Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: falkenburg

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 154
Volgende pagina

adotiel

Is nog maar de vraag of Meissner de plek van Beugelsdijk over neemt.
Een andere mogelijkheid is Bakker en dan Gorter of Falkenburg op het midden.

Verder zou ik voorlopig Duplan voorlopig maar niet opstellen. Die is geen schim meer van 2 jaar terug. Loopt echt als een kip zonder kop over het veld.

0
Woensdag 18 oktober 2017 om 14:03 uur

grijze gek

Barend schreef:

Excelsiortrainer Van der Gaag noemde na afloop van de wedstrijd ADO "een ploeg met veel ervaring". We hebben weer gezien wat dat waard is.
Ik mag toch hopen dat we effe klaar zijn met wickie de viking, laat die eerst maar proberen op dreef te komen in het 2e qua scoren.
a.s weekend Falkenburg in de spits
0
Dinsdag 17 oktober 2017 om 16:45 uur

Barend

Madmax schreef:

Vanaf minuut 1 de lange bal naar iemand met een masker op, die voorheen ook al geen kopduel heeft gewonnen. Immers die veel te veel controlerend speelt, daar waar ik vind dat hij op 10 moet spelen en in de zestien moet komen. El Khayati die na Willem II uit dramatisch speelt. Öp linksbuiten is ook goed gescout, daar hebben we nu Hooi, Duplan, Khayati, Lorenzen, Falkenburg gehad.
Hel voetbal is niet om aan te gluren....maar er word wel gestreden.

Man of the match: Danny Bakker.
Mijn idee, een man met een masker spaar je liever als je anderen achter de hand hebt, bijv. Falkenburg. Met een masker ga je niet gauw kopduels aan. In zo`n duel moet je spelers inzetten die topfit zijn.
0
Zondag 15 oktober 2017 om 21:22 uur

Madmax

Vanaf minuut 1 de lange bal naar iemand met een masker op, die voorheen ook al geen kopduel heeft gewonnen. Immers die veel te veel controlerend speelt, daar waar ik vind dat hij op 10 moet spelen en in de zestien moet komen. El Khayati die na Willem II uit dramatisch speelt. Öp linksbuiten is ook goed gescout, daar hebben we nu Hooi, Duplan, Khayati, Lorenzen, Falkenburg gehad.
Hel voetbal is niet om aan te gluren....maar er word wel gestreden.

Man of the match: Danny Bakker.
0
Zondag 15 oktober 2017 om 20:56 uur

gillah

marcellino schreef:

daar begint het al excelsior speelt normaal vanuit de counter en laat de bal aan de tegenstander.dat excelsior druk zette dat kwam omdat zij lopers hebben.als je dan types als duplan daar tegen over zet dan is het vragen op moeilijkheden.heb je gezien wat excelsior telkens deed die lieten de rechterkant van ADO helemaal vrij zodat de spelers daar ook de tijd kregen om duplan te overlopen ze positioneerde zich allemaal aan de linker kant en groenendijk stond er bij en keek er naar.
Duplan heeft het gewoon niet meer helaas. Maar ik begrijp ook wel dat Groenendijk niet met Becker én Hooi wil beginnen. Dat zijn teveel dezelfde types. Snelheid in de diepte maar de bal ook weer snel kwijt. En dan ook nog een spits die de bal niet vast kan houden. Je moet minimaal een speler voorin hebben die de bal wel vast kan houden. Lorenzen is een miskoop. Kishna was ideaal geweest natuurlijk. Fons kiest nu voor Duplan. Ik zou El Khayati op linksbuiten zetten en Falkenburg op het middenveld.
0
Zondag 15 oktober 2017 om 20:52 uur

VAKKIE-l

harryk schreef:

Is dit eindstand ? Kun je iets zeggen over de opstellingen?
Opstelling ADO Den Haag:
Coremans; David, Meissner, N. Kuipers (61. Pinas), B.Kuipers; Falkenburg, Asmelash (20. Van Kins, 61. Van Huffel), Gorter; Polley (61. Goppel), Lorenzen en Hooi.
0
Donderdag 5 oktober 2017 om 16:33 uur

fransje1

Sparta -ADO 1-1 Brogno / Falkenburg
0
Donderdag 5 oktober 2017 om 15:52 uur

Advertentie

Fcdh-frans

Lekker Falkenburg in de spits proberen!
0
Woensdag 4 oktober 2017 om 22:31 uur

Sprinkhaan070

marcellino schreef:

hoeft van mij niet maar zit zeker ook niet meer te wachten op kramer.zo een speler brengt onrust in je team .en soms schiet hij er een paar in maar zo zie je hem ook veel wedstrijden niet.dus kramer en ook havenaar lekker weg blijven probeer dan falkenburgh maar in de spits.
Wij zijn geen PSG ofzo. Wat denk je wel niet! Den Haag moet het juist hebben van spitsen van het kaliber Havenaar en Kramer. Of had je het over Feyenoord? Maar daar speelt Falkenburg niet
0
Woensdag 4 oktober 2017 om 20:55 uur

yesyes

Daily Shorts schreef:

El hamdoui ? Ben je gek, die is knetter gek en verkloot de hele sfeer, moet je echt niet aan beginnen.
Kramer en veerman snap ik wel. Echte goaltjesdieven
Wil falkenburg weleens een hele wedstrijd in de spits zien
0
Woensdag 4 oktober 2017 om 19:54 uur

Nu online

Langebach2, Bertdijkhuizen, Erik070, Lellow, Jap, Aad, Francisco, Fido, Haraldberg1, BLEISWIJK-1, haagse jr, Priapus Rex, Ado Vakkie S, R.E., Sapperderflap en 199 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 154
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5