Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: sparta

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 139
Volgende pagina

Ooievaar

wijstaanboven schreef:

Staat bij Twente ook wel bekend als Petra Bijen, slapzak eerste klas. Dit was samen met die Lelieveld al jaren de brandhout.
Mmmmm. Aanvoerder en 144 wedstrijden voor Twente. 25 jaar. Geef hem een kans, zou best nog wel eens mee kunnen gaan vallen. Liever een ervaren eredivisiespeler als een last minute aanbieding van de dvd collectie van Van As.

Neem aan dat Jol wel degelijk iets in hem ziet, en ik vind het een prima zaak dat dit soort jongens naar ADO willen komen. De club heeft blijkbaar een goed verhaal dat dit soort jongens naar ons willen komen.

Je kan ook zoals Sparta een speler halen bij Dordrecht die 27 kg te zwaar is.
0
Donderdag 11 juni 2020 om 08:54 uur

Mikebroekhuizen

Eerste eredivisie club meld zich voor Stekelenburg

Sparta Rotterdam ziet in Maarten Stekelenburg de nieuwe doelman voor het komende seizoen, meldt het Algemeen Dagblad woensdag op basis van bronnen rondom de club. De 37-jarige sluitpost, met een aflopend contract bij Everton, heeft al aan Voetbal International laten weten dat hij zijn laatste jaren als profvoetballer graag op de Nederlandse velden wil doorbrengen.

Bron: voetbalzone
0
Woensdag 10 juni 2020 om 14:30 uur

Madmax

ghostdrift schreef:

Elia heeft een muziek studio laten bouwen
in de buurt v
an Den Haag dus trek je plan
Nou dan is idd Sparta, Excelsior, Dordrecht zo aan te rijden
0
Zondag 7 juni 2020 om 19:56 uur

DHFC070

schreef:

Roy kortsmit is ook vrij
Precies degene waar ik ook aan zat te denken.
Had zijn hand overspeeld bij Sparta waar hij langer kon blijven. Toen een tijd zonder club en uiteindelijk bij Almere beland.
0
Vrijdag 5 juni 2020 om 08:23 uur

Gast

BLEISWIJK-1 schreef:

Johannes, je betaald toch niet voor verleden? Je betaald voor de plannen die Hamdi en Jol nu uitrollen.

Ik heb misschien wel 20 jaar gewacht op de rol die Martin nu oppakt. Met een visie waar ik achter sta.
Daarbij hebben we met Ranko een echte Haagse held als trainer. Wat moet er nog meer gebeuren?

Als over 2 a 3 jaar de talenten door gaan breken kan jij hier je steentje aan bijgedragen hebben.

Rest my case.....hoop dat je overtuigd ben?
Nou nou, om nu al iedereen te bejubelen inclusief dat er een visie is gaat mij nog een beetje heel erg ver hoor. Manders zei ongeveer hetzelfde als Jol, eigen broek ophouden jeugd doorstromen en verkopen, dus dat zegt niks. Het zal wel beter klinken uit de mond van Jol dan Manders of zo. Tot zover is er een assistent trainer van sparta gehaald en wat onbekende jeugdspelers. Laten we niet vergeten dat we nog in de eredivisie zitten doordat de competitie door dat vreselijke virus werd stopgezet en niet door goed beleid en voetbal. En toen waren Jol en Hamdi er trouwens ook. Maar goed ze hebben gezien hoe het vorig jaar niet moest dus laten we hopen dat ze er van geleerd hebben.

En de club steunen met seizoen kaart allemaal goed en aardig hoor, maar paar miljoen verlies per jaar met een paar spelers die een paar ton verdienen voor hun niks, daar hoeven we geen medelij mee te hebben. Het maakt iemand in elk geval geen mindere supporter als iemand geen seizoenkaart neet terwijl je moet afwachten of je er heen kan gaan.
0
Dinsdag 2 juni 2020 om 23:13 uur

BLEISWIJK-1

charder schreef:

Ik vind het jammer dat Ado m.b.t. de scc niet heeft gekozen voor de Sparta oplossing. Die is of kiezen voor een scc en in geen geval geld terug, of een scc en voor elke wedstrijd waar geen publiek bij mag 1/17 deel van je scc terugkrijgen.
Overigens wordt gemeld dat de prijzen net veranderen voor de scc. Dat is wat betreft vak A en C voor nieuwe scc niet juist. Die betalen t.o.v. vorig jaar ruim 50% meer. De bestaande scc houders voor deze vakken die verlengen betalen wel dezelfde prijs als afgelopen jaar.
Ik denk dat bij inschatting dat ze bij de Sparta oplossing duurder uit zijn.

En nu weten ze aan de voorkant wat ze minimaal binnen krijgen. Bij jouw oplossing moeten ze later weer terugbetalen, wat ze mogelijk al uitgegeven hebben.

Overigens verwijt ik niemand iets als ze de oplossingen niet waarderen of steunen. En hun SCC opzeggen.
0
Dinsdag 2 juni 2020 om 21:33 uur

charder

Ik vind het jammer dat Ado m.b.t. de scc niet heeft gekozen voor de Sparta oplossing. Die is of kiezen voor een scc en in geen geval geld terug, of een scc en voor elke wedstrijd waar geen publiek bij mag 1/17 deel van je scc terugkrijgen.
Overigens wordt gemeld dat de prijzen net veranderen voor de scc. Dat is wat betreft vak A en C voor nieuwe scc niet juist. Die betalen t.o.v. vorig jaar ruim 50% meer. De bestaande scc houders voor deze vakken die verlengen betalen wel dezelfde prijs als afgelopen jaar.
0
Dinsdag 2 juni 2020 om 19:55 uur

grijze gek


Talenten uit de regio kiezen voor Jong Katwijk Onder 23


LAATSTE NIEUWSWOENSDAG 27 MEI 2020
Talenten uit de regio kiezen voor Jong Katwijk Onder 23
Geplaatst op woensdag 27 mei 2020 om 21:42 uur

Voor volgend seizoen zijn er een 8 nieuwe spelers vastgelegd om uit te gaan komen voor het nieuwe talenten team Jong Katwijk dat getraind gaat worden door Danny Voskuil. Bij deze 8 spelers zitten 7 spelers uit de regio en waarvan er 5 uit Den Haag komen.

