Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: helaas

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 132
Volgende pagina

Mr. FC DEN HAAG

Helemaal met je eens maar het blijft een grote schande voor de zoveelste keer degraderen als derde stad van Nederland zelfs kleine provincie clubs doen het beter dan dit zooitje amateurs ze hebben buiten het voetbalveld een hoop blabla.... maar op het voetbalveld tijdens een wedstrijd bakken ze er geen Brood van! Hoe zou dat nou toch komen omdat ze een koekenbakker van een amateur trainer hebben aantrokken waarschijnlijk voor een appel en een ei.... een paar weken geleden zei ik al zet die kwiebus per direct op non actief en laat Frans Danen het verloren seizoen maar afmaken. Ik haat het om gelijk te krijgen zelfs FC Emmen zal boven ons eindigen weer iets dat ik toen zei en aan het eind van deze akelige rit staan ze opzeker boven ons en wij helaas helemaal troosteloos onderin. Ik hoop werkelijk dat die Ruud Broodrooster nergens meer aan de bak komt een schande voor het Nederlandse betaalde voetbaltrainersschap oude vergaande glorie!

Zondag 7 maart 2021 om 06:38 uur

Mr. FC DEN HAAG

Mr. FC DEN HAAG schreef:

Is Ruud Broodrooster al op non actief gesteld wat een plee figuur zeg en een groot tactisch onbenul en nu per direct oprotten!

RECHTSTREEKS DEGRADEREN MET RUUD BROODROOSTER!!!

Zaterdag 6 maart 2021 om 231 uur

Mr. FC DEN HAAG

Is Ruud Broodrooster al op non actief gesteld wat een plee figuur zeg en een groot tactisch onbenul en nu per direct oprotten!

Zaterdag 6 maart 2021 om 22:58 uur

0
Zondag 25 april 2021 om 13:46 uur

Mr. FC DEN HAAG

Smaken verschillen zo ook onze supportersschare ik heb in mijn leven al teveel degradatie meegemaakt zit er nu ook echt niet op te wachten echter dat gezegd hebbende met Ruud Broodrooster ga je gewoon keihard degraderen! Als het al niet rechtstreeks is dan via de nacompetitie wij zijn namelijk nog steeds helaas de slechts scorende voetbalclub van de gehele eredivisie dus tel uit je winst!

Zondag 7 maart 2021 om 12:34 uur
0
Zondag 25 april 2021 om 13:43 uur

Bollie74

Trouwens wat een super mooi spandoek voor Dylan hebben ze gemaakt van Fansupport. Een echte strijder van 14 die helaas de strijd tegen die verschrikkelijke ziekte heeft verloren.
0
Zondag 25 april 2021 om 12:44 uur

D.H.zuid-west

Bolskie schreef:

Die hadden interessen voor de bühne om de druk bij Den Bosch te leggen. Die zijn daar al in een gevorderd stadium.
Jammer, dit klonk als een partij die wel met een gedegen visie kwam.

Helaas bewijst het mijn stelling dat interesse tonen toch echt niets zegt. Ik kijk alleen naar de onderhandelingstafel en daar zit nog maar 1 partij.

Keuze ui 1 betekent dat je weinig meer te willen hebt. Het is slikken of stikken.
0
Zondag 25 april 2021 om 11:16 uur

Gast

Thehague070 schreef:

Morgen niet winnen is 100% einde oefening... Maar `t is mogelijk mensen... Ado is wel van de ontsnappingen... Vorig jaar zijn we ook ontsnapt... En daar hebben we niet eens voor hoeven voetballen... Ik heb er vertrouwen in... Nooit opgeven!!
Laatste winst in een thuiswedstrijd is 1,5 jaar geleden
Het is over en uit helaas
0
Zondag 25 april 2021 om 00:33 uur

DHFC070

JB schreef:

Het overgrote weet inderdaad alleen de botte bijl en de kaasschaaf te hanteren.
(Net als veel Nederlandse zakenmensen trouwens)

De plannen van deze Amerikanen lijken verdacht veel op een standaard presentatie, waarbij op alle sheets het logo van UVS is vervangen door dat van Wang Soccer Holding.

De top 3 aanvallen, regelmatig Europees spelen enz.
Binnen 3-4 jaar.
En dat zonder noemenswaardig besteedbaar geld.
En zonder transferinkomsten

Even voor de vergelijking:

Van Seumeren is het niet gelukt, ondanks 60+ miljoen euro en een transferoverschot van 50 miljoen in de laatste 10 jaar.

