Welkom in de shoutbox, gast
Leiden
ADO supporter Leidschenveen
ADO Den Haag koerst af op recordaantal uitzeges
07/02/2011 13:40
ADO Den Haag zorgde afgelopen zaterdag voor een stunt door in Eindhoven met 1-0 te winnen van PSV. Het was voor de ploeg van trainer John van den Brom alweer de vijfde uitzege in dit Eredivisieseizoen, nu al een zeldzaam hoog aantal.
In het seizoen 1980/81 won ADO Den Haag voor het laatst minimaal vijf uitwedstrijden in Eredivisieverband. In slechts twee andere jaargangen lag het aantal overwinningen buiten de Hofstad nóg hoger: in 1972/73 (zeven uitzeges) en in 1971/72 (acht).
ADO Den Haag bezet na 22 speelronden in dit Eredivisieseizoen voorlopig de vierde plaats op de ranglijst over uitwedstrijden. De formatie van Van den Brom verzamelde achttien punten uit twaalf uitduels. Alleen FC Twente, Ajax en PSV doen het in dat opzicht beter met respectievelijk 24, 21 en negentien punten.
ADO speelt in het restant van dit seizoen nog uitwedstrijden tegen achtereenvolgens NAC Breda, De Graafschap, FC Utrecht, AZ en Heracles Almelo. (Ramon Min)
bron: VI
![]() |
Donderdag 10 februari 2011 om 12:01 uur |
MTB
Er gaat een anderhalve paardekop naar die oefenwedstrijden kijken, de grote spelers kunnen niet snel genoeg zijn om zich af te melden als ze pijn in hun wijsvinger hebben, en kans op megablessures waardoor je als salaris betalende clun je speler twee maanden kwijt bent.
Kijk eens naar PSV, daar rommelt het, en ome Fred daar in Eindhoven is tijdens de aanloop naar de belangrijkste wedstrijden van het jaar voor het kampioenschap zijn halve elftal kwijt in de voorbereiding naar AZ-PSV. Te belachelijk voor woorden. Sommige spelers zitten in de gekste uithoeken van Europa voor een interland en zijn pas donderdag avond terug in Nederland.
De enige statement die je kan maken is door gewoon geen kaartje te kopen voor die onzin.
anderhalve paardekop???
Oefeninterland Oranje in Eindhoven bijna uitverkocht
ROTTERDAM - De oefeninterland tussen het Nederlands elftal en Oostenrijk in Eindhoven is zo goed als uitverkocht. Ondanks dat het een oefenduel betreft, vliegen de kaarten over de toonbank voor de interland tussen Nederland en Oostenrijk.
Er zijn ruim 32.000 kaarten verkocht voor de wedstrijd, morgen om 20.30 uur in het Philips Stadion.
Oranje oefent tegen Oostenrijk voor de kwalificatiecyclus van het EK 2012 in Polen en Oekraïne. Bert van Marwijk neemt het duel serieus. ,,Eind maart spelen we twee belangrijke EK-kwalificatieduels met Hongarije. Dan is het toch niet raar dat ik de jongens nu drie dagen bij elkaar heb?"
Van Marwijk dient daarmee de criticasters van oefenwedstrijden van repliek. ,,Ik snap ook dat de belangen van clubs en nationale ploegen kunnen botsen", vervolgt de bondscoach. ,,Maar dat wil niet zeggen dat bondscoaches hun spelers nog minder moeten zien." (BVDL/ANP)AD
![]() |
Woensdag 9 februari 2011 om 08:00 uur |
ADO supporter Leidschenveen
Nationale teams opheffen gaat wat ver het WK was voor veel mensen een groot feest. Wel zouden ze die vriendschappelijke wedstrijden van de nationale teams moeten schrappen die nergens over gaan.
Ik kijk er sowieso nooit naar.
Er gaat een anderhalve paardekop naar die oefenwedstrijden kijken, de grote spelers kunnen niet snel genoeg zijn om zich af te melden als ze pijn in hun wijsvinger hebben, en kans op megablessures waardoor je als salaris betalende clun je speler twee maanden kwijt bent.
Kijk eens naar PSV, daar rommelt het, en ome Fred daar in Eindhoven is tijdens de aanloop naar de belangrijkste wedstrijden van het jaar voor het kampioenschap zijn halve elftal kwijt in de voorbereiding naar AZ-PSV. Te belachelijk voor woorden. Sommige spelers zitten in de gekste uithoeken van Europa voor een interland en zijn pas donderdag avond terug in Nederland.
De enige statement die je kan maken is door gewoon geen kaartje te kopen voor die onzin.
![]() |
Dinsdag 8 februari 2011 om 20:21 uur |
ADO-Westland
Alloa,
Â
Blijf het een mooi gezicht vinden om dit te zien.
