Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vanavond

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 158
Volgende pagina

Max

Is het de Makkelie Goedmaal Show vanavond?
0
Woensdag 9 mei 2018 om 19:43 uur

grijze gek

TOP WEER voor een partijtje vecht voetbal vanavond, zal denk ik rond de 15C zijn om 18:30

oat moan
0
Woensdag 9 mei 2018 om 13:58 uur

grijze gek

Play-offs: Veel moeite voor vaak kort Europees avontuur

Play-offs | Heerenveen, FC Utrecht, ADO Den Haag en Vitesse beginnen vanavond aan hun jacht op een Europees ticket. De winnaar van de play-offs mag op 26 juli alweer aan de bak voor de eerste wedstrijd van de tweede kwalificatieronde in de Europa League. Plaatsing voor Europees voetbal is elk jaar weer reden tot een feestje, maar hoe vergaat het de Nederlandse play-offwinnaars eenmaal in Europa?

De play-offs werden in het seizoen 2005/2006 geïntroduceerd als verlenging van het reguliere eredivisieseizoen. De nummers twee tot en met vijf streden om een plaats in de voorronde van de Champions League, de nummers zes tot en met negen om een ticket voor de UEFA Cup en de nummers tien tot en met dertien speelden nog om een plaats in de Intertoto Cup.

Na drie seizoenen werden de play-offs uitgedund tot de vorm zoals we ze nu kennen: alleen om promotie/degradatie en een plaats in de voorronde van de Europa League wordt nog gestreden.
0
Woensdag 9 mei 2018 om 13:11 uur

langnek

wat vanavond heel belangrijk word,is dat de motor op het middenveld
mount van Vitesse uitgeschakeld word !
levens gevaarlijk die man,als dat lukt,ben je al een eind op de goede weg.
hoop op een fantastische wedstrijd met HEEL VEEL steun van onze SUPPORTERS !
maar dat zit wel goed ,kijk hoe ze onthaald werden bij aankomst terug in denhaag.

hoop op een ongelooflijk strijdbaar ado denhaag !!!
veel succes jongens,heerlijk seizoen voor de spelers, ts, en de supporters !!

0
Woensdag 9 mei 2018 om 11:35 uur

Anne van Schuurman

pajam schreef:

Makke-lie gaf in thuiswedstrijden van onzer aller ADO ;

19 gele kaarten en 1 rode kaart aan ADO Den Haag
14 gele kaarten en 0 rode kaarten aan de tegenstander

ADO Den Haag heeft nog nooit een thuis wedstrijd onder zijn leiding gewonnen ; 8x gespeeld, 4 keer gelijk en 4 keer verloren.
Dan wordt vanavond de eerste keer
0
Woensdag 9 mei 2018 om 10:55 uur

BLEISWIJK-1

pajam schreef:

Ik zie ons vanavond wel winnen eerlijk gezegd (ondanks schijtsrechter Makke-Lie), maar uit wordt een stuk lastiger ben ik bang.

@Petah ; Zal zo niet weten hoe ik aan de scheids stats kan komen
Gelijkspel vanavond. In Arnhem moet het gebeuren.
0
Woensdag 9 mei 2018 om 09:53 uur

Advertentie

DHFC070

ADODENHAAG schreef:

Mooi dat de club weer opleeft, heerlijk. Hopelijk maken we er nog een paar topwedstrijden van. Vitesse ligt ons vaak wel redelijk!
Veel mensen staan er niet bij stil maar dit zijn inderdaad de weken dat je moet genieten als supporter want het duurt meestal maar een paar weken. Sinds zondag denk ik maar aan 1 ding en dat is mijn mooie club en de wedstrijden van vanavond en zaterdagavond.

We hebben het momentum mee en ook de publieke opinie. Dit is weer zo`n kruispunt van doorpakken of juist niet. Deze momenten doen zich meestal maar 1 keer in de zoveel jaar voor. Dus ben benieuwd wat er gaat gebeuren. Mbt toeschouwers / seizoenskaarten is de eerste goede stap gezet door de club door de prijsverlaging op beide lange zijde.

Maargoed eerst vanavond maar eens vanavond. Laten we hopen dat we het eerste half uur een keer niet achterkomen in een thuiswedstrijd. Veel mensen zijn vrij of hebben vakantie dus verwacht nog wel lange rijen bij de ticketing.
0
Woensdag 9 mei 2018 om 09:35 uur

pajam

Ik zie ons vanavond wel winnen eerlijk gezegd (ondanks schijtsrechter Makke-Lie), maar uit wordt een stuk lastiger ben ik bang.

@Petah ; Zal zo niet weten hoe ik aan de scheids stats kan komen
0
Woensdag 9 mei 2018 om 09:20 uur

jajoh

BLEISWIJK-1 schreef:

Ik kan er niet bij zijn. Maar hoop dat als het vanavond niet lukt, de spelers wel de waardering krijgen die ze verdienen.

Voor de rest genieten van de sfeer en toch ook de hoop op winst!!
Die waardering zal er zeker zijn. Sterker nog, die is er al. We zijn allemaal blij met dit toetje en maken er een feest van. Tenminste , ik vanuit ons vakantiehuisje Nu maar hopen dat Makkelie zich inhoudt vanavond...
0
Woensdag 9 mei 2018 om 09:03 uur

BLEISWIJK-1

yesyes schreef:

Heerlijke voetbaldag heb er zin in !!
Ik kan er niet bij zijn. Maar hoop dat als het vanavond niet lukt, de spelers wel de waardering krijgen die ze verdienen.

Voor de rest genieten van de sfeer en toch ook de hoop op winst!!
0
Woensdag 9 mei 2018 om 08:48 uur

Nu online

Marcie, Aad, broodjebal070, haguhnees87, ruudjuh070, ADOZoetermeer en 176 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 158
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5