Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: wint

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 135
Volgende pagina

miq72

GroenGeleGroninger schreef:



Maar wat betreft de bekercompetitie. Ik zie daar wel eens denigrerend over gedaan worden dat het niet zoveel voorstelt en dat je beter op de competitie kan focussen, want dat zou zogenaamd interessanter zijn. Maar geloof mij nou maar dat met die prijs (directe plaatsing EL) echt 10x beter is dan dat je pas eind mei klaar bent in die play-offs en een paar weken later mag aantreden om vervolgens als je een beetje geluk hebt de hele zomer lang mag spelen. De laatste jaren is wel gebleken voor veel Nederlandse clubs dat het geen succes was. Dus vergeet die kutcompetitie en ga vol voor de beker!
Met je eens dat de beker winnen interessant is maar vooral jij weet dat je ook heel veel geluk moet hebben met de loting .
Groningen speelde vorig jaar vanaf de laatse 16 elke wedstrijd thuis en dan ook nog niet eens tegen de top 3 .
En ook in de finale stond er geen topploeg .
Ja dan zou het zomaar kunnen gebeuren dat je de beker wint.
Maar zo gaat het niet ieder jaar en dat weet jij ook wel !
0
Woensdag 19 augustus 2015 om 19:01 uur

GroenGeleGroninger

haagse-Dick schreef:

Hoop echt dat we dit jaar een keer serieus mee gaan doen voor de knvb beker!
Sterker nog: ADO wint hem dit seizoen. Ik heb al even vooruitgekeken en zag een groengele feestende Kuip.
0
Woensdag 19 augustus 2015 om 18:38 uur

Waht

Voordat ik ook als Utrecht supporter wordt beschouwd.
ADO wint met bluf en stuurt die engnekken naar huis met 5-0

Derijck, havenaar 2x, Alberg en Kristensen de doelpuntenmakers.
0
Woensdag 19 augustus 2015 om 12:02 uur

Gast

Dave schreef:

En waar bazeer je dat knijpen knijpen op?
Denk eerder dat utrecht hem moet knijpen denk dat dat ado er vol op klapt en met 3-1 wint
0
Woensdag 19 augustus 2015 om 11:28 uur

Tommy

Jos Raaf schreef:

Beste Pajam...

Allereerst respecteer ik ieder zijn mening en shouts (behalve 1 debiel) En is er bij een ieder van ons alles aan gelegen dat het goed gaat met onze club. En juist dat verschil in mening is juist zo leuk omk hier "rond te hangen" En persoonlijk zou ik Tommie ook niet nemen. Maar ik ga er maar vanuit dat de trainer veeeeeeeeeeeeel meer verstand van het spelletje heeft als ons en ook handeld naar wat het meest verstandige is voor de club.

Maar over het geld....
Natuurlijk kunnen wij een hoop zelf doen met onze begroting
Hoeveel geld denk jij dat er wel niet gestoken wordt in de organisatie van de club.

Bijvoorbeeld de jeugd. Complex, Assistent Trainers die aangetrokken zijn (allemaal ex eredivisiespelers paar namen...Bodde, Reuser,Horvath,)
Ander voorbeeld...Trainer van de Fjes. Kon een team krijgen bij AJAX maar koos voor ADO omdat hij simpelweg betere arbeidsvoorwaarden had en mee wilden werken aan de pijlsnelle ontwikkeling die de aftrap aan het maken is

. En recentelijk de Perschef..kijk naar de Twitterberichten naar deze man van een Jansma, Jack van Gelder etc die verbaasd reageren dat zo een prominent voor ons kiest. Heeft allemaal met geld en de (toekomst) plannen te maken. Moest je bijvoorbeeld in het verleden bidden en smeken om mensen te krijgen voor je scouting. Nu staan ze in rijen van drie aan de poort en niet de minste namen!

En dit alles grotendeels door een chinees van 160 die heel goed weet wat hij doen met zijn geld. En het slim uitgeeft in plaats van naar het Vitesse model
ja daar heb je wel een punt jos.
Wij supporters zien vooral wat er vertrekt het geld wat er voor terug komt en de spelers die er voor terug komen.
Dat trainers uit de jeugd of een nieuw jeugdcomplex ook geld kosten sta je niet altijd bij stil.
Al was die finaciering al rond voor de verkoop van spelers.

Verder Kunnen wij niet bij de boeken of de salarissen van de spelers dus zal het voor ons wel gissen blijven wat wel en wat niet bij wang vandaan komt en zal dat denk ik ook altijd wel zo blijven.

Punt is wel dat ik op dit moment wel stappen zie die ik onder kallen niet gezien heb.
Kan toeval zijn hoor omdat we nu meer geld hebben door verkoop en al zwarte cijfers schreven een paar jaar.
maar ik zie ze wel en ik ben er heel blij mee.
Ik betrap me erop dat ik gewoon extra naar de stand kijk als een klein kind.
En idd als je van de week van utrecht wint speel je gewoon om de eerste plaats in de arena fuckt mij het dat het pas na 4 wedstrijden is dan het gebeurt wel
0
Dinsdag 18 augustus 2015 om 12:09 uur

Advertentie

Petah

Sprinkhaan070 schreef:

Laat maar zien waar dat staat dan..

