Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: dezelfde

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 149
Volgende pagina

Aad

grijze gek schreef:

Er komen na dit seizoen zat spelers vrij van twente
Ik zeg,gelijk a.s vrijdag in onderhandeling gaan met spelers van twente
Je kan je wel vermaken om de ellende van Twente?

Realiseer je dan wel dat met het terugzetten van Twente naar de 2e divisie of het amateurvoetbal en precedent wordt geschapen. Wij, met dank aan onze betrouwbare Chinees, kunnen ook in financieel zwaar weer terecht komen. Dan moet je niet janken wanneer de KNVB tegen ADO dezelfde maatregelen neemt.
Overigens: wanneer er geen geld komt en we alle spelers die nog iets presteren hebben zien vertrekken komen we, schuldenvrij dat wel, ook in de 2e divisie terecht.
0
Donderdag 3 maart 2016 om 11:40 uur

H@@GenEES

haagse jr schreef:

Oud Nederlands elftal spits Pierre van Hooijdonk noemt Dennis van der Heijden een spits met grote potentie. Hij heeft heel veel specifieke kwaliteiten die je niet kunt leren. Jan Mulder deed er een schepje bovenop en vergeleek hem met Huntelaar en Van Nistelrooy.
Dat is dezelfde Pierre van Hooidonk die Feyenoord Kazim in de maag splitste en hoog en laag bleef volhouden dat het een wereldspits was...

v/d Heijden is absoluut een talent maar het lijkt mij een beetje te vroeg om hem na twee invalbeurten in het rijtje Huntelaar en van Nistelrooy te parkeren.

0
Maandag 22 februari 2016 om 13:31 uur

Bert

De Graafschap Vitesse 1-1 . Na die 1-1 zie je bij De Graafschap dezelfde passie van de tribunes als bij ons.

Blijft voor ons wel een vervelende club
0
Zondag 21 februari 2016 om 13:17 uur

haagse-Dick

ADODENHAAG schreef:

En de meeste Chinezen komen rond voor 2€ per dag
Niet iedereen kan zomaar rijk worden, is allemaal voorbestemd joh. Zijn dezelfde die rijker worden en de financieele markten beheren.

Het verschil tussen rijk en arm neemt overal ter wereld toe!

0
Zondag 21 februari 2016 om 10:44 uur

Aad

Rome schreef:

We kunnen wel allemaal fantasie opstellingen maken, maar iedereen hier weet hoe Fraser tegen PSV gewoon weer zal starten.
Helaas heb je gelijk. Als een ezel zich al niet 2 maal aan dezelfde steen stoot wat moet Fraser dan wel niet zijn.
0
Zaterdag 20 februari 2016 om 15:02 uur

Daily Shorts

Thuis speelt ADO dit seizoen alleen maar kut, Zwolle zal eerst wel afwachten en daarna toch ruiken dat er iets te halen valt en vol op ADO klappen, dat is het moment om een 2e spits erin te flikkeren.

Wat ik wel nog steeds bijzonder kut vind is dat er elke week met dezelfde 11 wordt gestart !! Wordt er helemaal gek van !!!!

Anyway succes en veel plezier allemaal vanavond !!!

2-2
0
Vrijdag 19 februari 2016 om 13:47 uur

H@@GenEES

haagse-Dick schreef:

Is Dennis van der Heijden volgend jaar aan de beurt?

Zit een soort patroon in bij jou, zodra de ene weer goed speelt verleg jij je aandacht naar de volgende om af te branden door het slijk te halen!
Als die net zo slecht gaat spelen als Bakker op dit6 moment dan krijgt hij dezelfde kritiek... Ik snap dat gekruip richting spelers van jou niet zo maar goed... doe lekker wat je wil maar niet ook niet janken als we morgen verliezen omdat het middenveld weer is een keertje wordt overlopen...

Gewoon blijven roepen dat het allemaal fantastisch is....
0
Donderdag 18 februari 2016 om 16:33 uur

Daily Shorts

H@@GenEES schreef:

Tja die pleuris chinees laat niets meer van zich horen natuurlijk
Joh, waarom hebben we nu nog over dickie, weten toch al 30 jaar dat ie hier niks gaat doen tenzij we dezelfde bankrekening als 020 hebben.

Volgende topic
0
Dinsdag 16 februari 2016 om 20:13 uur

Advertentie

grijze gek

KNVB vindt bewijs voor matchfixing eredivisie

Zeist -
De integriteitseenheid van de KNVB heeft voldoende bewijs gevonden dat in 2009 matchfixing heeft plaatsgevonden in de eredivisie. De wedstrijd Utrecht - Willem II van 9 augustus 2009 is volgens de bond met zekerheid gefixt, bericht de Volkskrant maandag.

EN WIE WAS TOEN DIE TRAINER, JAJA DEZELFDE ALS GISTEREN

http://images0.tcdn.nl/binnenland/article25201210.ece/BINARY/q/9377640.JPG





0
Maandag 15 februari 2016 om 07:22 uur

marcellino

pajam schreef:

vind het tot nu toe niks toevoegen en dat is ook meteen de reden dat je dit niet doen.

spelers huren tijdens de winterstop doe je als degradant (in blinde paniek), want 9 uit 10 keer voegen ze niks toe.
Het is een aanvallende middenvelder.al heeft hij niet goed gespeeld hij denkt wel naar voren.daardoor ging het de laatste 20 minuten ook beter.
Je hoeft niet uit te blinken om van waarde te zijn voor je ploeg.
We zijn toch niet 2011 vergeten waar de mix ook goed was maar waar dezelfde spelers bij hun nieuwe club hopeloos door de mand vielen.heb liever een matig spelende ibicilio die vooruit denkt dan een bakker die altijd achteruit denkt.
0
Zondag 14 februari 2016 om 18:39 uur

Nu online

Tante Wil, Dang3r, Michiel en 186 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 149
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2