Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gisteren

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 144
Volgende pagina

Bert

Zwinkels is een winnaar die wel de boel scherp houdt. En niet onbelangrijk zijn verdedigers coacht.

Psv had gisteren met Zwinkels in de goal ook gewonnen simpelweg omdat ze op dit moment in bloedvorm zijn. Maar 0-7 had het niet geworden dat weet ik zeker.
Hooguit 0-4.
0
Zondag 16 september 2018 om 11:49 uur

Haagse Roel

Aad schreef:

Alles wat verleden jaar 3 t/m 10 was schuift dichter naar elkaar toe. ADO kan zomaar 3e worden maar ook 10e.
Alles hangt af van blessures, schorsingen en een dosis geluk. Maar zowel Vitesse als AZ zijn er zeker niet beter op geworden en ook Utrecht is te pakken.
Onzin Aad...….3e ??? gewoon blij zijn met een play-off plek. Meer wordt het zeker niet. Waarom niet ?? je verdediging is te zwak. Leuke wedstrijd gisteren met weergaloze El k. Maar ook beentjes op de grond en maar vast accepteren dat je hem soms totaal niet ziet in wedstrijden.
0
Zondag 2 september 2018 om 16:55 uur

slash070

Mooi spandoek gisteren trouwens ook ter nagedachtenis aan Miranda

https://bit.ly/2wDHOmb
0
Zondag 2 september 2018 om 12:17 uur

pajam

Moi schreef:

Nacer is de meeste onderschatte voetballer van Nederland. De topclubs durven het niet aan om hen binnen te halen.AZ wil het wel maar wil een ado prijsje.
Af
ADO moet deze gast waarderen en het team om hen bouwen, heb voor de komende 4 jaar een kanjer in je selectie.
El Khayati wisselt ingenieuze momenten teveel af met balverlies (ook gisteren nog) om bij een topclub uit de verf te komen.

Een lucratieve buitenlandse transfer ziet er wél in voor hem en is hem ook gegund, maar eerst naar 45+ punten dit seizoen met ADO aub
0
Zondag 2 september 2018 om 10:56 uur

Aad

Natuurlijk dat mijn shout van gisteren dat het "niet best" was een geintje was. De anderen waren niet best ten opzichte van een geweldige El Khayati.
Wat hebben alle scouts zitten pitten. Blij dat we nog een paar maanden naar hem kunnen kijken.
0
Zondag 2 september 2018 om 10:29 uur

Ronaldo

marcellino schreef:

Dan had ik gewoon gewacht tot de winterstop datcje ook zeker weet of hij fit is.vind niet dat ADO in een situatie zit om risico te nemen met een speler waar je niet van weet of hij wel fit word.
Den Haag heeft de gehele transferperiode redelijk zijn vingers op de knip gehouden. Ik zie niet in waarom dit met hem anders zou zijn. Zoals van As gisteren bij West aangaf, wij doen geen uitspraken over financiële aangelegenheden. Maw we kunnen gissen tot we Eem ons wegen. Maar voor mij is wel de vraag; heeft hij nu wel of niet zijn contract met 1 jaar verlengt.
0
Zaterdag 1 september 2018 om 07:11 uur

Advertentie

Bolluhboeah

slash070 schreef:

Ik had eerlijk gezegd in deze transferwindow toch meer belangstelling voor Kanon, Khayati en Becker verwacht. De club denk ik ook, gezien het lange wachten met een spits en back halen.
Maar goed, als je de namen van onze selectie zo eens bekijkt zijn we er niet minder van geworden.
Zonder zijn fotoshops en meme`s schuilt er toch wat diepgang bij slash.

Ik ben het er helemaal mee eens, gisteren was altijd kut, kan niet wachten tot morgen.
0
Vrijdag 31 augustus 2018 om 22:57 uur

Aad

Als het goed is moet Zhang sinds gisteren weer terug zijn. Iemand iets vernomen over de ernst van zijn blessure?
0
Donderdag 30 augustus 2018 om 13:45 uur

Kees

FC2500 schreef:

Mooie dag zo. Het is helaas een gegeven dat we in NL met een club als ADO elk jaar zo laat pas alles op orde zullen hebben. Of die transfertermijn zal eens op de schop moeten gaan.

Als iedereen dat kan of gaat accepteren scheelt het een hoop stress en ergernis. Het is wat het is.

Er zijn geen transfersommen betaald, maar wel tekengelden of huursommen. Dus denk dat we inderdaad dit boekjaar tegen zwarte cijfers aan gaan komen. En dat zonder een slechtere selectie op het veld en rust in de club.

Hopelijk houden we Frans of onze andere insiders nog lang in stand!

Geen slechte prestatie vind ik van de heren die vaak een hoop shit over zich heen krijgen. Laat ze maar wat opbouwen voor langere tijd dat vertrouwen gun ik ze wel.

En nu; op naar Excelsior. Er zijn nu nog kaarten. Hopelijk net zo een debuut als de tsaar destijds..
Waarom kan in een paar andere landen wel de transferwindow al ingekort zijn en bij ons niet?

Overigens had die Derksen gisteren wel gelijk dat zo`n salary-cap alweer achterhaald is. De mindere goden verdienen extra door de inbreng van de betere spelers. Overigens ben ik geen voorstander van krankzinnige salarissen maar zo`n cap beperkt je wel.

Ik denk dat het tekengeld voor Necid best wel hoog is en zo gecompenseerd.
0
Dinsdag 28 augustus 2018 om 15:42 uur

Aad

Erik070 schreef:

Is er al vanuit de club gecommuniceerd dan dat er een persconferentie komt?
Weet ik veel. Stond gisteren of zelfs zaterdag hier in de box.
0
Maandag 27 augustus 2018 om 12:36 uur

Nu online

Max en 163 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 144
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5