Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: sport

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 124
Volgende pagina

<FCDH>

logo
Auto Inkoop

Home
Nieuws
Radio
TV
Over DHFM
Adverteren
Audiofragmenten
ADO Den Haag
Bron stadsradio den haag fm


“Chinese miljoenen voor ADO onderweg naar Den Haag”

30 sep 2014, 21:16Nieuwslabels: ADO Den Haag, voetbal Door Gerard van den IJsselCategorie: Facebook, Slider, Sport
De acht miljoen euro die het Chinese bedrijf United Vansen moet betalen voor de aandelen van ADO Den Haag zouden eindelijk onderweg zijn.

Jan Hermen de BruijnDat zegt Jan Hermen de Bruijn (kleine foto) van het voetbalblad Elf. Hij was nauw betrokken bij de deal tussen aandeelhouder Mark van der Kallen en de Chinees Hui Wang (grote foto). De Bruijn zei op een toespraak in Goirle dat het bedrag inmiddels op een Engelse bankrekening staat.

ADO-eigenaar Mark van der Kallen zei twee weken nog het Chinese bedrijf United Vansen uiterlijk een maand de tijd te geven om de acht miljoen euro over te maken voor zijn aandelen in de club. “Als het half oktober niet gerealiseerd is, heb ik het vertrouwen in een goede afloop verloren”, zei hij in de Volkskrant. “Dan gaan we op zoek naar een nieuwe partij die ADO Den Haag wil overnemen
0
Dinsdag 30 september 2014 om 22:10 uur

<FCDH>

Onno hansum bij tv west sport

Geruchten steeds sterker dat Fernandez naar ADO gaat
0
Maandag 29 september 2014 om 19:19 uur

<FCDH>

‘Duo Michiel Kramer en Mike van Duinen past niet’

29-09-2014 | 17:29
Share on facebook Share on twitter Share on email More Sharing Services
0
DEN HAAG – Chef voetbal van De Telegraaf Valentijn Driessen vindt dat ADO Den Haag-trainer Henk Fraser een keuze moet maken om Michiel Kramer of Mike van Duinen in de punt van de aanval te zetten. Dat zegt Driessen als gast in TV West Sport.
‘Mijn keuze zal dan vallen op Kramer met een andere speler om hem heen, bijvoorbeeld Roland Alberg. Van Duinen voegt op dit moment niet veel toe aan het elftal,’ aldus de voetbaljournalist.

Zorgen

In de uitzending wordt de sportieve crisis bij de huidige nummer 15 van de eredivisie besproken. Driessen: ‘Men moet zich zorgen maken bij ADO. De club heeft een te smalle selecties om blessures op te vangen en ze krijgen een zwaar programma met nu Vitesse en NAC Breda uit.’

Verder gaat het uitgebreid over de mogelijke overname van ADO Den Haag door het Chinese United Vansen. ‘Uit onderzoek van onze correspondent in China bleek dat niemand daar ADO of meneer Hui Wang kende. En de overnameperikelen zijn een direct gevolg van het feit dat de selectie nu zo smal is,’ zegt Driessen.

Het laatste nieuws op je mobiel bekijken? Pushberichten ontvangen bij brekend nieuws in jouw regio? Download de gratis apps van Omroep West voor je tablet of telefoon.

Foutje gezien?
0
Maandag 29 september 2014 om 19:07 uur

Aad

Mijn broek zakt weleens af bij al die nostalgie naar het Zuiderpark en de oude tijden van midden-noord.

Vanmiddag de kelderkast eens opgeruimd en mijn laatste, door vocht aangevreten, shirt van Holland Sport weggegooid. Met de nummer 9 van Sjakie Roggeveen op de rug.
Over nostalgie gesproken.
0
Maandag 29 september 2014 om 18:04 uur

Kees

Bert schreef:



Klinkt gevaarlijker dan het is Kees. Elektrisch of digitaal roken neemt een enorme vlucht.

In Oostenrijk een land waar je nog overal mag roken zie je juist het gebruik van digitaal roken toenemen.

