Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: weg

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 122
Volgende pagina

Wahter

Eagle187 schreef:

Wie kan er nog een opstelling maken met de overgebleven spelers?

Hugo Wentges (2025)
Kilian Nikiema (2025)
David van de Riet (2024)
Tyrese Asante (2025 + optie)
Darrell Werker (2024)
Gylermo Siereveld (2024)
Amir Absalem (2024)
Nigel Owusu (2024 + optie)
Guillem Rodriguez (?)
Dhoraso Klas (2024)
Silvinho Esajas (2024 + optie)
Joey Sleegers (2025)
Rafael Struick (2024 + optie)
Malik Sellouki (2024 + optie)
Thomas Verheydt (2025)
Van Breemen is toch nog niet weg ?
0
Zaterdag 10 juni 2023 om 18:19 uur

Johannes

BLEISWIJK-1 schreef:

Vandaag ovër 9 weken eerste competitiewedstrijd. Genoeg tijd voor een trainersstaf en een elftal nieuwe spelers.
Er lijkt binnen de club geen paniek te zijn, dat is goed. We weten niet wat er achter de schermen gebeurt. Opvallend is wel dat van alle spelers met aflopende contracten alleen Catic en Severina al weg zijn. De rest lijkt even af te wachten. Ik weet van Komljenovich dat hij een aanbieding van Utrecht heeft, maar liever wil blijven. Aanstelling van Franken zou hem echt wel over de streep trekken.
0
Vrijdag 9 juni 2023 om 09:29 uur

BLEISWIJK-1

Dankerlui als nieuwe rechtsback? Mag weg bij Groningen. En heeft met Mathijsen en Buijs(!) samen gewerkt.

0
Woensdag 7 juni 2023 om 14:27 uur

Gast

Kaos schreef:

Met 2 opstappers ontmantelen ze zichzelf.

Kan niet snel genoeg gaan.

Hopelijk hebben ze het gevoel dat hun rol is uitgespeeld.

Wegwezen met die niets toevoegende kliek op het pluche.

jij kan alles vast wel uitleggen want ik snap het niet en sommige anderenvast ook niet: welke kliek bedoel je noem die namens eens en wat doen die niet goed? en wat bedoel je met pluche? en waarom moet hfc weg wat hebben ze gedaan dat club schade heeft? rvc lid van hfc is juist opgestapt omdat rvc geen invloed heb omdat bolt ze eigen zin doet staat er.
0
Woensdag 7 juni 2023 om 13:05 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Rankovic weg bij FC Utrecht
Assistent-trainer Aleksander Rankovic vertrekt bij FC Utrecht.
Lees het nieuwsbericht
0
Dinsdag 6 juni 2023 om 20:27 uur

Advertentie

BLEISWIJK-1

Sprinkhaan070 schreef:

Ik denk dat een nieuwe trainer vooral eerst eens met de TD om de tafel wil. En laat die TD nou net een paar dagen in dienst zijn..
Persoonlijk denk ik niet dat Mathijsen de (volledige) vrijheid gekregen heeft om de trainersstaf te bepalen. Dit zal in overleg gaan met o.a. een Beristain. Die laatste heeft wel geleerd van een Kuijt en Advocaat.

Hierdoor kan ik mij echt niet voorstellen dat een Fred Grim de trainer gaat worden. Die heeft alleen een link met Mathijsen.

Gisteren heb ik dat interview met Mathijsen gelezen. Waarbij hij aangaf al op een lijn met vd. Dussen te liggen. En het overbruggen van de jeugd naar de A selectie. Daar hadden ze elkaar al in gevonden.
Spelers als een v. Breemen, Asante en Kolmjenovc lopen met Franken weg. Daarom denk ik dat hij gewoon hoofdtrainer gaat worden. Maar dit komt wel uit mijn dikke duim.
0
Zaterdag 3 juni 2023 om 12:01 uur

Ranthehague

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Onverwachte move Bolt: drie functies weg
ADO Den Haag heeft drie medewerkers vrijgesteld van werkzaamheden.
Lees het nieuwsbericht
AD weer lekker sensatie met hun ‘onrust stoken’. Bolt gaat nu eindelijk schoon schip maken en er (hopelijk) een gezond bedrijf/club van maken. Kostenposten die onnodig zijn weg, kwantiteit vervangen voor kwaliteit. En het mooie is dat degene binnen de club die verontwaardigd zijn hopelijk ook eindelijk op nog flikkeren ipv denken dat ze onschendbaar zijn. Go bolt!!!!
0
Vrijdag 2 juni 2023 om 13:47 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Onverwachte move Bolt: drie functies weg
ADO Den Haag heeft drie medewerkers vrijgesteld van werkzaamheden.
Lees het nieuwsbericht
0
Vrijdag 2 juni 2023 om 12:50 uur

Gast

schreef:

ja dan moet je geen trainer in prof voetbal worden of zelfs hogere amateurs niet. kijk eens in griekenland of zuid amerika. en warm? hahah hoeveel graden was het dan?
en de narigheid begon pas toen de ploeg in elkaar zakte en hij het nog erger maakte. weg 3-0. die mag blij zijn dat ie nog werk heb bij de jeugd. die kan er geen fluit van.
0
Woensdag 31 mei 2023 om 16:29 uur

Johannes

BLEISWIJK-1 schreef:

Zolang Advocaat hult met Reintjes, Cor Pot en zulke mensen. Geen gebruik meer maken van zijn diensten. Doet meer kwaad dan goed. Dat is mijn mening.

Wat moet Joris met Advocaat? Joris is international geqeest, heeft im meerdere landen gevoetbald en is 6 jaar TD geweest. Die heeft Dick helemaal niet nodig.

En laten we de energie van de nieuwe mensen lekker gebruiken.
I.p.v. van iemand die om de 2 weken zegt dat hij om 07.00uur opstaan zo vroeg vind. Dat vind ik pas vermoeind.
Lex Schoenmaker hoort ook in dit rijtje. Laten we hem koesteren als coryfee, en verder ver, ver weg houden van technische beslissingen. Met Lex vooral over vroeger praten, zeker niet over nu of de toekomst.
0
Maandag 29 mei 2023 om 21:36 uur

Nu online

Tante Wil, Megafoon, Aad, Tuurke63, wiegah070, ADO73, twaalfdespeler, Ano-Niem, Swaber en 99 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 122
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong PSV
3-2
20 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 35 - 76
2 Excelsior 35 - 68
3 ADO D.H. + 35 - 66
4 FC Dordrecht 35 - 62
5 SC Cambuur 35 - 62
6 Graafschap 35 - 59
7 Telstar 35 - 55
8 FC Emmen 35 - 53
9 Den Bosch + 35 - 51
10 Roda JC 35 - 48
11 Helmond Sp. 35 - 46
12 Jong AZ 35 - 45
13 FC Eindhoven 35 - 45
14 VVV-Venlo 35 - 38
15 MVV Maastr. 35 - 37
16 TOP Oss 35 - 36
17 Jong Ajax 35 - 32
18 Jong PSV 35 - 27
19 Jong Utrecht 35 - 20
20 Vitesse -39 35 - 1