Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vrijdag

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 139
Volgende pagina

Kees

frans swa schreef:

23.30 pas de loting...
Ze leren het nooit. De loting moet je op prime time doen op vrijdag of in het weekend.
Trek je de meeste kijkers en maak je de mensen warm.
0
Donderdag 27 oktober 2016 om 23:12 uur

Hajee

Beetje kortzichtig om Petro nu al de wacht aan te zeggen, die man heeft het prima gedaan en de verliespartijen waren allemaal te verwachten (als je de lijn van de eerste wedstrijden niet door zou trekken). Was even bij the friday move in het stadion vrijdag, die Genee had een interview met Petro, stelt hij weer die vraag over een nier afstaan aan Gullit. Hij (en iedereen in NL meen ik) weet hoe dat zit, dat was een standaard vraag voor in het Feyenoord programmaboekje die ze aan iedereen stelden, maar toch weer oprakelen. Dat doet hij puur om een reactie uit te lokken (liefst negatief natuurlijk) maar Petro bleef gelukkig kalm. Dat is nou zuigen op hoog niveau. Hij had zoveel andere opbouwende dingen kunnen vragen, maar nee hoor. Hetzelfde doet West ook altijd, dat zijn ratten streken!
0
Zaterdag 15 oktober 2016 om 10:28 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Petrovic reageert geprikkeld op persconferentie
Zeljko Petrovic reageerde vrijdag geprikkeld op de persconferentie voor de wedstrijd tegen Ajax.
Lees het nieuwsbericht
0
Vrijdag 14 oktober 2016 om 23:06 uur

grijze gek

https://youtu.be/LRgKAeMStr8

De vrijdag babbel met Alberto
0
Vrijdag 14 oktober 2016 om 17:41 uur

GreenYellowTheHague

Bert schreef:

Ik ben wel een voorstander van 16 ploegen. TV gelden worden dan hoger omdat de buit maar tussen 16 ploegen verdeeld hoeft te worden.

2e elftallen de Jupiler uit en weer in een eigen competitie gaan spelen.

Vrijdag avond geen speelronde meer.

1 degradant 16 e plaats en 1 ploeg nacompetitie 15 e plaats.

Geen nacompetitie meer om Europees voetbal.

Winterstop van half januari tot eind februari (net als Duitsland)

Langer doorspelen in het voorjaar inderdaad.

Vrijdag geen speelronde meer kan je doorstrepen, dit alles heeft te maken met televisie gelden van Fox. Nacompetitie etc heeft ook allemaal te maken met televisie gelden, televisie gelden die belachelijk laag zijn in Nederland in vergelijking met de top landen trouwens... Maar toch bepalen die knakkers wel hoe een speelschema eruit ziet
0
Dinsdag 4 oktober 2016 om 14:06 uur

Bert

Kees schreef:

Dat ligt meer aan de clubs zelf dan aan Zeist. Zo wilden ADO en Feijenoord het tweede team opheffen en wisten ze niet eens dat dat niet mag.

Wat mij betreft eerder naar 20 ploegen in de eredivisie, net als Engeland-Spanje en ga zo maar door, dan naar 16 ploegen.

Kunstgras snel afschaffen. Er wordt mogelijk weer extra geld gegenereerd voor clubs die dat willen.

Avondwedstrijden in de winter zo veel mogelijk vermijden.

Geen doordeweekse wedstrijden in de winter.

Zomerstop verkorten. Dit jaar is de laatste competitieronde op 14 mei en daarna nog wat play offs. Waanzin. Mei en juni zijn de mooiste maanden voor het publiek. Nu eindigt de competitie weer vroeg om de voorbereiding van jong Oranje te verlengen voor het EK. Als ze zich überhaupt weten te kwalificeren.

En zo kunnen we nog wel ff doorgaan.
Ik ben wel een voorstander van 16 ploegen. TV gelden worden dan hoger omdat de buit maar tussen 16 ploegen verdeeld hoeft te worden.

