Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: behouden

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 132
Volgende pagina

Bert

Haagse Roel schreef:

Als je het niet snapt houdt het op........Derijck verdient een waardig afscheid volgende week !!!!
Zeker weten als Psv komt kunnen wij het verder vergeten maar dat is logisch.

Ado heeft binnen de mogelijkheden alles gedaan om het te behouden. Resultaat dat clubs als Utrecht hem ook niet konden halen maar goed Psv dus wel.

Roel,
Weet jij waar Ooievaar is??? is al weken niet oneline geweest. Kun jij hem eens bellen? Of is die nog steeds op vakantie?
0
Zaterdag 13 augustus 2011 om 18:03 uur

Ausputzer

En om hieraan toe te voegen: een team is een collectief waarvan als het goed is de optelsom meer is dan de losse delen. Dit hebben we het afgelopen jaar gezien. En of speler X of speler Y hier nu wel deel van uitmaakt, dat maakt m.i. niet zo heel veel uit. Hoe goed onze jongens het vorig jaar ook hebben gedaan, exceptioneel is het natuurlijk niet. Het zijn goede voetballers, die zich afgelopen seizoen goed ontwikkeld hebben. En hier lopen er volgens mij echt wel meer van rond.

Scouten, scouten, scouten en opleiden. Zo zijn we ook aan de jongens gekomen die we nu zo graag willen behouden. We did it once... we can do it again! We hebben alleen wat geduld nodig. En die weg is volgens mij op den lange duur veel succesvoller als het oppertunistisch geld erin pompen door een vaag figuur die over drie jaar of failliet is of een andere hobby heeft gevonden.
0
Vrijdag 12 augustus 2011 om 23:45 uur

miq72

liefhebber schreef:

Als hij dan spelen mag moeten we hem wel credits geven en niet gelijk afbranden ! Doen sommige bij brouwer wel, ook al is hij ook nog vrij jong. Japie daarentegen kan niet stuk na zijn invalbeurt. So hands up for THE youngstars....heb geduld
Daar gaat het niet om liefhebber .Ik brand van Duinen niet af en dat zal de rest hier ook niet doen .Feit is dat je Kubik en Buly kwijt bent en dat er geen waardige vervangers zijn .Hocher is een leuke voetballer .Vicento als hij een goede dag heeft en Cherry kan aardig meekomen .JE hebt 30 doelpunten ingeleverd en met het elftal wat er nu staat ga je gewoon weer degradatievoetbal spelen ,laat staan als er nog enkele vertrekken .Het is niet leuk dat Derijck verder wil kijken ,maar geef m eens ongelijk .Die jongen wil voor europees voetbal spelen en niet bij de onderste .Op deze manier wordt alles weet kapot gemaakt wat verleden jaar is opgebouwd .Ik geef daar overigens niet v/d Kallen de schuld van .Feit is dat er niet genoeg sponsers zijn gekomen na het s6 van vorig jaar en gezien de huidige eisen van Anderlecht is het behouden van Buly totaal onhaalbaar .
0
Vrijdag 12 augustus 2011 om 20:20 uur

tuinfc

Anderlecht-coach niet gevoelig voor opleving Bulykin
11/08/2011 12:57

Anderlecht vreest dat het deze maand heel veel concessies moet doen om Dmitriy Bulykin (31) te slijten. De Russische aanvaller is niet welkom bij de Brusselse grootmacht, ondanks zijn 21 goals als huurling van ADO Den Haag in het voorbije seizoen.

Tot nader orde traint Bulykin bij Anderlecht mee als volwaardig selectielid. Hij deed zelfs van zich spreken door te scoren in de recente oefenduels tegen teams uit lagere divisies. Door de zomerperikelen onder de aanvallers is wel degelijk de suggestie opgeworpen de Rus een serieuze kans te geven.
vi.nl
`Het Nederlandse met het Belgische voetbal vergelijken is als het vergelijken van appels met peren`, reageert trainer Ariël Jacobs gevat op Bulykins productie afgelopen jaargang in de Eredivisie.