De Russen bij Vitesse is het niet gelukt, ondanks 100+ miljoen en elk jaar een handvol gratis Chelsea spelers.

De enige waar het wel lukt, is AZ.
Omdat Scheringa niet lukraak geld in de club stak, maar er van de grond af aan een goede organisatie heeft neergezet waar ze nu, na jaren, nog steeds de vruchten van plukken.
En omdat ze luchtfietsers die met Gazprom-miljoenen voorbij kwamen buiten de deur hielden.
Net als de Dang Dao Chinees die eerst tevergeefs Wang in Alkmaar naar binnen probeerde te loodsen, voordat JHdB hem in contact met ADO bracht.

Conclusies over de organisatie binnen ADO kunnen alleen trokken worden op basis van een gedegen due diligence.
Niet op basis van horen zeggen van de huidige eigenaar, die al jaren besmeurd met pek en veren op weg naar de uitgang is.
En een gedegen due diligence kan er eenvoudigweg nog niet hebben plaats gevonden, daarvoor heeft een deskundig team weken nodig.
Zeker als de due diligence verder moet gaan dan alleen een beoordeling van de financiële cijfers.
[Goede analyse.
Het is nog steeds heel knap hoe AZ dit jarenlang vol weet te houden met een stadion van 15k. Grootste voordeel van zo`n Scheringa en ook een vd Kallen was dat het hun eigen geld was dus iedere beslissing voelden ze meteen in hun eigen portemonnee. Hoef natuurlijk niet uit te leggen dat het heel anders is om je eigen geld of dat van een ander uit te geven. Daarnaast staken ze er zelf heel veel uren in i.p.v. luchtfietsers aannemen die nou eenmaal in overvloed zich aanbieden op dit soort posities. Alles voor eigen gewin, netwerk en aanzien laten we maar zeggen.
Daarnaast zijn vd Kallen en Scheringa natuurlijk heel slim en creëerde een win win win situatie voor alle partijen. Veel zaken en sponsoring in natura geleverd door weer een andere eigen BV.

Az drijft nu nog steeds op de ingeslagen weg van een goede jeugdopleiding in combinatie met het talent om telkens maar goede mensen aan te trekken op de vitale bestuurlijke functies. Je ziet vaak heel denigrerend langskomen "die honkballer" maar ik zou een gat in de lucht springen als wij zulke personen konden aantrekken i.p.v. altijd maar die luchtfietsers of supporters die te emotionele oppurtunistische beslissingen zoals een Wigt en Jol.

Die Amerikanen met teksten als meten met Ajax, Feyenoord etc. En dat binnen 3 a 4 jaar kun je natuurlijk niet serieus nemen. Geen enkele partij die een club over wilt nemen vanuit investeringsdoeleinde kun je eigenlijk niet serieus nemen dat laat het verleden bij 10-tallen clubs wel zien. Vraag me ook dus nu weer af wat ze met de club willen. Stond er in het plan maar een percentage ROI of iets na een x aantal jaar dan weet je tenminste waar je aan toe bent. Helaas hebben we op het moment zelf 0 te keizen en zonder gemeente belanden we dan weer in de 3e divisie. Die 5% behoud van UVS staat me eigenlijk nog het meeste tegen.

Ideale plaatje zou zijn een aantal lokalen vermogende mensen die de club overnemen, geen enkele euro extra er insteken, zelf de club gaan runnen en een begroting die in balans is waarbij de inkomstenkant de uitgaven bepalen ipv andersom.
0
Zaterdag 24 april 2021 om 08:59 uur

ghostdrift

JB schreef:

En zonder HFC ADO kunnen ze over 5 jaar zomaar in wit-rode shirts in Middelburg hun wedstrijden spelen.

Want straks wordt natuurlijk iedereen van over de hele wereld supporter en slapen hele hordes kinderen in Noord-Texas in ADO pyama`s, om overdag hun favoriete club via TikTok te volgen.
En tijdens een streaming ledenvergadering stemmen over shirts waarvan ze natuurlijk vinden dat die geel-groen moeten zijn.

