Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: dordrecht

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 158
Volgende pagina

TillValhall

ypenburg070 schreef:

Denk niet dat ADO zoveel kan en gaat inversteren deze transferperiode..
Op voorwaarde dat er eerst wat weg gaat natuurlijk.
Zat overbodige spelers waar de club van af wil/die niet goed genoeg zijn/op korte termijn geld op kunnen leveren als hun salarispost van de begroting af gaat;

Zwinkels, De Zwart, Gielisse (niet goed genoeg, gaat het niet redden), Leeuwin (die zie ik eigenlijk nooit meer terugkeren op het veld), Wormgoor, Beugelsdijk, Horváth, Jansen, Visser, Toornstra (dat moet zsm dé cashverkoop worden! die moet je nú verkopen zoalng dat commercieel nog interessant is), Tihouna, Chery (irritante egotripper...), Van Duinen (niet goed genoeg), Poepon (miskoop, niet goed genoeg), Vicento (speelt nog steeds als een B2 junior). Ammi, Rado en Mulders (schijnt rond te zijn in Thailand) zijn al transfervrij vertrokken.

Kun je gaan bouwen aan een nieuw team met wat spelers die je consolideert, 4 versterkingen, en eigen jeugd daar achter. Toegegeven, de A-kern is héél smal. Daarvoor heb je 18 man nodig die goed genoeg zijn voor de basis. Maarja, dat is de giller bij ADO op dit moment, wie zijn er dan goed genoeg voor de basis?!

Swinkels

Malone-Omeruo-Peters-Supa

Tano-Holla-Meijers-Mendes

Nijland-Bakx

Met jongens als Coutinho, Broekhuizen, Elbers en Korte achter de hand. Die laatste 3 moeten zo langzamerhand gebracht gaan worden, al vind ik het van Elbers wel opmerkelijk dat hij zijn kansen nooit echt lijkt te pakken. Misschien zou het beter zijn als hij een jaar of 2 verhuurd gaat worden want hij is te goed voor de Beloften maar niet goed genoeg voor het 1ste. Ik vind Mendes in aanleg en in het collectief sowieso beter, dus die heeft hij voor zich. Die jongen doet het heel erg goed bij Dordrecht, die moeten we terughalen als dat nu contractueel gezien mogelijk is. Nijland en Bakx moet je gewoon halen. Die knallen ze er echt wel in. In een team als ADO krijgen ze spelvreugde, hebben ze betere spelers om zich heen staan en maken ze deel uit van een beter elftal dan waar ze nu in staan. Ik vind ze ook wel bij ons passen, met jongens als Holla en Meijers er kort achter en zo.
0
Dinsdag 8 januari 2013 om 12:49 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Gezamenlijke opleiding ADO en Dordt?
ADO Den Haag en FC Dordrecht onderzoeken de mogelijkheden om beide jeugdopleidingen samen te voegen tot een regionale jeugdopleiding.
Lees het nieuwsbericht
0
Maandag 7 januari 2013 om 19:31 uur

derput

Zou helemaal niks halen deze winter en zeker geen blessuregevoelige Bvoetballers die al lang over hun top zijn. We staan nu in het linkerrijtje met een jong team dat nog veel beter moet kunnen. Malone, van Duinen, Beugelsdijk daar zit nog veel rek in. Wie weet is die van de Winden een prima linksback voor de toekomst, bij Dordrecht loopt nog een aardige buitenspeler. Lang leve de haagse opleiding!!!!! Die noodverbanden van vorig jaar (bousabon, smolarek e.d.) voegden toch ook niks toe.
0
Zaterdag 5 januari 2013 om 17:17 uur

Prutser 070

Rob2002 schreef:

Ik denk dat het niet om het geld gaat. Kuipers heeft ook wel door dat ie moet gaan spelen, anders belandt ie in de eerste divisie en is zijn carriere over.

