Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: elke

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 131
Volgende pagina

gillah

Zullen we het aub een tijdje niet meer kunnen hebben over `waarde vermeerderen` nu we keihard bezig zijn met `waarde vernietigen`?

Gewoon elke week blijven hopen op punten.
0
Zondag 7 maart 2021 om 11:56 uur

Tommy

rd.. schreef:

Ontwikkelen waar we geld aan kunnen verdienen. Dat doen we dit jaar. Of schijnen we te doen. #newenergyboys

Ik denk dat alles in het teken moet staan van promoveren als we degraderen. Niets meer en niets minder. En niet dezelfde fout als dit seizoen maken.
Jij denkt dat elke jonge speler verkocht kan worden? Je moet een mix hebben.
Zoals ik al zei ervaren spelers met jonge spelers.
Als je het doet zoals jij het wil doen kan je de jeugdopleiding wel afschaffen.
Maar jij denk serieus dat kishna en faisl meegaan de kkd in?
Je zal opnieuw moeten beginnen.
En als een mulder aardig kan invallen tegen ajax zal die ook wel kunnen spelen tegen mvv.
Weet niet of je wel eens de 021 heb zien spelen maar daar lopen echt wel spelers bij die je kan gebruiken.
0
Zondag 7 maart 2021 om 11:42 uur

hagenees abroad

Spelers brengen niet wat je verwacht in deze situatie, trainer tactisch onvermogen. Het is klaar vrienden. Elke week klamp je weer vast aan lichtpuntjes waarvan je weet dat het tegen beterweten in is maar dit is einde oefening.
0
Zaterdag 6 maart 2021 om 21:55 uur

MonkNL

Nu is het echt klaar, elke keer krijg je een klein beetje hoop. Volgende week anders 16000 euro geven..
0
Zaterdag 6 maart 2021 om 21:36 uur

slash070

Bolskie schreef:

https://thehaguecityfirm.nl/2021/03/06/wij-staan-onderaan-en-vieren-feest/
HAGUECITYFIRM.NL
Haguecityfirm.nl

We kennen het allemaal wel meezingen echter is het deze keer helaas anders dan alle andere keren daarvoor. Als we naar de huidige statistieken kijken kan je niet anders concluderen dan dat we in zeer zwaar weer zitten, populair gezegd “de hoek waar de klappen vallen”. Iedere Hagenees, met een groen-geel-hart, voelt zich kut. Het voetbal is regelmatig niet om aan te zien, soms zit ik zelfs nog maar met een half oog te kijken en te wachten op, opnieuw een tegendoelpunt. Vroeger was je ervan verzekerd dat we in ieder geval bij thuiswedstrijden nog het gras opvraten, gesteund door de elfde man – de supporters op de tribune – wisten we vaak toch nog een gelijkspel, en soms zelfs een overwinning eruit te slepen. Helaas lijkt ook dat heel ver weg.

Op het moment van schrijven staan we met 24 wedstrijden gespeeld op de 17e plaats met 15 punten. Europees voetbal zit er niet meer in vermoed ik. De komende weken staat ons ook nog eens een heftig programma te wachten, 21 maart tegen 020 (uitwedstrijd), 4 april tegen Utreg, 9 april tegen Vitesse (uitwedstrijd), dan 25 april tegen Fortuna en dan tegen Feyenoord. In een pessimistisch scenario zullen we waarschijnlijk ook niet heel veel punten gaan pakken de komende weken.

In deze corona periode zijn de mogelijkheden om onze club dat noodzakelijke duwtje in de rug te geven ook zeer beperkt. Nog steeds geen publiek, dus ook geen mogelijkheid om onze club naar die zo gehoopte overwinning te schreeuwen op het moment dat het er toe doet, het moment dat zij er doorheen zitten en wij ze nog weten op te peppen door er achter te gaan staan, het lucht alarm aflaten gaan, schreeuwen, en, zingen, die heksenketel die ontvlamt. Het enige wat nu nog ontvlamt is me frituurvet dat ik door de ellende weer eens vergeet.

Dus wat doen gaan we dan doen? Onze frustraties botvieren op social media, op Facebook, en op Twitter. Een populair medium wat de laatste tijd meer een platform is geworden dat door enkelingen gebruikt wordt om de club, onze club, helemaal te ontdoen elk stukje eigenwaarde, als er überhaupt nog geloof is, bij supporters maar ook bij spelers dan wordt dat op Twitter wel vakkundig naar de klote geholpen.

