Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: kkd

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 149
Volgende pagina

Bolskie

Sprinkhaan070 schreef:

Groningen is er 1 van
Daar blijft die wel, die spelen volgend seizoen ook kkd
0
Zondag 29 januari 2023 om 08:49 uur

Lellow

Rob2002 schreef:

Advocaat doet het wel aardig. We krijgen op Almere-uit na, weinig goals meer tegen. Als het nog

Ik hoorde Advocaat bij West zeggen dat als er een CV komt, dat Van Breemen er dan uit gaat, wat ie zonde vind. Asante zal dus wel CV blijven.

Maar wat wil de club nou? Toch nog promoveren? Dan moet je die CV halen, misschien nog wat aanvallends en die keeper. Anders lekker met de jeugd door.

Zeg het maar. Niemand spreekt zich uit over enige vorm van korte en lange termijn visie en beleid. Ik verwacht dat wel van een eigenaar.

Met Wentges , Asante , Breemen , Sellouki , Thomas en indien Severina blijft heb je een jonge en relatief goedkope groep met aanvulling met jongens van het kaliber Sleegers , in mijn ogen uitstekend voor KKD en misschien rechterrijtje eredivisie.

Dan ben je nog enigszins bezig met beleid op de lange termijn , als club moet je ook durven dat uit te spreken wat zich vertaald in langdurige contracten.

0
Zaterdag 28 januari 2023 om 13:05 uur

Barend

Sprinkhaan070 schreef:

Ja doet het beter. Zet de poppetjes redelijk op de juiste plek. Echter heb je centraal achterin geen enkele speler die het niveau kkd top aan kan. Werker, van Breemen en Carlson kunnen het niveau niet aan en Asante is beter op de RB positie. Hier heeft Advocaat problemen die echt opgelost moeten worden.

Voorin moeten het gewoon eens een keer goed vallen.
"Echter heb je centraal achterin geen enkele speler die het niveau kkd top aan kan."

En daar om moest Kuyt weg!!

"Voorin moet het gewoon eens een keer goed vallen."

Ja, want daar heb je Severina lopen.
0
Zaterdag 28 januari 2023 om 11:54 uur

Sprinkhaan070

Barend schreef:

Zijn er nog fans die vinden dat Advocaat het beter doet dan Kuyt?
Ja doet het beter. Zet de poppetjes redelijk op de juiste plek. Echter heb je centraal achterin geen enkele speler die het niveau kkd top aan kan. Werker, van Breemen en Carlson kunnen het niveau niet aan en Asante is beter op de RB positie. Hier heeft Advocaat problemen die echt opgelost moeten worden.

Voorin moeten het gewoon eens een keer goed vallen.
0
Zaterdag 28 januari 2023 om 11:42 uur

Bolskie

BLEISWIJK-1 schreef:

Je mag altijd hopen. Maar tot op heden is ons elftal niet beter dan bijvoorbeeld een Telstar. Zo realistisch moet je gewoon zijn.

Ik geef het ook weinig kans dat het dit jaar nog wat gaar worden.
Hopen? Ik vind dat als je de playoffs niet haalt en gelukkig advocaat zelf ook, dat je gewoon gefaald heb. Ben er van overtuigd als advocaat vanaf het begin er had gezeten of zelfs Franken dat je veel hoger had gestaan als dat je nu staat. En ja ik vind deze selectie beter als pak weg Telstar, hebben we dat gezien tot nu toe? Nee dat niet. Maar dat kan zomaar ineens veranderen hebben wel gekkere dingen gezien in de kkd.
0
Woensdag 25 januari 2023 om 21:21 uur

Advertentie

Gast

Zo zie je maar weer aan PSV wat je een ellende hebt met een onervaren trainer. Ik hoop dat Bolt dat ook beseft en zorgt dat het onze club nooit meer overkomt. Al die beginnende trainers gaan eerst maar eens een paar jaar bij de top van de amateurs beginnen en misschien dat er dan daarna langzaam indien de prestaties opvallen er een plekje komt in de kkd. Dat geld dus ook voor die grote voetbal namen eerst maar eens het vak leren op een lager niveau. Eddie Howe van Newcastle is hier een mooi voorbeeld van bij het trainen op laag niveau kwamen zijn grote kwaliteiten vanzelf naar boven met mooi verzorgd voetbal en kijk nu eens wat hij presteert.
0
Woensdag 25 januari 2023 om 10:14 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Edwin de Graaf weer aan de slag in KKD
Edwin de Graaf (42) heeft weer een club in de Keuken Kampioen Divisie gevonden.
Lees het nieuwsbericht
0
Dinsdag 24 januari 2023 om 17:05 uur

Aad

lulijzer schreef:

Feyenoord? Nooit van gehoord. Kan niet veel wezen... Hoorde ze er op radio West laatst ook al over. Schijnt een voetbalclub op Zuid te zijn. Heb jaren op de Meppelweg gewoond, maar niks van die club gezien. Overigens wel gelijk de radio uitgezet. Wil er ook niets van weten. Schijnen last van Haagse successupporters te hebben.
Je gaat niet in op de kern van mijn shout. Namelijk dat er nóóit een speler goed genoeg wordt gevonden en vooral bij de jongere spelers de zaag voor de enkels al heel tevoorschijn wordt gehaald.

Deze transferperiode bewijst al dat we blij moeten zijn met spelers als Asante en van Breemen. Ik ben ervan overtuigd dat Advocaat c.s. alle moeite doen om versterkingen te halen. Maar er is blijkbaar weinig animo om te komen spelen bij een middenmoter uit de KKD met grote ambities maar weinig geld.
0
Dinsdag 24 januari 2023 om 11:52 uur

Gast

Kemper tekent sowieso niet bij die is blij als hij weg is bij deze visieloze onrustige club. De overige waar de contracten van aflopen niet meer verlengen lekker laten gaan ze kunnen net het rechterrijtje van de kkd maar aan. Als je volgend jaar nog 3 a 4 spelers haalt van het niveau Sleegers kom je een heel eind ipv weer 15 spelers van het niveau niks zoals dit seizoen is gebeurd. Het is wel van groot belang dat Advocaat blijft hij kan met een betere selectie het verschil maken. Want wat hij ziet van de Reijntjes/ Kuijt aankopen kost hem sowieso een extra bezoekje aan specsavers omdat zijn ogen niet meer stoppen met tranen hiervan.
0
Maandag 23 januari 2023 om 10:38 uur

MonkNL

Als je tegen Jong Utrecht, de nummer laatst van de KKD in eigen huis na 90+ wat extra minuten 46% balbezit hebt gehad moet je gewoon je ogen uit je kop schamen.
0
Maandag 23 januari 2023 om 09:50 uur

Nu online

ADO73, Joop de graaff, denhaagmufc, Megafoon, vakkiel en 128 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 149
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong PSV
3-2
20 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 35 - 76
2 Excelsior 35 - 68
3 ADO D.H. + 35 - 66
4 FC Dordrecht 35 - 62
5 SC Cambuur 35 - 62
6 Graafschap 35 - 59
7 Telstar 35 - 55
8 FC Emmen 35 - 53
9 Den Bosch + 35 - 51
10 Roda JC 35 - 48
11 Helmond Sp. 35 - 46
12 Jong AZ 35 - 45
13 FC Eindhoven 35 - 45
14 VVV-Venlo 35 - 38
15 MVV Maastr. 35 - 37
16 TOP Oss 35 - 36
17 Jong Ajax 35 - 32
18 Jong PSV 35 - 27
19 Jong Utrecht 35 - 20
20 Vitesse -39 35 - 1