Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gooien

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 140
Volgende pagina

Sound

helaas, maar we speelden eigenlijk gewoon best wel goed ondanks het feit dat je door een schorsing van Beugelsdijk je hele verdediging hebt om moeten gooien. Omeruo op links centraal was een verkeerde keuze die gelukkig snel werd hersteld (geswitched met Wormgoor). Als je naar de kansen of bijna kansen kijkt dan deden wij het gewoon beter, maar met een Bony en vGinkel in je elftal is het wel een stuk makkelijker (de rest van Vitesse was echt heel erg matig hoor). Toen het nog 0-2 stond had je er absoluut één kunnen en moeten maken en dan was de wedstrijd heel anders geworden. De actie van Meijers die de 0-3 inleidde was echt extreem genant en toen was het gewoon over en uit. Zelden een wedstrijd gezien die we zo hard en geflatteerd hebben verloren, maar waarna ik toch nog heel tevreden ben over het vertoonde spel. Voelt nogal raar eigenlijk na een 0-4 verlies...
0
Zondag 17 maart 2013 om 02:29 uur

marcellino

<FCDH> schreef:

Gebeurd toch vaker dat ze gericht op de finale gaan 020 spelen ze van de mat en van Az verliezen ze hoe verklaar je dat anders?
sorry dat ik het zeg ajax had met 4-1`moeten winnen van az
en nogmaals ze zijn al geplaatst voor europees dus waarom gooien ze alles op de beker denk je dat het publiek dat accepteerd
0
Zondag 3 maart 2013 om 19:54 uur

ypenburg070

We hebben het hier over de kaartverkoop, maar het gaat eigenlijk al fout bij het, ik noem het maar, lekker maken van klanten. Als ik hier in de regio kijk, dan kan er zoveel beter met hele simpele opslossingen qau commerciel gebied. Ik heb geen commerciele achtergrond, maar elke "normale" jongen ziet dat er wel meer gerealiseerd kan worden om klanten binnen te halen.

Paar voorbeelden:

- Als ik in de zomer in Zoetermeer, in het stadshart (wat een buitenstad is van Den Haag en waar veel hagenezen naar toe zijn getrokken) loop en ik wil het net nieuwe shirt van ADO, kan ik dat niet krijgen. Uit mijn hoofd zijn 4 sportzaken(waaronder grote concerns als Sport2000) en geen één verkoopt een shirtje van Den Haag, vind ik dat toch schandalig. Ik moet dan vervolgens naar de Dorpstraat waar 1 winkeltje een shirtje heeft of naar het stadion! Maar dan zie je vervolgens shirtjes van de andere clubs ( 010,020) in overvloed hangen. Stuur bij wijze van spreke Rick Hoogendorp(als Comercieel medewerker) de straat op en laat hem banden leggen met winkeliers.

Zelfde geldt voor de haagse binnenstad! Je moet goed zoeken wil je iets van onze Club vinden!! Als je dan in 010 kijkt (en ik weet dat je dat niet kan vergelijken) daar staan tentjes met vlaggen en shirtjes van hun club en hebben een fanshop in de binnenstad. Nogmaals ik weet dat je dat niet kan vergelijken, maar als derde stad van Nederland met een club die groeit, dan moet je beginnen met je eigen stad mee te krijgen.

- Nog zoiets: De primera en de ticketbox punten. In de primera in Den Haag ook, er is nergens ook maar iets te vinden, dat laat zien dat ze achter de club staan. Er zijn uitzonderingen zoals De Primera in de Theresiastraat, die er alles aan doet om zijn club te steunen.

- Zelfde geld met voetbalclubs. stuur oud spelers, die nu in commerciele dienst zijn zoals Hoogendorp naar de amateurclubs toe om je arregementen te promoten. Zo haal je voetbalclubs binnen die veel jonge kinderen heeft die kennis maken met haagse voetbal!

Je hoeft niet massaal de regio in, want Leiden en Delft behoren toch al tot die andere clubs, maar Zoetermeer, Leidschendam, Voorburg en Den Haag liggen nog helemaal open. Pak je kansen als groeiende club!

- Tot slot ga als commerciele afdeling met je sponsers praten en probeer ze je club te promoten. Zoals TV West, sponser van Den Haag en wel groot bereik! Geheel of gedeeltlijk kunnen ze je natuurlijk sponseren door af en toe een Reclame van ADO over de radio en tv te gooien.(hoeft niet duur te zijn, kan als vriendendienst) en langs de A4 hebben ze een Billboard van TVWEST afslag verder dan stadion. Maak een speciale ADO/TVWest advertentie die aan dat billboard kan hangen.

