Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: verstand

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 124
Volgende pagina

yesyes

slash070 schreef:

Ik heb geen HAAGSE ploeg gezien, met een boef er in, meestal de beperkste speler, maar een BOEF in het veld. Ik mis al heeeel lang het haagse publek in het stadion wat voor een HAAGSE sfeer zorgt en achter het team staat, en dan heb ik het niet over ellende maat HAAGSE SFEER. Ik mis de binding tussen ploeg en publiek. En Fraser kan wel blijven roepen dat hij geschrokken is van de instelling of wat dan ook, maar . . . . ? Ach laat maar, ben op weg naar de binnenstad, biertje in de Paap, ben echt zwaar over de de rooie van deze kut week en weer uitgeschakeld in de beker door een of andere bagger club
Idd ben ik helemaal met je eens. Moeten wij ons ook niet een keer achter onze oren krabben dan.. wat is er nou nog voor support dan. Ik begrijp echt niet dat die gasten achter het goal zijn gaan zitten. Heel het intimederende sfeertje is weg waardoor tegenstanders gewoon bang werden om hier te komen voetballen. Nogmaals onbegrijpelijk dat al die figuren achter het goal zijn gaan zitten. En maar klagen op alles en iedereen maar zelf het niet het verstand hebben om door te hebben dat het een dooie boel op de tribunes is waardoor ook onze spelers niet beter zullen gaan spelen.
0
Zaterdag 27 september 2014 om 23:39 uur

rien1

tjapi01 schreef:

4-4-2?
Het lijkt er toch veel op. Maar ja, ik ben geen trainer, maar misschien heeft er iemand meer verstand van. Lijkt inderdaad 4-4-2
0
Zaterdag 27 september 2014 om 19:59 uur

Petah

Haagse Roel schreef:

Precies , je spreekt jezelf tegen kerel : mede je laatste alinea : veroorzaakt door jou grote vriend v.d. Kallen.......vergeet dat niet he...nog steeds verantwoordelijk voor het beleid wat tot op heden gevoerd , incl de deal met Wang en de smalle selectie.

Je kan wel lekker afgeven op die Chinezen , achtergronden waarom de deal nog niet rond is ken je niet maar wel bleren dat het niets wordt en tegelijkertijd Kallen veren in z`n reet stoppen.

Mocht de deal niet doorgaan, dan is er maar 1 persoon verantwoordelijk, zo ligt het nu eenmaal , en dat is je maatje.


Jij bent niet goed bij je verstand zonder kallen had je nu geen club meer gehad lekker boeiend dat hij eraan verdiend heb had ik ook gedaan

En als de deal niet doorgaat dan is er idd wat schuld bij vd kallen maar ook bij wang en co want die had ook bankgaranties Af kunnen geven
0
Vrijdag 26 september 2014 om 08:58 uur

pajam

gillah schreef:

Ik vind dat je het belang van Bulykin wel heel erg bagatelliseert. Bulykin maakte veel goals maar was ook veel meer dan dat. Hij won bijna alles in de lucht, veel meer dan Kramer. Bulykin kon, als hij in zijn voeten werd aangespeeld, de bal zolang vasthouden dat het hele elftal kon aansluiten. En misschien was het allerbelangrijkste nog wel zijn winnaarsmentaliteit en persoonlijkheid waarmee hij het hele elftal op sleeptouw nam, Verhoek en Immers voorop. Niet voor niks dat Verhoek toen zijn beste seizoen ooit speelde. Bulykin was van enorme waarde. Kramer is een leuke spits voor ons maar heeft bij lange na niet de impact van Bulykin.
het is niet eens het discussiëren waard; Bulykin was op alle vlakken beter dan Kramer en dat is ook niet zo gek. Kramer speelt nu voor z`n 2e seizoen op het hoogste niveau.

Bij Bulykin oogde het wellicht wat minder technisch en minder snel, maar dat is bij de spits van Swansea ook. Als je een beetje verstand van het spelletje heb, ga je Bulykin zijn presteren niet bagatelliseren! Verhoek kon excelleren door Bulykin en Ammi...
0
Maandag 22 september 2014 om 09:10 uur

Kees

Is er of waarom is er geen app van cadd? Heb er overigens geen verstand van.
0
Donderdag 18 september 2014 om 19:53 uur

Advertentie

H@@GenEES

Dannyy schreef:

Als Fraser Schet nog 1x opstelt weet ik het ook niet meer.. Dan kan je beter Van Veen of Owobowale daar neerzetten, Schet loopt nu alleen maar de talenten in de weg!
De mensen die er verstand van hebben zijn het duidelijk miet met je eens, dus........
0
Woensdag 17 september 2014 om 13:04 uur

yesyes

Johannes schreef:

Een van de beste koppers van de eredivisie? Waar haal je dat nou weer vandaan? Hij heeft snelheid en techniek, maar koppen is nou net zijn minst sterke onderdeel. Alleen omdat hij lang is is het nog niet automatisch een goede kopper.
Haha jij hebt echt totaal geen verstand van voetbal of je bent net als H@@genees aan het gallen (misschien wel je 2de account).
0
Dinsdag 16 september 2014 om 19:56 uur

gillah

H@@GenEES schreef:

Over het elftal met uitzondering van Derijck ben ik ook positief, maar de overname is een zooitje en is niet goed voor Den Haag, dat jij als "echte supporter" je ziel wil verkopen aan de Chinezen moet jij weten.

