Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: geschorst

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 139
Volgende pagina

harry

ken woensdag horvath met derijck achterin en ranco gewoon op het middeveld en yuri en knopper zijn er weer bij .en kum is voor de beker geschorst niet voor de competitie.come on the hague.  HOEVEEL KAARTE ZIJN ER VOOR VOLENDAM VERKOCHT WIE WEET DAT ?????????????????????????
0
Donderdag 22 januari 2009 om 21:16 uur

fcdh sassem

Bert schreef:

Die ene collega is zelf trainer die kan woensdag niet. Die andere belde mij net al dat die weer mee gaat. 

Ga er weer een paar ronselen voor woensdag.

Wel klote dat Wetzel er niet bij is zondag aan de andere kant ze hebben geen wedstrijd in de benen.

Wetel kan toch gewoon via de mobiel aanwijzingen geven dus misschien valt het mee als Knopper maar beter is hopelijk 

kut nou is kum geschorst tegen volendam
0
Donderdag 22 januari 2009 om 21:07 uur

Kees

ADO zonder steunpilaren
Door DENNIS JANSEN
DEN HAAG - ADO Den Haag mist vanavond voor de bekerwedstrijd tegen FC Twente (20.45 uur) zowel Richard Knopper als Yuri Cornelisse.
De twee routiniers hebben griep. "Ik hoop dat ze Volendam zondag halen," zei trainer André Wetzel na de laatste training gisteren.

De oefenmeester kan ook geen beroep doen op Chris Kum. De centrumverdediger is geschorst. Verwacht wordt dat Aleksandar Rankovic zijn plek in het hart van de verdediging inneemt. Over de manier waarop ADO Den Haag de Tukkers gaan bestrijden, liet Wetzel zich gisteren niet uit. "Er zijn meerdere manieren, maar het is duidelijk dat we het spel van FC Twente moeten ontregelen. Dat betekent gedoseerd aanvallen. Als je te veel naar voren speelt, loop je in het mes."

Bijna twee maanden geleden kwam FC Twente al een keer op bezoek in Den Haag, toen voor de competitie. Wetzel koos in dat duel voor een 4-4-2 concept met Fabio Caracciolo en Richard Knopper voorin. Op het middenveld had Wetzel een plekje ingeruimd voor Pascal Bosschaart, naast Lex Immers, Yuri Cornelisse en Aleksandar Rankovic. Het was het voorlaatste optreden van Bosschaart, die alleen als linksback nog een keer van de partij was tegen Roda JC. De Rotterdammer is inmiddels in ongenade is gevallen bij Wetzel.

Het elftal van ADO Den Haag zal er vanavond dus heel anders uitzien dan op die koude zaterdagavond van 29 november. FC Twente was toen beter en sterker, maar de score viel mager uit, terwijl ADO in de slotfase plotseling uitzicht kreeg op een punt toen Resodihardjo een kwartier voor het einde 1-1 binnen kopte. Arnautovic (1-2) maakte aan die illusie echter een einde. "Toen was de score minimaal," stelt Wetzel die ADO Den Haag ondanks wegvallen van zijn steunpilaren zeker kansen toedicht. "FC Twente is één van de beste ploegen van Nederland en staat niet voor niets derde op de ranglijst. Maar natuurlijk hebben we kansen, dat heb je altijd, zeker als het gaat met bekervoetbal."

Na morgen gaat het vizier richting Volendam. Daar staat zondag het belangrijke en beladen duel met de plaatselijke FC op het programma, getraind door ex-ADO Den Haag-trainer Frans Adelaar. Wetzel en zijn assistent Bob Kootwijk zaten gisteravond op de tribune bij het bekerduel tussen FC Volendam en Excelsior. De Hagenaars zullen zondag op het kunstgrasveld van Laakkwartier trainen om te wennen aan de ondergrond van FC Volendam.

Maar eerst telt FC Twente. Wetzel: "Ik had liever een minder zware tegenstander gehad, maar nu het zo ver is, gaan we proberen de kwartfinale te bereiken."
0
Woensdag 21 januari 2009 om 22:12 uur

ADO supporter Leidschenveen

Helemaal vergeten, Kum is natuurlijk geschorst donderdag. Als Horvath is hersteld, zal hij wel achterin spelen. We hebben Ranko veel te hard nodig op het middenveld met Buys. Nu nog hopen dat Yuri zijn vorm terug krijgt, want dat leek nergens op afgelopen zaterdag.
0
Dinsdag 20 januari 2009 om 19:44 uur

Den Haag For Life

’Een wedstrijd schorsing door stemverheffing, ach...’
Door DENNIS JANSEN
DEN HAAG - ADO Den Haag-trainer André Wetzel is door de tuchtcommissie van de KNVB voor één wedstrijd geschorst. De Hagenaar zal daardoor de bekerwedstrijd donderdag tegen FC Twente op de tribune zitten en de coaching overlaten aan Bob Kootwijk.
De oefenmeester raakte zaterdagavond in de rust van de wedstrijd tegen Heracles Almelo (2-2) in discussie met scheidsrechter Ruud Bossen, waarna de arbiter Wetzel voor de tweede helft naar de tribune verwees. „Hij bleef schreeuwen en me vakantievierder noemen,” legde Bossen uit. Wetzel, twee dagen later: „Ik heb inderdaad gezegd dat hij erbij liep alsof hij op vakantie was.”