De voorbije weken werd Bulykin genoemd als eventuele versterking van Ajax, PSV en ook ADO Den Haag. Maar concreet werd dit niet, niet in de laatste plaats door diens exorbitante salariseisen. Bij Anderlecht verdient de aanvaller jaarlijks een miljoen euro bruto, een salaris dat hij wil behouden.

Nog steeds wenst Paars-Wit een vergoeding van twee miljoen euro voor diens nog één seizoen doorlopende contract. Maar hoe dichter de deadline van 31 augustus nadert, hoe groter de druk wordt deze vraagprijs te verlagen, zo weet Voetbal Magazine. Maar zelfs dan blijven de salariseisen van Bulykin een struikelblok voor veel clubs.

Een andere ongewenste aanvaller, Thomas Chatelle, heeft eveneens vanwege zijn hoge salaris weinig haast te vertrekken. Vorig seizoen was de Belg door Anderlecht verhuurd aan NEC. Wel is de club erin geslaagd de overbodige Dalibor Veselinovic te verhuren aan KV Kortrijk.

0
Donderdag 11 augustus 2011 om 13:17 uur

<FCDH>

Harrie vd laan had vd week al zware kritiek op het ado bestuur als ze zo graag structureel bij de top 5 willen waarom verkopen ze dan alle toppers? kijk en daar heeft hij een sterk punt natuurlijk volgens vd laan had ado er alles aan moeten doen om kubik en bulykin te behouden als ze zo graag bij de top 5 willen horen
0
Maandag 8 augustus 2011 om 14:11 uur

Tommy

the mouse schreef:

mischien.... als....

hebben we echt niks aan!
we weten pas wat er gebeurt als het ook echt gebeurt is of op 1 sept dat er niks gebeurt is!
Den Haag heeft heus wel een schaduw lijstje klaar liggen!
en er is met de trasfer van verhoek ook geld vrij gekomen, dus zullen ze heus wel een gerichte goede aankoop doen!
Ik denk dat er deze week positief nieuws naar buiten komt over een nieuwe speler!

Ik heb vertrouwen in het bestuur wat er nu zit!
beetje raar om nu te roepen misschien en als daar hebben we niks aan.
ik snap best dat timmy op niveau wil voetballen.
hij wil met den haag spelen als dat inhoud dat het top 8 of hoger kan worden.
Nou als jens blijft, lex blijft en timmy blijft en buly komt (of een andere spits die er zeg 15 maakt dan kan je in de nederlandse competitie top 8 spelen en blijf je een optie voor europese ploegen.

Het is allemaal wel logisch, wij willen geen 15e meer worden maar dat geld ook voor jongens als derijck en immers en jens.
Die willen vooruit en gelijk hebben ze.

Anders kennen ze net zo goed bij vvv gaan voetballen die komen ook nooit omhoog.

Trouwens zat net de uitzending van vi van vrijdag terug te kijken want die had ik niet gezien en dan zeggen bosman en vd gijp eigenlijk moet den haag zich schamen dat ze uitgeschakelt zijn door omonia.
Als buly meedoet sta je met de rust 5-0 voor.

Kijk en zo kijkt nederland naar den haag, wat heb nederland er verder mee te maken dat je bijna naar de klote was de laatste 10 jaar.
als je serieus stappen wil maken moet je het nu doen dus als je die spelers wil behouden ook.

Als wij ervoor kiezen om rustg een club op te bouwen is dat ook goed maar dan moet dat met spelers die bij die postite horen en dat zijn niet derijck en toornsta want die zijn daar een klasse te goed voor
0
Maandag 8 augustus 2011 om 13:26 uur

Advertentie

BLEISWIJK-1

BLEISWIJK-1 schreef:

Het staat nu op de officiele website van Nottingham Forest. Nottingham Forest is er met ADO uit!!!
En nu ook op die van ADO Denhaag!

