Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: werkt

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 134
Volgende pagina

pajam

D.H.zuid-west schreef:

146 man / vrouw waren er mee vandaag.

Ben he-le-maal gesloopt nu haha, om 15.40 van huis vertrokken en ben om 00.30 uur weer thuis gekomen.

Slechte wedstrijd die we snel vergeten, ik denk alleen maar aan de 3 behaalde punten. In Zwolle zullen we meer moeten laten zien, ik kijk nu alweer uit naar het moment om af te reizen. Awaydays = the best

Hopelijk in Zwolle meer supporters, kunnen we nog meer herrie maken
Vond eigenlijk alleen de eerste helft echt matig van onze kant, tweede helft ging het stap voor stap steeds beter en `voelde` je gewoon dat er een doelpunt aan zat te komen.

Vond Bakker opvallend goed achterin, sowieso weinig aan te merken op de achterlinie. Al heeft Meisner net als Beugelsdijk van die kleine momentjes (slordigheden, terugspeelbal keeper) die je de kop kunnen kosten.

Immers werkt altijd hard, maar had vandaag echt veel slechte passes en verloor ook regelmatig redelijk knullig de bal. El Khayati is mij te vaak te onzichtbaar, maar we blijven ons opwarmen aan de gedachte van zijn individuele actie(s).

Voorin Lorenzen zéér matig, Becker speelde prima, maar moet echt nauwkeuriger. Falkenburg i.p.v. Johnson in de basis aub laten staan!

PEC uit is alleen al uit principe dat we er praktisch nooit winnen (ook in Jupiler niet), mooi zijn als we stunten. Maar alles vanaf 1 punt daar is in deze flow van PEC gewoon een stunt. Daarna Feyenoord, dus laten we het linkerrijtje niet als focus hebben, want na 2 weken kunnen we zo weer in het rechterrijtje staan ; )

0
Zondag 22 oktober 2017 om 08:41 uur

tjapi01

heeft iemand nog een goede stream die ik vanuit het buitenland kan bekijken?

vanuit griekenland werkt fox dus niet ;(
0
Zondag 15 oktober 2017 om 15:32 uur

FCDHZwoude

Edwin schreef:

Als je niet stemt, krijg je, wat anderen goed voor je vinden.....
Dat krijg je sowieso dat bedoel ik te zeggen. Stemmen is voor het stemvee zodat ze zich ook 1 x per 4 jaar belangrijk voelen. Helaas werkt het niet zo
0
Vrijdag 13 oktober 2017 om 09:55 uur

gillah

Haagse Kelt schreef:

Nee, rechtvaardigheid is het als Huntelaar ook wordt aangeklaagd. Of als de scheidsrechter niet zo schijnheilig zou zijn door te verklaren dat ze het gemist hebben terwijl ze op dat moment tegen elkaar zeiden dat het niks was.
Kortom vrijspraak is rechtvaardigheid. Niet omdat het geen elleboog was, maar vanwege die walgelijke knvb willekeur.
Ja vind ik ook. Hoe het nu werkt is belachelijk. De aanklager kijkt wegens tijdgebrek niet alle beelden, maar kijkt Studio Sport en Studio Voetbal. Aan de hand daarvan besluit hij iemand al dan niet een strafvoorstel te doen. De redactie van Studio Sport heeft dus buitengewoon veel invloed op wie er geschorst wordt.

Eerlijk zou zijn als je óf zou zeggen: "Alleen de scheidsrechter beoordeeld wedstrijdsituaties, als hij het niet ziet heb je geluk. Niets wordt achteraf beoordeeld". Óf je zegt: "De aanklager, of medewerkers van de aanklager, kijkt alles terug en als er iets gebeurt wat niet door de beugel kan wordt je alsnog geschorst".
0
Vrijdag 6 oktober 2017 om 14:18 uur

Tommy

adorob schreef:

van persie schijnt bezig te zijn met contractontbinding bij fenerbahce dus dan zou kramer idd zomaar wel eens in de winter wegkunnen.. of hij dan naar ado komt is een tweede
Vraag is ook of je kramer terug wil hebben.
Op het moment dat ie veel scoort is die geweldig, maar stel je nu eens voor dat ie niet scoort.
Dan heb je niet veel aan hem.
Sterker nog op het moment dat hij niet scoort is johnson een betere teamspeler dan kramer.
Die heb ik echt zelden op mee verdedigen kunnen betrappen.
Johnson werkt zich iit de naad voor het elftal.
Als is die kwalitatief niet je beste speler
0
Woensdag 4 oktober 2017 om 15:56 uur

DHFC070

3 wedstrijden + een wedstrijd voorwaardelijk die hij nog had staan vind ik een terechte straf mits men in Zeist eens met gelijke mate gaat meten. De ene keer wordt een elleboogstoot niet bestraft op basis van TV beelden, de andere keer 2 wedstrijden en weer een andere keer 4 wedstrijden.
Natuurlijk deed Tommy het niet expres en is het een combinatie van onkunde en toch ook slechte timing van de tegenstander. Springen zonder je armen te gebruiken werkt gewoon niet als die Naccer iets eerder het kopduel was aangegaan was er niets aan de hand geweest.

