Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: midden

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 130
Volgende pagina

Petah

marcellino schreef:

Ik hoor hier van verschillende shouters dat ado in je bloed zit maar als dat zo is waarom zijn jullie dan zo tam.wij vroeger hadden allang aangeklopt bij het bestuur nu is het maar een tamme zooi in het stadion en daar buiten.en uit supporters laat me niet lachen dat groepje van 40 man blijf dan thuis.
jezus waar zijn de tijden dat we met 1600 man naar feijenoord gingen
Ik had zelf ook met wat jongens naar Utrecht uit gewild maar scc verplichting dat soort onzin dan komen er een bende sv bij kijken en twee groepen die verdeeld zijn

Want op de lange zijde zit harde kern plus hoop meeloopera zeg maar en achter t goal zitten volgens mij een hoop gasten die vroeger op midden noord veel zongen etc in het zp

Want zie een hoop sfeermakers wie ik vroeger in het zuiderpark zie ik niet meer maar ook bijv niet in het home
0
Zondag 28 september 2014 om 10:08 uur

Ron001

Eagle187 schreef:

Niks aan de hand. Eerste helft was prima! Enigste wat ontbrak was meer doelpunten. Doelpunt AZ viel niemand te verwijten. Eerste half uur van de tweede helft begin je wel dramatisch slecht, AZ zette aan en je zag de onzekerheid toenemen bij onervaren spelers als Ebuehi (dramatisch spel) en in iets mindere mate Bakker (onder zijn niveau spelen).
Hupperts had zn 2e gele kaart moeten krijgen, maar Alberg had ook rood kunnen zijn dus dat is tegen elkaar weg te strepen. Hansen speelde zn slechste wedstrijd tot nog toe, maar was ook weer niet zo slecht. Pakte goede ballen, maar leek in de 2e helft even onzeker, ook mede door rare terugspeelballen e.d.
Meest positieve vandaag was Alberg die ondanks zn blessure toch behoorlijk inzet toonde. Die laatste kans had ie er overigens wel in mogen schieten! Kramer bewijst maar weer eens dat ie wel degelijk kan koppen. Kanon was zoals altijd erg sterk verdedigend, maar helaas was 80% van zn voorzetten dramatisch!!!
Publiek is idd wat tam de laatste tijd, maar toch mag dat nooit een excuus zijn. Maar ach, Schet speelde natuurlijk niet mee, dus die kon de zeikpaal niet worden vandaag......
Wat mij opviel was dat er behoorlijk veel ballen van links voor de goal kwamen maar zo goed als niets van rechts....
Verder vandaag het bewijs geleverd dat er met spoed wat bij moet gaan komen. Met Kristensen die geblesseerd raakte, zijn vervanger Alberg niet fit, Gehrt nog niet fit, Wormgoor geblesseerd, Bakker aangeslagen en Ebuehi kramp vroeg ik mij af wie Fräser nu nog had kunnen inbrengen.
Viel me op toen Kristensen eruit ging en Alberg erin kwam je gelijk op het midden veld een controleur miste, Alberg is een te aanvalende jongen!
Je zou naast/achter hem een werker moeten zetten.
Maar ik denk dat een gelijk spel wel verdient was.
0
Zondag 28 september 2014 om 00:24 uur

Haagse Kelt

yesyes schreef:

Idd ben ik helemaal met je eens. Moeten wij ons ook niet een keer achter onze oren krabben dan.. wat is er nou nog voor support dan. Ik begrijp echt niet dat die gasten achter het goal zijn gaan zitten. Heel het intimederende sfeertje is weg waardoor tegenstanders gewoon bang werden om hier te komen voetballen. Nogmaals onbegrijpelijk dat al die figuren achter het goal zijn gaan zitten. En maar klagen op alles en iedereen maar zelf het niet het verstand hebben om door te hebben dat het een dooie boel op de tribunes is waardoor ook onze spelers niet beter zullen gaan spelen.
Moest daar ook nog aan denken bij het opzichtige tijdrekken van AZ. Vroeger was er dan meteen zo`n hels fluitconcert dat zo`n scheidsrechter veel sneller ingreep. Nu totale apathie.
Zelfde geldt voor dat hij die klootzak van een Hupperts geen 2e geel gaf pal voor Midden Noord, vroeger ondenkbaar.
0
Zaterdag 27 september 2014 om 23:51 uur

lasoog1

070 schreef:

Ik vond Bakker, overigens een groot talent, vanavond heel matig. Net als Hansen en, voor de zoveelste keer, Jansen.