Even voorstellen:

Foto 1: Eddie Kaffa, centrale verdediger van 18 jaar debuteerde op jonge leeftijd in het eerste zondag team van Velo en kwam dit seizoen uit voor Scheveningen waar hij een prima indruk achterliet en zo in de belangstelling kwam bij Katwijk.

Foto 2: Justin van Otterlo, zoon van de niet onbekende haagse voetballer Raymond van Otterlo en oom John van Otterlo is een aanvallende middenvelder van 19 jaar debuteerde ook op jonge leeftijd in het eerste zondag team van Velo en ook hij kwam dit seizoen uit voor Scheveningen in de uitwedstrijd tegen Katwijk 2 maakte hij grote indruk waardoor ook hij in de belangstelling kam te staan.

Foto 3: Jermy Keus, 18 jaar en is al 3 jaar eerste keeper van Duindorp sv hij debuteerde op 15 jarige leeftijd onder Roel Zandbergen een keeper met een veel talent die graag nu een stap wil maken in zijn nog jonge voetballoopbaan .

Foto 4: Carlo de Gelder is een rechtsback van 18 jaar komt van ADO Den Haag onder 19. Ook dit talent had Katwijk gauw op de radar toen bleek dat ADO Carlo geen contract aanbood. Carlo heeft in het verleden gespeeld bij Sparta , Haaglandia .

Foto 5:Boyd Roodnat is 18 jaar en komt ook uit de opleiding van Velo net als Eddie en Justin debuteerde ook hij in hetzelfde seizoen voor Velo 1. Boyd die daarna is verkast naar Alphense Boys en heeft daar gespeeld in de onder 19 die op eerste divisie niveau spelen. Boyd is een spits met een geweldige drive om te slagen in het voetbal. Boyd had meerdere optie maar koos voor Jong Katwijk om daar zijn voetballoopbaan voort te zetten

De andere 3 zijn (foto 6) Dave Star 17 jaar komt van ADO Den Haag onder 19 en woont in Valkenburg .Dave is een speler die op de hele linkerkant uit de voeten kan. Hij stond bij meerdere clubs in de belangstelling maar heeft uiteindelijk gekozen voor vv Katwijk.

Foto 7: Daan Hartemink komt uit Leiderdorp is 18 jaar en komt ook van ADO Den Haag onder 19. Daan is een middenvelder die al vanaf seizoen 2013 in de jeugdopleiding zat van ADO Den Haag.

Foto 8: Illias Boudouni 21 jaar uit Hoorn is een aanvallende middenvelder die overkomt van Ajax Amateurs. Illias die uitkwam voor Hollandia, Afc 34, Volendam onder 17, Zeeburgia onder 19,Almere City onder 19, Rio Ave onder 19 hoogste Divisie in Portugal heeft zijn zinnen gezet om te slagen bij Katwijk. Illias had meerdere keuzes in 2 en 3 divisies maar kiest ervoor om via Jong Katwijk een vaste plaats af te dwingen bij Kawijk 1.

Het opleidingsteam jong Katwijk valt direct onder het eerste team en zal zijn wedstrijden spelen om 12 uur op spelen Sportpark de Krom in Katwijk.

Totaal zal de selectie bestaan uit 18 spelers met daarbij nog dat er maar liefst 10 spelers van de A selectie mee kunnen doen met Jong Katwijk omdat zij jonger zijn dan 23.

0
Donderdag 28 mei 2020 om 09:29 uur

Advertentie

Ooievaar

Tommy schreef:

Even wachten op ooienvaar
Heb niets tegen de man persoonlijk. En wens hem louter goeds.

Maar wil je echt mee gaan doen als dan moet je professionaliseren. Op dat gebied valt nog een wereld te winnen. De club is bezig een inhaalslag te maken en gaat voortvarend te werk. Chapeau.

Niet de bedoeling dat clubs als VVV, PEC Emmen Sparta - al hoop ik van ganser harte dat die twee laatste zullen degraderen en minimaal de eerst komende 25 jaar Keukenkneuzen competitie gaan spelen - je concurrenten zijn.

Komend seizoen een niets aan de hand seizoen plek 10 of zo.
En daarna gestaag gaan doorgroeien. Dat heeft niet zo zeer te maken met geld maar wel met goed beleid voeren.

Kijk eens naar een club als AZ. Voeren een geweldig beleid, ijzer sterke jeugd, geweldige scouting, merchandise en iedereen gaat daar dezelfde kant op.

Die Hamdi is een goeie. Gaat voortvarend te werk.
0
Woensdag 27 mei 2020 om 15:31 uur

GroenGeelHart070

Die 2 waren het inderdaad niet. Toch bewaar ik goede herinneringen aan voorgangers Hansen en Coutinho!
En dan lieten ze ook Coremans gaan die het ineens heel goed deed bij Sparta. Tot Groningen-uit dan haha
0
Maandag 25 mei 2020 om 15:47 uur

Nu online

yesyes en 200 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 139
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5