Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: werken

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 152
Volgende pagina

HJ

H@@GenEES schreef:

En wie gaat al die K`s dan betalen, want jij gaat er maar voor het gemak van uit dat al die potentiële kandidaten uiteindelijk verder gaan in de ere, daarbij is 50K voor een snotneus meer dan genoeg, ik ken zat jongen die de hele dag op een steiger staan en dat niet vangen.
Wat is dat nou voor een vergelijk? Het zijn voetballers en geen bouwvakkers, verschil moet er wezen. Een voetballer moet zich in 15-20 jaar binnen spelen terwijl een bouwvakker daar 35-40 jaar voor nodig heeft en ik waarschijnlijk met mijn minder zware beroep waarschijnlijk in 50 jaar met de huidige regels.

Ik denk eerder dat je het zo moet zien; ik hou liever jeugd bij de club; promoveert ze naar het eerste, geef ze een startsalaris van 80-100k. Ik heb liever 80k aan jeugd op de bank dan 80-120k aan Gorter... (vergeef mij; ik weet niet exact wat hij verdiend). Beide halen het wellicht net niet voor de basis maar de jeugd heeft daarin tegen nog groei potentie en een Gorter niet.

Je moet willen investeren om de jongens vast te houden; net zoals elke ondernemer eerst iets moet investeren voordat hij winst kan maken; terug naar de steiger; die moet je eerst kopen voordat je erop kan werken.

En zuinig gedoe houdt ze niet aan boord; dan zijn ze zo weg naar een andere club als ze een beetje potentie hebben.

Stel van de 4 of 5 ontgroeien een keer 1 of 2 spelers ado; dan heb je die 4 of 5 contracten zo terugverdiend.
0
Zaterdag 10 maart 2018 om 16:49 uur

rijswijk hoekpolder

Het wil niet echt mee werken probeer het nog 1 keer

http://hcnieuws.nl/sport/prins-eigen-voetbalsprookje-385414
0
Vrijdag 9 maart 2018 om 10:00 uur

grijze gek

Kees schreef:

Wel een realistische shout van me Aad.

Duurt wel lang voordat die pillen gaan werken Kees
0
Woensdag 7 maart 2018 om 14:54 uur

jajoh

Theadofan1 schreef:

Met name El Khayati vond ik gister typerend. Iedere keer 2 man door de benen proberen uit te spelen op het middenveld. Goede speler maar dit ging te ver. Achterin 2 fouten 2 goals, Beugelsdijk wordt dan toch gemist. Afgekeurde goal sloeg nergens op en Johnsen zn kopbal was pech. Ado is geroemd om de vechtlust, na 20 min was dat weg. Ook is de selectie helaas niet breed genoeg, ladan goppel duplan is te matig en kuipers en hooi waren ook niet geweldig. Tweede helft ging echt alles mis.
En dat is het probleem. Dit soort gasten moet je niet teveel veren in hun reet stoppen want dan krijgen ze het in hun bol. Zijn straatvoetballers die bij teveel complimenten teveel ego krijgen. Zoiets zal altijd een handicap voor ze zijn. Beter gewoon af en toe laten merken dat hij belangrijk is voor het team i.p.v. elke week laten horen hoe technisch begaafd etc hij is. Werken voor voor het team en dan pas een aai over zijn bol.
0
Maandag 5 maart 2018 om 12:10 uur

marcellino

Aad schreef:

Een hoop commentaar op diverse spelers maar El Khayati is in mijn ogen een van de zwakste spelers op het veld
ado wil te veel voetballen en vergeten dan er voor te werken een goed voorbeeld is vanddag el kayati die ieta voetballend wil oplossen terwijl hij er in had moeten kletsen .maar goed je verliest de wedstrijd in de eerste helft waar je na de goal veel te arogand wordt en vergeet door te druken en dan zie je dat je het de tweede helft niet meer kan omturnen.hier kan je toch zien dat groenendijk er nog niet is.
0
Zondag 4 maart 2018 om 16:25 uur