Overigens geen ramp want als 1 positie goed bezet is, is het wel die van RCV. Meisner vind ik persoonlijk beter dan Beugelsdijk en N.Kuipers is nog afwachten maar voorzie voor hem een basisplaats in de 2e helft van het seizoen.
0
Dinsdag 3 oktober 2017 om 17:55 uur

grijze gek

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

`Kritiek op Johnsen zwelt aan`
Of Bjørn Johnsen er donderdag bij kan zijn tegen Sparta is de vraag.
Lees het nieuwsbericht
Hij zou zijn linker voetbalschoen is aan zijn rechtervoet moeten proberen dan gaat het denk ik een stuk beter, werkt zich wel 3 slagen in de rondte en beweegt meer als die Japanse lantaarnpaal, maar die pakte af en toe z`n goaltje mee, maar missen doe ik hem niet
Laat ze is op een training 1,5 uur ballen van links en rechts op hem geven met 2 verdedigers voor tegengas zodat hij leert koppen en schieten op het goal.
0
Maandag 2 oktober 2017 om 09:40 uur

Advertentie

Fcdh-frans

Wat een feestje gister zeg. Was pas om 3 uur thuis vanuit Breda. Heeerlijk.
Maar wat waren we slecht zeg. Had die Korte van Nac liever bij ons zien spelen. Heeft gif en werkt hard. Niet het grootste talent maar kan zeker van meerwaarde zijn. Wat was becker slecht zeg en duplan ook. Johnsen ook trouwens heel die voorhoede. Maar de 3 punten zijn het allerbelangrijkste.
0
Zondag 1 oktober 2017 om 08:42 uur

Aad

BLEISWIJK-1 schreef:

Laat ik vooropstellen dat dit niet goed is voor ADO. Maar eer er een uitspraak in deze zaak is, ben je zo weer een paar jaar verder.

Laten we hopen dat tegen die tijd wij het geld van de Chinezen niet meer nodig hebben.
Maar weer slechte publiciteit in combinatie met United Vansen.

Ik hoop ook dat we de Chinezen op termijn niet meer nodig hebben maar dit soort zaken werkt zeker niet in het voordeel voor het verkrijgen van een licentie.
Misschien is het wel zo dat het uitblijven van een licentie voor dit seizoen rechtstreeks in relatie staat met dit verhaal. Ik ga er van uit dat de Spaanse bond en Spaansen politie hun info delen met de KNVB en de politie hier. Al was het maar om uit te zoeken in hoeverre ADO i.c. zaakwaarnemers en directie hvan de zaak hebben geweten en/of er aan medegewerkt.

Andermaal een bewijs dat de overname door UV het slechtste is wat ons kon overkomen. Maar helaas een situatie die onomkeerbaar is. We blijven aan de Pekingeend tot de dood er op volgt.
0
Dinsdag 26 september 2017 om 11:20 uur

yesyes

gillah schreef:

Als je dan weer leest 22 doelpogingen voor Johnsen, het op de na meeste van de eredivisie

Ik hoop echt oprecht dat hij het gaat redden en uit kan groeien tot een belangrijke speler voor ons. Maar dan moet hij wel stappen gaan maken.
Stappen maken je bent goed of je bent het niet. als je rond 18 a 20 ben kan je nog stappen maken niet op zijn leeftijd. Het is geen killer voor het goal en heeft moeite om kansen af te maken. Hij zal er heus wel een paar inschoppen maar een hele goed spits wordt het nooit. Hij is wel lang en werkt hard dat past altijd wel bij ons spelletje. H

Hoop dat falkenburg speelt vind dit echt een aanwinst. Hele goede middenvelder eindelijk weer eens iemand met echt dreiging naar het goal net als kayati overigens. Hoop een leuke wedstrijd vanavond heb er zin in
0
Zaterdag 23 september 2017 om 11:35 uur

Nu online

ADOZoetermeer, Bollie74, 10 en 260 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 134
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Vandaag om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 27 - 1