Tevens zijn de salarissen van Duplan, Havenaar en Schaken echt niet hetzelfde als die van een Wormgoor of Danny Bakker hoor.

Denk dat zijn tussen de 3 en 5 ton verdienen.
Ik weet zeker dat dit gezegd is in mei juni door wint het werd een tussenfase maar eventuele transferwinsten gingen wel na de spelersgroep
0
Dinsdag 18 augustus 2015 om 10:20 uur

marcellino

jamesjones schreef:

Ach ja ene Kuyt is 35 en dat vind iedereen blijkbaar fantastisch.
Ben blij met de ervaring, dus wat maakt het uit.
ik denk dat ado op dit moment gewoon goed bezig is.
ze zetten een goed plan op voor de jeugd en organisatie.
in de tussentijd willen ze toeschouwers aan ado binden en dat doe je niet om gelijk je geld te zetten op de jeugd.de kans dat je dan weer een minder jaar draait en het geloof in ado en wang nog minder wordt met de grote kans dat toeschouwers helemaal weg blijven.
nu hebben ze gekozen voor een elftal waar je veel ervaring in hebt die wedstrijden over de streep kunnen trekken zoals tegen psv en twente,waar we vorig seizoen de deksel op ons neus kregen na een voorsprong en dat vaak werd weg gegeven drukken we gewoon door en lopen uit naar 1-4.
de akties zoals vakantieveilingen en nu dat je voor elke seizoen kaart een kaartje gratis krijgt past daar precies in.ik denk ook dat het een goede aktie is want als je de wedstrijd tegen utrecht wint dan kan het zo zijn dat je 1000 nieuwe supporters erbij hebt.laten we eerst maar zorgen dat er een fundering staat en dat we elke wedstrijd na genoeg uitverkocht zijn dan kan je wel weer een klein risico nemen om jeugdige voetballers de kans te geven om zich te ontwikkelen nu is het vertrouwen bij de supporters veel te broos.
denk dat we dit seizoen als dit elftal het zelfde blijft rond plek 6 t/m 10 gaan draiien en voor een tussenjaar is dat goed zat
0
Maandag 17 augustus 2015 om 19:03 uur

Jurriƫn

Wat een onzin zeg, als er elke keer een Feyenoord speler tussenstaat wint elke keer een Feyenoord speler hem.

0
Zondag 16 augustus 2015 om 23:49 uur

GroenGeleGroninger

Bert schreef:

Aan Fraser de taak om met beide benen op de grond te blijven staan.

Zoals Kees al aangaf in 1906 wonnen we met 2-7 uit van HBS. Maar zo goed was het verdere seizoen niet. Dus daar zijn lessen uit te halen.

Verder vergeet iedereen gemakshalve dat we tegen Psv twee punten hebben verloren.
Klopt. Maar als ik Fraser zo gisterenavond hoorde na de wedstrijd en Schaken vanochtend bij het ontbijt. Dan heb ik het idee dat ze bij ADO heel realistisch zijn en niet gaan zweven na twee goede wedstrijden.
Het is laatste week ontzettend genieten op de shoutbox, maar ik vind dat we ook best kritisch mogen kijken. Tegen PSV is het een regelrecht wonder dat je na 15 minuten niet tegen een 0-3 achterstand staat aan te gluren, was dat ook gebeurt dan was ik er van overtuigd geweest dat je die wedstrijd niet had gewonnen. Nou, dan weet ik wel weer hoe laat het is hier, de stemming was van te voren nou niet echt overweldigend positief en een nederlaag had dat alleen maar erger gemaakt. Gisteren tegen Twente zag het hier en daar verdedigend ook niet helemaal lekker uit in de beginfase, het is dat Twente er verder niks mee deed. Maar je zal maar net in een andere wedstrijd daardoor wel op een achterstand komen, dan kan zo`n wedstrijd ook ineens heel anders lopen waardoor je niet wint.

Dat zijn wel kritische punten wat Fraser ook op moet gevallen zijn en moet genoeg materiaal bieden om daar ook op te hameren voor komende wedstrijden. Dus nee, de vlag gaat bij mij ook nog niet uit en de polonaise lopen. Maar het mag met wat we over twee wedstrijden hebben gezien toch wel duidelijk zijn dat ADO een mooie selectie heeft staan zoals het er nu naar uit ziet voor komend seizoen. En laten we ook vooral eens een keer blij zijn op de Shoutbox, want dat mag ook wel eens na al dat gedram wat ik vorig seizoen en ook in de voorbereiding heb meegemaakt hier.
0
Zondag 16 augustus 2015 om 23:35 uur

Bert

haagse-Dick schreef:

Maar niet veel meer, dus dat is ongeveer de eindstand. De 5000 zullen we niet hebben gehaald.
Dat weet ik niet. Het zal sowieso drukker gaan worden met de uitwedstrijden.

Stel dat je wint bij Ajax wat niet onmogelijk is. Dan gaan er krachten
loskomen dat wil je niet weten. Zie bij mij in Den Hoorn al supporters plaats nemen op vak G tegen PSV. Kaarten kunnen wel eens schaars gaan worden.

Ik vind Schaken een geweldenaar goede gozer om in de groep erbij te hebben en presteert ook nog eens.
0
Zondag 16 augustus 2015 om 22:40 uur

Nu online

Marcie, FrankieB, DenhaagLeo en 122 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 135
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1