan correct zijn. Ik ben ook voorstander van een andere trainer, zodat we de 2e helft met een schone lei kunne beginnen. Als er nu ook nog enkele personen verdwijnen bij de RvC dan kan het wel eens lukken. Anders 1ste divisie en einde voor ADO.

Ik ben nog steeds vorstander voor een TD die man die nu bij RKC zit en als trainer bv.John v/d Brom.

Hr. v/d Kallen luister ook eens naar uw supporters en kom van die troon af.

0
Maandag 21 december 2009 om 11:45 uur

Advertentie

ADO voor altijd

Nu de winterstop begonnen is voor Ado en we enkele weken de tijd hebben om orde op zaken te stellen, zou ik zeggen:

 

Wetzel en Atteveld hou de eer aan je zelf en vertrek.

Ik hoop niet dat jullie blijven zitten want (een gedeelte) van het haagse publiek kan nog steeds ontploffen als het slecht gaat met Ado ( b.v. kans op degradatie).

 

Dus vertrek nu, dan kunnen er nieuwe mensen gezocht worden, bv. de TD van RKC (woont in onze omg.) Heeft eerst een aantal goede spelers voor VVV gehaald en is nu toch ook goed bezig bij RKC. Weet zijn naam niet meer en trainers zijn er genoeg , maar RvC neem nu eens een goeie en niet van die koekebakkers die we de laatste jaren hebben gehad.

0
Zondag 20 december 2009 om 11:31 uur

Kees

'Wiedemeijer kan niet tellen'Rood voor trainer Atteveld Van onze Telesportredactie
ALKMAAR - Trainer Raymond Atteveld maakte zaterdagavond het einde van het duel tegen AZ niet meer mee in de dug-out. De trainer van ADO Den Haag werd door scheidsrechter Reinold Wiedemeijer naar de tribune verbannen. Atteveld lied vlak na rust luidkeels zijn onvrede blijken. Genoeg reden voor de arbiter om de trainer na een woordenwisseling weg te sturen.


Trainer Raymond Atteveld van Roda JC. Foto: Dijkstra bv Dijkstra, Fotobureau „Ik vroeg of het normaal was dat wij met tien man moesten beginnen”, verklaarde Atteveld na de verloren wedstrijd in Alkmaar (3-0).

Atteveld doelde daarmee op zijn middenvelder Lex Immers, die nog in de catacomben van het AZ Stadion liep toen Wiedemeijer affloot voor het begin van de tweede helft.

„En mijn assistenten en ik zaten ook nog niet op de bank, daarom vroeg ik eerst of het normaal was dat wij met tien man moesten beginnen. Het behoort toch tot het werk van dat arbitrale kwartet om het aantal spelers vooraf te tellen? Daarna vroeg ik Wiedemeijer ook of hij twee kanten op wilde fluiten, hij antwoordde met de vraag of ik wilde gaan zitten. Toen ik 'nee' zei, moest ik weg, dat was het.”

 

0
Zaterdag 19 december 2009 om 22:00 uur

Nu online

Langebach2, Dang3r, Martgroen en 143 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 122
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5