Maar voorlopig hebbe we een hoop onrust, een smalle selectie, geïrriteerde spelersgroep vanwege de premie beloftes van een oplichter.

Dus hoe jij en andere ja knikkers daar positief onder kunnen blijven is mij een raadsel. We staan gigantisch voor lul en zijn het lachertje van de eredivisie en dat is niet allemaal de schuld van de grote boze media.

Morgen 1-1

Prettig weekend
Van der Kallen wil enkele vragen zien beantwoord worden en aan de hand daarvan bepaalt hij wat hij verder gaat doen. Daar haal ik uit dat Wang Mark niet op de hoogte houdt van de ontwikkelingen en dat Van der Kallen nu ook niet precies weet hoe het zit. Maar ik ga hier verder niet meer over shouten. Sommige shouters hebben `europees voetbal´ gehoord en vervolgens hun kop in het zand gestoken en willen geen bedenkingen meer horen. Prima. We gaan het zien. Ik hoop dat het goedkomt, in tegenstelling tot de projecten van Kool die er nu ineens verstand van zou hebben omdat hij zegt wat sommige supporters wilen horen.
0
Zaterdag 13 september 2014 om 11:26 uur

Eagle187

Haagse Kelt schreef:

Daar heb je helemaal gelijk in. Ben vd Kallen dankbaar voor het in ADO stappen toen t moest, maar vergeet niet dat het een zakenman is die over lijken gaat als t moet. Daar kunnen de werknemers v Thieme idd over meepraten.
Nu is duidelijk dat vd Kallen van zn aandelen af wil. Tuurlijk verkoopt hij die t liefst aan een partij die goed is voor ADO, maar eerst en vooral verkoopt hij de aandelen aan een partij die goed is voor vd Kallen. En Mark realiseert zich dondersgoed dat de gegadigden niet bepaald in de rij staan, dus hij zal Wang zo lang mogelijk de tijd geven.
Ik zou persoonlijk ook Wang zo lang mogelijk de tijd geven...
om exact dezelfde reden die ik net ook aangaf. Ook Wang moet om zijn reputatie denken. Hoe idioot zou die man zijn om deze overname af te laten ketsen zonder geldige reden? Denk niet dat ie in de toekomst dan weer zo makkelijk zulke deals krijgt als ie in het verleden met de olympische spelen, de italiaanse cup, de spaanse cup en de franse cup heeft binnengehaald. Na zo`n debacle als het volgens sommigen hier gaat worden met ADO zullen mensen een stuk terughoudender zijn om met Wang in zee te gaan...
Dat gezichtsverlies kan Wang niet gebruiken. Dat weet van der Kallen ook. Voor mij staat vast dat Wang de beste bedoelingen heeft met ADO maar in zijn enthousiasme de hele procedure gewoon onderschat heeft. van der Kallen heeft dat ook onderschat. Mensen die er meer verstand van hebben geven allemaal aan dat de korte transactieduur nogal optimistich geweest is en dat zal vdKallen ter harte nemen. Hij heeft liever dat hij zn 8,2 milj een paar maanden later krijgt dan dat hij nu voorlopig min of meer vast zit aan ADO of misschien bij een andere buitenlandse partij wellicht 7milj ofzo vangt.
0
Zaterdag 13 september 2014 om 00:08 uur

jamesjones

<FCDH> schreef:

Misschien moeten we met ze alle is rtvwest mailen om te zeggen dat ze is een andere adowatcher moeten aanstellen die is positief over ADO praat inplaats van die gek
Maar ja hij lult alsof hij alles weet over zakendoen met China, maar weet er niks van. Verkondigd nu op twitter dat het fake blijkt. Maar ja meer verstand van tennissen....
0
Donderdag 11 september 2014 om 20:30 uur

Nu online

barney0700, opper en 150 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 124
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2-1
2 maart 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Emmen Logo ADO Den Haag
7 maart 2025 om 20:00 uur
De Oude Meerdijk, Emmen

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 28 - 58
2 FC Dordrecht 28 - 53
3 ADO Den Haag 28 - 52
4 Excelsior 28 - 50
5 SC Cambuur 28 - 49
6 Graafschap 28 - 46
7 Den Bosch + 28 - 43
8 FC Emmen 28 - 41
9 Roda JC 28 - 39
10 Helmond Sp. 28 - 39
11 Telstar 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 28 - 33
14 Jong Ajax 27 - 31
15 Jong AZ 26 - 30
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 27 - 26
18 Jong PSV 27 - 21
19 Jong Utrecht 26 - 17
20 Vitesse -27 28 - 4