Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: termijn

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 124
Volgende pagina

DHFC070

JB schreef:

15 miljoen bij ADO zou wel reƫel moeten zijn, aangezien de omzet in het seizoen 2015/2016 volgens de jaarrekening 15 miljoen bedroeg, excl. transferbaten.
En 18 miljoen incl. netto transferbaten.

Gezien de werelddeal van Manders van Cars Jeans zou minimaal weer 15 miljoen dus voor de hand liggen.

Ik ga er daarom vanuit dat er een "ambitieuze" begroting ligt van 17-18 miljoen, waarbij de toename t.o.v. 2015-2016 door de lening gedekt is.
Mocht jou verhaal kloppen dan kun je wel weer spreken over een "ambitieuze" of in mijn ogen belachelijk onrealistische begroting. Het seizoen 2015/2016 was als ik me niet vergis het eerste jaar sinds de overname en toen geloofde iedereen nog in de praatjes en luchtkastelen van Wang (champions league etc.) met als gevolg gemiddeld 12.000 toeschouwers en een voor de helft gevulde hoofdtribune. Vandaag de dag hebben we max zo`n 9.000 betalende supporters (overige is gratis of hele goedkope kaarten) en een hoofdtribune die voor 1/6 gevuld is. Nogal een verschil en een beetje calvinistisch begroten met een lange termijn visie van 5 a 10 jaar is niet zo`n hogere wiskunde.
Maarja alle directeuren weten toch dat ze niet zo`n lange periode bij de club zullen zitten dus waarom niet lekker jezelf promoten met luchtkastelen over de rug van de club. De lijken die dan achterblijven in verschillende kasten is dan toch niet meer jou pakkie aan.
0
Dinsdag 8 augustus 2017 om 10:51 uur

JB

Vakkie-G schreef:

Ik hoop zo dat utrecht legia warchau loot
Het enige wat in ons belang is, is dat Utrecht de groepsfase haalt.....

Voor de korte termijn kost het Utrecht punten in de competitie, voor de langere termijn levert het punten voor de UEFA ranking op, waar wij ooit van hopen te profiteren.....
0
Vrijdag 4 augustus 2017 om 12:34 uur

Aad

Rossi schreef:

Ja dus? Dat wil niet zeggen dat het een hoog niveau is waarop hij momenteel acteert. Ja ze spelen voorrondes EL, maar verder is het niveau een stapje lager dan bij ADO en de Eredivisie
Laat naar je kijken ..... heb je PSV en Ajax zien stuntelen. En dat is de zogenaamde top van Nederland.

Eredivisie-niveau is niet zo hoog en ADO zou met elke club uit Europa problemen hebben. Hebben ze nationaal niveau al met amateurclubs (zie beker).

Hevel was (op korte termijn) een zeer bruikbare speler geweest.
0
Vrijdag 4 augustus 2017 om 11:43 uur

JB

pajam schreef:

Stelling : Is het in ons voor- of nadeel wanneer FC Utrecht vanavond zich weten te plaatsen (motivatie effect selectie Utrecht , dosis energie die men 1 week voorafgaand aan onze ontmoeting in een play off moeten stoppen) ?

Altijd een voordeel.

Laat ze ook de groepsfase maar halen.

Voor de korte termijn doordat ze veel reizen en spelen.

En meer punten voor de Nederlandse ranking voor de lange termijn.
0
Donderdag 3 augustus 2017 om 13:17 uur

jamesjones

Ze geven zowiezo een licentie, wellicht met verbeterpunten en daaraan gekoppeld termijn.
0
Donderdag 3 augustus 2017 om 11:17 uur

FC Den Haag!

Sprinkhaan070 schreef:

..................Zwinkels...............
Ebuehi - N. Kuipers - Kanon - Meijers
...........Immers..........Bakker...........
..................El Khayati.....................
Becker..........Johnson..........Lorenzen

Duplan zie ik niet meer zo vaak spelen denk ik. Daarbij zullen vd Heijden en Marengo denk ik nog vertrekken. Immers en Lorenzen kunnen ook spits spelen.
Prima opstelling! Wellicht nog nieuwe keeper die in de basis komt en afwachten of het N.Kuipers met Kanon gaat worden of dat Groenendijk toch kiest voor Beugelsdijk of Meisner. En ik ben benieuwd of Kuipers dan nog (op termijn) Meijers uit de basis gaat spelen.
0
Woensdag 2 augustus 2017 om 13:50 uur

Kees

Sprinkhaan070 schreef:

Lekker boeiend. Zoals Manders zei ging het alleen nog om de indeling van de RVC.
Helaas wel boeiend. De licentie zullen we ongetwijfeld krijgen. Op wat voor wijze en/of termijn ook.

Echter levert deze procedure enorm veel vertraging op om de club verder te professionaliseren. Benoemingen worden uitgesteld, op de meeste beleidsbeslissingen staat de handrem en veel arbeidsuren die anders besteed hadden kunnen worden.

0
Woensdag 2 augustus 2017 om 12:05 uur

jamesjones

Tikki Takka schreef:

9 dagen voor de 1e eredivisiewedstrijd nog steeds geen toestemming van de KNVB om deel te mogen nemen aan de competitie.

Ik heb het idee dat er achter de schermen nog steeds druk overleg is tussen de KNVB en ADO en dat het nog lang geen gelopen race is.

Waarom zou er anders worden gewacht om hierover nieuws naar buiten te brengen?








Het zou deze week bekend worden en die is nog maar halverwege . Dus wacht gewoon even ac.

En je krijgt heus wel een licentie, desnoods tijdelijk met punten die verbeterd moeten worden binnen een bepaalde termijn.
0
Woensdag 2 augustus 2017 om 10:56 uur

Advertentie

Kees

grijze gek schreef:

We doen het, niet waar Kees?? geel groene vlag mee
Mag jij mee zwaaien Kees
Nou egg niet. Ben het volledig met de KNVB en Feijenoord eens. Veiligheid gaat voor alles en dit was echt niet anders te organiseren op zo`n korte termijn.

Laten we blij zijn dat die JC schaalwedstrijd uit de arena weg is.
0
Dinsdag 1 augustus 2017 om 17:10 uur

DH070

Ik zie overal steeds meer berichten over Kum... Denk dat dat op korte termijn het beste is door het plotselinge vertrek van Kanon... is 32 maar kent de club en weet wat de club van hem verlangt. Gewoon een 1-jarig contract geven met een optie voor nog een jaar en dan kan je in de winterstop of voor volgend seizoen een goede verdediger halen voor de plek van Kanon. Belangrijkste is dat je je selectie in orde hebt voor het begin van het seizoen!
0
Dinsdag 1 augustus 2017 om 11:16 uur

Nu online

Marcie, haguhnees87, MichelAdamsMatje, James, pajam, Rooie91, Sylvia Lenterman, Haraldberg1, pitbull, ADOZoetermeer, Marcelvld, kojak1 en 201 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 124
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5