Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: dordrecht

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 142
Volgende pagina

Johannes

Kees schreef:

Nou laat me geheugen me zelden in de steek maar John de Bever heeft bij ons vroeger toch één of twee proeftrainingen gehad voordat hij definitief de zaal inging? Wie weet het nog?
Ja klopt Kees! Daarvoor speelde hij nog voor Dordrecht.
0
Vrijdag 9 augustus 2013 om 21:18 uur

opper

DHFC070 schreef:

Dat zou een keer tijd worden en inderdaad dik verdiend. Ik heb me hier vorig jaar ook al meerdere keren over verbaast. Er werden allemaal spelers geselecteerd die op de bank of tribune zaten terwijl Jansen wekelijks presteerde op het hoogste niveau (eredivisie) en dus niet zoals al die andere spelers bij de beloften.
Overigens is Dordrecht goalie Warner Hahn ook opgeroepen. Neem toch aan dat die jongen volgend jaar bij ons speelt!?!
0
Vrijdag 9 augustus 2013 om 14:26 uur

ADOSander23

Mr. FC DEN HAAG schreef:

Dat is nu helaas eenmaal Steijns zijn beleid.... waar wij natuurlijk als club zijnde geen ene bal mee opschieten!
Wat heeft Stoof eraan om hier een heel seizoen op de bank te zitten (mocht hij komen). Het is juist ideaal dat je jongens bij Dordrecht kan neerzetten. Wij schieten er als club heel veel mee op. Ze spelen iedere week 90 minuten op een stuk hoger niveau dan de Jupiler League. Zelfde geldt voor Korte nu. Die kan lekker elke week spelen. Voor ADO 1 is hij nog lang niet goed genoeg.

Die samenwerking met Dordrecht is ideaal en we moeten daar juist ontzettend blij mee zijn. Op de lange termijn levert het je zoveel op. Beugelsdijk heeft daar ook in alle rust 2 seizoenen kunnen rijpen en je hebt er ook al een zeer talentvolle buitenspeler (kasteneer) vandaan. Geloof mij dat er genoeg eredivisieclubs jaloers zijn op zo een samenwerking. Vitesse is AGOVV kwijt geraakt en clubs als Heerenveen en Utrecht hebben het niet eens. Wat moet je dan met je talenten, lekker in het tweede laten spelen op maandagavond voor 17 man?


Over Lima: Ik snap gedeeltelijk dat mensen dit een goede speler vinden, maar we hebben eerder geslapen. Amevor die daar speelde is naar GAE gegaan en deze jongen was 2 klassen beter en heeft echt potentie. Lima is naar mijn mening absoluut geen directe versterking voor ons,
0
Donderdag 8 augustus 2013 om 22:17 uur

Madmax

Beest schreef:

Als iemand geen weer heeft van de gang van zaken bij ado is het wel tv west tijd geleden had je hier op de shout een kul verhaal dag later stond op west online dus wat zij schijven is of oud nieuws of slechte speculatie
Weer z`n ongeloofwaardig verhaal van West !!

DEN HAAG - ADO Den Haag neemt Jeffrey Antonio Perez Stoof niet over van het Spaanse Union Deportiva Las Palmas. De eredivisionist wilde de verdediger graag contracteren, maar Las Palmas gooit roet in het eten.
ADO moet nu voor Perez Stoof, die aanvankelijk mocht uitkijken naar een nieuwe club, een opleidingsvergoeding betalen. Dat vormt het struikelblok voor de Hagenaars. Perez Stoof liep de voorbije weken stage in Den Haag.

Perez Stoof, spelend in de tweede divisie in Spanje, maakte een goede indruk op trainer Maurice Steijn. ADO wilde de voetballer voor één seizoen vastleggen en hem verhuren aan FC Dordrecht om ervaring op te doen. In het contract zou een optie komen voor nog een seizoen.
0
Donderdag 8 augustus 2013 om 20:23 uur

Mike

Ik snap de gedachtengang achter die constructie met Stoof niet helemaal. 1 jaar contract en verhuren én 1 jaar optie.
Als hij bij Dordrecht niet slaagt laat je m teruggaan. Kost je 1 jaar minus huurgeld. (mits Dordrecht hem erbij wil)
Als hij wel succesvol is bij Dordrecht en je wil het 2e jaar kijken of hij voldoet in de eredivisie loop je een risico dat je een speler laat spelen die een jaar later kosteloos de deur uit loopt. Of je laat hem meteen bijtekenen en moet je maar afwachten wat je in huis gehaald hebt.
Ik vind 1 + 1 jaar nou ook niet echt een aanbod waaruit vertrouwen spreekt.
0
Donderdag 8 augustus 2013 om 16:06 uur

BLEISWIJK-1

miq72 schreef:

Als jij denkt dat Lima niet beter is als Supi vraag ik mij af hoe vaak jij Lima hebt zien spelen ?
Miq, voor mij is Lima vergelijkbaar met Beugelsdijk in zijn Dordrecht tijd. Die maakte daar ook zijn fouten, maar je zag ook dat hij wel wat had. Lima kan daarom een stabiele eredivisie verdediger worden. Alleen moet hij die laatste stap maken. En dat kan alleen als hij in de eredivisie gaat spelen. Ik wil hem wel bij ADO zien.
0
Donderdag 8 augustus 2013 om 13:40 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Perez Stoof mag rijpen bij FC Dordrecht
Proefspeler Jeffrey Antonio Perez Stoof mag langer blijven bij ADO Den Haag, maar hij moet dan eerst een jaartje groeien bij FC Dordrecht.
Lees het nieuwsbericht
0
Donderdag 8 augustus 2013 om 12:18 uur

DHFC070

Neem aan dat ze dan wel Lima ophalen bij Dordrecht anders begrijp ik ook geen reet van een 1-jarig contract en Dordrecht constructie.
0
Donderdag 8 augustus 2013 om 08:56 uur

Advertentie

<FCDH>

rien1 schreef:

Stoof krijgt 1jaar contract, en mag dan gaan rijpen bij dordrecht. Steijn ziet in hem nu nog niet de juiste versterking. Het wachten is op laspalmas dat hem vrij moet geven. De club wil een opleidingsvergoeding.
Waarom haalt ado steeds gasten die naar Dordrecht gaan om te rijpen? Zijn die gasten gratis dat ze ze zo makkelijk halen?
0
Donderdag 8 augustus 2013 om 08:33 uur

rien1

Stoof krijgt 1jaar contract, en mag dan gaan rijpen bij dordrecht. Steijn ziet in hem nu nog niet de juiste versterking. Het wachten is op laspalmas dat hem vrij moet geven. De club wil een opleidingsvergoeding.
0
Donderdag 8 augustus 2013 om 07:09 uur

Nu online

Brian, grijze gek en 225 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 142
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1