Toch is dit voetbal niet meer te pruimen. Ik ben Fraser eeuwig dankbaar voor de periode februari-mei, en daarom blijft hij een held na die puinhopen van Steijn, maar ik meen me te herinneren dat hij dit jaar met een andere intentie wilde voetballen. Dus niet met een hermetisch afgesloten verdediging, maar wat aanvallender. Ik zie het helaas nog niet. Het wordt hoog tijd, want het vierde seizoen afbraakvoetbal op rij trek ik slecht. Fraser heeft enorm veel krediet opgebouwd, maar daar brokkelt langzaam wat vanaf...
Je kan die man t niet kwalijk nemen, heeft geen materiaal, geen buitenspelers dus t is blind door t midden pompen en hopen op n gelukje. Kan je bij je vrouw doen maar op n voetbalveld gaat dat niet lukken
0
Zaterdag 27 september 2014 om 23:30 uur

lasoog1

Bert schreef:

Zal mij niks verbazen als Fraser opstapt. Wat heeft die voor een materiaal tot zijn beschikking?

Zonder klote heeft het ook weinig zin om naar de hoeren te gaan.

Triest weekend weer ga maffuh.
Terug van t stadion, t huilen staat me serieus nader dan t lachen. En dat schijtpubliek wat nog lachend n tribune afloopt wordt je nog veel zieker van.
Serieus, het is niks meer, geen beleving op de tribunes, in de bioscoop is t spannender. Over t voetbal..die jongens doen dr best, ze kunnen gewoon niet beter. Elke bal wordt hoog door t midden gepompt in de rug van Kramer. Het is echt te triest voor woorden. En die Ubeih of hoe die ook heten mag, goal 2 en 3 zwaar in de fout door domme totaal verkeerde terugspeelbal., zelfs bij goal 1 gaat ie niet vrij uit, dat knullletje zn haar zit prachtig voor de rest komt ie zwaar te kort.

Zal me inderdaad niet verbazen als Fraser weg gaat, ik geef m nog gelijk ook. Hier kan je met alle wil van de wereld niks meer mee.

0
Zaterdag 27 september 2014 om 23:22 uur

Advertentie

langnek

hoorde van mn zoon,dat vanmiddag bij de A 1 speler hector hevel zich direct moest melden bij de het 1 ste elftal,is een midden velder dus verwacht niet dat aalberg dan speelt.
Hoop dat hij speeltijd krijgt,is echt een talent.
gooi maar voor de leeuwen,das de beste vuurdoop voor zo n jongen!!!

hoop op winst,maar ja AZ blijft een rare ploeg,en bij ons ploegt het de laatste weken niet best.
hopen maar succes allen
0
Zaterdag 27 september 2014 om 19:18 uur

Haagse Kelt

Fransje schreef:

Hahahaha de Gemeente? Die Dekker wilde de stekker eruit trekken en alleen maar eisen gesteld aan het reddingsplan.
Waarheid ligt in t midden denk ik. Toen ADO in t nieuwe stadion in de Jupiler league financieel aan de grond zat was de gemeente incl achterban wel klaar met het subsidieren vd club. Daarom was de daadkracht v vd Kallen zeer wenselijk. Op zijn beurt had vd Kallen wat te eisen vd gemeente waar hij zakelijk flink beter van is geworden. Maar ok, iemand moet het doen en verder schitterden de Haagse zakenboys weer door afwezigheid, dus slim en goed dat vd Kallen er was.
Voor nu ben ik het wel met Ooievaar eens. Vd Kallen wil duidelijk van ADO af en cashen wat hij ooit heeft geinvesteerd en liefst meer dan dat. Hij gaat er geen cent meer insteken en dus is de hoop gericht op Wang of, nog beter, een Haagse sterke partij die er instapt. Uit het verleden blijkt echter dat de kans op dat laatste erg klein is.
0
Vrijdag 26 september 2014 om 13:03 uur

H@@GenEES

Rob2002 schreef:

Voor een groot deel mee eens, het enige is dat er nu wel beter gespeeld wordt.
Er wordt nog minder weggegeven, ik zie een Kanon inschuiven, en de bal wel sneller rond gaan dan vorig seizoen.

