Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: punten

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 157
Volgende pagina

KR96

Fcdh-frans schreef:

Emmen en vvv zouden het de laatste wedstrijd op een akkoordje kunnen gooien. Alle concurrenten moeten gewoon punten verspelen heel simpel. En wij natuurlijk alles winnen.

Als dit weekend weer 2 van de 3 concurrenten(willem2, vvv, Emmen) punten pakken dan ben je de sjaak
Willem 2 zou mij echt verbazen, want PSV moet gewoon nog knallen voor plek 2. Emmen is mijn grootste zorg, maar stiekem ben ik ook nog wel van mening dat RKC echt niet meer gaat winnen dit seizoen (als ze niet van VVV winnen, in ieder geval). Dan zou het helemaal niet ongunstig zijn als ze vandaag verliezen en bijvoorbeeld tegen Twente gelijk spelen. Dan ga je met 3x winnen er gewoon overheen. Willem II kan je met een beetje mazzel in punten mee gelijk komen donderdag.

Dit VVV moet je onder je kunnen houden, zeker als ik deze knullige 1-2 zie.
0
Zaterdag 8 mei 2021 om 21:33 uur

Fcdh-frans

yesyes schreef:

Helemaal niet erg als vvv wint die verliezen sws de laatste 2. Hierdoor kan je rkc ook nog inhalen. Gelijkspel is nu ook goed. Wij moeten gewoon alle 3 winnen.
Emmen en vvv zouden het de laatste wedstrijd op een akkoordje kunnen gooien. Alle concurrenten moeten gewoon punten verspelen heel simpel. En wij natuurlijk alles winnen.

Als dit weekend weer 2 van de 3 concurrenten(willem2, vvv, Emmen) punten pakken dan ben je de sjaak
0
Zaterdag 8 mei 2021 om 21:25 uur

KR96

Fcdh-frans schreef:

Wel dramatisch. Vvv moet verliezen. Ze mogen geen punt pakken
Hoezo niet? Emmen gaat sowieso wel punten pakken, dus winnen moeten we sowieso. Maakt mij dan weinig uit of we er 9 pakken en VVV 5. Als we er bij wijze van spreken 6 pakken is het toch niet genoeg. 17e schiet je ook geen bal mee op.
0
Zaterdag 8 mei 2021 om 21:18 uur

KR96

Fcdh-frans schreef:

1-0 VVV....
Niet zo heel dramatisch toch? Zolang ze maar niet nog een keer winnen...

Eerst zelf maar eens 3x zien te winnen. Het kan nog, maar zou mij helemaal niets verbazen als we morgen gewoon nul punten rijker zijn.
0
Zaterdag 8 mei 2021 om 21:13 uur

grijze gek

Zondag wacht de eerste hobbel, als ADO Den Haag op bezoek komt. Konterman kan naar verluidt geen beroep doen op Nigel Bertrams, Bram van Polen, Sam Kersten, Eliano Reijnders, Virgil Misidjan en ex-ADO-speler Mike van Duinen en ook niet op de geblesseerden Thomas Buitink en Sai van Wermeskerken. Voor ADO Den Haag zaak om scherp te blijven en de tegenstander niet te onderschatten ondanks de vele afwezige spelers. Voor de ploeg van Ruud Brood geldt ook maar één ding: drie punten weghalen in Zwolle.
0
Zaterdag 8 mei 2021 om 19:10 uur

harryvandermeer

Haagshart schreef:

Kans

Hoe klein en onwaarschijnlijk ook.

Gewoon blijven gaan.

Achterna gezeten door het degradatie spook.

Blijven wij trots staan.

Nieuwe eigenaar of niet.

Die staat toch niet op het veld.

Zorgen dat je die bal in het net schiet.

Dat is het enige dat telt.

Het mogen is voorbij.

Het is de tijd van moeten.

Maak Den Haag weer blij.

Laat de criticasters boeten.

Ze hebben ons al afgeschreven.

We tellen niet meer mee.

Laat ze maar wat beleven.

F.C. Den Haag oléolee!!





Zo dat moest ik ff kwijt 😁
Kan is niet klein. We blijven er gewoon in! Concurrentie pakt nauwelijks punten en wij pakken er 9!!!!
0
Zaterdag 8 mei 2021 om 12:28 uur

Advertentie

marcellino

GroenGeelHart070 schreef:

Precies. We hebben het lang in eigen hand gehad, maar daar werd niet naar gehandeld. Nu zijn er nog maar 3 taken in 1 week over: Winnen! Winnen! Winnen!
Al win je ze alle 3 dan nog heb je het niet in eigen hand.zelfde onzin als nu wat koeman bij Barcelona roept die roept ook als we alles winnen zijn we kampioen hij vergeet even dat als Madrid alles wint hij helemaal niets heeft.
Het is een voordeel dat je tegen concurrenten voetbald of ploegen die laag staan ,maar tegelijkertijd hebben ze ook nog wat om voor te strijden.
Als je eerlijk bent is de makkelijkste wedstrijd op papier Twente, omdat zij nergens meer voor spelen.
Er is altijd een kans zolang je nog steeds als je de maximale punten haalt je kan reden.
Maar ik blijf er bij dan moet alles meezitten.
En de kans daarop is gewoon zeer klein omdat elk jaar de laatste wedstrijden rare uitslagen kent.
0
Zaterdag 8 mei 2021 om 10:53 uur

BLEISWIJK-1

Plek twee in de KKD begint ook heel spannend te worden.

Straks 4 ploegen, met nog 1 wedstrijd te gaan, binnen 2 punten van elkaar. Wie promoveerd?

De Graafschap
GAE
Almere
NAC
0
Vrijdag 7 mei 2021 om 20:41 uur

Tommy

Trouwens rkc heeft ook nog 2 punten nodig om veilig te zijn. En verliezen ook 6 van hun laatste 7 wedstrijden.
0
Vrijdag 7 mei 2021 om 19:40 uur

Fcdh-frans

Fcdh-frans schreef:

Zolang er hoop is en kans is wel. Het is gewoon klote dat je naar 4 andere ploegen moet kijken.
Want stel je wint alle 3 de wedstrijden dan moet je alsnog hopen dat de concurrentie geen punten pakt
0
Vrijdag 7 mei 2021 om 18:27 uur

Nu online

Ado Vakkie S, K.P.L., troje, Jap, Koosjuh, Erba1 en 102 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 157
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
1-1
24 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo SC Cambuur
2 mei 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 35 - 76
2 Excelsior 35 - 68
3 ADO D.H. + 36 - 67
4 FC Dordrecht 35 - 62
5 SC Cambuur 35 - 62
6 Graafschap 35 - 59
7 Telstar 35 - 55
8 FC Emmen 35 - 53
9 Den Bosch + 35 - 51
10 Roda JC 36 - 49
11 Helmond Sp. 35 - 46
12 Jong AZ 35 - 45
13 FC Eindhoven 35 - 45
14 VVV-Venlo 35 - 38
15 MVV Maastr. 35 - 37
16 TOP Oss 35 - 36
17 Jong Ajax 35 - 32
18 Jong PSV 35 - 27
19 Jong Utrecht 35 - 20
20 Vitesse -39 35 - 1