Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: weg

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 149
Volgende pagina

grijze gek

Aad schreef:

Dirk Kuyt kan woensdagavond in het Keuken Kampioen Divisie-duel met Roda JC beschikken over de aanvallers Thomas Verheydt en Ricardo Kishna. De geplaagde trainer stelde algemeen directeur Edwin Reijntjes een ultimatum om de voorgenomen schorsing van het tweetal terug te draaien. Als hij niet akkoord zou gaan, zou Kuyt niet plaatsnemen op de bank.

Dinsdagavond meldde Omroep West dat Verheydt en Kishna een transferverzoek in hadden gediend bij ADO Den Haag. Het duo liet in een statement weten zich niet meer te kunnen vinden in de huidige gang van zaken en stoorde zich ook aan het optreden van Reijntjes. Ook het vertrek van technisch manager Daryl Janmaat werd niet goed ontvangen. Volgens Janmaat zou hij intern begeleid worden in zijn nieuwe functie, maar in de praktijk kwam daar weinig van terecht. Van Reijntjes kreeg hij ook geen enkele speelruimte. Naar aanleiding van het statement van Verheydt en Kishna wilde de directeur hen uit de selectie verwijderen.

Dit was weer tegen het zere been van Kuyt en hij stelde zijn directeur een ultimatum. Ook de spelersgroep van ADO schaarde zich achter Kuyt, Verheydt en Kishna. Eerder had Reijntjes zijn trainer juist voor het blok gezet en gunde hij Kuyt twee duels om het tij te keren. Afgelopen vrijdag werd er gelijkgespeeld bij Telstar (0-0) en de tweede \'toekomstbepalende wedstrijd\' wordt woensdagavond in eigen huis afgewerkt tegen Roda JC.

Kuyt heeft geweigerd om commentaar te geven op de huidige situatie en zei zich te willen focussen op het treffen met de Limburgers. Afhankelijk van het resultaat zal er een beslissing worden genomen over de baan van de trainer. In de wandelgangen wordt de naam van ex-ADO-speler Danny Buijs genoemd. Hij werd vorige maand bij KV Mechelen ontslagen. ADO staat in de Keuken Kampioen Divisie op een zestiende plaats met zestien punten uit vijftien wedstrijden. Roda staat met evenveel gespeelde wedstrijden op een negende plek met 21 punten.

Bron: Voetbalzone
Misschien word het voetbal beter zonder inmenging van die Reijntjes
Denk dat een hoop mensen binnen de club blij en opgelucht zijn als die weg is

You never know toch



0
Woensdag 16 november 2022 om 15:57 uur

ADOZoetermeer

fcdh-middennoord schreef:

Volgens de Telegraaf had Reijntjes Verheydt en Kishna geschorst, maar is Kuyt daar tegenin gegaan. Iemand die het hele artikel kan delen?
Volgens mij kan die mafklapper beter een nieuwe plek zoeken om te wonen, heel ver weg van Den Haag! Reijntjes opdonderen!
0
Woensdag 16 november 2022 om 15:43 uur

Lellow

Wahter schreef:

Het is eigenlijk wat dat onze club op zo'n schandalige wijze helemaal naar de klote geholpen wordt en na de zoveelste wijziging in de top van de club we gewoon weer van voren af aan beginnen door weer verkeerde beslissingen.
Er is sinds jaar en dag teveel onwetendheid in de top en men heeft niet eens door wat er fout gaat. Ze denken zelfs dat ze aan het professionaliseren zijn.
Op korte termijn gaan ze weer roepen dat het een 3 jarenplan gaat worden.

Het doet me eigenlijk steeds minder en leg me er al een tijdje bij neer dat het nooit meer wat wordt want wie gaat dit beter doen en krijgt het toch van de grond. Ik zie het niet snel goed gaan komen.
Neem een voorbeeld aan NAC .

Terug in eigen beheer , sportief niet best maar die vinden wel weer de weg omhoog .

Stad/ regio omarmt die club wel ,dat is het grote verschil .
Hier lacht half DH om de huidige situatie.
0
Woensdag 16 november 2022 om 14:54 uur

slash070

Facebook/sv Haagsche bluf


Via deze weg EISEN wij, supportersvereniging Haagsche Bluf, FCDH en Fan Support, het onmiddellijke vertrek van algemeen directeur Edwin Reijntjes.

Na meerdere bestuurlijke missers, bewezen leugens, miscommunicatie, totaal geen communicatie, afschuivingen en gebrek aan het nemen van verantwoordelijkheid is het nu definitief klaar. De positie van Edwin Reijntjes is onhoudbaar geworden. Zeker na de statements van de laatste dagen van Daryl Janmaat, Ricardo Kishna en Thomas Verheydt en het statement van Edwin Reijntjes zelf.

In het belang van onze club is het noodzakelijk dat het dienstverband per direct stopt! Dit om verdere (imago)schade en uitingen van frustraties te voorkomen.

Wij EISEN het onmiddellijke vertrek van algemeen directeur Edwin Reijntjes.

De club is immers van ons allemaal. Wij staan vanavond achter ONZE club, achter ons team. WE LOVE ADO/FC DEN HAAG!
0
Woensdag 16 november 2022 om 13:34 uur

BLEISWIJK-1

Aad schreef:

Nou, als verliezen tegen Excelsior al zo'n stennis gaf zou het mij echt niet verbazen als diverse heethoofden in de poging tot moord op onze club genoeg aanleiding zien om van leer te trekken.
Vergis je ook niet in Verheydt en Kishna. Als die zich uitspreken. En zeggen weg te willen.

