Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: selectie

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 141
Volgende pagina

070

Verheijdt bleek vorig jaar het verschil tussen ere en eerste divisie te kunnen betekenen. Zoals geen enkele andere speler dat bij ons kan. Dan vind ik het echt geen probleem als hij de bestbetaalde speler in de selectie is. Zonder hem waren we vorig jaar nooit in de playoffs terechtgekomen. Een goede spits is letterlijk goud waard.
0
Donderdag 18 augustus 2022 om 11:05 uur

Daily Shorts

https://www.telegraaf.nl/sport/582154934/bom-onder-ado-selectie-met-grootverdiener-thomas-verheydt

Altijd gezellig bij onze club, vooral artikelen van de televaag
0
Donderdag 18 augustus 2022 om 07:54 uur

Aad

Lellow schreef:

Pure armoede dat je een rechtsback huurt van Feyenoord die er absoluut niets van kan en dat op een positie waar je aantoonbaar de laatste jaren spelers hebt opgeleid/gescout en deze verkocht en/of een doorverkoop clausule hebt bewerkstelligt.
Ebuehi , Polley ( 50-60K ) en van Ewijk (?).

Vraag me af hoeveel budget er nog is van die €7,5 miljoen van Bolt .
Waar haal jij vandaan dat Bolt een budget van 7,5 miljoen ter beschikking heeft gesteld?

Volgens mij hebben ze aandelen verkregen door het bedrag van de WHOA (2,5 mio) te betalen, maar daarna is er zoals ik het heb begrepen geen cent meer gestort.

Bolt is geen Wang/UVS en stort geen geld in een bodemloze put. Voor de rest hebben we gewoon een Wang/UVS 2.0. Veel ambitieuze uitspraken zonder daaraan financiële consequenties te verbinden. En dus zitten we voor de zoveelste keer in de try-and-error-fase wat betreft de samenstelling van de selectie. En natuurlijk kun je weleens fout zitten bij het contracteren van spelers zoals je ook weleens een meevaller kan hebben. Maar minstens 4 mislukte probeerselen is wel erg veel.
0
Dinsdag 16 augustus 2022 om 10:19 uur

slash070

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Valse start ADO houdt gemoederen bezig
Al vroeg in het seizoen is de valse start van ADO in de hofstad en ver daarbuiten het gesprek van de dag.
Lees het nieuwsbericht
Pablo Plak, was buiten het veld ook een mannetje hoor

Maar met promotie had je een veel hogere begroting door de eredivisie inkomsten gehad. Met een andere trainer en betere selectie.

Probleem ligt meer in de organisatie. Was waarschijnlijk tegen de grotere clubs in de eredivisie de pleuris op de tribunes uitgebroken door uitsupporters op de thuisvakken met ons ticket systeem. Maar ook dan zal de schuld waarschijnlijk naar de bierpomo worden geschoven.

Zolang de organisatie gebrekkig is merk je dat door de vele club door, tot op het veld toe. Begin daar eerst eens een keer mee.
.
0
Dinsdag 16 augustus 2022 om 00:01 uur

wijstaanboven

Ties schreef:

Tuurlijk maakt t wel uit. Maar eerlijk : als je vorig jaar micht kiezen tussen de selectie 2021-2022 en de selectie die er nu staat dat had je toch gekozen voor die er nu staat ? Ik denk dat Brood en Franken het een stuk beter hadeen gedaan met deze selectie. Dat is mijn punt.
Dus je punt is dat Franken en Brood het beter hadden gedaan met deze selectie? Om vervolgens te moeten concluderen dat we pas 2 wedstrijden gespeeld hebben kan je dan wel stellen dat je een beetje op de zaken vooruit loopt toch?
0
Maandag 15 augustus 2022 om 15:44 uur

Ties

rd.. schreef:

Totaal manke vergelijking. In jouw opvatting maakt het dus niet uit welk spelersmateriaal je hebt en kun je met iedere ondermaatse ploeg en een goede trainer een gooi doen naar een prijs.
Tuurlijk maakt t wel uit. Maar eerlijk : als je vorig jaar micht kiezen tussen de selectie 2021-2022 en de selectie die er nu staat dat had je toch gekozen voor die er nu staat ? Ik denk dat Brood en Franken het een stuk beter hadeen gedaan met deze selectie. Dat is mijn punt.
0
Maandag 15 augustus 2022 om 15:21 uur

Advertentie

slash070

Ik had effe de illusie dat er deze keer spelers waren gehaald die een beoogde speelwijze konden invullen, ipv andersom. De selectie was vroeg behoorlijk compleet, er werd gesproken over een netwerk, voor promotie te gaan, verschillende systemen. Trainersstaf en TM die zelf op internationaal niveau hadden gespeeld. Ik kon de nieuwe spelers niet maar verheugde mij er wel op.

Nou weet ik wel dat je als kkd club natuurlijk niet kan uitspreken niet voor promotie te spelen maar voor je eigen familie en vrienden te gaan klooien, voor de kat z`n kut dus, maar toch.

