Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: weg

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 133
Volgende pagina

slash070

facebook.com
Fansup Den Haag
38 min ·

🔰O P R O E P🔰
Met ingang van 2023 is onze club overgestapt op een nieuw ticketing systeem. Een systeem dat vele malen gebruiksvriendelijker zou zijn als de vorige.
Echter leert de praktijk na ruim een maand dat dit allesbehalve zo is..
Wat wij zoal horen en teruglezen;

* Supporters mailen en bellen. Krijgen geen reactie terug of ADO is niet bereikbaar
* Supporters blijven zodoende weg.
ADO geeft aan dat het probleem is opgelost. Blijkbaar dus totaal niet.
Supporters willen wel een kaart kopen, maar het kan simpelweg niet. Zelfs voor de wedstrijd aan de stadionkassa’s zijn al meerdere supporters teleurgesteld huiswaarts vertrokken.
Schandalig en onacceptabel!

Wij willen graag helpen door dit soort problemen te bundelen en dit zo snel mogelijk te laten zien aan ADO.
Wij willen met praktijkvoorbeelden komen en zo tonen dat er wel degelijk iets niet deugd in het nieuwe syteem.
Daarom deze oproep; heb je een probleem ervaren, lukt het je niet om kaarten te kopen, kan je niet registeren, krijg je geen terugkoppeling??

Mail ons je naam en wij gaan ermee aan de slag; info@svhaagschebluf.nl
0
Zaterdag 4 februari 2023 om 15:12 uur

GroenGeelHart070

Barend schreef:

Inderdaad. Maar de pass kwam niet aan, als ik me goed herinner. Maar zo had het wel gemoeten.

Catic duidelijk te laat ingebracht. Je hebt snelheid nodig om de verdediging te ontlasten.
Was waardeloos die pass van Catic. Hij was over een lange afstand explosief snel weg en dan lijkt de kracht voor accuratesse weg. Als dat erin had gezeten had hij ook niet bij een middenmoter in de KKD gelopen, toch?
Vriend Severina heeft dat ook regelmatig na diepgang op snelheid. Dan komt hij ook tekort waar het gaat om de eindbaas of afwerking.

Wanneer een tegenstander opportunistisch gaat spelen en je wordt gedwongen om meer te verdedigen, dan heb je juist op dat moment jongens als Catic en Severina nodig voor snelheid in de diepte. Alleen dat al boezemt angst in bij een tegenstander. Wel vooruit willen rennen, maar er ligt veel gevaar in een counter door de ruimte die je achter je laatste linie laat
0
Zaterdag 4 februari 2023 om 13:13 uur

GroenGeelHart070

opper schreef:

De scheids en Verheydt zijn geen vrienden vanavond, maar heel slim was dit ook niet.
Klopt, maar geen rood. Gewoon aanvechten en blij zijn dat we niet de winst weg gaven
0
Vrijdag 3 februari 2023 om 22:00 uur

Thehague070

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Catic, Zwarts en Carlson mogen nog weg
Hier is de transfermarkt al dicht maar een vertrek van Amar Catic, Joel Zwarts en Dirk Carlson behoort nog tot de mogelijkheden.
Lees het nieuwsbericht
Catic weg doen ??????? Wat een mafketels
0
Donderdag 2 februari 2023 om 22:36 uur

Eeuwig Den Haag

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Catic, Zwarts en Carlson mogen nog weg
Hier is de transfermarkt al dicht maar een vertrek van Amar Catic, Joel Zwarts en Dirk Carlson behoort nog tot de mogelijkheden.
Lees het nieuwsbericht
Gaan toch niet Catic zou maar weg doen??
0
Donderdag 2 februari 2023 om 22:24 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Catic, Zwarts en Carlson mogen nog weg
Hier is de transfermarkt al dicht maar een vertrek van Amar Catic, Joel Zwarts en Dirk Carlson behoort nog tot de mogelijkheden.
Lees het nieuwsbericht
0
Donderdag 2 februari 2023 om 22:22 uur

Bolskie

BLEISWIJK-1 schreef:

Mijn gevoel zegt, dat Dick aan het voorsorteren is op volgend jaar.

Spelers, die niet gaan verlengen, en niet aantoonbaar beter zijn. Die staan er naast. Daarom Kemper wel en Koopmans niet.

