Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: lang

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 125
Volgende pagina

JB

Aad schreef:

Heb ik ook gelezen. Maar vertel mij maar eens wie er zo gek is om geld te verstrekken aan een bedrijf dat bezig is om van zijn schuldeisers af te komen. Ik zou ze nog geen 100 euro lenen.
De WHOA wil niet perse zeggen dat schuldeisers hun geld kwijt zijn, zoals bij een faillissement wel het geval is.
Zeker zoals bij ADO, waar een curator alleen de voorraad van de fanshop bij opbod kan verkopen.

Voorwaarde voor de WHAO is dat er een externe financier is voor de salarissen gedurende de WHAO-periode.
Deze externe financier zal zeker deel uitmaken van de partij die uiteindelijk de club overneemt, of minstens voldoende zekerheden van die partij gekregen hebben om de salarissen voor zijn rekening te nemen.

De WHAO deel schuldeisers in klassen in van groot naar klein.
In de hoogste categorie, die het meeste moeten inleveren:
UVS met hun achtergestelde lening.
Aangezien het ook nog een achtergestelde lening is, kunnen die sowieso waarschijnlijk naar die centen fluiten.

En de klasse daaronder zit de gemeente, als verhuurder van het stadion.
Als die een stuk van hun vordering geschrapt zien, geven ze geen staatsteun.
Maar helpen de club wel weer een beetje omhoog.

Waarschijnlijk krijg je daarna heel lang niets, dan eerst nog Errea als leverancier van de kleding en de voorraad van de fanshop.

En daarna krijg je pas de overige schuldeisers, die, zeker als er een akkoord over een overname is, t.z.t. een aanzienlijk deel, zo niet alles, betaald krijgen.
0
Maandag 3 mei 2021 om 16:48 uur

BLEISWIJK-1

pajam schreef:

Niet vanuit de club, maar door omstandigheden die ik noemde kan dat wél gebeuren
Dit is de uitleg van ADO advocaten. Dekt enigszins de lading.

Dat is nogal juridische uitleg. Betekent het dat ADO een mogelijke verkoop nu kan blokkeren? ‘Nee, het is niet zo dat de beslaglegger een verkoop aan een derde zomaar kan blokkeren’, aldus de advocaten van ADO. ‘En zeker niet als de vordering van de beslaglegger volledig betaald wordt uit de verkoopopbrengst, dan wel als onderdeel van de verkoop. Het is wel zo dat een verkoop van de aandelen door de aandeelhouder die nadelig is voor de beslaglegger (omdat haar vordering niet betaald zou worden), niet geldt t.o.v. de beslaglegger. Die zou die aandelen dus alsnog mogen executeren.’

United Vansen mag dus gewoon de aandelen ADO blijven verkopen, maar dan moet er wel eerst 2,1 miljoen euro worden overgemaakt naar Den Haag. En welke geïnteresseerde partij durft dat aan nu geld over te maken met de kans dat de minderheidsaandeelhouders óf de licentiecommissie van de KNVB een overname blokkeert?

Wat hoopt ADO uiteindelijk uit die beslaglegging te halen?
Uiteindelijk hoopt het de aandelen zelf te kunnen gaan verkopen. Dat is een nogal technisch en lang proces. Dit schrijft de advocaat van de club: ‘De aandelen kunnen zowel onderhands als openbaar verkocht worden. Voor die verkoop zal de beslaglegger binnen een maand na beslaglegging toestemming van de rechtbank moeten vragen. In dat verzoek kan door de beslaglegger worden aangeven hoe hij de aandelen ten gelde wil maken. De rechtbank zal de betrokken partijen omtrent dat verzoek horen. De rechtbank bepaalt uiteindelijk op welke wijze en onder welke voorwaarden verkoop zal plaatsvinden.’

Belangrijk aandachtspunt hierbij is dat de KNVB waarschijnlijk ook naar de situatie zal moeten kijken. Navraag leert dat het afhankelijk is van de hoeveelheid aandelen ADO aan één persoon verkocht zal worden. ‘Voor zover sprake is van een wijziging van de zeggenschap van 25% of meer is de voorafgaande toestemming van de licentiecommissie nodig. Als de aandelen dus verkocht gaan worden, is ook voorafgaande goedkeuring van de licentiecommissie nodig als 25% of meer van de aandelen worden verkocht aan één koper. Als de aandelen aan meerdere kopers worden verkocht en zij daarmee allemaal onder de 25% blijven, dan geldt geen voorafgaande goedkeuring maar een meldingsplicht.’

Daarbij moet worden opgemerkt dat het tijdsbestek waarbinnen de uiteindelijke verkoop geeffectueerd kan worden, sterk afhankelijk is van de planning van de rechtbank. Maar er moet dan al snel worden gedacht in een periode van maanden.

Het zou volgens ingewijden geen toeval zijn dat de minderheidsaandeelhouders alle pogingen uit Amerika blokkeren; zij zouden weten dat er andere investeerders klaarstaan.
0
Maandag 3 mei 2021 om 10:50 uur

Fcdh-frans

De laatste 3 seizoenen hadden de nummer laatst 23,24 punten. De nummers 17 28,29 punten. Wij hebben nu 19 punten met nog maar 3 wedstrijden te gaan.

