Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: bal

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 155
Volgende pagina

gillah

Vejinovic en Janmaat meteen al belangrijk, met zo weinig wedstrijdritme. Janmaat stapte steeds goed en overtuigend uit, waardoor je rond de middenlijn de bal veroverde in plaats van dat je helemaal terug moest. Vejinovic comfortabel aan de bal, waardoor Bourard veel beter bij Kramer aan kan sluiten.

Het eerste half uur ongeveer was sterk. Kanttekening: daarna val je wel ver terug.

Idealiter zou er nog een buitenspeler komen die iets kan creëren, dat ontbrak vandaag, hoewel Besuijen wel erg actief is.
0
Zaterdag 9 januari 2021 om 19:49 uur

haagse jr

Ik heb genoeg perspectief gezien bij onze club vandaag. Goossens en Vejinovic kunnen een bal vast houden en zorgen voor creativiteit op het middenveld. Besuien en Bourard zijn twee talentvolle behendige spelers. Van Ewijk is het grootste talent van allemaal. Van de week zei iemand dat hij op de bank moest en ik ben blij dat Brood hem gewoon opstelt. Hoop dat Kishna uit voorzorg naar de kant ging want het elftal voetbalt beter met hem in de ploeg. Woensdag moet je echt 3 punten pakken en dan sta je er echt lekker voor. Dan zijn AZ en Vitesse twee bonuspotjes.
0
Zaterdag 9 januari 2021 om 19:36 uur

Peter87

Koopmans: 8 goeie reddingen. Oogt heel zeker
Ewijk: 8 heerlijk gespeeld, energiek en verdedigend zeer sterk vandaag.
Janmaat: 8 wat een rust en ervaring. Zet het hele zooitje neer.
Pinas: 7 ruim voldoende. Geen gekke dinge gedaan.
Kemper: 7 mooie goal, voor zijn doen dikke prima. Ik vind hem alleen te traag als back.
Goossens: 6.5 rust aan de bal, goeie spelhervatting.
Vejinovic: 7 heerlijke voetballer. Passjes hier en daar af toe fantastisch. Fysiek nog niet 100%
Bourard: 6.5 te onzichtbaar af en toe.
Kishna: 5 vandaag ondermaats. Kan veel beter
Kramer: 5 wint weinig duels, houdt weinig ballen vast. Wel hard gewerkt vandaag
Besuijen: 7 echte teamplayer. Werkt zich eigen ut schompes. Slim in versieren van vrije trappen.
0
Zaterdag 9 januari 2021 om 19:24 uur

DHFC070

marcellino schreef:

Je ziet nu wel dat jan maat en vejinovic moe zijn en dat scheelt gewoon 20 a 30 %
Janmaat, Goossens en Vejinovic brengen duidelijk meer rust aan de bal waardoor een Kemper en v.Ewijk ook meer durven op te komen en een Besuijen minder mee hoeft te verdedigen. Hoewel ik niet voor winterstop transfers ben helemaal niet gezien ons gebrek aan geld maken ze deze wedstrijd wel het verschil waar heel het elftal zich aan op kan trekken.
Nu nog dat onnodige balverlies van Koopmans eruit want heeft al een aantal keer voor een counter tegen gezorgd met zijn onbegrijpelijke uittrappen.
0
Zaterdag 9 januari 2021 om 18:14 uur

GroenGeelHart070

Tijd voor Karelis en bal vasthouden voorin
0
Zaterdag 9 januari 2021 om 18:13 uur

Advertentie

DHFC070

Hoppa lekker Kemper.
Mooi begin man. Wat een verschil maakt vooral Vejinovic tot nu toe. Komt de bal ophalen bij de verdedigers en loopt vrij om vervolgens met 1x raken de bal bij aanvallers te krijgen.
0
Zaterdag 9 januari 2021 om 16:51 uur

rd..

Red schreef:


ik zie het vooralsnog een variant worden met wingbacks.

Koopmans op doel, da`s logisch

Janmaat maakt Van Ewijk het kind van de rekening op rechts. Ik zou Milan niet op links zetten. Hoewel misschien kan Darryl op links. Anders heb je de keuze links Faye. Verdedigend slecht, maar heeft wel loopvermorgen en nog enigszins een voorzet. Pinas kan er in zo`n rol ook. Je hebt ook Kemper, maar mensen zijn al weer vergeten dat hij als linksback echt nog niet in de 5de klasse goed zou spelen en bovendien het centraal wél redelijk deed. Dus die moet centraal. Mulder en Amofa nog als back up.

