Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: oud

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 129
Volgende pagina

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Rody de Boer `verdrijft` Boy de Jong
De ene oud-ADO-keeper die de ander met een ADO-band uit het team speelt.
Lees het nieuwsbericht
0
Donderdag 24 augustus 2017 om 10:36 uur

Dannyy

Ronaldo schreef:

Kramer wel in laatste contractjaar.
Laten we stoppen met oud spelers terughalen, er lopen zat andere spelers rond die door middel van een goede scouting te halen zijn.


0
Donderdag 24 augustus 2017 om 10:31 uur

michel

Anderlecht droom voor Boy de Jong
56 min geleden
Boy de Jong (23) zet vandaag zijn handtekening onder een eenjarig contract bij RSC Anderlecht, maar merkt dat zijn droomstap van Telstar naar de Belgische topclub direct onder een vergrootglas ligt. In België willen ze zijn komst niet los zien van de aanwezigheid van zijn vader, keeperstrainer Max de Jong.

"Dat wordt als nummer één reden genoemd en je weet dat je daarmee te maken krijgt, als je hiervoor kiest’’, zegt De Jong, die zijn vader (oud-doelman van onder meer FC Den Bosch en ADO Den Haag) in 2012 al met John van den Brom mee zag vertrekken naar de Belgisch kampioen. Hij kijkt er vanzelfsprekend naar uit om onder senior te gaan trainen. ,,Ik ben daar natuurlijk gewoon super trots op. Het is heel gaaf om samen met hem op het veld te staan. Het enige wat mijn vader hierin heeft betekend, is dat hij mijn naam heeft genoemd. Zoals ook andere namen zijn genoemd. De mensen van Anderlecht hebben alles verder afgehandeld. Hoe het allemaal is gegaan, dat weten de mensen van buitenaf niet. Geen lekkere binnenkomer? Ik zelf zit daar niet zo mee. Voor mij blijft het zaak het goed te doen en te bewijzen het niveau aan te kunnen waarvoor ik eerder ben opgeleid. Anderlecht geeft mij die kans.’’ Die club weet ook dat De Jong eerder als groot talent te boek stond bij Feyenoord en tot en met Oranje onder 19 alle nationale jeugdteams doorliep. Via PEC Zwolle en Telstar, wordt hij in eerste instantie derde doelman bij //Paars-Wit//. Hij heeft een jaar om zijn waarde te bewijzen voor de Belgische top. Zijn geldingsdrang wordt door de geluiden uit België alleen maar groter, maar het doet niets af aan zijn blijdschap. ,,Dit is gewéldig en ik heb ontzettend veel zin om te beginnen bij een club op Champions League-niveau.’’ Anderlecht weet vandaag, net als zijn oude club Feyenoord, welke ploegen het treft in de groepsfase van de Champions League. De loting begint vanaf 18.00.
0
Donderdag 24 augustus 2017 om 07:34 uur

john 147

Oud keeper Boy Waterman met apoel nicosia naar de Champions League!
0
Woensdag 23 augustus 2017 om 22:41 uur

Bolskie

frans swa schreef:

Khayati zegt in interviewtje met een glimlach: "ik ben niet zo van de wedstrijdritme; ik ben gewoon fit." okee dan
Is dat een oud interview? Of een nieuwe zoja waar staat dat?
0
Woensdag 23 augustus 2017 om 17:10 uur

Advertentie

Jacco

schreef:


Dat zou je inderdaad nooit moeten doen.
Vorig jaar scoorde hij de 1-0 tegen Sparta. Kwam hij voor ons langs.

Staat er een gozer achter me te roepen naar hem: neger!!

Ik draai me om en zeg tegen die gozer dat hij echt niet spoort. Hij vraagt me oprecht: "waarom niet, het is toch een neger".

Zo lang je dat soort gasten op de tribune hebt staan wordt het echt nooit wat. En dan verwachten van een speler van 23 (? Ik weet zo even niet hoe oud Becker is) dat hij zich professioneel gedraagt en hier niet op reageert.
0
Dinsdag 22 augustus 2017 om 19:25 uur

kako

Bert schreef:

Als het op de bal is is het en geen geel en ook geen rood.

Maar goed bij de KNVB weten ze het. Daar werkt een bejaarde Jan Smit waar zijn tanden op uitvallen staan en Frans de Kat. Jaja wie kent hem niet.
Frans is toch die oud prof van Heerenveen en trainer geweest bij ado willem2 en arsenal? Volgens mij ook nog wat voor rkdeo gedaan.
0
Zaterdag 19 augustus 2017 om 20:54 uur

Kees

Roze Règâhs schreef:

Gewoon een spontane discussie op een non voetbal avond.
Ik kan je wel vertellen dat het nog steeds gruwel is, als iemand voor je keihard schreeuwt: " k...-homo`.
ooe merg en been en dan de goede man op zijn schouders tikken, hé mijnheer, ik ben homo, u kwetst mij.... En dan komt er nog wel discussie, maar ontstaat er discussie.
Zo easy is het HELAAS niet. Maar daar ligt taak voor jullie en ons.

100% voor ADO Den Haag
100% tegen homofobie

Wie kan daar nou niet achter staan, tegen Heerenveen met mijn shawl in MFC!!
Haha, enkele van de Roze Reigers ken ik en het zijn prima gasten. Ik vind het zelfs een verrijking van onze club en ben blij dat jullie er ook zijn.

Eigenlijk zou het niet nodig moeten zijn, echter de maatschappij vraagt erom.

Maar besef wel dat iemand uitmaken voor homo vrijwel altijd niet kwetsend bedoeld is. Is een ingeburgerd "scheldwoord" net als de vele ziektes zoals tering, etc. En dat is weer ontstaan omdat wij een zeevarende natie waren.

Ik kan me een wedstrijd tegen ajax nog goed herinneren. Stonden een zestal ventjes van zo`n 10 jaar oud tijdens de warming up naar Suarez zijn naam te roepen. Eindelijk reageerde hij door te wenken en dacht dat ie populair was. Roepen al die ventjes tegelijk in koor: homo naar hem.
Mijn excuses maar ook ik lag in een deuk. Ze hadden net zo goed lelijkerd kunnen roepen of Kees of wat dan ook.

Ik bedoel maar: het woord is ingeburgerd als "scheldwoord" maar absoluut niet om deze groep te beledigen. Uitzonderingen daargelaten.
0
Vrijdag 18 augustus 2017 om 23:03 uur

DHFC070

Hooi / Marengo is lood om oud ijzer wat mij betreft al zie ik Hooi nog wel wat goals / assist maken (remember Curacao) dat is bij Marengo al seizoenlang niet het geval.
0
Zondag 13 augustus 2017 om 16:14 uur

Wizard

Dappere dodo schreef:

Wie?
Oud voetballer van Twente, AGOVV, Emmen en Cambuur. Bij AGOVV aardig op schot en stond geloof ik in die tijd nog in belangstelling van ADO. Ergens 2005 a 2006.
0
Donderdag 10 augustus 2017 om 20:08 uur

Nu online

den haag, Aad, Bert, Advocado, James, ADOZoetermeer, Marten, Dappere dodo, Tante Wil, rh_vakm, GGH, JvDH en 168 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 129
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5