Ik denk dat ik gerust kan stellen dat we allemaal verziekt zijn van het feit dat onze club naar de klote aan het gaan is, het voetbal niet om aan te zien is. En ja, we zijn allemaal kritisch en iedereen uit dat op zijn eigen manier. Sommige zijn zeer vaardig in het verwoorden van hun frustratie en publiceren dat op Facebook of Twitter en krijgen dan ook vaak bijval, terecht of onterecht dat doet er eigenlijk niet toe (of wel dan?). Wat er wel toe doet, is simpelweg dat onze club ophoudt te bestaan als we zo doorgaan.

Naar aanleiding van recente berichten die ons bereiken gaat het echt niet goed. Om een voorbeeld te geven, bij een van de laatste uitwedstrijden was er geeneens meer genoeg geld beschikbaar om een hotel overnachting te boeken en was men genoodzaakt om na afloop van de wedstrijd terug te rijden, wat resulteerde in een terugkeer in Den Haag rond 040u s’-nachts. Diverse recent aangetrokken spelers krijgen nog minder betaald dan een vakkenvuller bij de Jumbo. De salarissen kunnen nog maar nauwelijks worden betaald. Wat het allemaal nog erger maakt is het wantrouwen, als er interne discussies zijn, liggen ze binnen no-time op straat. De meest bizarre complot theorieën worden bedacht en als “waarheid” de wereld in geholpen. Aangevuld met allerlei speculaties, door bepaalde individuen, op de eerder genoemde social media platformen maakt het dat er een behoorlijke grafstemming is, onder de supporters, de clubleiding maar ook bij de spelersgroep.

Met deze wetenschap, zijn er in ieder geval drie dingen waaruit we kunnen kiezen de komende tijd. (1) Typisch Haags zou zijn je-schouders-ophalen en zeggen dat het toch niet jou f*cking probleem is. (2) Het is de schuld van het beleid dus die moeten weg, of (3) We gaan onze club steunen ook al gaan we naar de klote dan maar strijdend ten onder. Het eerste is heel makkelijk, want dat doen we namelijk al, het tweede is serieus geen goede optie. De reden ligt in het feit dat zowel Martin als Mo (om er twee te noemen) daadwerkelijk door het vuur willen gaan om onze club te redden en zelfs groot te maken. Ze worden hierbij alleen totaal niet gesteund door onze Chinese grootaandeelhouder waardoor elke vorm van investering uitblijft, ongeacht de voorstellen en toekomstplannen die worden voorgelegd. Ofwel kan je simpelweg stellen dat een nieuwe (technisch) directeur totaal geen verscheel zal maken, sterker nog je mag maar hopen dat het niet een pion of lakei is van United (ver)Kwanselen. (3) Het laatste punt, wellicht het lastigste punt, wat ga je dan precies steunen? In de huidige corona tijd is dat lastig, een optie zou kunnen zijn om buiten het stadion wellicht in kleine groepen van max 40 personen verspreidt om het stadion die heksenketel te creëren. Vooralsnog misschien niet (on)mogelijk maar later meer hierover. Steunen gebeurd ook al door een “financieel initiatief”, er is door diverse supportersgroepen iets gestart om de club financieel te ondersteunen. Mocht je creatieve ideeën hebben laat ze dan vooral horen.

Welke keuze je voorkeur heeft laten we geheel aan jouw. Het negatieve geschreeuw en gezeik wat er op social media rond gaat draagt er in ieder geval niet toe bij dat we een steun zijn voor onze club of dat we dit jaar in de eredivisie blijven. Los van al het negatieve, als we zo doorgaan gaan de deuren dicht, de lichten uit en krijgt Den Haag er een hele grote parkeerplaats locatie bij. De keuze is aan ons, steunen of ….
0
Zaterdag 6 maart 2021 om 17:40 uur

Bolskie

gillah schreef:

Ik denk dat de verdeeldheid pas weg is als Hamdi ook weg is.

Normaal gesproken hebben we hier discussies met shouters met uiteenlopende meningen, niks mis mee. Leuk ook om zo gedachten uit te wisselen. Maar in de zomer dat Hamdi kwam gebeurde er in mijn ogen gekke dingen. Shouts over `de zonen van`, enz. Dat was volgens mij een gecoördineerde actie om het werk van Hamdi makkelijker te maken. Ook nu hoor je weleens (viavia, ik ben geen insider) dat Hamdi de publieke opinie probeert te beïnvloeden via Social media.
Wat een onzin. Het verhaal van de zonen van speelt al veel langer en veel zaten er niet vanwege hun prestaties dat heeft niets met hamdi te maken hebben. En dat gerucht over dat supporters ingefluisterd worden om de publieke opinie te beïnvloeden komt elke keer uit de zelfde hoek. Wel apart dat dit net de hoek is waar veel bekenden mensen van zijn weg gestuurd. Toeval? Geen idee, maar dat het de club goed doet dat er 2 kampen zijn absoluut niet. Maar waarom zou je je als supporter voor het karretje willen laten spannen?
0
Vrijdag 5 maart 2021 om 20:26 uur

