Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: helaas

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 138
Volgende pagina

Bolskie

BLEISWIJK-1 schreef:

Ik denk niet dat we blind mee moeten gaan in het winstmodel van Cosinus. Vet maken en weer verkopen. Wat Jansma zegt.

Een voetbalclub kan ook een onderneming een gezicht geven. Dat werkt vaak toch weer anders. Gaat het goed met ADO, dan gaat het goed met Cosinus en genereren zij aandacht..Wat goed is voor het bedrijf.

Even afwachten daarom wat werkelijk het plan is. De beste man schijnt ook nog eens ADO supporter te zijn.



Ja dat “ado supporter” is leuk voor de bühne (helaas kent niemand hem) als men de zaak op de rit krijgt om hem vervolgens weer door te verkopen is het maar de vraag wie krijg je dan weer. Krijg je zn partij als uvs sta je 2 jaar later weer in de situatie waarin je nu zit. Ik mag hopen dat hun de onderhandelingen doen namens meerdere partijen (en dat hier ook vermogende mensen bij zitten die wel echt een band met de club hebben) en dat de aandelen gesplitst gaat worden.
0
Maandag 22 maart 2021 om 07:59 uur

Bleek

Bolskie schreef:

Ja past wel geheel bij het seizoen, ineens uit het niets een resultaat halen bij de aanstaande kampioen😂
Nou winnen is helaas niet iets wat bij dit seizoen past..

Alles onder 6 tegen doelpunten zal me mee vallen..
0
Zondag 21 maart 2021 om 19:26 uur

Bolskie

slash070 schreef:

https://i.postimg.cc/5tmv3LcR/020ado.jpg
Prima opstelling wel toch? aanvallend veel snelheid! En loeren op een kansje. Helaas verdedigend niet op volle sterkte. Middenveld ben ik wel benieuwd na, al is Ajax natuurlijk niet echt een graadmeter die steken kop en schouder boven de rest. We gaan er eens voor zitten niemand verwacht een stunt dus eigenlijk kunnen we vanavond niet veliezen.
0
Zondag 21 maart 2021 om 19:00 uur

rd..

BLEISWIJK-1 schreef:

Getallen wil ik horen.
Ja ik ook, maar ik werk niet op de afdeling boekhouding van de club helaas
0
Zondag 21 maart 2021 om 15:02 uur

DHFC070

Bolskie schreef:

Die 4,25mil ligt toch weer iets genuanceerder dan jij doet voorkomen ofniet? Het bedrag ligt volgens mij uiteindelijk nog hoger omdat dit het tekort zou zijn als er vanaf jan weer met supporters gespeeld ging worden, wat dus niet het geval is.
Helaas zie ik niet waar de nuance valt aan te brengen? Begrijp gewoon werkelijk niet waarom je geen sluitende begroting inleverd. Dan kunnen inderdaad bepaalde inkomsten tegenvallen waardoor je verlies draait maar op voorhand al 1/3 uitgeven terwijl je weet dat er geen inkomsten tegenoverstaan is het roekeloze voorbij of UVS hier nou garant voor zou staan of niet.

Uit het jaarverslag:
In de begroting voor het seizoen 2020/2021 is een verlies gebudgetteerd van € 4,25 miljoen. In die begroting is het uitgangspunt genomen dat er tot 1 januari geen publiek bij de wedstrijden mag zijn en vanaf 1 januari weer
volledig publiek.
Hierin wordt een resultaat geprognotiseerd van € 4,8 miljoen negatief. De lagere opbrengsten worden gecompenseerd doordat inmiddels duidelijkheid is rondom de NOW 3.0-regeling. Tevens is er beter zicht op de te verwachten commerciële inkomsten.

Dit alles dus zonder de winterstop uitgave en Hommerson + vaccinatie tent inkomsten. Of bedoelen ze dat met het betere zicht op commerciële inkomsten?

