Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: eredivisie

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 124
Volgende pagina

ghostdrift

BLEISWIJK-1 schreef:

Van wie wil je af, met een aflopend contract?

Breinburg, Matthys, Bourard, Kishna, Elia ??? De rest verdiend nog geen 30.000 euro.
Daar gast het mij niet om maar het gaat toch gebeuren stel je bereikt de eredevisie gaan er toch spelers afvallen daar ze te licht zijn voor de eredivisie
0
Woensdag 23 maart 2022 om 18:38 uur

ADODENHAAG

falcon schreef:

En Danny Buijs komt naar ADO om voor veel minder Geld, bij een mindere Club te Trainen??
Dreamon!!
Danny wil dit niet, ADO betaald dat nooit, Supporters...tsja!! ๐Ÿ˜„๐Ÿ˜„๐Ÿ˜‰
Buijs komt van Groningen, was eigenlijk een stapje te hoog. Dan kom je toch aan de onderkant van de Eredivisie of bovenkant KKD?
0
Woensdag 23 maart 2022 om 09:59 uur

MichelAdamsMatje

Maak me wel een beetje zorgen om die Plet: beste goeie spits, vond `m in de Eredivisie ook altijd wel sterk. Lange gast ook. Die moet je onschadelijk maken.
0
Maandag 21 maart 2022 om 19:35 uur

Barend

Maandag een potje tegen Telstar. Die club probeert al 40 jaar in de Eredivisie te komen. Net als een heleboel andere in de KKD. Niet te hopen dat ADO ook een dergelijk lot beschoren is.
0
Zaterdag 19 maart 2022 om 13:01 uur

JB

Bollie74 schreef:

Je heb natuurlijk gelijk. Maar Volendam had helemaal niks in te brengen. Was echt de slechtste ploeg waar we dit seizoen thuis hebben gespeeld.

Alleen zo zonde en dom verdedigd en gekeept die laatste bal. Damen staat op zijn doellijn maar moet gewoon iets voor zijn goal staan zodat hij de voorzet eruit had kunnen halen. ADO moet gewoon van die keeperstrainer af. Roep ik al een jaar. Weg met die Mulder.
Damen blijft niet alleen op zijn doellijn staan.
Maar ร  la Koopmans zakt hij door zijn afzetbeen om zijn versie van de stervende zwaan te doen.

Je zou als keeper natuurlijk nog gewoon kunnen proberen af te zetten met dat been en naar hoek gaan.....

"Gelukkig" weet hij weer achteraf zijn verdedigers te vertellen wat zij fout hebben gedaan.

Maar waarschijnlijk zijn er hele logische verklaringen voort het blijven opstellen van Koopmans 0.3

- Wentges, Schoonderwalt en Niekima hebben nog niet bijgetekend voor volgend seizoen. En dus banken.

- De inschatting van Globalon is dat de huidige selectie nog veel tekort komt voor de Eredivisie en wordt alles ingezet op het volgende seizoen, waarbij men geen afbreukrisico wil lopen bij de jonge keepers, zodat ze volgend jaar fris kunnen beginnen

- De laatste keer dat we gepromoveerd zijn, is gebleken dat de 8e plaats in de eindstand de perfecte uitgangspositie is....
0
Zaterdag 19 maart 2022 om 06:56 uur

Tommy

ghostdrift schreef:

FC Emmen en Excelsior en Volendam
Emmen misschieb maar bij de rest moeten er echt wel spelers bij om ze eredivisie waardig te maken
0
Dinsdag 15 maart 2022 om 07:26 uur

Advertentie

grijze gek

ghostdrift schreef:

Je gelooft toch niet dat je met deze selectie enige kans in de eredivisie maakt lekker nog een jaar KKD en doorbouwen met betere spelers
Doe maar wat spelers van Chrystal Palace, die houden toch mooi de 0-0 tegen City, nog even geduld en ADO speelt ook middenmoot eredivisie
0
Maandag 14 maart 2022 om 23:26 uur

Madmax

ghostdrift schreef:

Je gelooft toch niet dat je met deze selectie enige kans in de eredivisie maakt lekker nog een jaar KKD en doorbouwen met betere spelers
Wie heeft wel in de Keukenkampioen divisie een Eredivisie waardig elftal
0
Maandag 14 maart 2022 om 22:45 uur

ghostdrift

Superjantje schreef:

Top 2 is eigenlijk onhaalbaar, we staan te ver weg op top 2 en nog wat clubs vlak bij ons, competitie is nu elke zegรปh een bonus en goed voor zelfvertrouwen.
Hopen dat we in na competitie redelijk fitte selectie hebben voor een kans op promotie.


Je gelooft toch niet dat je met deze selectie enige kans in de eredivisie maakt lekker nog een jaar KKD en doorbouwen met betere spelers
0
Maandag 14 maart 2022 om 22:27 uur

Gast

Nu je toch niet meer rechtstreeks kan promoveren en je opgescheept zit met deze amateur trainer kan je alleen nog maar hopen op de nacompetitie en dat dan Breinburg, Klas, JanMaat in staat zijn om een paar wedstrijden te spelen dan kan er door een wonder toch nog iets mogelijk zijn net als in 2008 toen hadden we ook in de nacompetitie de meest ervaren ploeg. Statistisch gezien zijn de onderste ploegen uit de eredivisie over het algemeen kansloos in de nacompetitie.Maandag gaat het heel lastig worden alhoewel je Eindhoven ook niet moet overschatten mits je net als Brood niet moet vasthouden aan een 4 3 3 maar je ook gerust 5 3 2 of 5 4 1 kan gaan spelen om wat minder makkelijk doelpunten tegen te krijgen dat is namelijk het grootste probleem op dit moment.
0
Zondag 13 maart 2022 om 17:53 uur

Nu online

BLEISWIJK-1, Tante Wil, Aad, Tuurke63, viarijn, yesyes, langnek, MichelAdamsMatje en 173 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 124
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong PSV
3-2
20 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
24 april 2025 om 20:00 uur
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 35 - 76
2 Excelsior 35 - 68
3 ADO D.H. + 35 - 66
4 FC Dordrecht 35 - 62
5 SC Cambuur 35 - 62
6 Graafschap 35 - 59
7 Telstar 35 - 55
8 FC Emmen 35 - 53
9 Den Bosch + 35 - 51
10 Roda JC 35 - 48
11 Helmond Sp. 35 - 46
12 Jong AZ 35 - 45
13 FC Eindhoven 35 - 45
14 VVV-Venlo 35 - 38
15 MVV Maastr. 35 - 37
16 TOP Oss 35 - 36
17 Jong Ajax 35 - 32
18 Jong PSV 35 - 27
19 Jong Utrecht 35 - 20
20 Vitesse -30 35 - 10