Maar goed heb er een goed gevoel over tegen Vitesse voor wat het waard is.
Heb één keer van mijn leven gerookt en dat was een sigaar op mijn voetbalvereniging. Hadden ze me wijsgemaakt dat ik moest inhaleren en ik kreeg steeds maar weer vettige dingen te eten. Was twee dagen compleet van de wereld.

Bij mij op de tribune rookt er af en toe één die naast me zit. De sport is bij ons dan om direct om een steward te roepen. Iedere keer weer. Familietribune he. En het blijft leuk.
0
Zondag 28 september 2014 om 21:59 uur

Advertentie

adotiel

Wat mij ook begin jaren 70 opviel (zeg maar het jaar van de fusie) maar ook nog de jaren vlak daarvoor (de tijd van Villerius, Heijnen, Aarts en Maassen) om er een paar te noemen zaten de treinen van HS vol als Feijenoord thuis speelde. Nu speelde Feijenoord vaak thuis als ADO uit speelde, maar het was zeker niet zo dat die mensen die naar de Kuip gingen ook naar het Zuiderpark gingen. Daarnaast had je toen natuurlijk ook nog Holland Sport / Houtrust. Holland sport trok vooral mensen uit Scheveningen e.o. aan. De gedachte van 1 (top)club in Den Haag is ook nooit goed vd grond gekomen, mede omdat de Holland Sport cultuur en de ADO-cultuur moeilijk samen ging. (Iemand van Houtrust ging niet makkelijk naar het Zuiderpark). Ik herinner me dat destijds bij de fusie alleen Roggeveen en Roodnat als speler en de keeper Louwerens meegingen naar het nieuw ADO/Den Haag (waarin de naam Holland Sport niet voorkwam). Dat was niet genoeg om de oude Hollandsport supporter mee te krijgen, sterker nog het was voor hun een bevestiging dat de nieuwe fusieclub feitelijk het oude ADO was. Ze speelden natuurlijk ook nog eens op het Zuiderpark. De eerlijkheid gebied te zeggen dat destijds bij de fusie ADO natuurlijk wel verreweg het beste materiaal had. Ze waren dat jaar ervoor bijna kampioen geworden. Maar goed, qua publiek - en dat is wat ik me nog herinner - was het zelden vol (ook bij goede prestaties).
Waar ADO overigens vroeger (jaren 60/begin 70) wel de zaakjes prima op orde had, was op het bestuurlijke vlak en vooral dan het netwerk. Dat zag je terug in de benoeming van een aantal toptrainers die ook jaren daarna op Europees niveau floreerden (Happel, Jezek en Boskov). Dat bestuurlijke netwerk is eind jaren 70 ter ziele gegaan (andere tijd andere bestuurders). Ben overigens er van overtuigd dat het ontbreken van goede bestuurlijke potentie een belangrijke oorzaak is van de terugval. Ik hb nooit iets moeten hebben van bijvoorbeeld een tussenpaus als Stoop die na het opheffen van FC Amsterdam zijn heil zocht bij ADO. Dat heeft louter geleid tot een kortstondige opleving en heeft niet geleid tot duurzaamheid. Oude ADO-mensen zoals Rob Baan werden door hem respectloos afgeserveerd in die tijd. Maar goed ik dwaal af.
Voor mij blijft onverlet, dat Den Haag nooit echt een voetbalstad van het volk is geweest vanaf eind 60 begin 70. Hoe het in de jren 50 en 1e helft 60 was weet ik niet. Toen was er natuurlijk nog geen betaald voetbal en was er ook nog maatschappelijk een heel andere situatie; de naoorlogse waarbij het leven (zo heb ik begrepen van bijvoorbeeld mijn ouders maar ook uit "de boeken en geschriften" ander prioriteiten en vooral ook andere belevingen kende. Alles stond toen in het teken van grote (maatschappelijke) verandering (van conjunctuur en gezag) waarbij het voetbal volgens mij een heel andere rol in de dagelijkse ontspanning opeiste dan nu het geval is. Daarnaast: de ontwikkeling van de sociale media (en de kennisontwikkeling in zijn algemeenheid) is natuurlijk ook een factor die moet worden meegenomen bij de vergelijking tussen publieke belastingstelling in de jaren 50 en begin 60 versus later.