Alles winnen moeten we om dat te bereiken. En daar geloof ik echt in na vandaag. Al werd er ook zand bij ons in de ogen gegooid toen we een punt pakten tegen Vitesse en de wedstrijd erop 0-3 verloren. Dus ik hoop niet op hetzelfde liedje.

Het enige wat ons zo ongelofelijk dwarszit is dat we rkc, vvv, willem 2 en Emmen als concurrenten hebben. En dat gaat ons gewoon opspelen. Zij mogen niet veel meer dan 1 a 3 punten pakken als wij alles winnen.

Maarja zo lang het kan, kan het....
0
Zondag 2 mei 2021 om 18:33 uur

Fcdh-frans

Bolskie schreef:

Juist. Snap dat in eigen hand ook niet. Hoe kan je iets in eigen hand hebben als je op achterstand staat. Je moet zelf alles winnen en dan nog ben je afhankelijk van Emmen/willem2 en vvv
Ja precies. Emmen vrees ik al zo lang voor. Volgende week vvv-rkc. Kan het zomaar klaar zijn, rkc ook niet in goede doen.

Wij moeten gewoon alles winnen. We zien wel wat de rest doet, feit is dat we 5/6 punten achter staan met nog 3 wedstrijden. Dus niks in eigen hand.
0
Zondag 2 mei 2021 om 15:51 uur

MonkNL

Iig weer een glimlach op onze gezichten. Helaas waarschijnlijk wel te laat maar goed. Lang geleden! Gratz mannen!
0
Zondag 2 mei 2021 om 14:15 uur

yesyes

Spanning lang niet meer gevoeld 😝
0
Zondag 2 mei 2021 om 13:53 uur

Advertentie

marcellino

FC Den Haag! schreef:

Laat vandaag echt wel weer een beetje de “oude” El Khayati zien hoor! Aantal goede passes ook al wel en ook heel goed rustig gebleven bij zijn tweede doelpunt.
Daarom wat ik al zij spelers zijn tijdens de zomerstop gehaald en waren ook nog spelers die lang niet hadden gevoetbald.
Ze hebben gewoon een fout gemaakt door teveel ervaring te laten gaan en dat kost je de ere
0
Zondag 2 mei 2021 om 13:39 uur

BLEISWIJK-1

Erik070 schreef:

Dank voor je reactie maar ik kan er niet veel mee
Wat wi je horen dan? Dat het erg aannemelijk is dat Jol in gesprek is met de gemeente? En dat hij probeerd de gemeente weer onderdeel van de club te laten worden? Dat is voor mij aannemelijk vanwege de rol die Jol niet al te lang geleden in de RvC had. Ook wil Jol samen met de gemeente het jeugdcomplex van de grond krijgen. Daarbij heeft de gemeente pas nog aangegeven dat de communicatie van ADO naar de gemeente goed verloopt. En dat ze goed op de hoogte worden gehouden. Ik heb dan ook geen rede om te twijfelen war vakkie C zegt. Of het waar is, weet ik niet.
0
Zaterdag 1 mei 2021 om 17:20 uur

Ronaldo

Vakkie-C schreef:

Ik denk toch echt dat je verkeerd bent ingelicht want kamp jol.is al
In gesprek met de gemeente en de gemeente heeft positief gereageerd en wil.ook instappen en een gedeelte van de aandelen overnemen

En mijn info is dat de gemeente niet wil samen werken met kamp jansen i

Maar laten we hopen dat er snel wat duidelijk word en dat deze kampen meschien toch samen komen hoe mooi zou het zijn

Jansen knijjff ling en Maas en daar om heen nog wat Haagse jongens
Zo heeft ieder gelukkig zijn eigen bron. Ik zie bij Frans wel een hoop frustratie, dan kun je volgens mij ook niet meer helder nadenken stel schrijven. Begin volgende week moet er een hoop meer duidelijkheid zijn. Maar zo lang er nog geen handtekeningen staan kan het alle kanten op. Er moet weer plezier komen om naar het stadion te gaan, en of dit nu met partij A, B of C is maakt mij niet zoveel uit.
0
Zaterdag 1 mei 2021 om 12:12 uur

BLEISWIJK-1

Als Rob Jansen nu nog moet gaan overleggen. En de Boer aangeeft al met de KNVB te praten. Dan lijkt Rob Jansen het niet te gaan worden. Dan hebben ze al lang een andere partij klaar staan. Maar dat is mijn gevoel.
0
Vrijdag 30 april 2021 om 22:27 uur

Nu online

Tante Wil, Aad, ADO079 en 132 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 125
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong PSV
3-2
20 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
24 april 2025 om 20:00 uur
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 35 - 76
2 Excelsior 35 - 68
3 ADO D.H. + 35 - 66
4 FC Dordrecht 35 - 62
5 SC Cambuur 35 - 62
6 Graafschap 35 - 59
7 Telstar 35 - 55
8 FC Emmen 35 - 53
9 Den Bosch + 35 - 51
10 Roda JC 35 - 48
11 Helmond Sp. 35 - 46
12 Jong AZ 35 - 45
13 FC Eindhoven 35 - 45
14 VVV-Venlo 35 - 38
15 MVV Maastr. 35 - 37
16 TOP Oss 35 - 36
17 Jong Ajax 35 - 32
18 Jong PSV 35 - 27
19 Jong Utrecht 35 - 20
20 Vitesse -30 35 - 10