Middenveld, ja - Vejinovic zal wel spelen. Ik moet het nog maar zien, maar je knut hem controlerend maken, maar ook iets creatiever. Hij moet het niet van zijn snelheid hebben, maar lees het spelletje wel. Misschien kan hij De Boer beter maken. Anders Pascu voor De Boer of zelfs Goossens voor Vejinovic.
Vraag blijft, wie dan als "10" - eventueel zou Bourard dat moeten kunnen, maar die is abnormaal wisselvallig - of gewoon slecht. Misschien is dat wel iets voor Kishna overigens... Maar je hebt daar ook een lepe, behendige speler nodig, ik zie daar Besuijen ook wel iets voor elkaar krijgen. Probleem is dat we die positie nog steeds niet ideaal hebben ingevuld. Heb je ook Elmkies nog. Of toch Ravel?

Voorin is Kramer een zekerheidje, en Kishna ook. De rest is allemaal wisselvallig. Arweiler gun ik nog een kans, heb hem paar keer wel goed diepte zien kiezen. Karelis heeft echt nog niets gebracht. Catic, Ould Chikh enorm wisselvallig ook en ook gewoon meer van de vleugels.

https://www.buildlineup.com/shared/5ff779379a05722969bb717a

Wing backs echt niet zoveel mis mee. Dat gepeer naar voren schiet ook niet op. Als we een beetje de bal in de ploeg kunnen houden kunnen we wellicht wat druk opbouwen.
0
Vrijdag 8 januari 2021 om 06:54 uur

slash070

Tommy schreef:

Niet met je eens.
Omdat dit 2 spelers zijn die ook in de as kunnen spelen. En daar ligt ons grote probleem. Opbouwen en vervolgen van de aanval.
Janmaat en vejinovic zijn goed in de passing en erg ervaren.
Bijen zal hopelijk spoedig ook terug komen. Al zal zaterdag te vroeg zijn.

Ik heb de video van grot bij vvv even zitten kijken.
Die is gewoon goed voor ons.
Die jonkies kunnen zich nu optrekken aan de ervaren spelers.
Ben benieuwd
Ons probleem is dat er totaal geen organisatie in het elftal is, in geen enkele linie, en de linies onderling niet. En dat zowel zonder- als met de bal.

Soms staat het een beetje en pakken we een punt door onkunde van de tegenstander, maar vooral door zelf helemaal niks te doen dan in positie blijven. Eredivisie tactisch is blijkbaar totaal wat anders als het niveau waar onze spelers eerst hebben gespeeld.

Daarom zijn spelers als Vejinovic, Janmaat en Zuiverloon straks belangrijk om het in het veld aan te sturen. Alleen vanaf de dugout is dat blijkbaar niet te coachen.
0
Donderdag 7 januari 2021 om 17:29 uur

BLEISWIJK-1

Tommy schreef:

Vejinovic is niet perse een 10 kan ook gewoon ophet middenveld.
Dus denk niet dat puscu nog basis speelt
Vejinovic heeft in het verleden kort voor de verdediging gespeeld. Maar ook wat dieper naar voren. Het kan daarom allemaal.

Ik zie Pascu en Pinas meer als de spelers die op het hok passen. Maar ook rustig aan de bal zijn.

Het verschil tussen Pascu en de Boer is niet groot. Alleen denk ik dat Pascu meer het vertrouwen krijgt.
0
Donderdag 7 januari 2021 om 16:30 uur

Tommy

Bolskie schreef:

Dat zal je mij niet horen zeggen iedereen heeft er een andere kijk op maar snap wat je bedoeld maar zie dit niet in de praktijk gebeuren. Kemper vind ik overigs te langzaam en statische om de zijkant te belopen, vind hem centraal beter tot zijn recht komen. Pinas kan wel doorschuiven maar wat zal de meerwaarde dan van zijn, pinas is nu niet bepaald een speler met een eindpass of afstand schoten. OOk vind ik vejinovic een zelfde type speler als Goossens (kan het mis hebben). Aanvallend denk ik niet dat kishna het type speler is als 2e spits te spelen en achter elke bal maar gaat aanrennen. Maar goed we gaat het zien , al spelen ze 7-2-1 als ze maar winnen.
Kemper is wel goed aan de bal. Dat mist faye wel heel erg.
0
Donderdag 7 januari 2021 om 16:06 uur

Nu online

fcdh_awaydays en 98 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 155
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5