Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: welkom

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 137
Volgende pagina

D.H.zuid-west

slash070 schreef:

Op zich is Meppelink niet zo`n verkeerde, maar ook ik heb onrealistisch zitten fantaseren over hoe het met de club zou gaan als een Jol of Advocaat zou komen. In mijn dromen had ik al tickets geboekt voor Europese uit-wedstrijden met de club. In ieder geval is er nu eindelijk een technische man en hangt het niet alleen meer van een beginnende trainer af, dat dan weer wel.
Dat is het hele punt Slash, we hebben allemaal hardop gedroomd van een Jol als TD. Niet eens onlogisch gezien hij regelmatig op de tribune te vinden is.

Meppelink is geen onbekende met de club en dat is een groot voordeel, hij weet wat hem te wachten staat en daarnaast is hij ook nog eens regionaal bekend. Als de "grote jongens" onze club niet willen helpen dan vis je in de vijver met een Vloet, van As en Meppelink. Uit deze vijver hebben we m.i. de meest logische kandidaat gekozen want een HJO / TM hebben we gewoon echt nodig. Of de dubbelfunctie een succes wordt weet niemand maar ik heb er wel vertrouwen in.

Rob welkom en veel succes!!
0
Vrijdag 14 maart 2014 om 15:00 uur

wdr

gillah schreef:

Tsja als je je maanden lekker hebt laten maken met namen als Jol, Advocaat en Adriaanse is een meer realistische naam altijd een teleurstelling.

Maar ook ik vraag me af of Meppelijnk een goede keuze is. Heeft hij net dat beetje extra wat de doorslag kan geven als je met Roda, NAC, NEC, Utrecht, PEC, Heracles enz. achter dezelfde speler aan zit? Hij mag me verbazen. Ik had liever iemand als Marco Boogers gezien, iemand die heeft bewezen met een klein budget gericht aan te kopen en structureel boven de begroting te presteren.
Iedereen met enige realiteitszin wist toch dat Jol of Advocaat hier geen TD zou gaan worden?!? Ze willen allebei nog trainen en bij een grote club waar ze goed kunnen verdienen. Allebei hadden ze dit jaar een deel van dit seizoen trainer kunnen worden om de boel te redden en dan volgend jaar weer vertrekken naar een grote club. Dat is niet gebeurd, gelukkig is Fraser ons tot nu toe onverwachts aan het redden. Die mannen gaan hier niet een heel seizoen trainer worden en al helemaal geen TD als ze ook trainer van Zenit of in de premier league kunnen worden en veel geld verdienen. Die clubliefde gaat niet verder dan een keer per jaar een kop koffie met de trainer drinken, dat is dit seizoen gebleken.

Rob Meppelink, welkom! Laten we hem een kans geven.
0
Vrijdag 14 maart 2014 om 09:40 uur

Kees

fransje1 schreef:

Rob Meppelink

Welkom bij onze club !!
Zeker. Welkom bij de club voor Rob Meppelink.

Meppelink kent de club en de regio. Heeft ervaring met de jeugd en het leiden van een B.V.O.

Een grote naam bekt wel leuk maar het risico is dat je weer snel afscheid van elkaar neemt vanwege promotie van diegene of te hoog gespannen verwachtingen van publiek, club of aangestelde zelf.

Het enige dat ik jammer vind is dat het geen directiefunctie is geworden. Nu is er nog geen "voetbalman" in de directie voor het nodige tegengewicht.



0
Vrijdag 14 maart 2014 om 07:54 uur

fransje1

Rob Meppelink

Welkom bij onze club !!
0
Vrijdag 14 maart 2014 om 07:24 uur

ADODENHAAG

H@@GenEES schreef:

Denk dat het een moeilijke en saaie 1-1 gaat worden, niet alleen is RKC een taaie tegenstander maar Gerth staat waarschijnlijk in de basis en daar heb ik veel vertrouwen in, eigenlijk moet je deze winnen om eindelijk het gat te slaan naar beneden, want er komen daarna een hoop wedstrijden aan die weinig tot geen punten gaan opleveren en je heb er minimaal nog 8 tot 10 nodig.
Meer van die realistische shouts zijn altijd welkom
0
Zaterdag 8 maart 2014 om 17:11 uur

Fransje

H@@GenEES schreef:

Fraser als trainer en Cor Pot als TD, we maken stappen....
Pot kan net als Wetzel niet zo goed met kritiek om gaan.....welkom bij Den Haag hahaha
0
Maandag 3 maart 2014 om 22:51 uur

Advertentie

wdr

frans swa schreef:

heracles - heerenveen 1-2.

dat is alvast de 1e gunstige uitslag, benieuwd wat er nog volgt, zou een topweekend kunnen worden
Oh oh wat zou een overwinning tegen NAC morgen dan welkom zijn...
Kom je naast Heracles en misschien ga je langs Cambuur, GAE en Utrecht. Dan ziet alles er ineens een stuk beter uit zeg.
0
Vrijdag 28 februari 2014 om 22:08 uur

Kees

jaren70 schreef:

IDD super heb als dank een mail gestuurd naar mimosa,is een kleine geste hun kant op lijkt me zo...
mailadres?

en jij, welkom hier op de box.
0
Donderdag 27 februari 2014 om 17:28 uur

wdr

Zeo schreef:

Freddy Adu krijgt geen contract bij Blackpool.
Geef hem een stage van 2 weken zou ik zeggen.

Heb hem toendertijd bij Benfica zien spelen en zo slecht is hij echt niet.
Freddy Adu, voormalige nieuwe Pele... welkom bij ADO Den Haag!
Kijk Freddy, dit hier is het Kyocera stadion. Je gaat hier de mooiste momenten van je carriere beleven.
0
Woensdag 26 februari 2014 om 17:50 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Steijn gewoon welkom bij ADO Den Haag
Oud-trainer Maurice Steijn en zijn gezin zijn gewoon welkom in het stadion van ADO Den Haag.
Lees het nieuwsbericht
0
Woensdag 19 februari 2014 om 17:43 uur

Nu online

LeoH, carbayon, Jk23, opper, Aad, Alle ballen op Jort, GroenGeelHart070, LemonHaze, vakkiel en 182 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 137
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1