Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vaker

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 140
Volgende pagina

Eagle187

Sprinkhaan070 schreef:

Tira gaat vertrekken. Fraser wil hem er niet bij hebben.
Is niet zeker dat Tira weg gaat. Hij mag weg omdat Fraser het afgelopen seizoen niets in m gezien heeft dat hem overtuigd heeft dat Tira van waarde kan zijn voor de nabije toekomst. Dat ie weg mag wil nog niet zeggen dat er ook een club komt, volgens mij heeft ie nog een contract tot 2015 hier toch ? Ik zou m voor de breedte gewoon erbij houden en z`n wedstrijden laten draaien bij de beloften. Wie weet heeft ie geleerd van afgelopen seizoen en ontwikkelt hij zich door. Zo niet kun je m altijd nog laten lopen volgend seizoen of desnoods in de winterstop. Ik heb m zelf 2 x zien spelen, beide keren was ie onzichtbaar. Iemand anders m wel vaker bekeken ?
0
Vrijdag 30 mei 2014 om 13:45 uur

Sprinkhaan070

ADOnieuwegein schreef:

Utrecht gaat voor Boymans van AZ
Heeft al vaker laten zien het niveau van de eredivisie niet aan te kunnen. Laten ze hem maar halen.
0
Dinsdag 27 mei 2014 om 22:50 uur

<FCDH>

BLEISWIJK-1 schreef:

Ja, maar dan is er ook geen bal meer aan. 2 minuten later staat het dan op de officiele website.
Het enige was dat Frans ooit wat vaker op de shout was dat is nu minder
0
Dinsdag 27 mei 2014 om 22:14 uur

Kees

Dannyy schreef:

Ik vind het altijd zielig als er een club met redelijk voetbal al zijn spelers kwijtraakt.. Helemaal als er daarvoor afdankertjes in de plaats komen.. En wij kunnen het weten
Ik lees die term wel vaker. Vind dat niet correct t.o.v. de spelers. Wie zijn dan de zogenaamde afdankertjes? En wij begeven ons (nog) steeds op een niveau als club dat je gewoon blij moet zijn met een plaats rondom plek 10 / 12.

En als we dat bereiken heeft de club, Fraser en selectie het wederom prima gedaan.
0
Zaterdag 24 mei 2014 om 20:31 uur

Haagse Roel

Strijder schreef:

Hou toch op man. Die gozer heeft niks laten zien. Veel te weinig redenment voor een aanvaller. Dat wordt niks. Laten we het maar op een aankoop voor de breedte houden voor ons hele regiment vleugelaanvallers. Moet je opletten, ze komen dadelijk ook nog met die Koolwijk op de proppen en blijken Sno en Room toch nog naar Heerenveen of zo te zijn gegaan (of een buitenlands avontuur). De moed zinkt je toch in de schoenen van dit faalbestuur? Ik dacht dat we geleerd hadden van al die lichtgewichten zoals Schet, Wildschut, Gouriye, Esajas e.d.? Van der Kallen is niet meer bezig met investeren maar met een terugverdienmodel. Hij kan beter bij een bank gaan werken!
Je wordt hier al vaker niet serieus genomen , maar dat terzijde. Over het bestuur ,lees Kallen , ben ik het met je eens , maar daar begin ik hier niet meer over ( lees de historie maar na , mag je hier niets over zeggen).

Jij zegt dat Houtkoop niets heeft laten zien ?? ben je de broer van Vincent Bijlo ??

Heb wat betreft het aankoopbeleid vooralsnog alle vertrouwen in Fraser......
0
Donderdag 22 mei 2014 om 17:48 uur

Advertentie

Mitado

wdr schreef:

Ik vertrouw ook wel op Frans, al had hij het wat Jol betreft verkeerd en heeft hij nooit uitleg gegeven wat daar is gebeurd achter de schermen. Toen heb ik wel aan hem getwijfeld. Frans is hier de meest betrouwbare bron.
Dat klopt, maar vaker hier gelezen opeens kan alles de andere koers opslaan.
0
Donderdag 22 mei 2014 om 16:16 uur

haagse-Dick

slash070 schreef:

Als we top 6 willen spelen dan hebben we een top 6 begroting nodig. Kan misschien ooit als incident met heel veel geluk, maar met de huidige begroting gaat dat niet gebeuren.
Nog 4 begrotingen te gaan, we komen in de buurt
Dus die incidenten kunnen zich steeds vaker voor gaan doen!
0
Dinsdag 20 mei 2014 om 20:05 uur

H@@GenEES

Bert schreef:

Nee Derksen is geen debiel maar hij weet geen zak van Ado. Liep Steijn maar te beschermen in het begin. Toen Ado maar punten bleef pakken hield die gauw zijn mond.