Huren mag ook, maar hij zal wel niet komen. Wij vinden dat we een goede linksback nodig hebben maar Steijn heeft er 2 (Meijers/Supusepa) en eventueel nog Beugelsdijk die redelijk voldoen voor het huidige elftal. Er zal dus wel niemand komen voor die positie...
En jij denkt dat wij zijn enige optie zijn om nog aan spelen toe te komen.

Ik weet niet of Steijn vindt dat we geen linksback nodig hebben maar ook hij zal zien dat we vooral links of rechtsvoor een speler goed kunnen gebruiken, dat was aan het begin van dit seizoen al duidelijk en is alleen maar duidelijker geworden.

Daarna is het inderdaad verstandig om een linksback of rechtsback te halen. We hebben het geluk dat Beugelsdijk het nu waar maakt. Wat ik erg leuk vind om te zien want zag bij Dordrecht al dat hij verdedigend wat zou toevoegen, maar met hem hebben we wel een links en rechtsback nodig die goed aan de bal zijn.

Daarom staat Meijers ook linksback, want ons centrum kan niet met de bal aan de voet het middenveld indribbelen aangezien Wormgoor en Beugelsdijk daar voetballend wel te kort voor komen.
0
Zaterdag 5 januari 2013 om 12:33 uur

BLEISWIJK-1

gillah schreef:

Ik ben het met je eens dat ADO een type-Boymans nodig heeft: balvast, kopsterk, goede instelling. Van Boymans zelf ben ik echter niet kapot. Zijn techniek, en met name zijn balaanname, is van het niveau Milic, John Verhoek.

Ramsteijn vind ik dan weer wel een hele goede optie.
Ik ga ook voor Ramsteijn. Al is het meer voor de handliggend dat ze Lima van Dordrecht transfervrij overnemen. Dat is de best beoordeelde speler van Dordrecht.

Bovendien hoop ik op Nijland. Ik heb het idee dat hij het bij ons heel goed gaat doen.
0
Donderdag 3 januari 2013 om 21:56 uur

Advertentie

Kaos

Wat zeggen jullie? Kolk of Nijland?

Zag trouwens die jongen van dordrecht een actie maken gister.. Zag er aardig uit moet ik zeggen!
0
Vrijdag 21 december 2012 om 11:14 uur

Langebach2

De spelers hebben hun uiterste best gedaan dus ik ben tevreden.

vandaag een filmpje gezien over Theo Bos oud trainer van Vitesse en FC Dordrecht indrukwekkend..

http://nos.nl/video/452242-vitessesupporter-bos-vecht-door.html
0
Zondag 16 december 2012 om 18:31 uur

tjapi01

samenvatting almere - dordrecht staat erop mendes rodriquez (ouderwetse flankspeler) fenomenaal!! let ook op jeffrey rijsdijk middenvelder die erg veel scoord.

http://www.jupilerleague.nl/video/1011117.php?actie=inloggen
0
Zaterdag 15 december 2012 om 23:40 uur

BLEISWIJK-1

tjapi01 schreef:

Menses Rodriguez weer 2 doelpunten speelt rechtsbuiten moeten en kunnen we hem niet g.gewoon terughalen in de winterstop!

Ook Rijswijk is een speler van Dordt die we in de gaten moeten houden
Die mogelijkheid is er volgens mij wel. Alleen is de vraag of hij bij ons in aanmerking komt voor de basis. Anders moet je hem gewoon nog een half jaar in Dordrecht laten voetballen.

ADO doet er wel verstandig aan om in de winterstop het contract van Rodriquez en Beugelsdijk open te breken.
0
Vrijdag 14 december 2012 om 22:12 uur

Kees

Dames 4-0 tegen Utrecht.
Twee keer Mendes voor Dordrecht gescoord.
Kees aan de rode wijn.
0
Vrijdag 14 december 2012 om 21:35 uur

Nu online

Max, Superjantje, Rob2002, Adonees, Tante Wil, Mike, Aad, Alle ballen op Jort, haagse jr, JP en 235 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 158
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1