Het probleem ligt m.i. echt voorin, waarbij de aanvallers op dit moment weinig tot niet de capaciteit hebben scoringsmogelijkheden voor henzelf of een medespeler te creëren.
Dat vind ik niet want als je de eerste 20/25 minuten ziet dan doen de middenvelders goed mee, maar op een gegeven moment (als Malone er uit moet) zakt het in en gaan we weer tikkie terug, lange haal spelen en dan kunnen het idd niet opbrengen om door te duwen en goede pases te geven.

Moet ook zeggen dat Alberg niet in zijn goede doen is, of het een blessure of vedette neiginkjes zijn laat ik in het midden maar dat gesjok over dat veld en constant verontwaardigd kijken naar medespelers en zelf opzichtig falen begint wel op te vallen, jammer want hij kan veel meer en dat mis je dus op het veld.

Wordt weer een hoop billenknijpen dit seizoen, zou wel is een seizoen willen hebben dat dit niet het geval is.
0
Maandag 22 september 2014 om 14:56 uur

yesyes

K.B schreef:

Bulykin heb ik dat seizoen 3 bijzonddre goals zien maken. Vooral intikkers zoals met zijn scheenbeen tegen Excelsior de laatste minuut en kopballen. Kramer zie ik toch meer als onderdeel van het elftal i.p.v. het aanspeelpunt voorin. Hij voetbalt meer mee dan Bulykin deed en brengt daardoor meer voetbal in de ploeg. De bijdrage van zowel Kramer als van Duinen worden ondergewaardeerd. Zaterdag speelden ze prima m.u.v. het afmaken uiteraard.
En dat komt dus precies omdat we zonder echte buitenspelers spelen. Bijna alles gast door het midden en niet buitenom daardoor voetbalt Kramer vanzelfsprekend veel meer mee en daar vind ik ze kwaliteiten niet liggen. Hij moet de ruimte hebben dan is die op ze best en dus moet je buitenspelers hebben die het breed houden en dus niet een vanduinen die steeds naar binnenloopt daardoor lopen ze elkaar vaak in de weg en is makkelijk te verdedigen en vooral tegen teams die ons het spel laten maken. Tegen az zal het weer anders zijn omdat zij wel het spel maken en wij dan opeens weer wel goed voetballen
0
Zondag 21 september 2014 om 23:57 uur

Een oudere supporter

Dannyy schreef:

Derijck is 2 klassen beter dan Wormgoor. Nogmaals, het probleem ligt helemaal niet bij de verdediging. Tegen Cambuur waren het zondagsschoten die van richting werden veranderd.. Het probleem ligt al 3 jaar bij het afmaken van de kansen die we krijgen, we hebben dit seizoen de meeste kansen gecreëerd, maar bijna geen rendement.. Het zegt toch genoeg dat je verdedigende middenvelder het gevaarlijkst was met zijn schot? We moeten gewoon een spitsentrainer hebben, nooit meer Schet in de basis opstellen èn 4-4-2 spelen. Alleen dan valt er nog wat van te maken.
Eens.
Derijck maakt foutjes, maar dat doen de andere spelers ook. Daar verliezen we inderdaad niet door.
Voorin is het een ramp. Van Duinen rent als een kip zonder kop rond. Veel werklust, maar het leidt tot niets. Zet Kramer lekker in het midden en geef eens goede voorzetten op hem. Als je ze alle twee opstelt lopen ze elkaar in de weg. Spitsentrainer: Bulykin halen!
0
Zondag 21 september 2014 om 11:10 uur

Nu online

den haag, yesyes, Francisco, pajam, rh_vakm, Bleek, Leidado en 225 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 130
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5