Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: salaris

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 153
Volgende pagina

BLEISWIJK-1

pajam schreef:

én wie er wellicht nog vertrekken! Ik denk echt nog steeds dat El K en/of Becker vertrekken.

Vermeij topic : Heracles heeft volgens toenmalige voorzitter Smit de hoogste transfersom ooit door de Almelose club betaald aan de Superboeren overgemaakt voor de spits. Smit wilde toendertijd niet zeggen hoeveel exact, maar in ieder geval meer dan 5ton.

De 2e spits van Heracles met 1+optie jaar ga je dus niet voor een habbekrats kunnen halen.
Maar daarmee drukt hij mogelijk ook met zijn salaris op het budget.
0
Vrijdag 17 augustus 2018 om 16:39 uur

Thommetjsh

Kees schreef:

Luis Manuel Orejuela mag van Erik ten Hag op zoek naar een nieuwe club. `Met Joël Veltman erbij, hebben we nu vier rechtsbacks`, zei Ten Hag. `Op het moment zijn Noussair Mazraoui en Rasmus Kristensen de eerste en tweede keus, Orejuela zit daarachter. Die pikorde kan nog veranderen, maar ik kan me ook voorstellen dat hij elders voor zijn kansen wil gaan. Wij zullen zeker meedenken als er een aanbieding voor hem komt.`
Buiten EU salaris, denk dat t m niet wordt maar mag komen wat mij betreft, heeft ajax destijds niet voor niets de hoofdprijs voor betaald
0
Vrijdag 17 augustus 2018 om 14:24 uur

Kamikaas

Petah schreef:

Gratis schoonmaak in ruil voor exposure tja ik loop niet over van opwinding
Je zal het moeten betalen, kan toch weer het salaris van een jeugdspeler zijn. Of heb je liever dat het geld opgaat aan schoonmaakkosten
0
Vrijdag 17 augustus 2018 om 13:36 uur

Madmax

1. Twitter (Vlug accounttje aangemaakt)
2. Geen versterking
3. 900.000 salaris (Turkije

NEXT
0
Donderdag 16 augustus 2018 om 23:21 uur

wijstaanboven

Bollie74 schreef:

Hoop dat Manders en van As nu de papieren in orde aan het maken zijn in de Kuip en die spits meenemen ;-)
Zou niet weten waarom niet . Heeft alles wat we zoeken lengte, jong, makkelijk scorend , sterk en ik denk dat trencin met een prijs die wij boden op Veerman ook blij is. Salaris zal ook geen probleem zijn aangezien Trencin niks te bieden heeft. Halen die man!
0
Donderdag 16 augustus 2018 om 20:49 uur

Petah

Moi schreef:

Ja, als je geen geld geld hebt halen je boodschappen liever bij de lidl ipv AH. Heel simpel
Als je een spits heb die nog 2 jaar vast legt en goed was voor x aantal doelpunten en je weet dat er geen vervanger komt had je hem net zo goed nog een jaar kunnen houden en daarna voor 1,5 mil weg doen je wou nou voor Vreeman ook geld betalen plus salaris
0
Donderdag 16 augustus 2018 om 11:36 uur

Thommetjsh

Thommetjsh schreef:

Hij was transfervrij...ondertussen zouden we wel een transfersom gaan betalen voor die zweed
tenminste hij mag gratis weg en ado doet qua salaris echt niet onder van Willem 2
0
Donderdag 16 augustus 2018 om 11:32 uur

Advertentie

Bert

D.H.zuid-west schreef:

Als uitsupporter die er altijd bij is zeg ik dat je nu echt praat als iemand die nog nooit meer dan 2 uitduels heeft bijgewoond. Er gebeurt al jaren geen reet meer, in en rond het stadion. Het is zo goed geregeld dat je de kans niet eens meer krijgt om te rellen rondom een wedstrijd. Een klein opstootje misschien maar dan houdt het op, valt echt in het niet tegen vroeger.

Iedere uitsupporter zal je zeggen dat een uitduel leuker is dan een thuisduel, er zit meer spanning omheen met een veel hechter gevoel tussen de supporters. Iedereen let beter op elkaar. Waar je bij thuisduels vooral bezig bent met je vrienden en kennissen. Bij uitduels ben je 1 groep, dat is de kick, samen zingen, samen een overwinning vieren of samen schelden..... altijd 1 groep en in 1 vak.

Ik zie trouwens ook zat goed gevulde uitvakken (helaas te weinig met onze mensen erin) en ben van mening dat een vol uitvak sfeer geeft aan een wedstrijdbeleving. Spelen wij thuis en is geen gevuld uitvak dan is het een saaie boel en in mijn ogen en kan je juist dan gewoon thuis blijven (= dan een saaie dooie boel wat mij betreft). Thuis heb je nog beter zicht ook.
Kom op zeg wat hebben wij met dit elftal bij Heracles te zoeken. Ga je daar met 3-0 weg nou gezellig hoor. Is niet mijn beleving van voetbal.

En zo denken er veel over ga ik liever mijn vrouw kietelen op zaterdagavond weinig kans dat ze daarop ingaat maar nogal groter dan dat Ado wint zonder spits.

Incompetent beleid met die Manders als grootste zakkenvuller. Met een paar ton salaris wat doet die daarvoor? Wordt tijd dat die Chinezen of gaan doorpakken of de boel maar laten klappen. Dat halfslachtige beleid wat ze nu voeren is vlees noch vis.

Zolang er geen spits is bezoek ik geen wedstrijden meer. Ik zeg mijn SCC niet op dan maar sponsor.

Wedstrijden moeten ook spanning hebben en dat lukt niet met dit elftal.

0
Woensdag 15 augustus 2018 om 23:34 uur

Peppie

HJ schreef:

Van Brockhorst zei letterlijk dat het een moeilijk verhaal word zo voor hem.

Tja, enerzijds zeg ik; het is niet wat het geweest is. Anderzijds is Fons misschien wel iemand die zo iemand aan de praat krijgt. Maar ik denk niet dat die voor 4 ton de deur uit loopt.
Enkel huren zou een optie zijn ivm zijn salaris, maar ik gok dat van As daar niet voor gaat ivm lorenzen, hooi en eventueel Kishna.

Wie weet trouwens of Maarten Reyneveld meetraint met t 1e? Die speelde vorig seizoen in t 2e toch niet heel onverdienstelijk en tis een spits.
0
Woensdag 15 augustus 2018 om 23:19 uur

Aad

BLEISWIJK-1 schreef:

Even een klein onderzoekje!

Wie denkt:
1. Voor 1 september worden er nog echte versterkingen aangetrokken. Buiten categorie.
2. Voor 1 september worden er nog spelers aangetrokken. Goed voor plek 9 t/m 12.
3. Voor 1 september zal duidelijk worden dat er weinig tot geen geld bescikbaar is.

Zelf heb ik er weinig vertrouwen in. Ik ga voor optie 3. Ik was echter benieuwd wat andere supporters verwachten.
Ik houd het op 3. Ik blijf bij mijn mening dat de Chinezen zich (terecht) op het standpunt stellen dat het transfergeld hard nodig is om gaten te dichten, het achterstallig onderhoud weg te werken en eventueel leningen terug te betalen. En dan bedoel ik niet alleen het transfergeld van Johnsen.

We zullen het moeten doen met transfervrije spelers die voor een ADO salaris naar Den Haag willen komen. En ik ben bang dat er dan alleen maar gelukszoekers te krijgen zijn.
0
Woensdag 15 augustus 2018 om 15:04 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 127 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 153
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5