Welkom in de shoutbox, gast
Bert
Fransje schreef: Een prima ontmoedigingsbeleid om met de auto te komen zou ik zeggen. Verder heb ik geen enkel sterk argument van je gehoord waarom het opnieuw op de agenda zou moeten komen.
Ontmoedigingsbeleid??????? Om naar je club te gaan.???????????
Ado is geen werkgever van mij ik ben klant!!!!!
En een klant die blijft komen ondanks dat het crisis is moet je goed behandelen. In het stadion is het ook duur genoeg lange wachtrijen bij de catering bovendien is de kwaliteit van het vreten (kan het niet anders noemen) waardeloos.
Bakkie koffie voor de krijgers die naar uitwedstrijden gaan zit er vaak ook niet in.
Ado doet veel goede dingen maar er zijn zeker nog veel dingen die beter kunnen.
![]() |
Donderdag 1 oktober 2009 om 19:57 uur |
Aad
Ik ben nog in de fase van data en standpunten verzamelen.. dus nog geen argumenten..
Ik begrijp dat het een ontmoedigingsbeleid is????
Dus we wilen helemaal niet dat er auto's naar ado komen en parkeren a 10 euro..?
Neem aan dat ado ook een belang heeft dat er niet ergens anders, maar bij het stadion wordt geparkeerd en zo extra inkomsten genereren . (of momenteel minder kosten te heben)
4 wedstrijden gratis (kaart kost 130 euro) is net te weinig om mensen over de streep te trekken denk ik.
Je bent een keer ziek of / en een familiedag en het voordeel is al bijna weg.
Ik parkeer hem inderdaad nu ook altijd op industrieterrein gratis.
maar voor een paar euro zou ik hem wel op p4 zetten, omdat je dan inderdaad wat later zou kunnen komen.
win-win voor beide partijen lijkt me.
waarom moeten mensen ruim van te voren naar een stadion komen als er verder toch niks te doen is..
Dus een win voor
Laat maar Vincent. Fransje woont vast ergens in Den Haag (Laakkwartier of zo) en kan gemakkelijk met de tram naar het stadion.
Als hij ooit nog eens voor zijn werk in b.v. Almere zou moeten wonen zal hij wel naar Ajax gaan. Dat is gemakkelijk te bereiken met openbaar vervoer en dan hoeft hij niet met de auto.
![]() |
Donderdag 1 oktober 2009 om 19:43 uur |
Fransje
Maar fransje..
Mag je dan nooit meer op reeds besproken punten terug komen?
voortschrijdend inzicht of zo iets?
Als openbaar vervoer voor alle supporters gratis is, zoals afgesproken.. waar kan ik dan mijn reiskosten declareren :-)) ?
Je hoeft je reiskosten niet te declareren want het is gratis. Let wel op...alleen de HTM biedt het gratis reizen aan. Dus supporters die komen met de NS, RET, Connexion en weet ik wat hebben deze regeling niet.
Dus Vincent je kan je auto op genoeg plekken gratis parkeren en dan kan je gratis met de Randstadrail reizen en daarna met een gratis pendelbus naar het stadion. Je moet er even de tijd voor nemen maar dat is een keuze die je zelf hebt gemaakt.
Een prima ontmoedigingsbeleid om met de auto te komen zou ik zeggen. Verder heb ik geen enkel sterk argument van je gehoord waarom het opnieuw op de agenda zou moeten komen.
![]() |
Donderdag 1 oktober 2009 om 19:05 uur |
Johannes
Het gaat mij ook niet om mijzelf (ik kom uit Alphen aan den Rijn). Ik parkeer al vanaf kort na de verhuizing in het industriegebied. Kom je ruim een uurtje van tevoren dan is dat geen enkel probleem.
Kom je van ver dan moet je soms wel erg vroeg van huis om nog een plekkie te vinden in een land met files e.d.
Dan ben je aangewezen op de officiële parkeerplaats waar je niet alleen 10 euro's moet neertellen maar ook nog eens slecht van weg komt.
Ik begrijp je argiumenten maar die gaan niet altijd op.
Gratis tip: je kan met je toegangsbewijs of scc gratis met de Randstadrail mee. Parkeer je auto ergens waar dta ding voorbij komt en rij een paar haltes mee, zelfde doe je op de terugweg en je komt 0,0 files tegen. Voorburg Het Loo heeft een grote gratis parkeerplaats, station Leidschendam/Voorburg idem.