Het zou me ook niet verbazen dat Esajas, achter Thomas en Breinburg, ook de voorkeur boven Klas krijgt. En dat Klas niet veel meer minuten gaat maken. Klas heeft geen aflopend contract, maar wil ook niet verlengen.

Voor Severina is het ook een gevaar. Bij Catic heb ik het idee dat ze het niet heel erg vinden als hij vertrekt.
Klas tot de zomer van 24. Die kan je dus verkopen van de zomer, maar niet na zn seizoen of hij moet de laatste wedstrijden vlammen.
Severina is in gesprek met ado, zelf wilt die graag blijven.
Catic hadden ze al gemeld dat die weg mag als er een club kwam, blijkbaar is die er niet geweest..
0
Donderdag 2 februari 2023 om 17:17 uur

Wahter

Bolskie schreef:

Als je echt verstandig ben, doe je helemaal nooit een opdracht voor de club. En stop je er ook nooit geld in 😂

Eigenlijk is het toch gewoon schandalig, ieder ander bedrijf had allang niet meer bestaan. Kan maar niet begrijpen waarom onze club niet gewoon geleid kan worden en er iets gezonds van kan maken.
Ja het is weer een klap (ondanks Bolt garant staat) in ons gezicht want na de overname zou de club weer helemaal schuldenvrij zijn.
Het is eigenlijk ongelooflijk dat je als haagse ondernemer hier nog bij wilt horen en de culb trouw blijft als sponsor. Weet niet hoeveel dat er zijn maar het geloof in de club moet toch weg zijn zo langzamerhand.
We hebben wel een absoluut record in handen, in de afgelopen 40 jaar 1 jaar zwarte cijfers.

0
Donderdag 2 februari 2023 om 08:47 uur

Advertentie

slash070

Was begin van het seizoen ergens te lezen dat we op de gedegradeerde clubs na de hoogste spelersbegroting hadden, de Jong-teams niet meegerekend. Geld kan je maar één keer uitgeven, maar dat is afgelopen zomer al voor de zoveelste keer door onkundige passanten gedaan, beïnvloed door makelaars en alles wat daar omheen zwermt.

Op ESPN is het vrouwenvoetbal zondags 12:15 uur commercieel aantrekkelijker als een live KKD wedstrijdje. Bovendien ‘krijgen’ we nooit meer zo’n trainer als dat we nu hebben. Neemt niet weg dat we voor andere spelers nu een middelmatig KKD cluppie zijn, en ook een Dick Advocaat hun niet kan overtuigen zonder boodschappengeld.

Opnieuw niet promoveren is duurder dan als je nu wat had kunnen investeren in echte versterkingen. Het is de visuele cirkel in de KKD, die elk jaar moeilijker wordt om te doorbreken, met elk jaar weer mindere spelers. Geld, money, dinero, pengar(dat laatste is zweeds, op netflix geleerd)





Ps, Maar . . . de veldbezetting is nu wel veel beter als voor de winterstop. Paar keer winnen achter elkaar en het is weer hosanna. Het kan nog, rest in de KKD is ook niet zo bijzonder.





https://i.postimg.cc/fRxBvKzZ/dickpick.png
0
Woensdag 1 februari 2023 om 13:08 uur

Thehague070

Als je een naam moet noemen die het waarschijnlijk best aardig kan...dan komt bij mij altijd alleen maar de naam Henk van stee in me op...ik zie nu Sparta goed draaien...en ze hebben ook weer iemand verkocht...maar dat is voor een groot deel echt aan Henk te wijten omdat ze nu door vele verkopen echt genoeg geld beschikbaar hebben...en t dan nu wel ook redelijk goed besteed word...daar het wel zo is dat van stee met wat mot is weg gegaan daar...de reden daarvan was dacht ik een ruzie of iets omdat hij eigenlijk meer macht wou etc...maar wel met goede redenen...hij wou Janmaat al helpen...ik zeg neem m...en t komt goed ...
0
Woensdag 1 februari 2023 om 11:34 uur

Nu online

Franky, Alle ballen op Jort, Mike, Aad, Kees, Ano-Niem, Nigel070 en 251 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 133
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1