Verhoek op weg naar Nottingham Forest

Liever zien we hem natuurlijk niet gaan, maar we zullen Wesley Verhoek na zijn geweldige seizoen 2010-2011 helaas niet meer kunnen behouden.

Wesley gaat zijn droom achterna, spelen in Engeland. Na zo`n historie bij onze club, wilden we hem ook niet in de weg zitten zijn droom na te gaan leven bij Nottingham Forest. We zijn er trots op dat Wesley, als jongen van ons, naar zo`n prachtige club kan gaan.

Wesley vliegt vandaag, maandag, naar Nottingham voor de medische keuring en een gesprek met manager Steve McClaren. We houden u op de hoogte van de ontwikkelingen.
0
Maandag 8 augustus 2011 om 12:03 uur

070

Spannende dagen dit. Ik gun Verhoek Nottingham Forest wel, een prachtige club. En prima ook dat het geen eredivisieclub is.
Heel goed dat vd Kallen er volgens de berichten alles aan doet om Derijck te behouden. Derijck en Toornstra zijn verreweg de belangrijkste spelers uit dit elftal, met kort daarachter Immers. Alles aan doen om die jongens te behouden.

Steijn geef ik voorlopig het voordeel van de twijfel, maar ik vind het echt onbegrijpelijk dat hij het nu al een aantal wedstrijden probeert met Vicento in de spits. Die jongen kan goud waard worden vanaf de zijkant, maar de eerste de beste idioot (ik dus) kan zien dat Vicento absoluut tekort komt voor de spits: hij biedt zich zelden goed aan, wordt continu afgetroefd door verdedigers (in de lucht en over de grond), staat verkeerd, lijdt dom balverlies, mist handelingssnelheid etc etc. Vergelijken met Bulykin is oneerlijk, maar Vicento is overduidelijk geen spits. Dat moet Steijn toch ook zien??

0
Maandag 8 augustus 2011 om 12:02 uur

yesyes

Heb toch veel liever dat ze derijck behouden , van mij mogen ze immers verkopen dat is wel op te vangen met cherry. Bulykin halen vicento rechts hocher links. Middenveld rado-toornstra-cherry
0
Maandag 8 augustus 2011 om 00:00 uur

Aad

Ik begrijp de teleurstelling van een hele hoop shouters maar er wordt wel overdreven negatief gereageerd.
Het was inderdaad niet best en de van "grote" 3 (Verhoek, Immers en Toornstra) speelde alleen Immers redelijk maar nog niet eens goed.
Voor mij echter geen reden om ze alle drie opgerot te wensen (Den Haag FC: Je weet niet wat je lult).
Ik durf ook te zeggen dat de wind een behoorlijk potje meeblies, letterlijk en firguurlijk. Elke bal die niet langs de grond ging kreeg van allerlei ongewenste effecten mee.
Met Vicento had ik diep medelijden want je mag het hem eigenlijk niet aandoen om hem in de spits te zetten. Het zal bij de trainersstaf toch best bekend zijn dat hij met koppen slecht timed (en dan die wind nog) en geen body heeft om de bal af te schermen en bij zich te houden tot er wordt aangesloten.
Voor mij is Coutinho de man van de wedstrijd omdat hij het enige zeer goede schot van Vitesse schitterend uit de goal ranselde.
Verder met goede moed. Alles sal reg kom.

PS Op de tribune vernam ik van aangetrouwde familie van Edwin Corret (de fysiotherapeut) dat achter de schermen ADO enorm zijn best doet om Derijck te behouden. Dus de gespotte twitter van BLEISWIJK-1 klopt aardig.
0
Zondag 7 augustus 2011 om 17:39 uur

Nu online

Peter87, Tante Wil, 10, Erba1, Alle ballen op Jort, pajam, opper, ypenburg070, jbdh, haguhnees87, poemba, KickOff, hagenees abroad en 246 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 132
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5