Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: tegenstander

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 145
Volgende pagina

Waht

Vooraf al het gevoel dat we tegen de best voetballende ploeg van Nederland kansloos zijn.
Falkenburg en El Kayati komen tegen dit soort ploegen zwaar te kort. Werkelijk alleen maar balverlies vanavond.
Beide zijn in de 16 van de tegenstander het best (dus tegen onderkant ere) . Alleen kwamen ze daar nooit aan de bal want we kwamen er nooit in het eerste uur. Helaas is er geen concurrentie voor Kayati (Goossens?) maar Lorenzen was een verbetering ten opzichte van Falkenburg.
Goppel een aanwinst, leuke speler.
Hooi lekker naar de vrouwenafdeling.
0
Zondag 1 april 2018 om 01:36 uur

GreenYellowTheHague

Petah schreef:

staan er toch prima voor ?
We staan er inderdaad gelukkig goed voor, boven mijn verwachting. Maar als je op die positie staat dan mag je toch wel verlangen dat er tot de laatste wedstrijd vol gas word gegeven? Natuurlijk is AZ vele malen beter als ADO vanavond maar dan zet je daar toch een stukje meedogenloos tegenover? Ze krijgen alle ruimte van ons, dan is het lekker spelen hoor voor een tegenstander
0
Zaterdag 31 maart 2018 om 21:45 uur

GreenYellowTheHague

pajam schreef:

Ging he-le-maal nergens over.

We zijn -ondanks de nipte overwinning in Rotterdam @ Excelsior- de draad volledig kwijt, zo lijkt het.

Ben het met Groenendijk eens dat dit niet mag, ook niet in een benefietduel!
De een geeft er wel om en de ander niet. Het was een oefenwedstrijd voor het goede doel zeggen ze. Veel reacties hoor ik voorbij komen dat Casper de morele winnaar was en natuurlijk is dit ook zo, maar...

Ik heb een mix elftal gezien van 2 clubs die in de stand slechts 9 punten verschil hebben. ADO heeft werkelijk waar geen bal in de voeten naar elkaar kunnen spelen, zo verschrikkelijk veel foute passes die onderschept werden en de tegenstander alleen op de keeper af konden lopen. Ja het waren je wissels maar de bank bepaald de sterkte van je elftal. En dat is het hem juist
0
Donderdag 22 maart 2018 om 07:48 uur

T3

marcellino schreef:

ik durf te beweren als je met goppel specifiek gas
at trainen op de linlsbuiten positie dat je hem daar beter kan hebben dan becker.ik denk dat deze jonge niet alleen nog sneller is ik denk dat hij ook gewoon meer inzicht heeft.en dan kan becker naar de rechtsbuiten misschien nog beter ook loopt hij zo naar het goal .zijn beste wedstrijden waren trouwens ook op links
Met 2 zulk snelle mensen op de flanken zal geen enkele tegenstander vol op de aanval durven te spelen en wat mensen achterin houden.
0
Zaterdag 17 maart 2018 om 10:55 uur

grijze gek

jaja we gaan weer beginnen, lekker op die ren je rot wickie de viking spelen dan komt het wel goed, als die achterin kan scoren lukt dat misschien ook wel een keertje RICHTING het goal van de tegenstander
Ik zeg uit supporters BUKKEN maar
0
Vrijdag 16 maart 2018 om 21:02 uur

grijze gek

https://www.foxsports.nl/voetbal/teams/team/539/excelsior/

Resultaten aanstaande tegenstander, ik denk dat je blij mag wezen met een punt morgen.
0
Donderdag 15 maart 2018 om 10:01 uur

slash070

Aad schreef:

Goede kans ook voor de jonkies om zich in de kijker te spelen.

