Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: voorstellen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 141
Volgende pagina

Franky

pajam schreef:

vangen wij nog geld voor Beugelsdijk?

Ik gun hem wel "het grote geld" en wij hebben met Kanon / Zuiverloon / Wormgoor / Supusepa / Bakker eventueel toch genoeg mogelijkheden voor nu?
wellicht inderdaad Derijck terug en Supusepa er nog uit en Wormgoor op de bank.

Voorin heb je Kramer, Tira, Korte en van Duinen. Als je al een spits haalt, zit je met een ontevreden Kramer/Tira/van Duinen nu en volgend seizoen ook nog een Korte.

lastig lastig.

Zelf ben ik van mening dat je het hiermee moet doen
Waar zou jij dan voorstellen om extra in te investeren? Buiten de verdediging (Derijck) om dan.
0
Dinsdag 28 januari 2014 om 16:19 uur

oodh

070 schreef:

ik zou zeggen 2 geslaagd (Gehrt en Zuiverloon), de rest door het ijs gezakt of geen kans. Gouriye geef ik nog een kansje...
De hoop is nog gevestigd op Kanon. Dat zou dan de enige versterking worden voor na de winterstop. Kan me niet voorstellen dat er spelers zijn die betaalbaar zijn, een directe versterking zijn én nog eens bij ADO willen spelen op dit momnt.
Op zoek naar gif... , nou suces!
Had Steijn dat niet eerder kunnen bedenken toen hij er 12 ging halen?
Ernstig, ernstig dit.
0
Vrijdag 24 januari 2014 om 16:28 uur

pajam

Dennis72 schreef:

Klopt en gelukkig ziet het bestuur dat er versterking nodig is

En je kan mij niet vertellen dat de selectie blij is met hun zelf
nee dat kan ik me ook niet voorstellen.

laten we hopen dat het verdedigende versterking(en) zijn en (hopelijk) daadwerkelijk iets bijdragen.
0
Donderdag 23 januari 2014 om 07:58 uur

Haagse Kelt

liefhebber schreef:

Beleid? Ga je in januari onderhandelen over verlengen? Zie derijck etc. Ging kum ook niet zo?
Nog 1 jaar contract te gaan is....of bijtekenen, of verkoop. Of zie ik dit verkeerd?
Nee, dat zie je goed. Ze hadden Tommie al lang een fatsoenlijk kontrakt moeten aanbieden. Hij verzaakt bijna nooit, ondanks zn beperkingen. Als er nog wat meer zijn mentaliteit zouden hebben hadden we 5 plekken hoger gestaan. Zo`n grootverdiener als Holla krijgt steeds voor idioot domme dingen geel of rood, dat gebeurt Tommie bijna nooit. Denk dat we ons wezenloos schrikken als we t verschil in salaris zien.
Dat gold natuurlijk ook voor v Duinen. Ok, die valt nu wat tegen, maar kan me voorstellen dat t gebrek aan waardering toch in zo`n koppie gaat zitten. En dan kom ik weer op mn stokpaardje: dit kun je Steijn niet allemaal aanrekenen, er had gewoon allang een technisch zwaargewicht moeten zijn die dit soort dingen goed regelt ipv 2 cowboys die met alles voor een duppie op de eerste rang willen zitten waardoor ADO steeds haar neus stoot...
0
Donderdag 23 januari 2014 om 00:06 uur

<FCDH>

pajam schreef:

belachelijke teksten van onze directeur!
ga je schamen joh, met breek a.u.b. niet af wat we in de afgelopen 6 jaar opgebouwd hebben?

a) wie heeft dan wat opgebouwd, de supporters die zich koest hielden of de clubmannen vanuit de skybox?
b) wat is er precies opgebouwd dan? we staan wéér op de degradatie plekken, net zoals 2 seizoenen en 4 seizoenen terug en alles daarvoor!

Jansen, ga je schamen!! HET HELE BESTUUR moet zich gaan schamen!

De club is van ons en jullie zijn passanten, zolang je dat niet begrijpt en de daadwerkelijke eigenaren van de club (de supporters) negeert en schoffeert, zal je altijd ten val komen!

Heren in het bestuur, wanneer leren JULLIE dat nou??

Forza ADO Den Haag, ook vanuit de Jupiler, wanneer de bestuursleden van vandaag allang en breed weggerend zijn naar een ander bedrijfje.

:shoot:
Ze willen ons de mond snoeren en hun de mooie meneer spelen hun lekker achter het buffet en wij achter de tralies dat willen ze het heeft lang genoeg geduurd de gelatenheid zaterdag gewoon is ouderwets actie als we nog wat voorstellen in den haag moeten we het zaterdag laten zien tot hier en niet verder
0
Dinsdag 21 januari 2014 om 08:49 uur

Bert

b.fijman schreef:

beste BERT,

Gecondoleerd met het verlies van jou beste vriend.
Wij wensen jou heel veel sterkte.


STERKTE JONGEN

BEN EN LIA FIJMAN.
Alle shouters hartstikke bedankt!

Beste Ben En Lia alles goed met jullie mag hopen van wel. Jullie ook bedankt!

400 man mee naar Nec is veel? Er is daar maar een zeer beperkte capaciteit aan parkeerplaatsen. De rest gaat met de bus kan het mij bijna niet voorstellen.

0
Zaterdag 11 januari 2014 om 20:48 uur

H@@GenEES

1905 schreef:

Als ze die van As gaan halen, kunnen we beter het hockey veld na het WK laten liggen.
Ik geloof nooit dat ze zo dom zijn om dat volgevreten varken naar DH te halen , ik denk dat Steijn straks die functie krijgt (vanwege de kosten) en er een nieuwe trainer komt. Maar ik kan me niet voorstellen dat er iemand in het bestuur ook maar 1 seconde aan van As als TD heeft gedacht
0
Vrijdag 10 januari 2014 om 15:46 uur

haagse-Dick

tanker070 schreef:

Let op, zal mij niks verbazen als die kneus dadelijk ineens hier zit....
En dan krijgen we misschien wel het duo van as / pastoor bij ontslag van steijn, kan me niks ergers voorstellen als die 2 gaan komen. En jol zit gewoon lekker thuis in den haag op het bankie met een lekker wijntje bij de open haard, werkeloos.
0
Donderdag 9 januari 2014 om 22:11 uur

Advertentie

<FCDH>

Ik kan me niet voorstellen dat er nog sommige hier zijn die graag zien dat steijn blijft terwijl we bijna alles verliezen slecht spelen en hij steeds met smoesjes komt van ik zie vooruitgang en het komt goed pffff
0
Woensdag 8 januari 2014 om 19:13 uur

1905

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

ADO Slijterij moet naam veranderen
In het najaar opende op de Gouverneurlaan in Den Haag de ADO Slijterij de deuren. Maar nu staat er een andere naam boven de winkel.
Lees het nieuwsbericht
De naam kan ik me voorstellen, maar de kleuren zijn gewoon de Haagse kleuren
0
Maandag 6 januari 2014 om 21:02 uur

Nu online

Baco070, Rooie91, Lellow en 170 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 141
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1