Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vrij

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 129
Volgende pagina

Jordy

FCDH-070 schreef:

Snap ook niet dat Khayati telkens maar die vrijetrappen blijft nemen, heb vandaag geen één goede vrijetrap gezien van hem...
Had 2 corners/vrije trappen die vrij ingekopt konden worden en die vrije trap op het einde die uit de kruising werd getikt. Het valt wel mee
0
Zondag 12 augustus 2018 om 17:55 uur

FC2500

Het zal allemaal vast wel weer goed komen dit seizoen.

Maar het is toch vrij treurig gesteld allemaal.
Snap heus wel dat we roeien met de riemen die we hebben.

Maar het spelbeeld is treurig, diep treurig. Vorig seizoen ook al maar de resultaten verbloemden veel.

Bijna nooit zie je bij ADO een idee of een slimmigheidje waarop getraind is. Iets wat er ingeslepen is. Altijd maar hetzelfde proberen. Geen Plan B of überhaupt een idee.
Bij Corners nooit een mannetje of 2 op de middellijn houden

Zeer verbazend allemaal en dat is nu al seizoenlang wie er ook trainer is.

We zullen het vast allemaal weer gaan redden want we hebben een ervaren selectie en dat betaald zich over een heel seizoen altijd wel uit tov de smalle selecties van nieuwkomers.

Geld is er niet, is er nooit geweest ook in de dik 30 jaar dat ik er kom. Dus ben benieuwd wat er nog bij gaat komen.
Of het aan van As ligt of Manders het zal allemaal wel maar het is bij Den Haag altijd een lastig verhaal geweest en zal denk nooit veranderen welk mooi masterplan er ook komt of zou moeten komen.

De kop is er weer af.
0
Zondag 12 augustus 2018 om 17:00 uur

Thommetjsh

Tommy schreef:

Om het maar weer over voetbal te hebben.
We hadden het over van duinen terug halen.
Ik zet mijn geld op 15+ goals voor kastaneer.
Gaat waarschijnlijk geen eens veel spelen daar, heeft Rosheuvel, Korte, Paolo Fernandes en dat talent Van Hooijdonk waarmee die moet concureren waarbij Korte, Fernandez en Rosheuvel vrij recent hebben laten zien wat ze kunnen
0
Zaterdag 11 augustus 2018 om 15:24 uur

Johannes

JerryFC schreef:

Henkie Veerman gister weer 90min op het bankie
Vrij normaal hoor, 1 of 2 dagen na je transfer. Ronaldo stond er ook niet meteen in bij Juventus.
0
Zaterdag 11 augustus 2018 om 12:03 uur

Thommetjsh

Ik moet wel zeggen, ik loop hier ff door het centrum en zie ten opzichte van afgelopen jaren vrij veel reclame over ado of ado gerelateerd zoals fox, dat is enigzins positief lijkt me
0
Vrijdag 10 augustus 2018 om 17:00 uur

Johannes

JB schreef:

Check de feiten:
https://adodenhaag.nl/nl/business/nieuws?limitstart=0

Sinds de komst van El Khayati 8 nieuwe sponsors.

Waarvan
- 5 eenpitters.
- 1 fysiotherapeut die in ruil voor boarding reclame fysiotherapie gaat bieden aan de jeugd
- Schouten Olie uit Alphen (Aad?)
- CSU die in ruil voor het sponsorschap de boel schoon komt houden.

Daarnaast is er een knullige "vacature" op LinkedIn gezet op voor een Rugsponsor.
Waarop kennelijk nog steeds geen passende reactie is gekomen.
In ieder geval heeft Basic Fit daarvoor inmiddels ook geen interesse meer.

O ja, en ook hier te vinden op de officiële site:
niet alleen zijn er nu minder business seats in het stadion, de prijs ervan gaat van €3.900 naar €2.500.
Dat bedoelde ik. Het lijkt steeds alsof er vrij weinig gebeurt daar boven. Misschien zijn ze aan het werk aan het geheime masterplan? Bovenstaand resultaat is in elk geval geen goed resultaat als je op de salarissen van onze managers en directeur af gaat. Als ik UVS was, zou ik een tijdje stoppen met geld overmaken.
O wacht even...
0
Vrijdag 10 augustus 2018 om 16:47 uur

JB

T3 schreef:

Ik vind het een goede zaak dat er hard gewerkt wordt om de inkomsten uit de hoofdtribune te verhogen. Gebrek aan die inkomsten ( de duurste stoelen) is m.i. de belangrijkste reden van het tekort. Daar valt op korte termijn ook de grootste winst uit te halen.
We zullen snel zien hoe de bezetting is. Valt het heel erg tegen dan mag je van mij zeiken. Maar begin niet gelijk met zeiken en wacht het gewoon even af. Misschien ( hopelijk) gaat de verkoop inderdaad wel goed. We zullen zien ...
De verkoop van de business seats loopt de laatste paar jaar zonder uitzondering "uitstekend". Kijk er de "officiële" berichten maar op na.
Alleen (b)lijken al die zakenlui die zo`n stoel gekocht hebben op wedstrijddagen kennelijk iets beters te doen te hebben.

En het plan om het onderste deel van de hoofdtribune voor vrije verkoop beschikbaar te maken (zoals bij de oude Zuidtribune in het Zuiderpark) gaat hier op de shoutbox al jaren rond, zo revolutionair is dat dus ook niet.

Natuurlijk is het een goede zaak als er hard gewerkt wordt aan het verhogen van de inkomsten, vooral aan de hoofdtribune kant.
Maar draai dan niet om de waarheid heen.

Dat "Haags Heineken Huis" is er voornamelijk gekomen zodat het "plebs" dat nu op de vrij verkochte stoelen op de hoofdtribune zit ook een biertje kan halen zonder dat ze zich tussen de business lieden begeven.
Maar die reden zal MM natuurlijk nooit twitteren.
0
Vrijdag 10 augustus 2018 om 10:50 uur

ado_denhaag070

Mr. FC DEN HAAG schreef:

Zelfs een tweederangs spits uit Heerenveen kan onze club niet naar binnen hengelen, amateuristisch beleid weer!!! Een slak handelt nog wel veel sneller maar onze FC KNUDDE organisatie staat erbij, kijk ernaar en staat uiteindelijk met lege handen!
Beetje domme opmerking? Volgensmij heeft Manders zelf al duidelijk gemaakt dat hij voor het geld koos kan ado vrij weinig aan doen
0
Donderdag 9 augustus 2018 om 19:50 uur

Advertentie

wijstaanboven

Vak B schreef:

Luc lijkt me gewoon een goeie spits die kan het
Toch niet verleerd zijn ? Huren is goed contact loopt na
Dit seizoen af als ik het goed heb
Scoort sinds 15/16 vrij weinig meer... ik zie het niet zitten.
0
Donderdag 9 augustus 2018 om 19:33 uur

HJ

Jongens ik weet dat we een tekort hebben van ca 3 miljoen; maar elke keer komt terug dat we nog steeds/weer 3 miljoen op jaarbasis verlies maken. Hebben jullie daar een bron voor/waar staat dat? Kan me dat niet voorstellen na alle ingrepen afgelopen 1,5 jaar.

Uiteraard zullen we nog steeds geen winst draaien; dat is vrij lastig op zo`n korte termijn; lonen zoals Duplan en Meijers zijn nu pas ontbonden en verlaagd.
0
Woensdag 8 augustus 2018 om 19:27 uur

Nu online

fcdh-denhaag, Swaber, ADOZoetermeer en 183 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 129
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1