Â
Vorm laatste 10 Eredivisie
Nr. Club Vorm
1 ADO Den Haag W-X-W-V-V-X-W-W-W-W
2 PSV Eindhoven W-W-X-V-W-X-W-W-W-V
3 FC Groningen W-V-W-V-W-W-X-V-W-W
4 FC Twente W-V-V-W-W-V-W-W-W-X
5 Ajax V-V-X-W-X-W-W-V-W-W
6 AZ Alkmaar X-W-W-X-W-V-X-X-W-V
7 FC Utrecht X-W-X-V-W-V-W-W-X-X
8 SC Heerenveen W-X-W-X-V-W-W-V-V-X
9 NAC Breda V-W-V-W-W-W-X-X-V-V
10 Vitesse X-W-W-X-V-V-X-V-W-X
11 De Graafschap X-W-W-X-V-X-V-W-X-V
12 Roda JC X-V-X-W-W-X-V-W-V-V
13 NEC Nijmegen W-X-V-V-X-W-X-X-X-X
14 Heracles Almelo V-W-V-W-V-X-V-X-X-W
15 Feyenoord X-X-V-W-X-W-V-V-V-X
16 Excelsior V-V-W-X-V-V-X-V-V-W
17 VVV-Venlo W-V-V-V-V-X-V-V-V-W
18 Willem II X-V-V-X-X-V-V-W-V-VVorm laatste 10 Eredivisie
![]() |
Maandag 7 februari 2011 om 21:22 uur |
harry
Club Achter de Duinen
ADO in elftallen van de week
Door de verrassende winst in Eindhoven zijn een aantal spelers van ADO Den Haag opgenomen in de elftallen van de week van het AD en Elfvoetbal.
Lees het nieuwsbericht
![]() |
Maandag 7 februari 2011 om 16:44 uur |
Advertentie
JB
Nu in de Nabbabel van VI:
ADO Den Haag staat vijfde. En dat is toch iets dat sinds de tijd van Aad Mansveld en Lex Schoenmaker nooit zo logisch klonk. De ploeg staat defensief meer dan fatsoenlijk. En dat met een verdediging met spelers aan wie al erg lang getwijfeld is en met een voorzichtig stempel van niet goed genoeg van andere clubs kwamen. Een imposant middenveld met Lex Immers en Jens Toornstra en voorin drie cowboys die blijkbaar ook in de 93ste minuut nog de power hebben om het grote PSV naar een nederlaag te spelen. lekkeâh bezig die trainer John van den Brom met zijn team. Kunnen zomaar Europa in, die Hagenezen.
Zou het komen door het vertrek van Ibrahim Afellay? De blessure van Jonathan Reis? Verliezen kan. Zeker van ADO. Maar het wordt bij PSV steeds zorgelijker.
FOTO VAN DE DAG
De thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag was voor PSV jaren lang een duel die met twee vingers in de neus gewonnen werd. In 1971 verloren de Brabanders voor het laatst op eigen veld van de Hagenezen. Fred Rutten, coach in Eindhoven, zal tijdens de wedstrijd vast teruggedacht hebben aan de periode dat een wedstrijd tegen ADO nog simpel in winst omgezet werd.
http://www.vi.nl/Achtergronden/Nababbel/194891/Edel-deel-dromende-viking-en-een-geagiteerde-Hongaar.htm
![]() |
Maandag 7 februari 2011 om 13:28 uur |
Tedo
kako
Kees, hoop dat jij een slecht voorgevoel hebt voor VVV, kan het alleen maar goed gaan. Wat een ongeloveliijk moment om te scoren, dacht echt dat ik gek werd. Zaten met wat Hagenezen in een skybox en moesten na de goal naar binnen rennen omdat we wat te hard gejuichd hadden, konden ze niet waarderen daar in Eindhoven. Wat een avond, verdediging stond prima, Toornstra gretig, en dan die goal, ik dacht nog even dat gaat Wesley nooit redden van uit dat verrehoekje, maar hij deed het toch en schreef geschiedenis. Waar gaat dat eindigen?
![]() |
Zondag 6 februari 2011 om 10:22 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 27 | - | 55 |
2 | FC Dordrecht | 27 | - | 50 |
3 | Excelsior | 27 | - | 49 |
4 | ADO Den Haag | 27 | - | 49 |
5 | SC Cambuur | 27 | - | 46 |
6 | Graafschap | 27 | - | 43 |
7 | Den Bosch + | 27 | - | 43 |
8 | FC Emmen | 27 | - | 41 |
9 | Helmond Sp. | 27 | - | 39 |
10 | Telstar | 27 | - | 38 |
11 | Roda JC | 27 | - | 38 |
12 | FC Eindhoven | 27 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 27 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 26 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 26 | - | 28 |
16 | TOP Oss | 27 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 26 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 26 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 25 | - | 17 |
20 | Vitesse -27 | 27 | - | 1 |