0
Zondag 28 september 2014 om 17:23 uur

K.B

Ik zie de hele dag al shouts van dezelfde mensen over dezelfde discussie van vanochtend. Niets beters te doen op deze zondag? Ga lekker FOX Sports, Sport 1 of iets dergelijks kijken man.
0
Zondag 21 september 2014 om 16:59 uur

Eagle187

pajam schreef:

en zo is het.

we kunnen heel positief roepen dat we een goede pot gespeeld hebben, maar jammer genoeg geen doelpunten gemaakt hebben, maar volgens mij speelden wij tegen een degradatie kandidaat (in onze stadion!) die 5 basisspelers mistte (naast dat het in de zomer al redelijk leeggekocht was).

Dat je het dan voor elkaar krijgt om te heersen is natuurlijk compleet logisch!

Daarnaast heb ik dit seizoen sowieso weinig denderends gezien en al zeker niet in de laatste 3 wedstrijden die we gespeeld hebben.

Zoals velen al zien en roepen; van Duinen loopt de spits in de weg, dit deed hij naar mijn mening vorig jaar een stuk minder. Ik vind hem ook heel onverschillig ogen in interviews na de wedstrijd. Mike had nu graag in Alkmaar of Groningen gespeeld en gaat zich nu dan ook frustreren aan het feit dat ie niet op zijn eigen positie mag spelen. Gaat vervolgens continu tóch richting de spits positie, waardoor Meijers op zijn positie komt te spelen en er achterin links alle zeilen bijgezet moeten worden. Plus dat het centraal in de aanval overvol is.

Schet werkt hard, maar daarmee is alles gezegd.

voorin hebben we gegokt op geld vanuit V.U en hebben we eredivisiewaardige spelers als Gouriye, Korte en Poepon laten gaan. Nu we niet (kwalitatief) genoeg aanvallende spelers hebben, zou je moeten roeien met de riemen die je hebt en kan je gewoonweg niet anders dan 4-4-2 spelen én toch doen we het niet.....

Fraser is nog altijd een prima trainer, dat zie je direct terug op het veld, maar lijkt snel over de kook te raken en kan een elftal die (wellicht?) een neerwaarste spiraal komt niet meer corrigeren of is zelf ook gefrustreerd door de hele V.U. overname soap.

hoe dan ook, Feyenoord thuis, Twente uit, Groningen thuis, Utrecht uit, Cambuur uit en GAE thuis; dat had ons toch wel 12 punten moeten kunnen opleveren, nu staan we wéér onderaan, alleen Heracles is écht afgeschud (nu nog).

jammer!!!
Wat een onzin zeg. Met uitzondering van de wedstrijd tegen Utrecht speelde Den Haag gewoon prima! Gisteren ook gewoon veel beter dan GoAhead. Het enigste wat faalde gisteren was de voorhoede. Op 1 bal na kwam er geen enkele pass van Schet aan, Houtkoop was balvaster maar ook een stuk trager waardoor die vaak teruggaf aan Meijers. En van Duinen en Kramer waren gewoon niet actief genoeg.

Met V.U. bedoel je neem ik aan U.V. ???

Eredivisiewaardige spelers Gouriye en Poepon hebben al 2 seizoenen lang bewezen (nog) niet eredivisiewaardig te zijn, hou je alleen Korte over die zich goed ontwikkeld bij Dordt, maar je weet nooit hoe dat uitpakt als ie zn ding bij Den Haag doet. Bovendien mag je nu blij zijn dat ie verhuurd is want die ligt er voorlopig uit!

Ben het er ook niet mee eens dat we niet genoeg kwalitatief aanvallende spelers hebben al mag er zeker nog een goede spits bij komen. Maar met Kramer heb je gewoon een goede spits in huis en spelers als Alberg en Gehrt zijn aanvallend ingesteld en gewoon goed. Dan heb je Mike nog achter de hand die ondanks dat ik m zwaar overschat vind toch altijd wel zn doelpuntjes meepikt. Als je in de winterstop 1 goede aanvaller erbij haalt heb je zat. In ieder geval zitten we zeker niet in een neerwaartse spiraal zeg, doe ff normaal. Ik heb 1 slechte wedstrijd gezien tegen Utrecht, verder was het voldoende tot goed. Als je voorhoede scherp is win je gisteren gewoon met 2-0, 3-0. Als Schet zn voorzetten beter waren geweest had je minimaal 2x zoveel doelkansen gehad ook.

