Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: ballen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 150
Volgende pagina

slash070

Aad schreef:

Dus toch op vakantie !!!!!!

Ik dacht dat hij aan zijn winterslaap was begonnen.
Geen idee of hij met vakantie is, maar er moet nog heel wat gebeuren in korte tijd en je hoort geen reet. In het voetbal is een ongeschreven wet dat je zo sterk bent als je reservebank, en dat komt in praktijk altijd uit. Op dit moment is Immers als een vlag op een modderschuit, en bovendien wil men met het Jong elftal ook war serieuzer dit seizoen gaan ballen ipv 5x per jaar een partijtje voor 13 toeschouwers tegen jong roda.
0
Maandag 17 juli 2017 om 12:01 uur

Daily Shorts

Kees schreef:

De doelpunten van vanavond via you tube. Op de site van rtvwest is het behelpen. Paar hele mooie tussen:

https://www.youtube.com/watch?v=NkExnoOqZ38
Mooie goals inderdaad !

En als je die van der Heijden gewoon hele tijd vanaf de flanken ballen voor slingert kan ie mischien wel net zo productief zijn als een havenaar of kramer
0
Dinsdag 11 juli 2017 om 07:42 uur

Peter87

Voor diegene die Manu graag bij ADO wilden zien, jammer joh. gaat ergens in Turkije ballen in de 2e divisie.
0
Maandag 10 juli 2017 om 14:29 uur

JB

GreenYellowTheHague schreef:

Zwinkels is een prima 2e keeper met al zijn ervaring. Helaas is het geen eerste doelman in mijn ogen en is hij heel blessure gevoelig, is Coremans dit ook niet en Sar ook niet. Ik denk toch echt dat er nog een eerste doelman gaat komen , Zwinkels de 2e doelman word en Coremans en Sar voor een plek gaan in Jong
Als je het filmpje van Coremans bij Dordt bekijkt zie je toch echt potentie.

Een keeper die
blijft kijken naar de bal en die (daardoor) in veel situaties de baas is.

Veel ballen technisch goed naar de zijkanten verwerkt.

Uitstekende reflexen heeft

Een paar prima snelle spelhervattingen laat zien...

De leeftijd heeft om nog heel veel te groeien...

Aangezien Hahn, Room, Vermeer, Jones, Onana niet beschikbaar zijn ga je sowieso in Nederland niks beters vinden. Of Newcastle moet Krul nog een jaar verhuren...
Coremans zal echt niet (veel) onderdoen voor Jurjus.
0
Zondag 9 juli 2017 om 18:15 uur

marcellino

Petah schreef:

Noem maar een betere als kramer die wij kunnen veroorloven

Ik denk overigens dat kramer al onmogelijk is
krijgen we dat weer.moet je weer namen gaan noemen.er zijn genoeg spitsen is niet aan mij om aan te geven wie ik wil ja messi.
we doen net of het top spitsen zijn en dat zijn het dus niet havenaar niet kunnen slagen bij subtopper vitesse,kramer niet kunnnen slagen bij feijenoord dustel je zegeningen je hoort mij ook niet zeggen dat ik ze niet wil.mijn voorkeur gaat gewoon uit naar een spis die meevoetbald zelf zijn kansen kan creeren en niet iemand diemoet wachtwn op ballen van de zijkant om gevaarlijk te zijn.jij wil anders geen probleem ieder zijn mening.
0
Zondag 9 juli 2017 om 15:06 uur

Kees

Dannyy schreef:

Gelijk weer die jonge talenten afzeiken.. Ladan is prima speler, gisteren ook gewoon weer gescoord. Gewoon heel goed bezig de laatste tijd.
Was je erbij gister? Ladan (Delan) kan aardig ballen maar komt op dit ogenblik nog veel te kort. Afgelopen zaterdag ook. Niks mis mee.

Kijk maar naar andere clubs en bij ons ook. Statistisch gezien komt er altijd weinig van het tweede door naar één. Of je staat er direct vanuit de jeugd en hoort bij de eerste 24 spelers of je gaat naar het tweede en is het onvoorstelbaar moeilijk om alsnog die stap te maken.
0
Donderdag 6 juli 2017 om 17:49 uur

Advertentie

Haagse Nol

Dannyy schreef:

Gelijk weer die jonge talenten afzeiken.. Ladan is prima speler, gisteren ook gewoon weer gescoord. Gewoon heel goed bezig de laatste tijd.
Hoezo afzeiken? Die jongen heb geen balvast kunnen houden voorin! Dus omdat ik zeg dat die lekker moet gaan ballen in de U19 waar die thuis hoort zeik ik hem af?
0
Donderdag 6 juli 2017 om 17:41 uur

DHFC070

BLEISWIJK-1 schreef:

Die Asmalash is afgelopen weekend pas 18 geworden. Maar ook Ladan en Atmatkarijo zijn respectievelijk pas 17 en 18 jaar. Dat is wel goud in handen hebben!!
Goud wat vervolgens bij ons steevast verandert in houtskool. Talenten mogen bij ons op hun 18e debuteren 1 wedstrijd debuteren en dan worden ze te licht bevonden door zowel de club als supporters. Vervolgens mogen ze lekker gaan ballen bij jong Den Haag wat 0 serieuze wedstrijden speelt en als je geluk hebt krijgen ze een kans op hun 21e a 22e onder de noemer talent met nog maximaal 2 jaar contract.

Overigens is het wel een feit dat talenten slecht zijn in te passen in elftallen die niet lekker draaien, wenigi punten pakken en het hele seizoen tegen degradatie vechten.
0
Donderdag 6 juli 2017 om 12:18 uur

KR96

Petah schreef:

Dim voorbeeld hij was geblesseerd feit is dat toen het elftal niet draaide hij de enige was die punten pakte
Het betekent dat wij ook zonder Kastaneer prima kunnen ballen. Was dat er zo lastig uit te halen? Dan zal ik het voortaan nog simpeler maken voor je.
0
Donderdag 6 juli 2017 om 11:26 uur

Punani Whisperer

BLEISWIJK-1 schreef:

Ik vond hem heel goed spelen de laatste wedstrijden van vorig seizoen.

Maar goed je moet een vervanger halen. Weet jij een vergelijkbare vervanger in de eredivisie? Die voor 2 tot 2.5 komt voetballen. En het moet een verdedigend ingestelde middenvelder zijn.
Daar moet ik je gelijk geven. Laatste paar wedstrijden speelde die wel goed. Hij ging na een hele lange tijd eindelijk fel in de duels en onderschepte een hoop ballen. Al moet ik zeggen dat iedereen wel super speelden de laatste wedstrijden. Lekker fel zoals het hoort!

Bakker lijkt me gewoon vervangerbaar.
0
Donderdag 6 juli 2017 om 10:05 uur

Nu online

Superjantje, Alle ballen op Jort, Remy V, KvR, Bleek, KR96, Mr. FC DEN HAAG, Tante Wil en 200 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 150
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5