We zijn gelukkig veilig dus de schade is maximaal dat we de nacompetitie niet halen. Dat geeft geen zier want daarin waren we toch kansloos en het verleden heeft geleerd dat je ook om financiële redenen geen nacompetitie hoeft te spelen.
Er komen, en dat geldt niet alleen voor ADO, nauwelijks (extra) mensen op af.
Zag in de tweede helft tegen nac weer een hecht collectief (wat eerder ontbrak in de eerste helft en ook vorige week tegen sparta) die zelfs in een feestopstelling met 10 man de tegenstander flink aan het wankelen bracht. We zitten nu effe in de verkeerde hoek, met blessures, schorsingen, walgelijke scheidsrechters dwalingen, en ook pech. Tegen sparta hadden we met 0-3 de rust in horen te gaan. Khayati had tegen nac binnen een paar minuten de 1-0 moeten maken. Maar we staan nog steeds 8ste, en niemand is in de eredivisie kansloos tegen een tegenstander, wisselvalligheid troef dit jaar.
0
Dinsdag 13 maart 2018 om 15:05 uur

DHFC070

Petah schreef:

dat roep ik al 2 seizoenen ben blij dat meerdere t nu zien
Ik roep dat ookal 2 seizoenen.
In balbezit moet je het in dit elftal echt hebben van Becker en El Khayati. En als eentje er dan niet bij is en de andere uit vorm is zie je wat er gebeurt. Daarnaast heeft Becker ook veel meerwaarde in balbezit van de tegenstander. Hij houdt continu 2 verdedigers van de tegenstander bezig en de linksback en CV rugdekker denken wel 3x na om mee te gaan naar voren.
En uitgerekend deze 2 spelers worden vaak uitgefloten en krijgen veel shit over zich heen echt onbegrijpelijk.

Ben ik overigens de enige die toch nog ergens van heeft kunnen genieten afgelopen zaterdag ondanks het debacle?
Namelijk de vechtlust van het elftal na de rode kaart + een goede invalbeurt van Kuipers en Gobbel.

0
Maandag 12 maart 2018 om 21:16 uur

Advertentie

troje

Ik begrijp die kritiek op Johnsen niet goed. NAC stond gewoon erg goed verdedigend gisteren, continue rugdekking in het centrum en twee killers als back. Dan moet je het van je creativiteit op het middenveld hebben en helaas gaven Bakker en Khayati niet thuis. Bakker heb ik sowieso niet gezien. De hele linkerflank liep ook niet trouwens. En ik zag trekjes bij spelers waar ik niet blij van werd. Dat ruzieen om wie de vrije trap ging nemen bijvoorbeeld. Johnsen heeft misschien tien ballen gehad. Vijf voorzetten zonder scherpte en verder alleen maar ballen halverwege de helft van de tegenstander met nog vier verdedigers tussen hem en de keeper. Het was niet best gisteravond. Gelukkig zag ik Nick Kuipers erg goed invallen, viel me echt op. En verder vond ik alleen Immers goed spelen en dat is toch te weinig om zo’n wedstrijd te winnen.
0
Zondag 11 maart 2018 om 10:19 uur

grijze gek

HJ schreef:

Ik heb heel negatief achter de buis lopen tieren en vloeken, maar ik ben er niet heel pessimistisch onder. Wat ik in de tweede helft zie valt me absoluut niet tegen als je bedenkt dat ze met 10 man staan, zonder Becker, beugelsdijk en kanon. Invallers die zich nog niet echt bewezen hebben; Gorter, Goppel, Kuipers. Behoorlijk knap.

De eerste helft was gewoon niet goed, we hadden vooral die Sadiq Umar totaal niet onder controle. Iemand hier had dat al voorspeld geloof Ik?

Ja we hebben het laten liggen maar het had heel anders kunnen lopen als we in de eerste minuten het beter afmaken, en met 11 man de wedstrijd hadden kunnen afmaken.

Dat rood is wel echt de nekslag; maar moeten we dat bij de scheids zoeken of hebben wij hem ook gewoon een terecht aanleiding gegeven door die actie?
Over die Sadiq Umar en Thierry Ambrose had ik inderdaad wat op de box geschreven na NAC-Feyenoord !
Dat dit 2 gevaarlijke spitsen en handenbinders zijn, en dat is gisteren dus ook gebleken helaas
Die Sadiq Umar is een moeilijk bestrijdbare spits en irritant mannetje en daar gaat menig tegenstander nog op verschut, let maar op.
Helaas hebben wij een ren je rot spits die zeer weinig voetballend vermogen heeft ondanks zijn 10 doelpunten.
Ik zeg een fijne zondag nog allemaal al voel ik mijzelf na gisteren hetzelfde als het weer buiten!!
0
Zondag 11 maart 2018 om 09:49 uur

Nu online

Mike, Aad, rh_vakm, FC Jeff, Fido, wiegah070, Madmax, Alle ballen op Jort, fcdh-denhaag en 245 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 145
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5