Kortom ga als commerciele medewerkers de straat op, met wat merchadising producten, een rol posters, wat folders, en een stel contracten en ga de winkels en clubs langs.

Posters van de wedstrijden bij elke primera en daarnaast in elke haagse primera een hoekje met fan artikelen, naast de 010 en 020, ook Den Haag bidons en shirtjes in de sportwinkels in de regio, elke 2 weken een amateurclub met al zijn leden op de tribune (wellicht voor een zacht prijsje, maar wel met potentiele supporters en een vol vak) dat zou toch mooi zijn!! Als commerciele afdeling valt er veel te realiseren, lijkt mij! nogmaals heb geen commerciele achtergrond maar door veel te netwerken, kan je ver komen,lijkt mij!!!
0
Zaterdag 2 maart 2013 om 13:10 uur

ADODENHAAG

BLEISWIJK-1 schreef:

Sorry, maar je conclusie gaat nergens over. Je kan op het middenveld ook spelen met de punt naar achter. Wat we eigenlijk altijd doen. Met het ontbreken van Holla en Malone zou je dan met Meijers als centrale controleur kunnen spelen. Dan kan Koppers als middenvelder de linkerkant bestrijken. Andersom zou trouwens ook kunnen. Koppers als controleur en Meijers als linker middenvelder. Ik snap echt niet waarom jij denkt dat twee linksbenige spelers niet op 1 middenveld kunnen spelen. Alsof dat nooit gebeurd.
Waarom Meijers centraal als Jansen en Leeuwin daar ook kunnen spelen, dan gooi je helemaal alles door elkaar. Koppers linksmidden is ook maar een gok die je niet moet wagen in een belangrijke wedstrijd. Mijn conclusie was ook niet dat er geen 2 linksbenigen op het middenveld kunnen, ik vond het gewoon een rare opstelling die je bedacht. Ok, als Jansen, Holla, Malone en Chery ontbreken dan moet je gaan anticiperen, maar een heel elftal door elkaar gooien (of 4 positiewijzigingen in 1x, lijkt mij onverstandig en normaal gesproken niet nodig).
0
Zaterdag 2 maart 2013 om 00:44 uur

teeg28

langnek schreef:

wat denken jullie voor zondag?
ik zie het toch met vertrouwen tegemoed,met 020 als tegenstander
geeft denhaag altijd iets extra s,en daarom zie ik wel 1 en misschien wel 3 punten naar denhaag komen.
020 speelt vanavond een hele zware wedstrijd,en die gasten gaan vanavond als beesten te keer (steaua) .
daarom denk ik ook dat 020 gehavend uit deze wedstrijd zal komen,wat voor ons natuurlijk gunstig zal zijn.
ik hou het op een gelijk spel,maar stiekum hoop ik op een overwinning.
als ze echt de beuk erin gooien en er 150 procent voor gaan geef ik ons een kans en anders ga je eraan maar ik heb er wel vertrouwen in dat we het goed gaan doen daar ik ga gewoon voor 1-2 kolk en van duinen
0
Donderdag 21 februari 2013 om 16:57 uur

Bert

Sound schreef:

Helemaal mee eens, is al eeuwen één van mijn stokpaardjes en grootste irritaties. Gewoon altijd 1 snelle speler bij de middenlijn houden voor een eventuele counter en je houdt daarmee een extra speler van de tegenpartij uit de buurt. Hoef je toch geen trainersdiploma voor te hebben volgens mij om dat te kunnen snappen.
2e jarenlange ergernis (ook bij alle voorgaande trainers en spelers) van mij is het hoge percentage balverlies bij inworpen. Ik heb natuurlijk geen cijfers, maar let er eens op hoe vaak een inworp bijna direct ingeleverd wordt bij de tegenstander. Gewoon naar een vrije man gooien, desnoods naar achteren en dan weer voetballen.
Klopt met die ingooi ze gooien die bal standaard naar een speler die in de problemen zit. Schijnt erbij te horen.

Die enige die goed kon ingooien was Danny Buijs.

Aftrap nemen ook zoiets.
Ram die bal maar een eind weg dan kijken we wel.
0
Dinsdag 19 februari 2013 om 23:34 uur

Advertentie

Sound

Ron001 schreef:

Denk dat Stijen het liefst nog met een Stopper spil (Inderdaad 4 man achterin, 3 op lijn en Omerou daarachter !!)