Om nog maar te zwijgen van het gevolg als de licentie van HFC ADO overgaat naar NV ADO Den Haag en ook WSH blijkt een clubje luchtfietsers te zijn.
Dan valt de club om, maar is ook de licentie voorgoed pleite.
En wordt het 5e klasse zaterdag als je opnieuw wilt beginnen.
Helaas je bent erg negatief
0
Vrijdag 23 april 2021 om 15:23 uur

Advertentie

ghostdrift

BLEISWIJK-1 schreef:

Het kan mij helemaal niet schelen of HFC juist handeld. Als ze er maar voor zorgen dat er een nieuwe eigenaar komt, waar ik een goed gevoel bij heb. En dat heb ik niet bij de Amerikanen.

En zoals aangegeven denk ik niet dat we binnen een maand failliet zijn.
jij en Bolskie zijn wel zeer negatief over de overname je ontkomt gewoon niet aan de gedachte dat je blij moet wezen dat er animo voor een overname is helaas wil je dat niet zien WHS word de eigenaar en hoeft niet met ADO te overleggen maar met UVS als jij en Bolskie dat gaan zien begrijp je de situatie ook beter
0
Donderdag 22 april 2021 om 20:33 uur

Gast

Wat ook zeer opmerkelijk is dat Consinius 7 miljoen moest betalen en daar boven op 2 miljoen extra om onze club het seizoen te laten afmaken en nu krijgen de Amerikanen mits zij betalen alles voor 6 miljoen kortom die Chinezen zijn nog steeds bezig met hun vage spelletjes daarom is het ook nog niet zo gek dat een eventuele groep gefortuneerde hagenezen nog niet is ingestapt. Wij hopen natuurlijk met z’n allen dat onze club eindelijk weer in Haagse handen komt alleen blijft het wel een ontzettend dure hobby 6 miljoen dan nog 4 miljoen tekort van dit seizoen en een degradatie naar de kkd die als zij gelijk weer voor promotie willen gaan nog een aantal miljoenen gaat kosten.We kunnen de gefortuneerde hagenezen wel constant veroordelen en verwijten maken maar zij beslissen nog altijd zelf hoe zij hun geld uitgeven zij zijn onze club niks verplicht en helaas voor ons ook niet allemaal zo gek als van Seumeren om 60 to 90 miljoen uit te geven voor 1x in de paar jaar een voorronde van de europaleague.
0
Woensdag 21 april 2021 om 09:20 uur

Superjantje

Bolskie schreef:

Wij als supporters moeten toch ook wel 6 mil bij elkaar kunnen sprokkelen kom op man. Als zoude de Haagse heren er 3 neer leggen en de supporter 3 dat zou toch wel haalbaar moeten zijn onder pak weg 8000 sup?
Die gedachtes van supporters kopen de club.. komen vooral voort uit nostalgie en heel veel wishfull thinking.
In huidige tijd gaat dat echt niet gebeuren,zekah niet in ons Den Haag waar de g1mte echt g1 geld erin gaat steken,los van idd de EU regels,, en dus ook niet via via, en verleden leert helaas dat het haagse bedrijfsleven,de echt grote bedrijven bedoel ik,nog nooit veel in FC DEN HAAG/ADO hebben geïnvesteerd,integendeel,zie ZIGGO..
En zelfs als club in handen fans komt..wie gaat dan directeur worden..wie TD,wie regelt financiën,etc etc..dat kan gewoon niet meer,leven niet in tijden van v/h ZUIDERPARK.
Hopen dat nieuwe eigenaar,wss die Amerikanen,wel goede visie hebben,betrouwbaar zijn en bekwame mensen neerzetten die die visie kunnen uitvoeren.
0
Dinsdag 20 april 2021 om 23:37 uur

Nu online

Aad, Tuurke63 en 88 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 132
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong PSV
3-2
20 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 35 - 76
2 Excelsior 35 - 68
3 ADO D.H. + 35 - 66
4 FC Dordrecht 35 - 62
5 SC Cambuur 35 - 62
6 Graafschap 35 - 59
7 Telstar 35 - 55
8 FC Emmen 35 - 53
9 Den Bosch + 35 - 51
10 Roda JC 35 - 48
11 Helmond Sp. 35 - 46
12 Jong AZ 35 - 45
13 FC Eindhoven 35 - 45
14 VVV-Venlo 35 - 38
15 MVV Maastr. 35 - 37
16 TOP Oss 35 - 36
17 Jong Ajax 35 - 32
18 Jong PSV 35 - 27
19 Jong Utrecht 35 - 20
20 Vitesse -39 35 - 1