Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: voorstellen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 147
Volgende pagina

070

haagse jr schreef:

Ik heb gehoord dat de wedstrijd mogelijk morgen gespeeld wordt.
Van wie dan? Kan me niet voorstellen
0
Zaterdag 14 september 2013 om 15:24 uur

Kees

070 schreef:

Afgelast!!!
kan ik me niet voorstellen. dat zou echt een blamage zijn.
0
Zaterdag 14 september 2013 om 14:59 uur

Bert

ADODENHAAG schreef:

Co ging bij Twente gedwongen weg mede omdat hij zwarte jongens van elkaar niet meer kon onderscheiden. Weet niet of hij het vak nog aankan.
lukt jou dat wel dan als ze allemaal kaalgeschoren hoofden hebben. Kan mij voorstellen dat er wel eens een misvestand is. Vandaar de tatoeages
0
Woensdag 11 september 2013 om 00:17 uur

gillah

1905 schreef:

Een zittende trainer kan nog zo goed zijn, op een gegeven moment treedt er verflauwing op omdatde wedstrijdtactiek te voorspelbaar wordt, de training wordt een sleur, en spelers worden niet meer gedwongenom een basisplaats af te dwingen. Met andere woorden, op een gegeven moment is een club uitgekeken op zijn trainer en als men te lang wacht
met ontslag wordt het clubbelang geschaad.
Dat kan ik me nauwelijks voorstellen. Alleen Coutinho, Zwinkels, Van Duinen en Supusepa kennen Steyb al als assistent en nu voor het derde seizoen als trainer. Alle anderen beginnen aan hun eerste of tweede seizoen onder Steyn.
0
Dinsdag 3 september 2013 om 16:33 uur

Zeo

Trainers zomaar ontslaan is een onnodig risico aangezien je geen idee hebt wie de opvolger wordt. Echter, net als iedere club willen wij ook een trainer die niet alleen de spelers kan verbeteren maar voornamelijk ook het elftal kan inspireren.

Kan me niet voorstellen dat iemand Steijn er nu uit wil om dalijk Alfons Groenendijk of Pastoor te krijgen. Ik ben niet overtuigd van de trainers en leiderskwaliteiten van Steijn maar hoop echt dat hij het tij kan keren.

Wordt het verlies tegen Vitesse en NEC, tsja dan kun je er niet meer omheen...
0
Dinsdag 3 september 2013 om 11:45 uur

BLEISWIJK-1

<FCDH> schreef:

Weet jij meer?
Nee.....maar ik kan me wel voorstellen dat het gebeurd.
0
Maandag 2 september 2013 om 22:13 uur

Mike

H@@GenEES schreef:

Een train er ontslaan na het behalen van de 9e plaats, dat is niet uit te leggen hoe geflatteerd JIJ die 9e plaats vind, het beste resultaat in 25 jaar (op het Judas jaar na) Leg jij dat maar even uit aan Steijn dan, je heb het goed gedaan maar we gaan toch voor een ander trainer.

Dus je kan dan geen Jans halen, Mothkar is de schuld van Driebergen en dat Falkenburg een basis plaats eiste lijkt mij ook een reden om hem niet te nemen, je kunt als club NOOIT een speler van het formaat Falkenburg een basis plek beloven

Vergeet niet dat we ook nog Jansen hadden, had die dan tegen hem moeten zeggen van sorry pik maar Falkenburg is zooooo belangrijk voor ons, dus jij gaat maar op de bank?

Wat hij in van Haaren en Cabral ziet vind ik ook onbegrijpelijk, leuk spelertjes voor de 1e divisie meer niet.

Ik zou zelf Steijn TD maken en dan Adrie Koster halen, die heeft het ook goed gedaan met Ajax toen ze kut liepen en heeft volgens mij geen club (doet iets bij Oranje).
Hier ben ik het dus helemaal mee eens.
En natuurlijk verkiest Steijn Van Haaren boven Falkenburg, die heeft ie immers net zelf gehaald.
We weten inmiddels dat Steijn `zijn`spelers niet snel laat vallen.

