Welkom in de shoutbox, gast
Bert
Volgens vak w (rtv west) speelt Ricky niet i.v.m. een blessure aan de knie opgelopen tijdens een lichte aanrijding met zijn scooter.
Als we twaalfde worden scheelt dat maar liefst 150.000 euro extra qua verdeelsleutel uit de eredivisielive pot.
In de komende jaren zullen er steeds minder niet eu spelers in de eredivisie zijn. Het verschil qua salaris wordt evenvoudig te hoog.
Gregor van Dijk is zeker een leider. Echter een leider ontstaat in de kleedkamer en als je iemand daarvoor aanwijst of koopt lukt dat sowieso niet. Zie Vanenburg bij PSV in het verleden.
Bedankt voor de info dat we in de voorbereiding mogelijk HBS treffen. Wie weet er nog meer.
Probleem met Ricky is dat die een keer volwassen moet worden.
Hij is wel vader van een kind.
Scooterongeluk wat is er mis met een auto?
![]() |
Vrijdag 30 april 2010 om 21:48 uur |
Ruudje16
Dus hij tekent bij en dan wordt hij over twee maanden verkocht. Waarom zou hij dan bijtekenen? Als hij weinig hoeft te kosten zijn zijn kansen op een transfer toch veel groter?
En dat wordt dan misschien weer "gecompenseerd" met een hoger salaris..
(en een echte auto)
Een "winwin-situatie" dus...
![]() |
Dinsdag 20 april 2010 om 15:52 uur |
rien1
Rien wel jah ...........Kees is al weer bezig om een scherpe analyse te schrijven over komende zondag.
Kom net pas thuis uit het stadion.
Nou, nee.
Moest 23.00u beginnen met de nachtdienst en moest helaas weg bij de stand 2-0. Big smile natuurlijk. Tot ik onderaan de trap het stadion min of meer in 1 seconde stil hoorde vallen. En mijn vermoeden kwam uit. Net in mijn auto gekomen gelijk radio aangezet, en het was 2-2. Auto starten ....... na 3 seconden 2-3.
Jammer maar helaas. Het zal heel veel moeite kosten om de ploeg weer op te krikken voor over 2,3 dagen. En RKC speeelt gewoon vrijuit. Hoeveel nadeel wil je hebben voor dit gigantisch onzekere zootje spelers. Die winnen we nooit!
Mijn glazen bol:
Wij verliezen gewoon van RKC, en Sparta wint of speelt gelijk tegen Utrecht. Die verliezen echt niet!! Nu zeker niet na deze lachwekkende ADO-vertoning.
Die hebben ook gezien dat het 2-0 stond. Wat een opsteker moet dat voor die gasten zijn. Laatste wedstrijd mag Sparta ook nog naar Groningen-uit dat voor de keizers baard speelt.
Voor mij is het duidelijk. Dag ADO.
![]() |
Donderdag 15 april 2010 om 07:45 uur |
Vincent
Jaaaaaaah geweldig, ik was weg klik net teletekst aan. Prachtige prestatie iedereen onwijs gefeliciteerd. Volgens mij voor het laatst daar gewonnen in 1973. met een goal van Lex.
De spelers hebben het in ieder geval goed opgepakt, dat mag best wel gezegd worden. Woensdag niet verliezen tegen NEC.
Handhaven en dan die hele RvC er uit, dan gaan we echt groeien
helemaal goed!!!
zat in de auto vanuit groningen. wilde express niets horen op de radio..
tot dat sms-je van ton uit eisden:
"ja we hebben ze, 3 punten zijn binnen"
geweldig.. 3 bonuspunten die wel eens heel erg belangrijk kunnen zijn.
nec speelt ok gewoon gelijk tegen az...
woensdag is alles beslissend.. tim_b ga je mee??
bel je nog morgen oid..
![]() |
Zondag 11 april 2010 om 15:19 uur |
Bert
hjfff
Ze zullen wel weer geen poen hebben om hem langer te binden let op?......
Investering, noemen ze dat.
Eerst geld uitgeven, en na een tijdje met winst verkopen.
Toornstra per direct 3-jarig contract geven met eenzelfde salaris als een 'vedette' a la Hoogendorp.
Schandalig toch dat onze beste man in een Suzuki Swift uit 88 rijdt?!