Op voorhand zijn wedstrijden tegen Feyenoord, Twente, Groningen en Utrecht ook geen wedstrijden waarbij je je rijk rekent dus hoe je durft te beweren dat dat 12 punten oplevert.... Achteraf wel (doordat Den Haag beter speelde dan verwacht tegen 3 van de 4) maar jij zegt dat je weinig denderends hebt gezien dit seizoen dus dan gaat dat niet op. Bovendien is Cambuur uit ook geen zekerheid voor punten dus sta je met 5 punten uit 5 wedstrijden helemaal niet zo slecht gezien het schema! Achteraf had je meer kunnen hebben (als je toegeeft dat ze het gewoon aardig doen dit seizoen) en met straks een wat makkelijker programma zie ik dan ook uit naar een mooi seizoen!

Ik vraag me soms af waarom sommigen hier eigenlijk supporter zijn van ADO Den Haag... Als je alleen maar zit te zeiken over alles aan je club, alles slecht vind en alles negatief inziet weet ik echt niet waarom je jezelf dan fan noemt???? Fan ben je toch omdat je ergens van houd? Omdat je er iets mee hebt? Als je alleen maar supporter bent omdat je toevallig in Den Haag woont kun je net zo goed een amteurclubje in Den Haag gaan opzoeken die elke week wint. Hoef je ook niet bang te zijn dat die club wordt overgenomen door een `vaag` buitenlands bedrijf ofzo. Als je wel een echte fan bent, dan neem ik aan dat je baalt als je club verliest en hoopt dat ze het de volgende keer beter doen. Dan zit je iig niet je eigen ploeg af te zeiken. Ik hoop elke week dat Den Haag wint. En dan het liefst met aardig tot mooi voetbal of met heel veel strijd. Dan geniet ik. Weet je wanneer ik ook geniet ? Als Den Haag volgende week 4-0 wint door 4 doelpunten van SChet. Mocht er zoiets onwaarschijnlijks gebeuren dan hoor ik jou en een paar van je maatjes alweer iets roepen in de zin van dat ie ze voor t intikken had of ze er per ongeluk inschoot. ! ding is zeker een week later wordt ie zeker weer helemaal afgezeken. Dat noem ik geen fans. Dat noem ik gezeik. Gister speelde Schet zn slechtste wedstrijd van het seizoen. Hij is niet de beste speler van het team maar heeft zeker veel inzet en is lang niet zo slecht als door sommigen hier gesteld wordt. Sommigen maken er een sport van hem af te zeiken. Net als dat sommigen er een sport van maken Dereijck en van Duinen af te zeiken. Dereijck was al veroordeelt voordat ie zn eerste balcontact had gehad ! Feit is dat bijvoorbeeld een Jansen veel en veel dramatischer speelt dan een Schet en toch wekelijks veel beter wordt beoordeeld hier op de site, dat zegt genoeg. Ik ben ook blij dat Wormgoor nu op de bank zit voorlopig, maar als ie dan speelt gun ik hem het beste. Om 1 simpele reden; als hij t goed doet, doet ADO het goed en gaan we vooruit! Kom op man, het is tijd voor echte support!
0
Zondag 21 september 2014 om 09:56 uur

gillah

Waht schreef:

Als ik Fontein mag geloven gaat de begroting richting 20 a 25 miljoen per jaar.
Komende 4 maanden gaat hij inventariseren wat het beleidsplan allemaal gaat bevatten met speerpunten als:
Jeugdopleiding
Scouting jeugd en prof afdeling.
PR en commerciele afdeling moeten professioneler
Eerste elftal dusdanig versterken dat we structureel top 5 gaan spelen.

Dit is naar buiten gebracht door dhr. Fontein.
Als we dan blijven roepen dat we de plannen niet kennen houd het toch op.