T3

Aad schreef:

Als dat waar is kunnen we het betaald voetbal wel opdoeken. Tenzij er wereldwijd maatregelen komen gaan we de achterstand die we in Europa hebben nooit meer inhalen.
De inkomsten van de clubs zijn zo beperkt dat we altijd onze betere spelers op steeds jongere leeftijd naar het buitenland zullen zien gaan (ook al zitten ze daar vaak op de bank). En de betere spelers uit het buitenland halen lukt maar sporadisch. Zelfs de grote 3 in Nederland hebben hun miskopen.
Vooral hoop calimero en exuus gedrag van NL clubs. Altijd gezeur over ` geen geld`, dus we kunnen er niets aan doen! Bij de meeste clubs zijn de inkomsten in de afgelopen 10 jaar nauwelijks gestegen of zelfs afgenomen. Misschien moeten de duurbetaalde voetbal managers dan eens wat anders gaan doen ... De NL econonie draait als een tierelier maar voetbal nog steeds in een diepe onoplosbare recessie?? Geloof ik niet in. Harder en slimmer werken!
0
Donderdag 1 maart 2018 om 13:09 uur

grijze gek

VOOR MARCELINNO

Feyenoord adviseert supporters die woensdagavond naar De Kuip komen het volgende:
•Kleed je (extra) warm aan
•Drink geen alcohol, maar vooral warme dranken
•Houd jezelf warm door in beweging te blijven

Warme chocolademelk
Supporters die woensdag de kou trotseren om Feyenoord te steunen, ontvangen als blijk van waardering zowel een gratis beker warme chocolademelk als een gratis set handwarmers van Feyenoord. De handwarmers kunnen direct in de handen gehouden worden, maar werken ook in broekzakken, jaszakken en handschoenen.
0
Woensdag 28 februari 2018 om 12:44 uur

Marijn

Barend schreef:

Als Johnsen `twee tegenstanders bezighoudt`, wie profiteren daar dan van?
Er moet toch iemand scoren?
Als Barend de hele box bezighoud, wie berijkt daar dan wat mee?
Mensen moeten toch werken?
0
Dinsdag 27 februari 2018 om 10:07 uur

Advertentie

Petah

jajoh schreef:

Ligt het nou aan mij of is de beleving van een wedstrijd tegen Ajax erg veranderd? Vroeger leefde we er echt naartoe. Laatste training aanwezig zijn, veel heen en weer gebel etc en een lekkere spanningsopbouw. Nu is het gewoon 1 van de wedstrijden zoals Sparta uit. Jammer. Maar dat er geen supporters meer mee mogen al jaren zal ook niet meehelpen.

Ik denk dat we minimaal een punt meenemen vanmiddag!
Come on The Hague
dese wedstrijd is toch allang kapot gemaakt er horen gewoon supporters bij .
en zolang je zelf supporters heb die dat tegen werken zeg t toch genoeg over beleving
0
Zondag 25 februari 2018 om 11:39 uur

T3

Kees schreef:

Wat een feest is dat toch om zonder een nacompetitie of degradatie in het achterhoofd de komende 10 wedstrijden te beleven. Met name voor Groenendijk moet dat een opluchting zijn.

Nog 10 wedstrijden en met een sterke eindsprint eindig je zo maar met een aantal van zo`n 45 tot 50 punten. Ongekend.
Niet alleen dat. Omdat je nu al zeker bent kun je nu ook al definitief aan eredisiewaardig team voor volgend seizoen werken. Zou mooi zijn als Ado komend seizoen bij begin voorbereiding eens een keer gewoon compleet is.
Kleine reminder: eerste 3 wedstrijden dit seizoen was dat nog niet het geval en had je nul punten. Waren weliswaar lastige tegenstanders maar als je compleet was geweest en daarmee 3 punten uit die 3 wedstrijden had gehaald had je nu 6e gestaan ipv 8e.
0
Vrijdag 23 februari 2018 om 11:51 uur

Nu online

vakkiel en 87 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 152
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5