Als ik Steijn was zou ik mij iets bescheidener opgesteld hebben. Ado heeft alleen van Ajax verloren na zijn vertrek en dat was ook maar net aan terwijl de eerste goal van Ajax buitenspel was.

Piet Jansen krijgt de zwarte piet terwijl als die er niet was geweest Steijn zijn spullen al na Nec uit kunnen inpakken want VD Kallen was er toen al klaar mee.
Je doet nu net of je bij die gesprekken aanwezig ben geweest, heeft van de kallen dat tegen jou gezegd dan, dat die steijn zat was, een hoop mensen hier doen net alsof ze alle ins en outs weten van de club maar alles gewoon uit de media halen en er dan een eigen draai aan geven en het dan een scoop noemen

Jammer, de box was vroeger een plek waar je echt info over de club kon vinden, nu is het roddel en achterklap van shouters die doen alsof ze insiders zijn (hé alessandro?)

Jammer....


OT: ik begrijp niet dat Steijn het niet heeft zien aankomen, ik ben een Steijn fan want ik vind nog steeds dat die veel voor de club heeft gedaan, hij heeft deze selectie bij elkaar gekocht en hij heeft ook met zeer middelmatig materiaal een hoge notering gehaald.

Maar om nu te zeggen dat zijn ontslag onverwachts was, dat vind ik zelfs moeilijk te verkroppen, ik geloof wel dat Jansen hem een kunstje heeft geflikt zoals die dat wel vaker doet, zat wel een typisch HTM dingetje zijn.





0
Vrijdag 16 mei 2014 om 14:37 uur

<FCDH>

Bert schreef:

Als jij het zo goed weet noem jij toch de juiste bedragen.

Nog effe en je gaat beweren hier dat Beugelsdijk voor een SCC speelt zodat die zichzelf kan zien spelen
Kees gooit zich vaker op van insider maar het meeste wat ie zegt staat gewoon op rtvwest
0
Dinsdag 13 mei 2014 om 22:23 uur

D.H.zuid-west

BLEISWIJK-1 schreef:

Volgens mij ligt het iets genuanceerder. Beugelsdijk had bij aanvang van dit seizoen nog een contract voor 1 jaar. Daarbij moet je ook weten dat Beugelsdijk het seizoen daarvoor niet altijd even goed speelde. Hij begon sterk maar eindigde erg matig. Dan moet je als club een inschatting maken. Ze hebben er toen voor gekozen om het nog even aan te zien en zijn kort na de winterstop met een aanbieding gekomen. Het probleem is alleen dat vanaf dat moment Beugelsdijk heel erg hot werd, en aandacht kreeg via de media. Met als gevolg dat Beugelsdijk wilde wachten.

Wat Holla en Coutihno betreft is het volgens mij een bewuste keuze geweest om niet `zomaar` te verlengen. In het geval van Holla kan het niet anders dan dat er een zware financiele rede achter zit. We hadden immers een optie in zijn contract.

Ik denk dan ook niet dat je kan stellen dat de club te kort geschoten is.

Persoonlijk denk ik dat het al rond is met Sno en Korte. Maar dat we pas na de playoffs hier meer over horen.
Perfecte shout van Bleiswijk, zoals wel vaker heeft hij het ook nu weer bij het rechte eind... niets aan toe te voegen
0
Zaterdag 10 mei 2014 om 14:42 uur

Nu online

Edje, grijze gek, Lellow, ADOZoetermeer, Ronaldo, pajam, Alexander, RF, Haraldberg1, Grimm en 208 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 140
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5