Mocht bovenstaande niet correct zijn weten we inderdaad niet waar we naar toe gaan. Nu zijn er ineens weer nieuwe gegadigden, ik hou me hart vast.

Wang geeft aan te willen investeren en dat zou voor ons allen een droom zijn. De andere gegadigden kunnen wellicht de aandelen kopen maar dan blijven verdere investeringen achterwege.
Er zijn shouters die het prima vinden onderin de Ere te voetballen. Ik wil omhoog en hoe: het liefts met eigen jeugd maar dat is onmogelijk (Jonge spelers voetballen 4 of 5 goede wedstrijden en gaan naar Chelsea) dus dan maar met Obikie en chunkee, als we maar goed voetbal zien.
Een heel verhaal, maar je beantwoord niet een van de volgende vragen die ik stelde: Hoeveel wil United Vansen gaan investeren? Op welke manier worden transfers gefinancieerd? Hoe wil United Vansen met ADO het voetbal in China ontwikkelen?

De eerste twee vragen gaan over de financiëring. Hoe dat precies zal gaan weet niemand nog. Doet United Vansen een miljoenengift aan ADO, of is de investering een lening waardoor de club ineens weer een schuld heeft?

Deze vragen zijn echt nog niet beantwoord. Ik irriteer me dan ook aan jouw zinnetje "ls we dan blijven roepen dat we de plannen niet kennen houd het toch op". Want het enige dat jij tegenwerpt is het verhaal `begroting naar 20-25 miljoen` en `structureel top 5`. Dat is dus absoluut niet concreet. Elke club in het rechterrijtje heeft een beleidsplan waarin staat dat ze over 5 jaar structureel in het linkerrijtje moeten spelen met een uitschieter naar Europees voetbal. Ik zie Wetsel nog zitten bij Holland Sport in gesprek met Wilfried de Jong en Matthijs van Nieuwkerk. Hoe wil je de begroting verhogen? Dat zijn de interessante vragen die nog niet beantwoord zijn. Dus blijf ik erbij: we weten nog niks.

Sterker nog: het enige dat we weten is dat Wang om de een of andere reden geen gebruik heeft gemaakt van een van de vrije economische zones in China (bv Hongkong of delen van Shanghai) om het geld te versturen.
0
Dinsdag 16 september 2014 om 15:36 uur

<FCDH>

ADO-directeur Fontein: ‘Investeren in scouting en jeugdopleiding’


DEN HAAG – Interim-directeur Maarten Fontein van ADO Den Haag wil de jeugdopleiding en de scouting goed tegen het licht houden. ‘Daar kunnen versterkingen plaatsvinden. De visie die ik heb neergelegd bij meneer Wang is dat we goed kijken naar ADO-voetbal én ADO-zakelijk.’ Fontein vertelt maandag in TV West Sport over zijn plannen en doelstellingen met de Haagse eredivisionist.
Fontein is voor een periode van vier maanden aangesteld, vooral om de overname van het Chinese United Vansen in goede banen te leiden. Of hij in 2015 ook nog directeur van ADO is, weet hij niet. ‘Dat valt te bezien. Als de overname niet doorgaat kan ADO op de oude manier verder, of de club gaat nieuwe aandeelhouders zoeken.’

Vertraging overname

De overname van ADO Den Haag door de Chinese investeerder is nog altijd niet definitief. Afgelopen vrijdag verliep de betalingstermijn en kan grootaandeelhouder Mark van der Kallen van de deal af. Fontein: ‘Er is na vrijdag jl. contact geweest tussen Van der Kallen en de potentiele nieuwe eigenaar. Meneer Wang van United Vansen heeft uitstel van betaling aangevraagd vanwege formele procedurele redenen in China. Bij mijn aanstelling vond ik al dat de betalingstermijn zeer ambitieus was. Normaal duren dit soort acquisities anderhalf jaar.’

Rtvwest
0
Maandag 15 september 2014 om 23:54 uur

Nu online

Ado Vakkie S, GroenGeelHart070, Alle ballen op Jort, FFL, Ruudje P, Baco070, Haraldberg1, ADOZoetermeer, broodjebal070, Jap en 230 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 124
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1