Verheydt is zelfs een jongen van Midden-Noord.
0
Woensdag 16 november 2022 om 10:13 uur

Advertentie

Red

Overigens voor de goede orde. Kees is geen troll. Ken hem al wat jaartjes, is en echte persoonlijkheid. Bovendien te aantrekkelijk om ook een trol te zijn. Wel flink wat grijze haren, vooruit. Loyaal en respectvol.

Maar dat mensen Reintjes nog stellig verdedigen verbaast mij, die zit er echt alleen nog maar voor z'n eigen BV en zal ongetwijfeld na zijn ADO loopbaan via zijn opgebouwde vriendennetwerk een mooie vervolgstap kunnen zetten.

Was het maar zo'n feest dat Bob Heere was ingestapt, maar dan was Reijntjes weg geweest.

Niettemin treft niet Reijntjes álle blaam - als er geen enkele speler z'n niveau haalt, dan ligt dat ook niet aan hem. Maar drama vanuit de bestuurskamer en andere belangrijke onderdelen, heeft ook zijn weerslag op het spel.
0
Woensdag 16 november 2022 om 10:10 uur

Mr.070

BLEISWIJK-1 schreef:

Ik denk niet dat Reijntjes vanavond naar het stadion komt. Ik verwacht toch wel wat handgemeen, of schade aan zijn privé bezittingen, als hij zich laat zien.

Ik denk dat hij nu echt zijn hand overspeeld heeft.
Handgemeen, net alsof hij zich gaat begeven op midden noord.. Hij zit gewoon hoog en droog met zn klote onder een kachel.

Het was al 5 voor 12 voor onze club maar inmiddels zijn we ook dit stadium al voorbij. Het is simpel, Reijntjes MOET weg en dat moet vandaag nog gebeuren.
Het kan niet zo zijn dat er mensen zich groter opstellen dan de club en deze zo erg beschadigen dat het nog maar de vraag is of Ado over een paar maanden nog bestaat.
0
Woensdag 16 november 2022 om 08:45 uur

Aad

opper schreef:

Probleem is wel dat zeker Verheijdt en in mindere mate Kishna tot je minst slechte spelers behoren.
Dat is voor ons supporters zo, maar voor Reijntjes, die geen enkel voetbalverstand heeft en nog minder mensenkennis, kan het een principekwestie zijn of worden. zo van "als er al mensen weg moeten, in ieder geval niet ik" en "2 kapiteins (ik en Verheijdt) is onmogelijk".
0
Woensdag 16 november 2022 om 08:13 uur

Aad

R.E. schreef:

Ik geloof dit verhaal, in tegenstelling tot veel anderen hier, niet blindelings. Als beide spelers werkelijk vinden dat de directie "al anderhalf jaar liegt" en als zij dat werkelijk zo erg vinden, waarom hebben zij dan allebei nog zo kort geleden een nieuw contract getekend? Ik denk dat hun eigen belangen (de belabberde resultaten, de zwaar teleurstellende trainer en daarmee het minieme vooruitzicht op salarisverhoging door promotie of door zich in de kijker te spelen) belangrijker zijn geweest voor deze "onthulling".
Ik deel in dezen je mening, al mag Reijntjes wat mij betreft nog liever gisteren weg dan vandaag (samen met Kuijt).

Benieuwd of Reijntjes echt ballen heeft of alleen een is. Ik zou de rebellerende spelers onmiddellijk op non-actief zetten.
0
Woensdag 16 november 2022 om 07:40 uur

rd..

Bleek schreef:

Die Kishna is in ieder geval minimaal het zo slecht als Reijntjes. Wilde weg omdat hij vond dat er dingen moeten veranderen bij de club. Nadat hij seizoenen onder contract stond en amper heeft gespeeld.

Vervolgens wil geen club hem hebben en komt hij op hangende pootjes terug terwijl er niets veranderd was.

Het niveau op de training was zo hoog volgens meneer. Uiteraard heeft hij weer amper op het veld gestaan maar nu wil hij weer weg! Wat een rat is dat zeg.. Geen haar beter dan Reijntjes. Allebei opzouten en een levenslang stadionverbod
Ik denk dat de bedoeling is niet echt zelf weg te willen maar een verandering forceren.
0
Woensdag 16 november 2022 om 07:01 uur

Nu online

ADO73, Aad, Franky, twaalfdespeler, Dannyy, JB96, ADOZoetermeer, lulijzer, guru, rh_vakm en 106 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 149
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong PSV
3-2
20 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 35 - 76
2 Excelsior 35 - 68
3 ADO D.H. + 35 - 66
4 FC Dordrecht 35 - 62
5 SC Cambuur 35 - 62
6 Graafschap 35 - 59
7 Telstar 35 - 55
8 FC Emmen 35 - 53
9 Den Bosch + 35 - 51
10 Roda JC 35 - 48
11 Helmond Sp. 35 - 46
12 Jong AZ 35 - 45
13 FC Eindhoven 35 - 45
14 VVV-Venlo 35 - 38
15 MVV Maastr. 35 - 37
16 TOP Oss 35 - 36
17 Jong Ajax 35 - 32
18 Jong PSV 35 - 27
19 Jong Utrecht 35 - 20
20 Vitesse -39 35 - 1