Tegen de straf gaat ADO Den Haag niet in beroep. „Nee, want ik heb een schorsing gekregen vanwege mijn stemverheffing. En dat was zo. Ik heb hem niet beledigd, geen rare dingen gezegd, alleen een wat te luide stem gehad. Maar blijkbaar word je dan voor stemverheffing een wedstrijd geschorst, ach...”

Het was een gekke wedstrijd, die tegen Heracles Almelo. „Het werd één punt, we hadden er drie moeten hebben, maar in de slotfase ook nul kunnen hebben,” aldus Wetzel die tevreden was over zijn drie nieuwelingen. „Ze missen nog wedstrijdritme, maar daarom is het goed dat we drie wedstrijden snel achter elkaar spelen, al vond ik dat er bij vlagen prima werd samengespeeld.”

Na donderdag (20.45 uur FC Twente thuis) reizen de Hagenaars zondag af naar Volendam voor een tweede weerzien met oud-trainer Frans Adelaar en zijn manschappen. Halverwege oktober 2008 won ADO Den Haag met 2-0 van de hekkensluiter van de eredivisie.

Eerlijk vergelijken kan zondag niet, omdat FC Volendam thuis op kunstgras speelt. ADO Den Haag zal het voorbeeld volgen van AZ dat richting het duel met de Volendammers op kunstgras trainde. „Vanaf donderdag zullen wij dat ook doen,” aldus Wetzel. „En we hebben natuurlijk al wat ervaring met kunstgras omdat we daar vorige week al op trainden.”

Wat kunstgras betreft houdt ADO Den Haag er een prille doch nare traditie op na. Onder trainer Wiljan Vloet, die niet geloofde in trainen op kunstgras (‘Elk kunstgras is weer anders’, vond hij), kon vorige seizoen niet één keer worden gewonnen op kunstgras. Cambuur Leeuwarden (2-1), FC Zwolle (2-1), FC Omniworld (4-0) zegevierden over het toen ploeterende ADO. Tegen FC Volendam (2-2) en AGOVV (1-1) boekte de Haagse ploeg een remise.

Het ADO Den Haag van André Wetzel traint echter wél op kunstgras (van Laakkwartier) en telt in vergelijking met het promotieteam van Vloet meer dan de helft nieuwelingen.
0
Dinsdag 20 januari 2009 om 08:14 uur

Ooievaar27

Ik snap die schorsing echt niet ... Wetzel 1 duel geschorst voor stemverheffing en Ron Jans van fc Groningen voor middelvinger naar blom krijgt een berisping
0
Maandag 19 januari 2009 om 21:53 uur

Advertentie

rien1

Kees schreef:

Gele kaarten sowieso niet. Rode kaart weet ik niet meer zeker. Een tijdje geleden is die regel veranderd en ben ik vergeten.
Wacht effe, Kum is geloof ik toch geschorst tegen Twente? Ik weet alleen niet meer precies maar dacht dat het zijn 2e gelekaart in de competitie was. Of toch tegen Fortuna S. Of spreek ik nou wartaal 
 
0
Maandag 19 januari 2009 om 21:16 uur

Residentie

Na zijn gele kaart in de gisteren gespeelde wedstrijd FC Volendam - AZ (0-2) is Paul de Lange geschorst voor de wedstrijd FC Volendam - ADO Den Haag van zondag 25 januari a.s. Het is namelijk de vijfde gele kaart in dit seizoen van de middenvelder. Ook is De Lange geschorst voor het bekerduel met Excelsior van woensdag 21 januari.

Als Wetzel nou ook nog eens normaal gaat wisselen dan heb ik er vertrouwen in a.s. zondag.
0
Maandag 19 januari 2009 om 19:46 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Wetzel mist bekerwedstrijd
André Wetzel is voor een wedstrijd geschorst omdat hij tegen Heracles Almelo naar de tribune werd gestuurd. Hij mist hierdoor de bekerwedstrijd tegen FC Twente.

Lees het nieuwsbericht
0
Maandag 19 januari 2009 om 18:17 uur

<FCDH>

ADO-coach Wetzel duel aan de kant Van onze

AMSTERDAM - De KNVB heeft trainer André Wetzel van ADO Den Haag voor één duel geschorst. In de rust van het competitieduel zaterdagavond tegen Heracles Almelo werd hij naar de tribune gestuurd na onenigheid met de scheidsrechter.

Door de schorsing mist Wetzel het bekerduel van ADO tegen FC Twente Assistent-trainer Bob Kootwijk zal hem vervangen.
0
Maandag 19 januari 2009 om 17:03 uur

Nu online

Swaber, Eeuwig Den Haag, DHFC070, ADOZoetermeer, Edje en 237 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 139
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1