Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gelijk

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 152
Volgende pagina

Bleek

Heerlijke overwinning! Lekker aan het nagenieten..

Wat een spirit heeft dit team zeg.. Je zal er best nog wel eens flink af gaan maar dit is wel een team waar we ons mee kunnen identificeren.

Ben het meest verrast over Breinburg. Zag zijn komst totaal niet zitten maar die gozer blijkt een schot in de roos. Had je helemaal gelijk in Bleis

Laten we aub wel hopen dat we deze vibe vasthouden en we straks niet ineens een klap in de nek krijgen door 3 punten aftrek. Van de knvb. Zou wel weer typisch iets voor ons zijn.
0
Zaterdag 14 augustus 2021 om 08:11 uur

yesyes

Aad schreef:

Heb ik zeker geen verstand van voetbal, Vond hem met Catic een van de zwaksten.
Speelde een top wedstrijd Seedorf . Zonder die rode kaart hadden we denk ik echt niet gewonnen . Vond Volendam heel sterk eerste 10 minuten . Soms moet je een beetje mazzel hebben laat hierdoor nou net het vertrouwen groeien. Als je Emmen wint thuis volgende week dan geef je die ook al gelijk een grote tik de grond in . Gaat op deze manier eindelijk weer eens een leuk seizoen worden na al die jaren ellende.
0
Vrijdag 13 augustus 2021 om 22:08 uur

Brian

Ook al wordt het eventueel nog gelijk maar TROTS hoe er nu eindelijk gestreden wordt !
0
Vrijdag 13 augustus 2021 om 20:54 uur

marcellino

ypenburg070 schreef:

Prima, maar door betutteling van de maatschappij worden we ook niet veel wijzer.

Verder prima wedstrijd. Er zit echt wel voetbal in deze ploeg. Bizar dat je ruim 8 jaar gemiddelde leeftijd en ervaring hebt ingeleverd, maar je wel een ploeg ziet die veel meer passie en bluf kan opbrengen. Goed om te zien.
Wil niet zeggen dat er meer voetbal inzit .waar je wel gelijk in hebt is dat er met strijd en passie word gevoetbald en je nu wel een scorende spits hebt.
We mogen natuurlijk niet vergeten dat het de kkd is en het niveau stukken lager is.
Ado is er nog lang niet maar als je deze wedstrijd kan winnen groeit het vertrouwen en kan je zo maar 30% beter gaan voetballen.
0
Vrijdag 13 augustus 2021 om 20:45 uur

BLEISWIJK-1

NAC loopt tonnen aan opleidingsvergoeding voor Van Hooijdonk mis

Omdat Sydney van Hooijdonk geen contractverlenging is aangeboden door NAC, kan de club fluiten naar een flinke zak met geld dat gelijk staat aan twintig procent van het spelersbudget.

Yadran Blanco Nikolic 12-08-21, 10:14Laatste update: 10:45

Dat Sydney van Hooijdonk na de formele aanzegging van zijn contract eind maart nooit een schriftelijke aanbieding van NAC ontving om te verlengen, kost de club 375.000 euro aan opleidingsvergoeding.

Ik moet aan Pinas denken. Zelfde situatie toch?
0
Donderdag 12 augustus 2021 om 10:56 uur

BLEISWIJK-1

Eeuwig Den Haag schreef:

Elia is al weken actief op Cruyff Courts in Den Haag, liefhebber is het dus zeker.

Moet alleen echt iets aan zijn instelling gaan doen, liever een gemotiveerde Severina dan een negatieve Elia in het veld!
Ik wil graag geloven dat hij graag wil. En waar hij de jeugd kan helpen. Kan de jeugd hem ook helpen.

Heb je gezien hoe Koopmans, Meijers en Breinburg er de laatste weken bij lopen? Die genieten oprecht van de jonge enthousiaste groep. Dit kan ook op Elia overslaan.

En mocht hij het oppakken. Dan heb je gelijk de beste vleugelaanvalker van de KKD.
0
Woensdag 11 augustus 2021 om 22:29 uur

Broekhoest

Erik070 schreef:

Aardig interview met Reijntjes op ESPN.
Komt op mij prima over. Wat moet je anders dan gelijk kappen met Cosinus wanneer die opnieuw een termijn laten verlopen. De bal ligt nu bij Jol, benieuwd of hij nu opnieuw de benen neemt.
0
Zondag 8 augustus 2021 om 17:19 uur

Kees

ghostdrift schreef:

Klas had een contract op amateur basis en wilde niet nog zo n contract tekenen is toen uit de selectie gezet en daarna ADO getekend
Je hebt volkomen gelijk gehad wat betreft de overname-soap welke vrijdag jl. op rtvwest stond. Ook Bleiswijk had een keer gelijk .

Overigens ben ik blij met jullie gelijk en nu hopen op Jol.
0
Zondag 8 augustus 2021 om 15:48 uur

Advertentie

ghostdrift

Kaos schreef:

Er moet een organisatie komen die geen tekorten heeft en daar gestaag aan bouwen en vervolgens uitbouwen.
Geen tekorten dekken maar door investeren.

En Kemper die gaat nergens heen, die blijft hier en wordt de man dit seizoen.
Mouwen opstropen en gaan.

Tot straks!
Laat de verslaggever maar aan Brood vragen of er interesse in Kemper is van Volendam dan is het gelijk duidelijk
0
Zondag 8 augustus 2021 om 10:29 uur

BLEISWIJK-1

ADODENHAAG schreef:

Liefst geen concurrentie en eenzaam op kop, maar is dat reëel
Den Bosch is nu koploper. Nu al het gelijk van de nieuwe eigenaar.
0
Vrijdag 6 augustus 2021 om 22:06 uur

Nu online

vakkiel, GGordeau, sander75 en 125 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 152
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong PSV
3-2
20 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
24 april 2025 om 20:00 uur
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 35 - 76
2 Excelsior 35 - 68
3 ADO D.H. + 35 - 66
4 FC Dordrecht 35 - 62
5 SC Cambuur 35 - 62
6 Graafschap 35 - 59
7 Telstar 35 - 55
8 FC Emmen 35 - 53
9 Den Bosch + 35 - 51
10 Roda JC 35 - 48
11 Helmond Sp. 35 - 46
12 Jong AZ 35 - 45
13 FC Eindhoven 35 - 45
14 VVV-Venlo 35 - 38
15 MVV Maastr. 35 - 37
16 TOP Oss 35 - 36
17 Jong Ajax 35 - 32
18 Jong PSV 35 - 27
19 Jong Utrecht 35 - 20
20 Vitesse -30 35 - 10