Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: open

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 127
Volgende pagina

T3

marcellino schreef:

Wij waren nog echt verliefd maar uiteindelijk komt hij al 6 jaar niet.weet niet wat zijn verwachtingen zijn maar als je vorig seizoen op plek 7 eindigde heb je het gewoon goed gedaan.weet niet wat hij dan verwacht bij de eerste 3.
Ja er is chaos bij ADO maar dat is ook niet raar bij een club in opbouw.of als je het financieel moeilijk hebt met je gezin ga je ook alles om je heen kopen en gedrag je als of je een van de rijkste bent.dan maak je toch ook een plan hoe je weer uit de shot moet komen en dat plan gebeurd met voor en tegenslagen.kan mij het nou boeien als ze het geld van johnson voor de tekorten gebruiken.dan nog heb je een elftal die voor plek 7 t/m 12 speelt en dat is op dit moment ook gewoon onze plek.
Vergeet niet dat we voor de overname op degradatie stonden met alle gevolgen van dien.was dan is wat positiever over waar we nu staan.
Op zich wel met je eens, maar zeg dat dan gewoon als club. En ga dan ook vol voor de jeugd ipv 2e range aankopen. Als jeugdspelers geen kansen krijgen staan ze al snel open voor een club met een leuk verhaal.
0
Donderdag 23 augustus 2018 om 10:04 uur

Don

Aad schreef:

Degenen die zonder vorm van protest onze club naar de verdommenis laten gaan zijn het woord supporter niet waard.

Als je nu nog niet door hebt dat er van alles op financieel en managementgebied mankeert heb je een bord voor je kop die, je bovendien diep in het zand hebt gestopt.
Nog 12 dagen Aad, dan gaat de beerput open

Als t meezit wordt je 7e, als het tegenzit 15e. Meer is het niet en zal het nooit worden.
Ik ben er gelukkig mee, ook met Manders en kornuiten. Vind Fons wat lafjes soms maar ach....zin in vrijdag!!
0
Dinsdag 21 augustus 2018 om 16:09 uur

gillah

rijswijk hoekpolder schreef:

denk je dat die Turken sloebers zijn ofzo
Nee ik ben vooral niet naïef/goed geïnformeerd:

https://www.volkskrant.nl/nieuws-achtergrond/nac-voor-transfersom-amoah-naar-fifa~bccc9fed/

Zeefuik jaagt in Emmen nog op zijn Turkse salaris - http://nos.nl/l/2167526

"Spelersvakbond VVCS gaf al in 2013 een negatief transferadvies voor de Turkse Süper Lig. ‘Doe het niet,’ waarschuwde de VVCS spelers die zich door megasalarissen laten verleiden om hun loopbaan in Turkije voort te zetten. Volgens de vakbond krijgt zeker de helft van de Nederlandse spelers te maken met ernstige salarisachterstanden. Ook de internationale spelersvakbond FIFPro raadt een transfer naar Turkije af."
Bron: https://www.revu.nl/columns/alleen-dwaze-voetballers-willen-in-turkije-spelen

"RAAR CONTRACT
Youness Mokhtar vertelde Andy van der Meijde dat hij nooit open is geweest over zijn periode bij Kayserispor, maar in de auto gingen alle remmen los. Hij sprak onder andere over de vreemde contracten met rare regeltjes die Kayserispor hem aanbood. Daarin stonden onder andere boetes van € 25.000 euro en verplicht melden bij de club als je de stad zou verlaten. "Maar ook rare betalingsconstructies zoals je salaris verdeeld in vier termijnen per jaar. In dat soort rare regels en boetes had ik geen zin," aldus Mokhtar. Wegkomen uit Kayseri was echter niet zo simpel: "Het was een heel gedoe op het vliegveld, geruzie en vechten enzo."
Bron: https://www.funx.nl/news/sport/36774-voetballer-mokhtar-openhartig-over-aanval-van-turkse-trainer-op-vliegveld
0
Dinsdag 21 augustus 2018 om 13:33 uur

rijswijk hoekpolder

liefhebber schreef:

Kishna geblesseerd, becker en ek staan open voor transfer. Ben zo blij
Iedereen staat open voor transfer behalve Immers niet denk ik .
0
Dinsdag 21 augustus 2018 om 11:57 uur

liefhebber

Kees schreef:

Bedankt. We wachten af.
Linkse Kishna, rechts Becker en een scorende spits. El Khayati voor de aanvoer en we worden kampioen.
Kishna geblesseerd, becker en ek staan open voor transfer. Ben zo blij
0
Dinsdag 21 augustus 2018 om 11:05 uur

Aad

Bolskie schreef:

Dus jij denkt dat als van as toegezegd is spelers te kunnen halen en dat die dat uiteindelijk niet mag doen hij de verantwoording neemt? Die klapt dan gewoon uit de school die gaat de verantwoording niet dragen voor andere geloof ik nooit
Gaat ook gebeuren. Dat bedoel ik als ik zeg dat na afloop van de transferperiode de beerput open gaat.
0
Maandag 20 augustus 2018 om 14:30 uur

Advertentie

Barend

daveadodh schreef:

Zwolle, die 5 spelers heeft gehaald die wij zogenaamd moesten halen, staan ook 0 uit 2. Groningen hetzelfde. Gewoon een spits erbij ben je wat mij betreft klaar.
Zo simpel is het helaas niet.
Als je verdediging niet deugt, blijft het dweilen met de kraan open.
Zes doelpunten tegen, in twee wedstrijden...
0
Zondag 19 augustus 2018 om 21:15 uur

BigMac

Echt zonde dit. We hadden hier echt niet hoeven verliezen, ook niet met deze incomplete selectie. Je verliest door een combinatie van superberoerd beginnen, een scheidsrechter (var) die tegenzit en het teveelmissen voor open doel.

Ik heb wel veel inzet en strijdlust gezien, dat geeft hoop.
0
Zaterdag 18 augustus 2018 om 22:38 uur

BigMac

Jongejongejonge ligt helemaal open...
0
Zaterdag 18 augustus 2018 om 22:11 uur

slash070

Aad schreef:

Ik denk dat je de resultaten van het voetbal los moet zien van de financiële resultaten van de club.
Al winnen vanavond met 12 - 0 dan verandert er niets aan een zeer precaire financiële situatie.

Dank zij de toezegging van de Chinezen garant te staan voor de verliezen bestaan we nog. Maar wanneer die garantie er niet was geweest had ADO al het loodje gelegd en had Sparta nog eredivisie gespeeld met Immers en Bakker op het middenveld en Goppel op de vleugel (bij wijze van spreken).

(Heb ik het zo plastisch genoeg uitgelegd? Zie je het voor je?)
De verliezen zijn juist ontstaan toen de chinezen het hadden overgenomen. Ze waren alleen even vergeten een beleidsplan mee te nemen, en daarvoor de juiste mensen in de club te zetten die het moesten/konden uitvoeren. Met `alvast wat voorschieten, krijg je zo terug` kan je Europa niet veroveren, en ook geen tweede ring bouwen wat dan hoog nodig zou zijn.

(Heb ik zo je geheugen weer opgefrist? Zie je het voor je?)

En nou als de sodemieter je glas warme melk weg knikkeren Aad, trek een fles alcohol open en ga op tv dalijk ADO kijken, of desnoods porno, ouwe zemelaar
0
Zaterdag 18 augustus 2018 om 20:08 uur

Nu online

janfcdh, Jurriën, Erik070, Wahter en 176 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 127
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Gisteren om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5