En hij (en een hoop clubs) moeten is bij hoekschoppen tegen niet iedereen terug roepen !! Laat nou eens de spits voorin hangen!! Trek je in iedergeval 2 tegen standers weg uit je eigen schafschop gebied!!
En als die bal dan voorin opgevangen wordt kan de rest bijsluiten!

Maarja daar moet je wel op trainen, en de laatste keer dat ik ben wezen kijken leek Stijen wel de materiaalman!! Was absoluut niet met zijn elftal bezig! Maar een winnende trainer heeft gelijk!!!
Helemaal mee eens, is al eeuwen één van mijn stokpaardjes en grootste irritaties. Gewoon altijd 1 snelle speler bij de middenlijn houden voor een eventuele counter en je houdt daarmee een extra speler van de tegenpartij uit de buurt. Hoef je toch geen trainersdiploma voor te hebben volgens mij om dat te kunnen snappen.
2e jarenlange ergernis (ook bij alle voorgaande trainers en spelers) van mij is het hoge percentage balverlies bij inworpen. Ik heb natuurlijk geen cijfers, maar let er eens op hoe vaak een inworp bijna direct ingeleverd wordt bij de tegenstander. Gewoon naar een vrije man gooien, desnoods naar achteren en dan weer voetballen.
0
Dinsdag 19 februari 2013 om 23:22 uur

ADOnieuwegein

yesyes schreef:

Voor de mensen die hier naar de wedstrijd gaan laten we met ze allen het voorbeeld geven en plaats nemen in de hoek tussen Vak G en Middennoord. Ik denk dat het nou eens tijd wordt om de handen in één te slaan en gezamenlijk een 5 x betere sfeer te gaan creeren. Mag eens tijd worden dat hier gehoor aan wordt gegeven. Iedereen loopt maar te schreeuwen en te doen over hoe kut de sfeer is maar iets ondernemen ho maar.
dat zou inderdaad een mooie oplossing zijn. En op beide trappen iemand die een beetje de liederen aangeeft. Zou een hoop sfeer schelen, maar dan zullen er toch wat personen hun trots op zij moeten zetten voordat zo iets gebeurd. Maar je zou het bij wijze van proef wel een keer moeten proberen!! Mss is dat iets voor de OGS om dat in de volgende vergadering erin te gooien
0
Zaterdag 9 februari 2013 om 15:52 uur

fcthehague

Neem aan dat kolk erin komt de tweede helft. Ik zou zelfs kolk en poepon erin gooien en chery en Meijers naar het middenveld sturen
0
Zaterdag 2 februari 2013 om 21:33 uur

marcellino

DaveDH schreef:

Ja het blijft vervelend als je je beschuldigingen maar niet kunt hard maken en iemand blijft mar zeuren wanneer je al je onzin is gaat bewijzen... Ik begrijp dat het voor jou moeilijke dagen zijn....

Sterkte je zult vast veel steun hebben van je HCF vriendjes die altijd het beste met de club voor hebben/hadden... succes voor de rest...
maar dat zijn wel de mensen die er het dichtst op zitten en ook op vergaderingen zitten wie ben jij om daar over te oordelen.

zij brengen veel geld binnen voor de club ado of denk je dat het alleen maar rat draaiers zijn
maar dadelijk wel juichen als van zweden ze geld erin pompt toch ook een hcf lid

nee langs de zij lijn een waarom vraag erin gooien jonge hoe oud ben je nou.
kan je zelf geen beslissingen nemen kan je zelf iet niet uitzoeken

hier nog een stukje van v/d kallen zelf
"Ik hecht niet aan het bezit van de club. Ik wil dat het met ADO Den Haag goed gaat", vervolgt Van der Kallen. Zijn betrokkenheid bij de club wil hij graag delen met anderen. "Het zou natuurlijk het mooiste zijn als grote ondernemers in de Haagse regio samen de verantwoordelijkheid nemen voor ADO Den Haag", aldus de groot-aandeelhouder, die niet uitsluit dat hij de club ooit verkoopt. "Voorwaarde is dan wel dat het voor de continuïteit van de club het beste is en de gemeente akkoord gaat."
0
Zaterdag 2 februari 2013 om 12:33 uur

Nu online

Raoul88, Lellow, ADOZoetermeer, buurmanBrutus, Tante Wil, R.E., RickZ, Martgroen, JB96, Rikkie1, Marcush, Anne van Schuurman, DHFC070, Twa, KvR, Brian, Leidado, Thehague070, Franky, M1905, ADO079, Madmax en 147 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 140
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1