Inmiddels staat er op Social media niet veel goeds meer over onze trainer, uiteraard ook weer leedvermaak vanuit de rest van Nederland.

We kunnen er als supporters van alles over loslaten, maar uiteindelijk doet alleen de stand op de ranglijst er toe. De `Google Assistent` toon waarop Kuyt voor de camera clichés eruit gooit doet ook steeds minder mensen wat zolang er geen resultaten zijn.

Benieuwd wat onze eigenaar(hoe ziet die er uit eigenlijk?), Directeur, en TM er eigenlijk van vinden. Of ze zijn te druk met letters te figuurzagen om de sponsornaam op het deels kapotte dak te vervangen.

Jong 020 -thuis nog onbekend, maar verkoop tickets MVV-uit in volle gang

0
Maandag 15 augustus 2022 om 10:14 uur

GroenGeelHart070

schreef:

Even een rectificatie het was Brood die onze club zo leuk liet spelen en een periode titel binnenhaalde Franken hoefde het alleen maar af te maken maar hij faalde hopeloos zowel in de reguliere competitie als in de nacompetitie. Franken nooit meer anders lever ik mijn seizoenskaart gelijk in wat een ongelofelijke idioot en tactisch onbenul is dat zeg. Maar goed we moeten het met Kuijt doen en die is voorlopig nog niet weg ook zal dat natuurlijk te gek zijn na een paar wedstrijden. Tot de winterstop dan kan je hem een beetje beoordelen dat opportunisme van gelijk oprotten en hij kan er niks van is erg voorbarig. Kuijt heeft trouwens gezegd dat zijn doelstelling promoveren is ( ik denk dat het niet gaat gebeuren) en hoe hij dat wil gaan doen maakt mij niks uit met Vloet gebeurde immers ook het ongelofelijke nadat ze een matige competitie hadden gespeeld.
Ik dacht dat spelers Brood ineens niet meer konden licht en vanwege vreemde praktijken, met vervolgens Reijntjes die op de voorgrond als verlosser optrad?!

Ik denk dat we geluk hadden met de samenstelling van de kleine selectie bij een club in faillisementsnood, had niemand verwacht. Toen was er -zonder geld- kritiek op de smalle selectie.

Nu is iedereen blij dat er een bredere selectie staat die kwalitatief beter oogde dan vorig seizoen, maar blijven resultaten achter.

Weet je wat volgens mij nog altijd het beste werkt: stop met zeiken en support our team wanneer we er weer bij mogen zijn. Vorm 1 grote groep, een collectief, wees de 12e man met elkaar en voor elkaar

Ik heb nog vertrouwen in de TS! Alleen gebaseerd op gevoel overigens
0
Zondag 14 augustus 2022 om 18:43 uur

BLEISWIJK-1

DH070 schreef:

Het komt uiteindelijk allemaal wel goed joh..
Daar ben ik niet zo zeker van zijn. Veel mensen zien Kuijt graag op zijn bek gaan. En daarbij heeft hij al die ex Feyenoord spelers gehaald. Waar hij ook op afgerekend wordt. Want die laten ook weinig zien.

Dit alles werkt ook door in de selectie. Waarbij de koppies bij de spelers van vorig jaar echt nog niet leeg zijn. Die zitten nog vol van mislopen promotie.

Daarbij is het verwachtingspatroon gewon te hoog.

Ik ben er niet van overtuigd dat dit weer snel goed gaat komen.
0
Zondag 14 augustus 2022 om 14:27 uur

Priapus_Rex

Eeuwig Den Haag schreef:

Wow echt klote voor hem inderdaad, en dat allemaal door een kopduel waar je verkeerd landt. Laat je realiseren dat het niet gek is dat spelers soms voor het geld kiezen, 1 verkeerde landing kan einde carriere zijn…

Succes Peet wat je ook gaat doen!
Zeker sneu. Moest gelijk aan Hendrik Grűnholz denken. Die kwam ook verkeerd terecht, was ook einde prof carrière. Was zijn knie dacht ik. Was echt een van de betere in de selectie
0
Dinsdag 9 augustus 2022 om 15:14 uur

Nu online

Anne van Schuurman, Franky, Kees, ADO73, wijstaanboven, MichelAdamsMatje, Aad, KvR, Eeuwig Den Haag en 112 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 141
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong PSV
3-2
20 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 35 - 76
2 Excelsior 35 - 68
3 ADO D.H. + 35 - 66
4 FC Dordrecht 35 - 62
5 SC Cambuur 35 - 62
6 Graafschap 35 - 59
7 Telstar 35 - 55
8 FC Emmen 35 - 53
9 Den Bosch + 35 - 51
10 Roda JC 35 - 48
11 Helmond Sp. 35 - 46
12 Jong AZ 35 - 45
13 FC Eindhoven 35 - 45
14 VVV-Venlo 35 - 38
15 MVV Maastr. 35 - 37
16 TOP Oss 35 - 36
17 Jong Ajax 35 - 32
18 Jong PSV 35 - 27
19 Jong Utrecht 35 - 20
20 Vitesse -39 35 - 1