Bolskie

Law schreef:

En privileges ik weet niet waar dat vandaan komt...maar word als argument gebruikt om te verantwoorden waarom mensen nog achter het beleid staan of achter bepaalde keuzes
Dat dus. Snap ook niet dat men dit soort berichtgevingen geloofd althans ik kan me niet voorstellen dat de club bepaalde supporters omkopen/privileges geeft om positieve berichten de wereld in te slingeren of dat supporters daar voor zoude laten gebruiken of ik moet naïef zijn of te denken dat dit gebeurd. Vrienden diensten worden op elk niveau en in elke branche gedaan maar om te denken dat men betaald word om andere te aftuigen dat ze goed bezig zijn lijkt mij stug, dan zou het wel erg gesteld zijn met de club.
0
Vrijdag 5 maart 2021 om 17:58 uur

Advertentie

gillah

Jurriën schreef:

Ja zou op zich wel kunnen als er met Hamdi een groeimodel is afgesproken toch? Een ervaren CFO vs een startende CEO. Maar goed blijft gissen... Of kwam deze vraag voorbij in de quiz.
Bij de quiz was het antwoord D, elke euro is er één te veel
0
Vrijdag 5 maart 2021 om 16:30 uur

JerryFC

rd.. schreef:

Is ook zo. Niet veel meer. Ik had als UVS de RvC wel op het hart gedrukt het functioneren van Hamdi te evalueren. Maar die (Hamdi) hebben ze (UVS) zelf erdoorheen gedrukt. Wat natuurlijk niet hoeft te betekenen dat je niet gaat evalueren.

Ik ben benieuwd wat de woorden waard zijn van UVS. Het zou mij niet verbazen als ze zeggen: "zoek het maar uit!". Zeker als de `bijlap-verplichting` er eventueel niet meer zou zijn.
Wij kosten UVS minder in de KKD dan in de eredivisie..

Jol had als technische man de lead in transfers.
In de zomer gegokt op meerdere ervaren spelers die toch andere keuzes maakten.
Prima trainer, maar blijkbaar geen dito ‘technisch manager’.
Bij elke club regelt diegene de transfers en niet een algemeen directeur. Mo heeft wel op eigen houtje El Khayati terug naar ons geluld.

Er is 0 geld, zelfs hotelverblijven voorafgaand aan verre uitwedstrijden zijn momenteel ‘spannend’.
Hamdi werkt 80 uur per week en slaapt zelfs regelmatig op de club. En dat voor een ton minder dan Manders..
Denk je nou echt dat hij UVS niet gevraagd heeft om voorafgaand een seizoen 3 ton over te maken om te investeren in een speler ipv halverwege wat te lappen om noodverbanden aan te leggen? UVS blijft hoofd verantwoordelijk voor deze shit.

Trouwens..
Kishna en Zuiverloon een prestatiecontract, Janmaat die tijdens z’n blessure afziet van salaris, Adekanye kost ons maandelijks ongeveer het salaris van een 13 jarige vakkenvuller.
En zo zijn en nog wat creatieve constructies waardoor sommige spelers ons bijzonder weinig kosten.
0
Vrijdag 5 maart 2021 om 09:22 uur

Wahter

Aad schreef:

Sorry hoor, maar die Chinezen hebben sinds de overname nooit iets zinnigs geroepen. Of vind jij al die ongefundeerde kletspraat van Wang maatgevend.

Hadden ze maar de diverse directies reële doelstellingen opgedragen maar het tegenovergestelde was waar. De diverse directies presenteerde prachtige verhalen en de Chinezen trapten daar vol in.
Nee ik zeg ook dat ze gewoon gelijk hebben (en dat roepen ze al vanaf de overname) dat onze jeugdopleiding de levensader van onze cllub moet zijn.
Maar onze hotemetoten gingen lekker hun eigen dingetje doen en smijten met geld.
Lekker elke zomer 6 a 7 talenten voor niets weg laten gaan en lekker achterover leunen is wat al jaren aan de gang is.

Verder heb ik nooit iets opgevangen wat reeel is vanuit China, eerder lachwekkende zaken.

Weet je nog de reden dat vd Kallen alles zelf ging doen ?
Met zijn en clubgeld werd ook gesmeten (Wetzel).
0
Donderdag 4 maart 2021 om 13:33 uur

Nu online

DHFC070 en 200 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 131
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1