Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: jonge

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 157
Volgende pagina

Kees

Ronaldo schreef:

Ik zou als trainer wel stress hebben. Drie nederlagen en een bejaard elftal.
Ik vind ons elftal niet bejaard, integendeel zelfs. De leeftijdsopbouw van de selectie is uitstekend. Kijk maar na.

De mens wordt steeds ouder en vitaler en die ontwikkeling heeft de laatste twintig jaar zoals bekend een enorme sprong gemaakt. In Nederland stroom je op relatief vrije jonge leeftijd, i.t.t. de meeste andere landen, het betaald voetbal in en ben je op je hoogtepunt van je kunnen tussen de 27 en 30 jaar (zegt men).

Echter daarna heb je nog zo onvoorstelbaar veel waarde zodat een gezonde sporter tegenwoordig tot midden 30 nog conditioneel gemakkelijk mee kan. Ook in de topcompetities zie je steeds vaker dat spelers van boven de 30 nog mooie transfers maken.

Wel moet je, zoals eerder opgemerkt, een juiste verhouding wat betreft de leeftijd in je selectie hebben. Dat is volgens mij bij ADO in orde.
0
Dinsdag 20 augustus 2019 om 09:32 uur

janjazz37

fcdh-denhaag schreef:

de haseth?
Steve de Haseth. Jonge, ambitieuse Bestuurder.
Kende hem een beetje.............
0
Dinsdag 20 augustus 2019 om 02:05 uur

Waht

BLEISWIJK-1 schreef:

Dan kom je op het punt verstandig. Wat is dat.....dure krachten die niks presteren in dienst houden? Of ze zo snel mogelijk eruit werken?

Het is maar wat UVS wil. Als zij de macht willen grijpen zullen ze gewoon moeten betalen. En ik ben er van overtuigd dat ze dit ook wel weten en willen doen.

Op de oude manier kost het ook elk jaar milhoenen...

Dat is dus al 4 jaar aan de gang. De burelen in de top van ADO hebben schijt aan de Chinezen.
En je kan er dan op wachten dat de Chinezen zich ook zo gaan gedragen.
Trainersuitwisselingen en ervaringen delen, de jeugdopleiding zou de levensader moeten zijn, jonge talentvolle spelers goed verkopen, zwarte cijfers Blabla
Niets van dit alles zie je maar iets van terug en met deze mensen aan het roer zal het wel zo blijven ook.
En de. Chinezen weten absoluut niet hoe ze het moeten aanpakken
0
Zondag 18 augustus 2019 om 13:34 uur

GroenGeelHart070

Madmax schreef:

Vandaag (zal rond middag zijn) nieuws van uit de club.
Dat geloof ik best, Koopmans zal dan worden aangekondigd. Hopelijk ook de definitieve vertrekkers, dan kan alle focus op nog een paar (liefst jonge) aanvullingen.
Kijk nu naar Groningen hoeveel baat je erbij kunt hebben, die gaan rond € 8-10 miljoen ontvangen
0
Donderdag 15 augustus 2019 om 08:05 uur

Vakkie-G

KRC Genk krijgt bod binnen van ADO Den Haag, maar dat blijkt onvoldoende`
Gepubliceerd: Wo 14-08-2019 om 07:19
Laatste update: Wo 14-08-2019 om 07:28
Kopieer link
Deel op WhatsApp
Deel op Facebook
Your Online Choices Logo
Nieuw slim alarmsysteem
Installeer geen nieuw beveiligingssysteem voordat je dit hebt gelezen
Wooden Wachtes:
Thousands Are Switching To Holzkern Watches (Here’s Why).
KRC Genk zag deze zomer enkel de sterkhouders Leandro Trossard en Ruslan Malinovskyi vertrekken. Sander Berge en co bleven tot dusver op post. Wel kwam er een bod binnen voor Nordin Jackers.

Het Laatste Nieuws weet namelijk dat ADO Den Haag een bod heeft gedaan op de Genkse doelman. De landskampoen ging niet akkoord met het voorstel, dat volgens Genk te laag lag. Eerder was Jackers ook al in beeld bij KV Kortrijk, maar ook zij visten achter het net.

Lees meer
`KV Mechelen hield revelatie uit handen van KRC Genk en Club Brugge`
`Racing Genk moet nog eventjes geduld oefenen voor Bongonda`
Jackers, die jarenlang de doublure was van Danny Vukovic, leek zijn kans te gaan krijgen door de blessure van de Australiër. Maar Felice Mazzu koos echter voor Gaetan Coucke, die terugkeerde na een geslaagde uitleenbeurt aan Lommel SK.