Als je Van Haaren ziet spelen denk je wat een lekkere speler voor de Jup of topklasse, beetje lui maar wel solide, maar bij Cabral geloof je je ogen niet. Dat kan gewoon niet! Bijna alles mislukt, stuntelige passerbewegingen, struikelen over zijn eigen benen, loopt ballen over de lijn. Je kunt je niet voorstellen dat iemand daar ooit wat in gezien heeft. Het lijkt wel of ie ons allemaal voor de gek aan het houden is.
0
Maandag 2 september 2013 om 12:50 uur

Advertentie

TillValhall

janjazz37 schreef:

In ieder geval heeft die routine.
Heb al eerder gezegd dat het ontbreken van routine en coaching in het veld, de grote makke is bij ons.
Za-da zag je in het begin Zuiverloon regelmatig met handgebaren aangeven waar de bal heen moest. Hield daar mee op. Had zelf later de grootste moeite
met zijn eigen spel.
Nu weer in aantocht een 20-jarige Afrikaan, en belangstelling voor een jochie van 020.

Maar een oudere speler halen, wordt hier ook niet echt op prijsgesteld.
Doorverkoop, weet je! Straks hebben we waarschijnlijk veel te verkopen
Precies, zoals ik al eerder zei win je niks met kinderen. Wat deze ploeg heel hard nodig heeft is ervaren krachten die er meteen staan en het liefst ook op een paar treden hoger hebben gestaan in het voetbal. Een Danïel de Ridder, een Evander Sno. Dat soort jongens zijn buitenkansjes. Die tillen een clubje als FCDH echt wel naar een hoger niveau. Want laten we gewoon heel relaistisch zijn, we hebben nooit wat voorgesteld, stellen niks voor en zullen ook nooit wat voorstellen. FCDH is gewoon een veredelde JL club die eigenlijk niets op dit niveau te zoeken heeft. Ik wordt er een beetje moe van, dat eeuwig strijden tegen degradatie. Dan maar een afdeling lager hoor... Ik vind dat de divisies sowieso te groot zijn, en de competities te lang duren. Dat moeten ze splitsen in 3 kleinere profafdelingen, en een andere kalender. Voetbal is een buitensport, wat heeft het nou voor zin om door de sneeuw en zo te gaan banjeren. En er komt in de winter toch altijd wel minder pubiek, dus dat moet je anders doen. Dan wordt het vanuit bedrijfseconomisch perspectief ook interessanter. Ze moeten ook gewoon al het geld gelijkmatig over alle clubs verdelen, dat is veel aantrekkelijker omdat de concurrentie dan toeneemt en het voetbal veel leuker wordt. Zie de NFL.
0
Zondag 1 september 2013 om 18:00 uur

wdr

Brian schreef:

Stel Steijn gaat weg !

Wie in zijn plaats dan Realistische Namen ?


Advocaat denk ik ook of Adriaanse maar Clubliefde is alleen vaak in woorden .

Ze houden allebei van veel geld dus denk ik niet !

Er gingen hier al een aantal realistische namen rond: Ernie Brandts. Ernest Faber. Menzo (maar die zit nu bij Lierse). Ten Cate (is niet iedereen fan van). Ik denk dat die allemaal potentie hebben om het beter te doen dan Steijn.

Adriaanse of Advocaat zou een wonder zijn, maar kan ik me niet voorstellen.

Fräser? Die is mede-verantwoordelijk voor het spel van de laatste jaren, wat mij betreft wordt hij geen hoofdtrainer.

Dan zijn er nog voorstanders van Echte Haagsche Trainers zoals De Mos en Cor Lems, maar de een is ver over de hill en de ander heeft alleen ervaring bij amateurclubs.

En dan heb je nog wat jongens met wisselvallige prestaties op hun conto die ik niet echt graag zie komen, Maaskant, Pastoor, Groenendijk, die worden ook wel eens genoemd op de shoutboxen. Van Hanegem ook, ik heb respect voor hem maar is volgens mij ook ver over the hill.

Iemand anders nog een goed idee?
0
Zondag 1 september 2013 om 00:43 uur

DHFC070

Ik kan me niet voorstellen dat Steijn nu weer geschrokken is? Dit matte laffe en tamme spel zonder lijn zien we namelijk al 2 jaar. Als je dan geen penalty meekrijgt of een verdwaalde vrije trap er in schiet ga je geen punten halen.
0
Zaterdag 31 augustus 2013 om 20:31 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 203 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 147
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1