Hoe het met de haltes in ZOetermeer zit weet ik niet, maar daar moet het ook lukken en dan zit je nog dichter op de snelweg (Zoetermeer IS de snelweg, met wat wijken her en der'.
![]() |
Donderdag 1 oktober 2009 om 11:34 uur |
rien1
denk toch dat dat wel mee valt. ik heb ook al 2 jaar eredivisie live, maar ik ga ook gewoon naar het stadion. ik heb het meer voor de uitwedstrijden. want als je vroeger naar uitwedstrijden ging, was dat veel leuker als nu. toen gingen we om 6 uur s ochtends weg en maakte we er een leuke dag uit van. kon je nog gezellig een cafetje bezoeken. of af en toe gingen we al op zaterdag avond weg. maarja die tijd is geweest helaas.
Jammer genoeg wel! Zelfs tot eind jaren 80 stapte ik nog op zondagochtend in de auto en reed gewoon naar (bijvoorbeeld) Waalwijk of Arnhem of het altijd gezellige Volendam. Gewoon naar de kassa daar en een kaartje kopen. Je kon zelfs eigenlijk uitmaken waar je ging zitten of staan. Niemand die om een legitimatie of SSC of CC of wat dan ook vroeg. Zo kon het nog wel eens gebeuren dat je bij de meer fanatieke achterban van de tegenpartij terecht kwam zoals in het oude stadion van RKC. In plaats van OP de eretribune aan de overkant
. Dat ging niet echt goed daar. Wel een bommetje op het veld van achter de goal bij onze fans, dat dan weer wel.
. We verloren ook nog met 3-2.
![]() |
Woensdag 30 september 2009 om 19:23 uur |
Advertentie
rien1
Heb net een kaartje gehaald voor VVV. Rij 1 stoel 17...
Gaan er zo weinig mensen of komt het doordat de meeste met de auto gaan?
Bijna iedereen gaat met de auto. Naar Venlo met eigen auto is natuurlijk wel lekker. Bij mij wordt het: Gas op de plank!!
![]() |
Maandag 21 september 2009 om 19:42 uur |
krm
northy
Bert
Zo, heheh. Effe Tony "Scarface" Montana afgekeken. Blijft bij de 5623e keer nog steeds "een echte". Al wordt ie natuurlijk nooit meer zo mooi als destijds toen hij (in 1983?) nieuw was in de bioscoop. Blijft indrukwekkend.
Oke, Kees, ik denk wel dat ik er ben. Nou ja, meestal ben ik ietsje later bij de vroege wedstrijden zoiets van 11.30u maar probeer eerder te komen.
Ik heb alleen ook weer storingsdienst. Ik hoop niet dat ze (weer) precies tijdens een wedstrijd gaan bellen.
Soms lijkt het wel expres. En inderdaad, aub geen Hese!! Als die erin komt, verliezen we gegarrandeerd. Ik zou bekant zowat een schietgebedje willen doen dat alsjeblieft Kum morgen beter is.
Mooie film he Rien krijg ik ook geen genoeg van net als The Godfather. Schitterende acteur Die Al Pacino met die Michelle Pfeiffer. Zullen inmiddels ook wel stokoud zijn hahaha
Wens iedereen vandaag veel succes!!!
Zal de ontwikkelingen via Radio West in de auto volgen. Als ik in Brabant zit moet ik omschakelen naar langs de lijn
Dan wordt het helemaal een zenuwentoestand want dan wordt je nog maar mondjesmaat op de hoogte gehouden. Het is 1,5 uur rijden dus ik ga mijn auto niet uit tot de wedstrijd is afgelopen. Het dashbord in de auto krijgt het zwaar vandaag.
![]() |
Zondag 20 september 2009 om 08:38 uur |
angelo
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 27 | - | 55 |
2 | FC Dordrecht | 27 | - | 50 |
3 | Excelsior | 27 | - | 49 |
4 | ADO Den Haag | 27 | - | 49 |
5 | SC Cambuur | 27 | - | 46 |
6 | Graafschap | 27 | - | 43 |
7 | Den Bosch + | 27 | - | 43 |
8 | FC Emmen | 27 | - | 41 |
9 | Helmond Sp. | 27 | - | 39 |
10 | Telstar | 27 | - | 38 |
11 | Roda JC | 27 | - | 38 |
12 | FC Eindhoven | 27 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 27 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 26 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 26 | - | 28 |
16 | TOP Oss | 27 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 26 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 26 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 25 | - | 17 |
20 | Vitesse -27 | 27 | - | 1 |