Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gisteren

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 162
Volgende pagina

harryk

Haagse Roel schreef:

Kramer mag/moet in de winterstop weg bij Feyenoord (NOS)
Sprak gisteren van as op tribune,hij zei dat ze geen geld (over) hebben voor kramer
0
Zaterdag 23 december 2017 om 11:15 uur

Kees

K.B schreef:

Denk dat de grootste winst inderdaad is, dat je met Groendijk en van As voor de supporters bekende en betrouwbare gezichten hebt binnengehaald. Echter moet ik zeggen dat ik niet had verwacht dat de kaart van As zo goed uit zou pakken. Werd hier toch verafschuwd toen hij werd aangesteld.
Bij mij was het andersom. Ik had best wel vertrouwen in Van As maar dacht dat Groenendijk een tikje te licht was. Zat er dus goed naast.

Niet vanwege de uitslag van gisteren maar vraag me af of je Kramer moet halen. Kost veel geld en je hebt goed spitsen in huis.
0
Zaterdag 23 december 2017 om 10:28 uur

Kees

frans swa schreef:

worden de seizoenkaarthouders mss (ten onrechte) sowieso meegeteld? of ze er nu zijn of niet. dat zou het verklaren...
Alle clubs tellen hun scc-houders mee. Zie je met name in Amsterdam.

Gisteren is maar weer eens bewezen dat de KNVB en de clubs eens over de tv-uitzendingen moeten gaan nadenken. Zo`n doordeweekse wedstrijd als gister heeft de club heel veel geld gekost. Zet dat percentage maar eens af tegen de te ontvangen tv-gelden. Deze ellende geldt voor alle clubs die een doordeweekse aanvangstijd van 20.45 uur hebben en zeker met slecht weer.
Geldt natuurlijk ook voor het bekertoernooi. maken ze ook helemaal kapot.

De KNVB en ook de clubs hadden veel eerder moeten anticiperen op de uitschakeling van het Nederlands elftal en de clubs in Europa. Met een beetje goede wil had er best met een enkel programma geschoven kunnen worden. Een soort alternatief plan had van te voren al op de plank moeten liggen. Lokale driehoek is ook blij als er geen doordeweekse wedstrijden zijn en zeker tijdens de donkere uren.
Lijkt wel of de tv-toeschouwers belangrijker zijn dan de stadionbezoekers. Dat gaat nog een paar jaar goed met de aantallen toeschouwers in de stadions maar neemt nu al stevig af.
0
Donderdag 14 december 2017 om 12:25 uur

ADODENHAAG

Petah schreef:

Je heb miaschien op redelijk niveau gespeeld maar je heb er nul verstand van

Becker is heel het seizoen al je meest dreigende speler

Statistieken liegen niet en dat jij en een hele hoop andere hier week in week uit over die jongen klagen doet niks onder het feit dat ze statistieken iets heel anders zeggen
Statistieken, zal allemaal wel. Zegt me niks over hoe een speler rendeert in de ploeg.

Maar Becker was top gisteren! Waarschijnlijk zijn beste wedstrijd. Alles wat hij deed was dreigend en zelf met cruciaal rendement.
0
Donderdag 14 december 2017 om 12:15 uur

Tikki Takka

ADODENHAAG schreef:

Hoe worden die toeschouwers geteld? Ik zag het ergens anders ook al, ongeveer 9100 man tegen Roda. Dit is toch niet in de buurt van het correcte?
Bij clubs wordt altijd vaag gedaan over het begrip `aantal toeschouwers`. Ik zat gisteren in het stadion en daar zaten echt geen 9.100 lichamen op de tribune. Denk dat 6.000 bezoekers dichter bij de waarheid komt.
0
Donderdag 14 december 2017 om 11:24 uur

