Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: selectie

fc hageneez

`Ook Aberdeen geïnteresseerd in Bodde`Geplaatst op 30-04-2007 13:43 door Gijs Dreijer - Bron: Algemeen Dagblad


ADO Den Haag lijkt serieus rekening te moeten gaan houden met een vertrek van Ferrie Bodde. De polyvalente middenvelder wekte eerder al de interesse van Swansea City uit Wales, nu lijkt ook Aberdeen Bodde aan haar selectie te willen toevoegen.

Aberdeen, momenteel derde in de Schotse Premier League, zou al enkele gesprekken hebben gevoerd met de 24-jarige middenvelder. Coach bij Aberdeen is Jimmy Calderwood, jarenlang woonachtig en coachend geweest in Nederland.

Aangezien Bodde nog één seizoen onder contract staat bij de Residentieclub, zullen de Schotten wel een transfersom moeten over maken aan ADO, volgend seizoen uitkomend in de Jupiler League.

Bodde, geboren en getogen in Den Haag, debuteerde in het seizoen 2000/2001 voor de Hagenaren. Sindsdien speelde hij 161 maal namens ADO Den Haag, waarin hij elf maal doel trof.

0
Maandag 30 april 2007 om 14:27 uur

Ooievaar

Vincent schreef:

Dehamvraag is waarschijnlijk bij elke speler: 
wil ik voor deze trainer voetballen?
welke club en divisie lijkt daarbij van ondergeschikt belang.
Mijn vraag aan jullie: denken jullie dat wiljan genoeg mensen kent die onder hem zouden willen voetballen?
Waarom niet? De man is zeer betrokken, en is goudeerlijk, probleem is willen ze in de jupiler spelen, ondanks Vloet? Maar aan de andere kant, licht ook aan je budget, zijn net mensen, als je betaald dan komen ze wel. Overigens wil ook Groningen Kolk hebben, maar verschil tussen vraag en aanbod is te groot. Ik heb er alle vertrouwen in dat Vloet zorgt voor een selectie waarmee we als een streep terugkeren. Dat is geen naiviteit maar als je een budget hebt wat grosso modo 2x zo hoog is als de rest van het deelnemers veld, dan moet je het wel van eieren maken wil je niet terugkomen.  Maar je moet beginnen bij de basis, en dat is een goede trainer. Dat is wèl gebleken dat het dààr aan ontbeerde. Dus alle neuzen moeten dezelfde kant op staan, en daar lijkt me Vloet uitermate geschikt voor.
0
Maandag 30 april 2007 om 11:30 uur

fcdh

Frisse wind door de selectie genaamd VLOET !!
0
Maandag 30 april 2007 om 10:21 uur

Undertaker

We zullen zien wat Wiljan gaat doen met de selectie. Ik denk dat hij de bezem er door heen haalt. Hij heeft al gezegd; degene die zich niet kan motiveren voor eerste divisie kan oppleueren ( zo heeft hij dat niet letterlijk gezegd), jammer eigenlijk!!

Ik ben benieuwd, ik blijf het volgen...................! 
0
Donderdag 26 april 2007 om 20:14 uur

Leidschenveen

Het verhaal van Vreven bewijst maar weer eens wat voor puinhoop het in de selectie was/is. Het is natuurlijk wel het verhaal van een gefrustreerde uitgerangeerde Vreven, maar toch. Hij heeft het over de (haagse) jongens die al langere tijd bij Den Haag onder contract staan? Dan hebben we het dus over Bodde, Verhoek, Elia, ook Kolk maar voor het gemak erbij.
Vreven is mij ook verschrikkelijk tegengevallen, maar eerlijk is eerlijk: ik denk dat Vreven meer mentaliteit en wilskracht heeft getoond dan dat hele zooitje hierboven bij elkaar.
0
Woensdag 25 april 2007 om 23:27 uur

Advertentie

Ooievaar

Haagse Roel schreef:

He man, nog nieuws gehoord bij Bal aan aan Tafel of zoiets ???
Nee tot mijn spijt was dat item afgelast, en er werd geen duidelijke reden voor gegeven. Lees hier net wel in het blad van de snor dat Vloet het volgende zegt over het afgelopen en komend seizoen:
Over de verdere invulling van de selectie en technische staf praat ik de komende dagen met het bestuur. Van de spelers die blijven zal ik eisen dat ze zich snel instellen op het spelen in de Jupiler League.
VI
Juist op de instelling van de ADO-spelers was dit jaar het nodige aan te merken.
Vloet: " Ik wil niet oordelen over er wat er allemaal fout is gegaan in Den Haag, maar het is te kort door de bocht alleen naar dit seizoen te kijken. De club heeft de afgelopen 3 jaar niet de groei doorgemaakt, die past bij de derde stad van het land, en dat heeft geleid tot frustaties en problemen. Niettemin ben ik een trainer die normen en waarden hoog in het fandaal heeft staan. (red. tevens ben ik gek op zwaar vuurwerk) In dat kader zal ik zeker hameren op werklust en inzet. Duizend bommen en granaten"
0
Woensdag 25 april 2007 om 23:17 uur

Haagse Roel

Mannen ( en Vrouw), wat mij betreft nokken we nu met de discussies over afgelopen zondag. Wellicht komt het weer boven als de straf wordt uitgesproken maar ik heb er genoeg over gelezen.........je houdt toch twee kampen.

Ik hou me liever bezig met volgend seizoen. Vloet ( grrrr, lekker fel) is binnen.
Het luilakken, oversexte gedoe in de kleedkamer, ster-allures  enz is volgens mij met de komst van Wiljan afgelopen.

Nu nog de juiste spelers. Naast al die rukkers waarvan het contract afloopt mogen van mij ook een aantal spelers met doorlopende contracten opzouten :
Bodde , Knopper en Bosschaart zijn de belangrijkste opponenten daarvan.

De discussie over de juiste selectie kan wat mij betreft beginnen
0
Dinsdag 24 april 2007 om 23:36 uur

Drama

fc hageneez schreef:

dat kan nooit natuurlijk iedereen staat door elkaar heen onmogelijk om dat goed te kunnen constateren dat bestuur is echt helemaal wous aan het worden
Idd en als ze het wel doen
kost dat veel tijd geld en moeite

en die kunnen ze beter in de selectie steken!

Dit word van kwaad tot erger met dit bestuur
0
Dinsdag 24 april 2007 om 14:00 uur

jojoma

hopelijk kunnen we nu eens met een volledige selectie de voorbereiding beginnen..........
als we door het rumoerige jaar maar leuke spelers kunnen aantrekken....en uiteraard flink wat ballast slijten.
0
Dinsdag 24 april 2007 om 12:45 uur

Drama

Aad schreef:

Een ding helemaal met je eens: We moeten nu maar weer uitkijken naar het volgend seizoen.

Over gisteren (en het seizoen) ervoor heb ik nu mijn zegje wel gedaan.

Los even of ze lui zijn  of waren is er sowieso een nieuwe selectie nodig. Het hoeven geen namen te zijn.
Geef mij maar een stel jonge honden die het gras "opvreten". En misschien hebben we die voor een deel wel zelf in huis bij het 2e en de jeugd.
We zullen dan wel niet ongeslagen kampioen worden maar we zullen zeker beter spelen dan afgelopen jaren.
maar als ik polletje moet geloven
dan blijft zeg 75% van de selectie intact

denk dat we ons eerder daar druk om moeten maken
want dan winnen we zelfs in de jupi niet...


0
Maandag 23 april 2007 om 11:49 uur

Nu online

Ado Vakkie S, Brian, Dannyy, Wahter en 232 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1