Morgen die jongen meenemen naar Het Motorhuis en een auto laten uitzoeken!!
![]() |
Maandag 5 april 2010 om 22:08 uur |
ADO supporter Leidschenveen
Column Hugo Borst, waarom ADO VOOR Sparta blijft op de ranglijst.
Vergeefs vloeken en tieren tegen de Sparta-spelers
COLUMN Een penalty nemen met een gebroken kuitbeen, dat noem ik nog eens een offer brengen voor je club. Fabregas voetbalde tegen Barcelona met het extremisme van een zelfmoordterrorist. Hij is (de rest van het seizoen) dan ook definitief uitgeschakeld.
Een kast vol chocola is zo geplunderd in een destructieve bui. Ik heb een buikje en daarom leg ik mezelf straf op: niet met de auto maar op de fiets naar uitgeverij De Buitenspelers, waar we zullen vergaderen over een stoeptegel dik boek over Sparta. In 2013 verschijnt het.
De vergadering is koud beëindigd als ik te horen krijg dat Sparta-fans zojuist de training hebben stilgelegd. Zonde. Om te beginnen vind ik het roepen om 'bloed, zweet en tranen' een cliché. Bovendien: onder Frans Adelaar trainen de Spartanen toch al niet hard dus laat ze hun gang gaan. Op de onafhankelijke site ITWM schrijft ene Semper, een supporter, bijna dagelijks wat mijn kasteelheertjes zo al uitvoeren. Dat is schrikken. Na de nederlaag tegen FC Twente hoefden ze zondag, maandag én woensdag niks te doen. Ze hebben vrij of doen een nabespreking.
Bij Arsenal blijken ze vaak na de 70ste minuut toe te slaan. Kwestie van trainen. Je zou zeggen dat goede voetballers als Fabregas extra arbeid niet nodig hebben. Zo'n jongen parasiteert een beetje op zijn talent en ziet wel. Misverstand! Bij Sparta zou het omgekeerd moeten zijn. Wij hebben geen Fabregasjes, dus compenseer je het gebrek aan klasse met werklust en trainingsarbeid. Misverstand!
Het resultaat is pijnlijk voor wie van de Oude Dame (1888) houdt. Alleen Strootman, Falkenburg en Van Bueren lijken bereid Fabregas-offers te brengen. Die twee jonkies en de onterecht per 1 juli ontslagen glazenwasser bloeden, zweten en huilen. De rest? Ik zou niet eens willen zeggen dat ze er allemaal met hun pet naar gooien. Ze doen gewoon maar wat. Ze rotzooien maar wat aan. Verplicht, ongeïnspireerd, soms ruziënd. Supporter Semper doet er minutieus verslag van.
Vandaar waarschijnlijk dat supporters met vuurwerk de training verstoren, zoals gisteren, een gesprek eisen met trainer en spelers. Vergeefse moeite - maar weten zij veel. Bij concurrent ADO Den Haag doen ze het ook dus dan kun je niet achterblijven. Roepen dat het roer om moet, dat er uit een ander vaatje getapt moet worden en zo.
Het is vergeefs.
De raad van commissarissen vroeg zes weken geleden of ik samen met Jules Deelder de boel eens wakker kon schudden. Karel Lotsy indachtig maar dan anders ben ik in café Ari tekeer gegaan tegen de selectie. Vloekend en tierend. Er zaten er gewoon een paar te sms'en. Naast grove heb ik zalvende woorden gesproken. Deelder, nog langer supporter dan ik, deed het weer op zijn manier: met humor en jazz. Ook toen zag ik ze sms'en.
Drie dagen later wonnen ze van VVV. Eerst denk je: zo'n avondje heeft geholpen. Maar de strijdlust hebben ze niet vol kunnen houden. De jonkies en de glazenwasser doen hun stinkende best. Maar de rest? Ach, uitzonderingen daargelaten, ze hebben geen eergevoel, geen kwaliteit, geen conditie, geen kloten. De desinteresse druipt er vanaf. Het is akelig slecht, amateuristisch.
Frank Demouge kan toch aardig koppen. Daar stel je je bij spelhervattingen op in, lijkt me. In de sleutelwedstrijd kopte de spits van Willem II al na een paar minuten raak. Zo gaat het vaak bij Sparta. Het heeft echt niks meer met profvoetbal te maken. Dit is de tactiek: Adelaye schiet een bal blind naar voren en die komt even hard weer terug, vervolgens trapt Adelaye over de bal. Resultaat: 1 overwinning in 17 wedstrijden.