Op dit moment is Jackers zelfs meer vierde keuze meer, aangezien ook de jonge Maarten Vandevoordt hem voorbijstak in de pikorde. Genk wil wel meewerken aan een transfer, maar niet ten koste van elk bedrag.
0
Woensdag 14 augustus 2019 om 10:50 uur

Advertentie

GroenGeelHart070

Madmax schreef:

Heeft in ieder geval geen rugnummer gehad bij Lazio..... Dood zonde voor zo`n jongen.
Contract laten ontbinden bij Lazio, terug komen naar ons. Met de komst van Ricardo groeit de hoop onder de supporters, althans wel bij mij. Áls hij weer aan spelen toekomt dan hebben we misschien wel de beste speler ooit in de gelederen, pure klasse, dat verleert ie nooit. En welke jonge spelers komen er dan nog meer, willen allemaal met hem spelen. Het is een enorme gok, maar het in mijn beleving meer dan waard!
0
Dinsdag 13 augustus 2019 om 11:48 uur

haguhnees87

Haagse Kelt schreef:

Je begrijpt best wat ik bedoel. El Khayati was ADO`s meest waardevolle speler.
Het enige wat ik met je eens ben is dat we idd niet weten wat voor afspraken er met El Khayati gemaakt zijn. Voor de rest stinkt het aan alle kanten naar amateuristisch handelen van ADO.
Het is altijd moeilijk zoeken in andermans boeken. Maar ik ben het met je eens bij den haag is het altijd zo dat de spelers voor een fooitje weg gaan. Johnson ook voor te weinig weg gegaan net als havenaar en kramer. Wat ik nog erger vind is dat de club jonge talenten laat gaan waar je aan had kunnen verdienen. Schouten Gary Rodriguez en dat soort jongens. Vanaf nu moet ado de gok maar gaan nemen om jonge gasten te brengen en goede langere contracten aan te bieden zodat er geld verdiend kan gaan worden. Het beleid van nu is kut.
0
Maandag 12 augustus 2019 om 23:45 uur

T3

DHFC070 schreef:

Zo jaarlijkse ritje Eindhoven ook weer achter de rug.
Niet compleet weggespeeld en een goede 1e helft zelfs.

Was Groenendijk gevallen vroeg ik me oprecht af? Een debutant v.Kleef brengen en dat voor meer dan 2 minuten? Ongelooflijk maar ik ben er blij mee net zoals Polley en Pinas gisteren. Die gasten zijn de toekomst van de club en niet de trage dertigers die alle mankementen moeten compenseren met ervaring. Gezonde balans tussen jong en oud is het toverwoord. Polley had gister 2 eredivisie topspelers tegenover zich en dan gaat met name Bergwijn er een paar keer doorheen.... geen schande. Wel doodzonde dat we nu 2 talenten op de RB hebben maar op de LB positie helemaal niemand.

Dit zou inderdaad het structurele beleid moeten zijn. Alleen dan ga je het financiële gat dichten en wellicht zelfs ook wat vermogen opbouwen:
Jonge gasten vanuit de eigen jeugd of talentvolle amateurs, aangevuld met een enkele aankoop met duidelijke meerwaarde.

Tav Polley en v Ewijk, zou inderdaad zonde zijn voor hun ontwikkeling als 1 van de 2 weer naar de bank moet. Maar wellicht dat er 1 kan doorschuiven naar het middenveld?
0
Maandag 12 augustus 2019 om 08:47 uur

Haagse Roel

jajoh schreef:

Dat is ook toevallig! Ik precies dezelfde wedstrijd en moment. Na 27 jaar was ik er helemaal klaar mee om te constateren dat wij als supporters ons als enige druk stonden te maken en spelers en bestuur maar aanklooiden. Ben naar de auto gewandeld en ga nu een paar x per seizoen naar het stadion en volg de rest op tv. Blijft mijn club maar ze hebben mij nog niet kunnen overtuigen om weer wekelijks naar het stadion te gaan.
Wij waren niet de enige jajoh…..heleboel mensen liepen in de rust al vloekend weg na de zoveelste wanvertoning. Ik ben in die 7 jaar nog een paar keer geweest maar sorry , 240 km rijden om naar grafvoetbal te kijken kan ik niet meer opbrengen. Neemt niet weg dat de club je nooit loslaat , beetje hetzelfde als met deze box , af en toe moet er toch ff wat oppleuren.

Vanavond niet eens zo slecht gedaan , leuk dat jonge spul erin , zou die Fons vaker moeten doen, niet alleen uit nood.
0
Zondag 11 augustus 2019 om 23:38 uur

Law

Mike schreef:

Prima hoor, als jij dat vindt. Ik vind ook dat hij het gewoon goed gedaan heeft en zeker niet negatief opviel. Je ziet oa bij het tweede doelpunt dat het gewoon net iets te snel voor m ging.
2de doelpunt is wat makkelijk om die aan polley te koppelen. Beug speelt de bal tussen polley en bakker in. Polley loopt op dat voorwaarts en bakker zijwaarts. Mijn inziens had bakker daar beter moeten optreden.

Je moet anders als onze club gaan kijken. Wellicht een groot risico maar breng meer van die jonge gasten. Is toch de toekomst...wellicht een gezonde spanningsveld tussen jong en ervaren. Als je er maar in blijft dat is het belangrijkste. Die jonge gasten ontwikkelen zich dan goed en dat betaald zich dan op een gegeven moment ook echt wel uit als we leuke talenten hebben
0
Zondag 11 augustus 2019 om 22:20 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 150 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 157
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5