2e elftallen de Jupiler uit en weer in een eigen competitie gaan spelen.

Vrijdag avond geen speelronde meer.

1 degradant 16 e plaats en 1 ploeg nacompetitie 15 e plaats.

Geen nacompetitie meer om Europees voetbal.

Winterstop van half januari tot eind februari (net als Duitsland)

Langer doorspelen in het voorjaar inderdaad.

0
Dinsdag 4 oktober 2016 om 13:34 uur

ADODENHAAG

Hagenees1972 schreef:

Als de spelers normaal in vorm zijn win je gewoon van Zwolle.
Kanon is een centrumverdediger en geen back.
Come on The Hague!
Zwolle was vorige vrijdag
0
Dinsdag 4 oktober 2016 om 10:22 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Flirt tussen Holla en ADO
Danny Holla speelde vrijdag tegen zijn oude club ADO Den Haag.
Lees het nieuwsbericht
0
Maandag 3 oktober 2016 om 17:20 uur

Advertentie

Stef1

De shoutbox

------

H@@GenEES
Ja hij weet van iedereen precies hoe vaak zij wel of niet naar het stadion gaan, dat is het enige argument dat ze hebben wanneer ze dingen lezen die ze niet aanstaan of niet in hun smalle wereldbeeld passen, dan gaan ze net doen alsof ze je persoonlijk kennen, heel zwak eigenlijk, maar ja dat is nu eenmaal hoe dit soort mensen rollen...
Vandaag, om 10:57 uur

-------
Bert
Ik iriteer mij steeds omdat shouters niet goed op de hoogte zijn. Kwam donderdag die Stef met zijn shout over Setkus hebben we het hele weekend over gehad. Ja ik kan niet alles bijhouden zeggen ze dan.

Het kost mij een kwartier om 100 shouts door te nemen. Trek die tijd daar dan ook voor uit In plaats van zelf gelijk achter de typemachine te gaan zitten. 

Shouter " een oudere supporter" weet nog steeds niet dat er overeenstemming is over de winstpremies. Simpelweg omdat die geen andere shouts leest maar alleen zijn gal komt spuwen. Ja daar wordt het niet gezelliger op.
Zaterdag 1 oktober 2016 om 200 uur



Haagse Dick
Heb wel 2 telefoonnummers gescoord in het poolcentrum en cocktailbar. Zal er binnenkort wel 1 leggen douwuh.....
Vandaag, om 00:31 uur


Haagse Roel
Ging jij vanavond geen Bulgaren krikken ?? 
Zaterdag 1 oktober 2016 om 23:35 uur


kako
Kees schreef:

Bert

Wat is nou de meerwaarde van deze reactie? En ook de reacties van sommige andere shouts?
Laten we box wat gezelliger houden. Ook bij mindere resultaten.
Kees dat is nu precies de reden waarom ik niet meer mee babbel maar alleen nog lees . Vind het zo jammer dat we elkaar het licht niet in de ogen gunnen op dede box. Pfff. Veel succes vanavond hoop op een punt dat is al een stunt
Vrijdag 30 september 2016 om 170 uur


0
Zondag 2 oktober 2016 om 12:22 uur

D.H.zuid-west

Vlakko schreef:

En zo zijn er altijd genoeg redenen voor een hoop te bedenken waarom Niet. Zou mooi zijn als al die mensen/supporters ook eens zo inventief waren met hoe Wel!

Niet persoonlijk hoor maar je kan mij niet wijsmaken dat alleen DH dat heeft elke week als de uitwedstrijd verder is dan Rotterdam.


Ken je niet maar ga je wel vrijdag zien in Zwolle
0
Woensdag 28 september 2016 om 23:57 uur

Nu online

Michiel, Ado Vakkie S, DHFC070, Bolskie, Bleek, Dang3r en 234 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 139
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5