Advertentie

dirk

Het kan niet op, weer een overwinning. De basis voor een nieuw eredivisieseizoen is nu al zo goed als gelegd, want met 23 punten loopt ADO voor op het schema.
Maar los van het hosannagevoel moeten we de ogen natuurlijk niet sluiten voor de manier waarop sommige spelers aan de wedstrijd tegen Roda begonnen. Neem bijvoorbeeld Danny Bakker die zich na een paar wedstrijden als kerel te hebben gedragen in de eerste helft zich weer ouderwets als een mietje door Sahin liet wegzetten. Hij had totaal geen vat op die kale. En kom nu niet met de opmerking dat Bakker geen centrale verdediger is, want hij heeft dikwijls genoeg op die positie wel voldaan.
Dan blijft het voor mij onbegrijpelijk dat Aaron Meijers zo verschrikkelijk kan knoeien en zelfs als een beginneling een strafschop kan veroorzaken, terwijl hij al jaren ervaring heeft opgedaan in de eredivisie.
Een vrijblijvend advies aan Ebuehi: laat jouw hoofd niet op hol brengen door een op commissie uit zijnde zaakwaarnemer. Teken bij, leer bij en wacht wijselijk met het maken van een ``stap`` naar een grotere club.
Ben daarentegen zeer te spreken over Lex Immers en over Sheraldo Becker, die ik dikwijls heb verfoeid. Maar gisteren liet hij eindelijk zien, waarvoor Petrovic hem destijds zo graag willen halen. Zie trouwens de laatste wedstrijden ook Bj?rn Johnsen vorderingen maken. Hoop nog op een paar niet gecalculeerde punten tegen PSV en PEC Zwolle. En dan kunnen we heerlijk onderuit zitten onder de kerstboom.
0
Donderdag 14 december 2017 om 11:20 uur

pajam

Heerlijk als je naar de ranglijst kijkt en heerlijk als je zo`n K-U-T wedstrijd toch nog positief weet om te buigen.

MAAR zou het wel prettig vinden als we iets meer voetbal in de ploeg krijgen, want zo`n wedstrijd als gisteren hebben we echt te vaak; pruts voetbal.

Hopelijk stunten wij ook een keertje tegen PSV
Zwolle thuis zou ik toch wel wraak willen voor de vele, vele verliespartijen!

Dus genoeg uitdagingen nog voor de kerst; COME ON THE HAGUE!

p.s

Word tijd dat Groenendijk/Heesen/de graaf een mega spandoek krijgen
0
Donderdag 14 december 2017 om 07:28 uur

D.H.zuid-west

Zit nog na te genieten van gisteren. Wat een wedstrijd zeg, heerlijk gewoon.

De mannen die met de bus kwamen hebben de eerste 3 doelpunten gemist, wij gelukkig niet. Het was een zeer vermakelijke 1e helft.
Heenreis was wel ok te doen mits je de voorgeschreven route niet volgde. Door mijn foute navigeren omzeilde we een spekglad gedeelte waar de bus vast stond.

De terugreis was een ritje door winter wonderland, en dit keer kon het ons niets schelen 01.40 thuis en volledig gesloopt maar man wat was dit het waard.

Inzet wordt beloond zo blijkt maar weer, nu met dezelfde passie en strijdt woensdag Roda pakken en dan is PSV bonus als er wat te halen valt.
0
Zondag 10 december 2017 om 14:26 uur

Aad

Om met de positieve punten van gisteren te beginnen:

[LIST]
[*]Meissner voorkwam minimaal 2 doelpunten in de eerste helft (maar stortte daarna net als de rest in)
[*]Wanneer Ebuehi niet wil tekenen of vertrekt hebben we zijn opvolger al in huis. Ik vond David meer dan redelijk voor de dag komen
[*]Kanon haalde (als enige) zijn niveau.
[/LIST]

En voor de rest: Wat speelden ze slecht.

Niet ene echt kans. En wanneer er op doel geschoten werd waren het rolletjes. Die meiden van Oranje pegelen harder op goal.

Ook Groenendijk niet zijn beste wedstrijd. Starten met Gorter vond ik al een zwaktebod maar Duplan erin voor Lorenzen ?????? Waarom dan niet een van de talenten het veld in. Duplan WAS goed maar is nu een veteraan en kan echt niet meer mee op eredivisieniveau.
0
Zondag 3 december 2017 om 11:22 uur

rijswijk hoekpolder

ghostdrift schreef:

men moet bij Ado toch weer zoeken naar een spits
kritiek leveren levert geen punten op
maandag moet Groenendijk een hartig woordje
praten met de spelers die niet gemotiveerd zijn
Ja helaas wel ja er zat gisteren ook helemaal geen vervanging op de bank , maar denk dat een echte beest op het middenveld nog harder nodig is .
Hoe je het ook draait als Lex er niet is valt alles in elkaar ! 100%
0
Zondag 3 december 2017 om 10:10 uur

Nu online

poemba, Thehague070, Jk23, pajam, pwr, Eeuwig Den Haag, Hamradio, Francisco, FC Den Haag! en 337 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 162
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5