Was compleet geen Manders fan maar om het een en ander in daglicht te plaatsen. Jaarlijks verlies onder Manders was in 3 jaar teruggebracht van 4,6 miljoen naar 2,6 miljoen en minimaal plek 14 op de ranglijst. Onder Hamdi is het verlies dus 4,8 miljoen plus 2 keer degradatie. Wijzen naar UVS of corona is dan het makkelijkste om te doen.
0
Zondag 21 maart 2021 om 14:31 uur

Dennis72

Precies iedereen zit te gissen

We moeten helaas rustig afwachten....
Zelfs de bronnen weten niets of zeggen niets
0
Zondag 21 maart 2021 om 13:37 uur

rd..

slash070 schreef:

Effe dop . . . dus we zijn hier op internet binnen twee jaar van na `hoera grote schoonmaak linkerrijtje Europa halen` naar ` resultaat onbelangrijk als we maar leuk spelen in de KKD` ...???
In zekere zin, maar enige nuance. Leuk spelen is iets anders dan spektakel en structureel linkerrrijtje en Europa gaat bij ons nooit gebeuren met al dat gelazer wat we telkens aan onze fiets hebben hangen. Plus, nu is KKD de realiteit en moeten we even stil blijven zitten, want we worden geschoren. Nederigheid is op zijn plaats.

Ik zou echt tekenen voor een groep regionale jongens die echt alles willen geven in de KKD. Gomelt, Pascu, Fraisl, Rigo, het kan me echt allemaal gestolen worden.

En dadelijk gaat Rothengatter geld proberen te verdienen. Laat het in godsnaam met spektakel zijn, anders heeft de gemiddelde supporter er geen ene reet aan helaas. Die is wederom de dupe.
0
Zaterdag 20 maart 2021 om 21:21 uur

Gast

Als ze verstandig zijn verlengen ze geen een aflopend contract meer en de spelers met een optie verleng je alleen maar als ze nog jong zijn. We moeten verder en dat helaas in de kkd we kunnen dan met Rottier en van Mil prima voor de dag komen verder zal het me een worst wezen dat van Duinen in Den Haag wil gaan wonen als hij er maar lekker niet komt voetballen. Spelers weer terughalen daar moeten we nu eindelijk eens mee stoppen van Duinen heeft 1 goed seizoen bij Excelsior gehad en heeft daarna weinig meer gepresteerd en Gravenberch ik heb geen flauw idee waarom hij bij ons in de kkd zou willen voetballen. Jol heeft door heel veel talenten vast te leggen al ingespeeld op een mogelijke degradatie hij wist toch al dat die oplichter uit China toch niks ging betalen en wist ook dat je bij degradatie een geweldige leegloop krijgt. Verder is het jammer dat hij is weggelopen in een tijd dat de club in alle gelederen door die Chinese wanbetaler kapot is gemaakt.
0
Zaterdag 20 maart 2021 om 05:59 uur

Advertentie

ghostdrift

Kees schreef:

Vervelend. Kramer had je het laatste kwartier goed kunnen gebruiken om de hoge ballen uit onze zestien te onderscheppen. Vanwege onze voorsprong weet Ajax het niet meer en dan maar hoog voor de pot.
Quotering is 28 tegen 1 bij de Toto. Het loopt al terug.
Helaas Kees van mij mag hij gelijk naar de uitgang schande dat Kramer zo n slechte nutteloze voetballer is geworden
0
Vrijdag 19 maart 2021 om 19:34 uur

ghostdrift

marcellino schreef:

Nou leg eens uit dan waar het rammelt.kom eens met een verhaal hoe het wel zit.
helaas doe ik niet aan stemmingmakerij dat laat ik aan jouw over je kunt niets onderbouwen met je shouts ik probeer je ogen al een tijd te openen omdat jij ook niet weet wat er op dit moment gaande is
0
Woensdag 17 maart 2021 om 17:56 uur

Nu online

wiegah070, Aad, yesyes, frans swa, Michiel en 104 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 138
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong PSV
3-2
20 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 35 - 76
2 Excelsior 35 - 68
3 ADO D.H. + 35 - 66
4 FC Dordrecht 35 - 62
5 SC Cambuur 35 - 62
6 Graafschap 35 - 59
7 Telstar 35 - 55
8 FC Emmen 35 - 53
9 Den Bosch + 35 - 51
10 Roda JC 35 - 48
11 Helmond Sp. 35 - 46
12 Jong AZ 35 - 45
13 FC Eindhoven 35 - 45
14 VVV-Venlo 35 - 38
15 MVV Maastr. 35 - 37
16 TOP Oss 35 - 36
17 Jong Ajax 35 - 32
18 Jong PSV 35 - 27
19 Jong Utrecht 35 - 20
20 Vitesse -39 35 - 1