Omdat ADO Den Haag nog tegen RKC mag blijft het Sparta straks voor. De kruisiging van De Oude Dame is aanstaande. Trouw bezoek ik de resterende twee thuiswedstrijden en berust in de onbenulligheid, de onkunde en de desinteresse.
Op het WK is Fabregas gelukkig weer fit.
![]() |
Zaterdag 3 april 2010 om 22:57 uur |
Fransje
De thuiswedstrijd tegen Ajax staat voor de deur. De wedstrijd- en supportershistorie met betrekking tot wedstrijden tegen Ajax hoeven we niemand uit te leggen. De (andere) emotie die wij als supporter hebben voorafgaande deze wedstrijd voelt één ieder voor zichzelf.
De laatste tijd valt het op dat Middennoord langzaam in coma dreigt te vallen. Op enkele stuiptrekkingen na, is het volledig verlamd. Of dat nou komt omdat je dure kleren draagt, of omdat je zingen en schreeuwen niet stoer vindt, dat je het beschamend vindt tegenover je vriendinnetje of omdat je eigenlijk niet op Middennoord wilt staan maar de club jou daar een kaartje voor heeft verkocht. De oorzaak is niet belangrijk, maar leg de oorzaak nooit bij een ander (bijvoorbeeld door het slechte spel). Iedereen die op Middennoord plaatsneemt moet zijn eigen verantwoordelijkheid nemen.
De wederopstanding!
Met de wedstrijd der wedstrijden voor de deur kunnen we Middennoord misschien nog reanimeren. Met de recente gebeurtenissen moeten we juist nu laten zien dat Middennoord nog wel degelijk in leven is.
Hierbij enkele EHBO tips!
Ga ruim voordat de wedstrijd aan de drank. Neem bier, baco of weet ik wat mee in je auto en maak er op de parkeerplaatsen een gezellige bijeenkomst van en loop vervolgens met ze allen naar het stadion. Ga dus niet de avond ervoor te veel zuipen anders sta je weer als een dood vogeltje naar het groeiende gras te kijken. Laat je vriendinnetje lekker thuis en doe je oudste, van parachutestof gemaakte, trainingspak aan. Neem wat waspoeder voor in je neus of vaatwastabletten om op te kauwen voor een flinke schuimbek. Bedenk alvast leuke benamingen voor de spelers van Ajax en moedig vooral je eigen spelers aan vanaf het begin (de warming-up). Spring, schreeuw, gooi, sla, schop, maak desnoods een wall of dead, maar trek iig alles uit de kast om Middennoord uit zijn coma te krijgen. Dit is geen wedstrijd die we gaan winnen, dit is een wedstrijd die we gaan beleven.
Lukt dit niet of er is geen animo voor…..dan leg ik het einde van het seizoen een rouwkrans op Middennoord.
Fransje LSU
![]() |
Maandag 29 maart 2010 om 21:30 uur |
Advertentie
Haguecityfirm
Davidovic
Ik heb deze dag een dubbel gevoel. Ik denk dat het topavond wordt eigenlijk hoop ik dat meer omdat mijn auto vannochtend is afgekeurd want de lampen zijn niet symetrisch. Doordat ik niet begrijp wat dit inhoud denk ik dat wij gaan winnem. Ik heb namelijk superveel verstand van voetbal.
![]() |
Vrijdag 26 februari 2010 om 13:47 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 27 | - | 55 |
2 | FC Dordrecht | 27 | - | 50 |
3 | Excelsior | 27 | - | 49 |
4 | ADO Den Haag | 27 | - | 49 |
5 | SC Cambuur | 27 | - | 46 |
6 | Graafschap | 27 | - | 43 |
7 | Den Bosch + | 27 | - | 43 |
8 | FC Emmen | 27 | - | 41 |
9 | Helmond Sp. | 27 | - | 39 |
10 | Telstar | 27 | - | 38 |
11 | Roda JC | 27 | - | 38 |
12 | FC Eindhoven | 27 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 27 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 26 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 26 | - | 28 |
16 | TOP Oss | 27 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 26 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 26 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 25 | - | 17 |
20 | Vitesse -27 | 27 | - | 1 |